Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość niczymgłupiszczeniak
No to czym Ty się Oleńka przejmujesz? :-) Kilka-naście stron wcześniej w tym temacie napisała dziewczyna, że miesiączka w ciąży to mit - jakieś plamienie, zgoda, ale nie miesiączka :-) A tu jak mówisz, była standardowa, ukochana aunt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Cześć kochane miłego dniaWam życze choć ciągle się stresuje :( narazie testu nie chce robić :( boje się ,że postinor nie pomógł :( ehh :( poczekamy do czwartku :( całsuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochane i mam jeszcze jedno pytanie czy myślicie ,że to moje plamienie które trwa już z 9 dni :( to może okres tylko jest innej konsystencji bo po postinorze ?? :( ja już odchodze od zmysłów :( a może plamienie ciążowe :( oby nie :( choć nie sądze ,że pojawiłoby sie 15 dni przed okresem juz sama nie wiem :( dziś wezme po zajęciach goracą kąpiel i zobaczymy co sie będzie działo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!! Ja również wziełam postiron 37h po i następną 12h pękła nam z chłopakiem prezerwatywa po 4 latach stosowania w 19 dniu cyklu :-) ale plamien żadnych nie miałam tylko okres 5 dni wcześniej i to bardziej obfity niż zwykle więc jestem szczęśliwa, co prawda mam 28 lat ale ze względó zdrowotnych ciąża nie jest wskazana, a najbardziej mnie śmieszy jak kobieta może być szczęśliwa że okres dostała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha lekarz jeszcze mi powiedziała że nie prawdą jest to co ludzie mówią że nie zawsze jest skuteczny bo jaki sens by to miało wtedy lek byłby wycofany a nie sprzedawany za około 70 zł i jeszcze miałby być nie skuteczny bzdury zdarza się że niby nie zadziała ale wtedy gdy ciąża już była pare tygodni np a kobieta nie była świadoma a postinor płodu nie uszkadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przejmuję się trochę, ale dzięki tmu forum już nie:) bo ja od wzięciapostionoru, już w nowy cyklu miałam swa stosunki bez zabezpieczenia, niby to nie były dni płodne, a mój Misiek jest pewien, że nie było falstartu - skończył poza mną, to jednak trochę się obawiam... Ale mam już zupełnie suche dni - takie jak zawsze przed miesiączką, więc mam nadzieję na szybkie rozwiązanie sprawy:) Jak się dziś czujecie Kochane? Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasportiva
Malenka, ja plamilam tak samo dlugo jak ty, potem mialam krwawienie jak miesiaczka a potem jeszcze plamilam 5 dni. I 40 dni oczekiwania. A wczoraj sie cieszylam ze to miesiaczka, a to znowu jakies plamienie. Kiszka! A tak sie cieszylam! Pewnie teraz bede sie bala kolejne 3 miesiace, choc glupie to strasznie. W ciazy na 100% nie jestesm ale wkrecam sobie. Niczymglupiszczeniak - ja tez po wzieciu czulam sie super, krwawienie przyszlo po 11 dniach .Ale jest tez pewna prawidlowosc , choc jak wiadomo nie musi dotyczyc wszystkich: postinor wziety przed owulacja wywoluje wczesniejsze krwawienie i pozniej miesiaczke mocno przesunieta. Wziety po owulacji nie wywoluje krwawienia, miesiaczka jest z reguly w swoim czasie i kolejne tez sa nie rozregulowane. a postinor naprawde dziala, choc moja przyjaciolka zaszla w ciaze mino zazycia (pozamaciczna, troche za pozno wziela). Trzymajcie sie i badzcie dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
No Kochane, ja juz to chyba mam za soba (odpukac!!) to chyba miesiaczka,bo wszystko przebiega jak przy normalnym okresie. Nie chce zapeszac, ale chyba wszystko bedzie OKEJ A po swietach do ginekologa, po tabletki :)) ale przez ten miesiac bedzie "post" :D bo juz nie chce ryzykowac,ze znowu nam cos peknie. Buziaki, trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lasportiva ==> no pocieszyłaś mnie troszke ,dzięki kochana ❤️ kochane dziekuje ,że jesteście ja w chwili wpadki rozstałam się z chłopakiem bo zrobil wielki problem z tego ,że gumka pękła i zrzuciła wszystko na mnie :( i wiem ,że już nei jest wart :( więc od chwili wpadfki i zażycia postinoru nie miałam żadnych przygód wiode samotniczy tryb życia i jest ok :) , zaraz wezme kąpiel , kupiłam aspiryne i już zażyłam bo ona przyspiesza okres :( ale bardzo sie boje ... Przestraszona-wczesniejsza == > gratulacje :) DOBRZE DZIEWCZYNY ,ŻE MAMY SIEBIE :) I MAM NADZIEJE ,ŻE RAZEM WYTRWAMY A WSZYTSKO UŁOŻY SIĘ PO NASZEJ MYŚLI , CAŁUSKI no i znów mam mały problem , miałam się kąpać patrzę a na majtkach ta wydzielina a w niej maleńka kropla krwi właściwego kolorua w niej jakis skrzep a ta wydzielina jest czasem skąpa a czasem nie :( :( kurde nie wiem co sie dzieje :( zobaczymy jak to będzie , idę się kąpać .. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka 21========= mój chłopak w momęcie jak pękła gumka spisał się na medal, poszedł ze mną do lekarza po postinor i powiedział że obojętnie co będzie to zawsze będzie ze mną. Pękła na m w 19 dniu cyklu po tabletce miałam 2 dni plamienie a później 5 dni przed terminem dostałam obfity 5 dniowy okres więc jestem cała chepiii i u Ciebie też tak na pewno będzie trzymam kciuki chociaż wiem co ten strach znaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
nadja7 ==> no dziękuje za otuche kochana :) wzięłam właśnie gorącą kąpiel przed którą zażyłam 2 aspiryny i będę czekać :( cholernie sie boje :( będę na bieżąco na tym topicu , całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka! Nie nakrecaj się, i nie bój się - to niemożliwe, żeby w ciąży - zwłaszcza na samym początku tak krawawić... Ja nadal czekam na normalny okres to juz 36. dzień...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
a ja się napełniam optymizmem i wierzę w każdą dobrą wiadomość, a złą poddaję wątpliwościom :-) Dziewczyneczki, wszystko skończy się dla nas jak najbardziej w porządku - takiej myśli musimy się trzymać, bo jeśli będziemy widzieć wszystko w czarnych kolorach, to tylko pogorszymy sobie sytuację psychiczną.Grunt to spokój ducha, w takim momencie naszego życia tylko to nam może pomóc. Jestem z Wami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Olusiaczek ==> kochana mam nadzieje ,że bedzie dobrze u każdej z nas i u Ciebie równiez tym bardziej ,że miałaś okres mi lekarz powiedział ,że strasznie się rozregulowywuje cykl i czasem może nie być okresu nawet 2 miesiące , innym razem za wsześnie , więc spokojna głowa , uszka do góry :) ja mam gorzej bo okresu nie ma narazie właściwego :( :( i bardzo sie martwie KOCHaNE BĘDZIE Z NAMI DOBRZE , TAK JAK TEGO CHCEMY całuski , ❤️ ❤️ ❤️ niczymgłupiszczeniaczek ==> no jasne ,że musi być z nami wszystkim tak jak tego chcemy , nie ma innego wyjścia jak właściwe i wymarzone wyjście z problemu :) :( staram się zachowac pozory i u każdej nie widze ciąży i wydaje mi się niemożliwa tylko wyszukuje u siebie ehh ta psychika , ja kiedyś zwariuje :) :( pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
w doatku niepokoi mnie mój wilczy apetyt którego nie moge poskromić :( ciągle bym coś jadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ja tez! Ciagle mi sie czegos chce! A to na slodko, a to na ostro... Ale slyszalam tez ze to jest reakcja organizmu na strees wiec spoko-maroko:D Bedzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Oluisiaczek :) oby kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki!! Niech sie nam ulozy po naszej mysli. Czytam Was na biezaco i jestem z Wami, a Wy badzcie ze mna!! A po postinorze to tak sie wszystko rozregulowuje czasami (bo co organizm to przypadek) ze trzeba cierpliwie czekac. A stres nie jest sprzymierzencem. Wiem to, bo co mnie chociaz troszke zabolal brzuch to juz latalam sprawdzic do lazienki czy przypadkiem nie dostalam miesiaczki. I tylko myslalam KIEDY i KIEDY. Narazie mija 2 dzien i wszystko chyba idzie ku lepszemu Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2569
Do Olusiaczek i Maleńka 21--------> dziewczyny bądxcie dobrej myśli. Jestem osobą obiektywnie patrzącą na waszą syuację i naprawde mysle ciąża u was obu jest raczej niemożliwa. A objawy ciąży sa wytworem waszej wyobrażni. Tak napawde moga wystapic dopiero po 4 tyg od zapłodnienia. Chroncie swoja psychike od takich mysli bo popadniecie w chorobe albo ciąże urojona. Bedzie dobrze dziewczynki:)Całuje Was goraco.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
to popatrz jeszcze obiektywnie na moją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
dziękuje Wam dziewczyny kochane mam nadzieje ,że bedzie ok ...❤️ trzymamy się oczywiscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Wspaniałe! Nawet ukochany facet nie zrozumie tak dobrze kobiety jak druga kobieta:) Całuski, dzieki Majeczko:) Ja juz się nie boję, czekam cierpliwie, też jestem cały czas, więc jakby co - piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Witam Was kochane :( mam totalnego doła :( zanika mni plamienie , zaczęła mi wczesniej krew troszke leciec rano i lipa :( niccc :( zero Boże żeby to nie była ciąża :( jesem załamana i niepokoi mnie to dziwne , ciemnobrązowe plamienie :( a okres powinnam miec jutro i nic nie wskazuje poza ttym już od początku plamienia boli mnie brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - nie swiruj. W zyciu nie jestes w ciazy... Ja to czuje, a czuja mam dobrego:) Brzuch jak Cie boli? Jak przed okresem? Nie zapominaj, ze im bardziej sie denerwujesz, tym pozniej bedziesz miala okres. Ja totalnie wluzowalam - bedzie to, co musi byc:) Trzymam za Ciebie kciuki!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Olusiaczek obys miała dobrego czuja :) ...całuski :( dzis mi napisal ten były chłopak ,że jesli okaze sie ,że bede w ciaży to życzy powodzenia bo się wyprze :( rozumiecie ja juz nie daje rady :( poza tym powiedzial ze pewności nie ma świnia :( przykre , cały dzień chodze smutna i przygnębiona :( życze nam kochae szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
:( Maleńka, facetów trzeba traktować tak, jak sobie na to zasługują. Oni sobie nie zdają sprawy, co my możemy przeżywać. Ale z niego świnia, grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
Malenka ---> nie przejmuj sie tym idiota. Ciesz sie, ze teraz wyszlo jaki z niego nieodpowiedzialny du.ek! Jeszcze Ci bedzie mowil, ze on sie nie przyzna jakby co!! normalnie nieodpowiedzialny gosciu, ktorym nie warto zaprzatac sobie glowki!! Nie martw sie, na pewno wszystko bedzie dobrze! Trzeba w to wierzyc i spokojnie czekac (chociaz wiem, ze tak sie nie da). Ja mam wlasnie czwarty dzien WYDAJE mi sie, ze miesiaczki :)) krwawienie jest takie jak zwykle, chociaz powiem Wam ze z tego wszystkiego to ja juz zapomnialam, jak wyglada normalna miesiaczka. Ciagle mi sie wydaje, ze za malo, za duzo itp itd. Pewnosc bede miala dopiero po drugim okresie. Malenka, badz silna - wez sie za porzadki swiateczne a zobaczysz, ze organizm szybko przestawi sie na normalne bezstresowe dzialanie. Znajdz sobie takie zajecie, ktore pozwoli Ci na oderwanie mysli od tego problemu. Trzymam kciuki i dajcie znac co z Wami! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlamnie było nie ważne czto miesiączka czy krwawienie po tabletce ważne było że krwawienie co wyklucza ciąże bo wszystko się złuszcza ;-) ale u mnie to była raczej miesiączka bo nastąpilo 5 dni wcześniej i trwało 5 dni i było obfite ale cóż z tego dzisaiaj i tak zamierzam zrobić test dla świętego spokoju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyyy
zmierzcie sobie temperaturę, rano w pochwie, termometrem rtęciowym, zanim wstaniecie z łóżek, powinna być niższa przed okresem o 0,5 stopnia od normalnej w fazie niższych temperatur tj, w granicach 36,6, może być do 36,9 stopni (stres może podnieść odrobinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
niczymgłupiszczeniak ❤️ Przestraszona-wczesniejsza ❤️ nadja7 ❤️ dziewczynyyy ❤️ kochane dziekuje za wszystko :( kurde boje sie niesamowicie :( wczoraj wieczorem dostalam jakiegos krwawienia , jeszcze innego niz do tej pory :( normalna krew z tym ze rzadsza niz przy okresie i jak robilam dzis siku to normalnie drzyzgalo jak nie wiem , jak normalna woda tylko ciutke gestsza od wody ale niewiele :( nie wiem co jest grane :( ja juz calkiem zglupieje :( i cos za malo jej tej krwi jak na naormalna mesaczke ktorej powinnam dosatac:( w dodatku wczoraj kapapalm sie w goracej wodzi i moze dlatego :( Boze zebym nie byla w ciazy :( bo znowu widze mam zastoj w krwawieniu :( nic , sucho :( i to plamienie przez poprzednie 10 dni :( nie wiem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×