Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

dziewczynki - dwa miesiące temu brałam postinor , a do tego jestem po jednym porodzie . Chciałam wam tylko powiedzieć ,że objawy po postinorze do złudzenia przypominaja objawy ciąży, tak ,że prosze się tym nie sugierować. najlepiej zrobic test ciążowy , jeżeli wyjdzie wynik \"-\" , najlepiej wtedy iśc po pigułki anty ,żeby wszystko wyregulować . Dla niedowiarków poroponuje usg dopochwowe ( koszt 70 zł) i zakończyć sprawę postinoru , bo ten stres miesza w waszych organizmach , a nie postinor!!!! Trzymam kciuki za wszystkie czekające na okres i za wszystkie przyszłe mamay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemelku - dla pocieszenia powiem ,że ja do tej pory mam kreche na brzuchu i obrzek brodawek ( okresowy) , a jestem po teście i usg dopochwowym , doczekałam sie juz 2 okresów i napewno nie jestem w ciąży ..Uszka do góry , ciąży u Ciebie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Lojka test wyszedl mi na -....Okres tez mialam.....Wiec to chyba nie ciaza, ale martwia mnie te brodawki opuchniete:( Bardzo mnie bola, boire juz pigulki, moze to od nich??? Ale wczesniej tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a tak na marginsie to rzadko sie zdaza by sie okazalo ze dana osoba jest w ciazy mimo ze po zaplodnieniu miala okres , owszem to sie zdaza ale bardzo sporadycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
dziewczyny..zrobiłam juz dwa testy, z dwudniową przerwą..i oba były negatywne:)jestem juz spokojna..i jedno jest pewne - nigdy juz nie dopuszcze do takiej sytuacji, żebym musiała sie tak stresować. To była dla mnie lekcja, że ho ho!!! Pozdrwawiam wszystkie i trzymam za Was kciuki..Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane byłam u gina , jutro ide na cytologie i krew pozniej czekam aż tydzien na wyniki cytologii i na poczatku lipca kolejna wizyta i gin ma mi przepisac tabletki anty dla uregulowania cyklu i bezpieczenstwa choc to narazie nie jest mi tak potrzebne ,jednak ciesze sie ze wreszcie bede bezpieczna ginek powiedzial ,ze skoro jest okres to ciaży na pewno nie ma ,w ciazy zdarzaja sie jedfynie plamienia i to skape , kurcze mimo wszystko nie uspokoił mnie :) jednak od przyszlego miesiaca zaczynam tabsy i mam nadzieje ,ze dostane poraz kolejny normalny okres a wszystko bedzie w porzadku :) poza tym to plamienie jakie ostatnio mialam jest uwarunkowaniem zazycia postinoru ktory ponoc długio siedzi w organizmie, lekarz dał mi ulotki wielu tabletek anty i broszurke z plastrami Evra , ja jednak zapewne zdecyduje sie a Yasmin bo pisze tam ,ze nie tyje niby no a mi na tym zalezy bo z natury szczupła nie jestem :) wszystko sie okaze jednaqk te schizy pozostaly troszke :( ❤️ całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemelku to napewno od pigułek , ja mam to samo , chociaż wczesniej brałam też pigułki , coprawda inne i nic mi nie puchło . Może to jeszcze postinor , albo stres . Mnie w sytuacjach stresowych bardzo bolą piersi Maleńka21- cieszę się ,że wszystko oki , widzę ,że Tobie podobnie jak mi dali piguły dla regulacji. To jest jedyne wyjście po tym szaleństwie ,żeby to wszystko wyregulować . Wiedziałam ,że bedzie dobrze. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Mnie też cały cas bolą piersi i są jakby opuchnięte. I też biorę piguly anty. To pewnie duża dawka hormonów jeszcze po postinorze. Tylko kiedy to się skończy i będzie wszystko jak dawniej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Skoro tyle osob ma nadal opuchniete i obolale piersi, to chyba wszystko jest oki:-) Mialam isc jutro na betahcg, ale stwierdzilam, ze nie bede sie kluc...Jak skoncze opakowanie pigulek i nie dostane krwaweinia z odstawienia, to wtedy zaczne sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaaaa
czy zdałyło się którejś z was coś takiego jak mi że dostalyście po postinorze okres 2 tygodnie wczesniej niż być powinien (dokładniejsze inf. na górze strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postinor wzielam 8 czerwca dzisiaj jest 14 i nie mam okresu planowany okres powinnam dostac 17 czerwca zobaczymy..nie mam objawow opuchnietych piersi lekko mnie boli tylko podbrzusze tak jakby do zblizajacego sie okresu zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zdezorientowanejj...ja dostałam okres( tak mi sie wydaje,bo dwa dni silne krwawienie a teraz plamienie tylko!) tydzien od wziecia postinoru,10 dni przed terminem miesiaczki!! sama nie wiem co myslec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaa
mała to się ciesz ze dostalas;))) mysle ze od tego krawienia juz licz sobie nastepny okres...postionr moze przyspieszyc miesieczke lub nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz?? bo mnie zaczelo niepokoic ze silne krwawienie trwalo tylko dwa dni bo zwykle mam tak przez 4,strasznie spustoszenie sieje ten postinor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaaaa
a jakie sa szanse w mojej sytuacji ze jestem w ciąży? jak myślicie skoro dostałam tego okresu to jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Mala m Moj okres wygladal identycznie jak Twoj, najpierw bardzo silne krwawienie ze skurczami i bolami, potem na drugi dzien krwaweinie wodniste ze sluzem i strzeci dzien brazowe plamienie....Normalnie moj okres trwa 5,6 dni..I dostalam go 27 dnia cyklu, a zwykle dostawalam 34....Wiec tak dziala postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..to mi ulzyło , dzieki :) a elemelku nastepny okres po ilu dostałaś?? byly jakies zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Ten (dziwny) po postinorze dostalam 5 czerwca, a nastepny dostane po odstaweiniu pigulek, teraz jestem przy 9 pigulce antykoncepcyjnej...I modle sie zebym dostala ten okres z odstawienia.......Czy Ty tez masz opuchniete brodawki?...Mnie wciaz to niepokoi..Zatem de facto swojego (naturalnego) okresu po postinorze nie mialam i nie bede juz miec, bo łykam pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Hej! Oststnio byłam u lekarki rodzinnej bo byłam przyziębiona,a ona do mnie jak mnie badała:Nie jest Pani przypadkiem w ciąży?? i znów zaczełam myśleć o najgorszym i się dołować, kupiłam kolejny test wynik wyszedł - więc dlaczego lekarka zadała mi takie pytanie,badając mnie mogła coś stwierdzić? Jestem załamana nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć,prosze doradzcie co mam teraz robic?Drugi okres powinnam dostać 14 ale nie mam zadnych objawów,boję się:(Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Ale podczas jakiego badania zadala to pytanie? Byc moze chciala Ci przepisac leki, ktore niekorzystnie dzialaja na plod i dlatego zadala to pytanie...We wczensym okresie ciazy nawet ginekolog z trudem jest w stanie orzec, czy to faktycznie ciaza..Wiec nie sadze, zeby lekarz ogolny na podstawie wywiadu na temat objawow przeziebienia mogl stwierdzic ciaze..LITOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 21
Badała mi plecki i zadała mi to pytanie więc się bardzo zdziwiłam że lekarka rodzina zadaje mi takie pytanie.Nie gadałam z nia na temat postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruniaaa
witam!!!jestem tu po raz pierwszy i oczywiście mam taki sam problem jak Wy:(też brałam postonor i mam nadzieję, że był to 1 i ostatni raz ja rownież po kilku dniach od zażycia tabletek miałam krwawienia i wysypało mi mnóstwo syfków na twarzy co raczej mi sie nie zdarza.obecnie z niecierpliwością czekam na okres,który spóżnia mi się jakieś 3-4 dni mam nadzieję,ze to normalne.mam bóle podbrzusza mam nadzieję ,ze to zbliżający się okres a nie......pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Hej! A czy ktoraś z was miała po plamienia przed okresem a poźniej jeszcze po. Bo ja mam coś takiego. Plamienie było przed okresem, potem okres w terminie a teraz już sama nie wiem co - wygląda jak krew zmięszana ze śluzem, jakbym się przecięła. Dziwne i niepokojące bardzo. :( Czy mam się szykować do ginekologa? Szczerze mówiąc chciałabym tego uniknąc. Poradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Mak24 a czy to czasem nie od pigulek to plamienie? Ja nie mam zadnego plamienia, bo w zeszlym miesiacu bralam te same pigulki ,co teraz...Ale na poczatku, przez pierwsze 3 opakowania mialam plamienia...Byc moze przczyna plamien sa pigulki, do ktorych Twoj organizm sie jeszcze nie przyzwyczail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek - wiesz, może to od pigulek. Ja biorę pierwszy raz i to pierwsze opakowanie, drugi tydzień. Jesli to od tego to mi ulżyło. dzięki za podpowiedź. Już zaczęłam panikować.:) Cololwiek jest nie tak od razu myślę że to jednak ciąża. Powinnam iść chyba do psychiatry a nie do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwateha
Witam... Czy możecie mi powiedzieć ile kosztuje Postinor??? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
ja zapłaciłam za postinor ponad 70 zł. Ale odobno są różnice w cenie, od 50 zł do nawt 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwateha
To zależy od ilości tabletek w opakowaniu??? A receptę macie od ginekologa czy moze być od rodzinnego lekarza??? Pozdro i dziękuję za tą odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna --> przed okresem powiekszeniu ulega macica i lekarz MOZE to rowniez zinterpretowac jako ciaze. Zwlaszcza jak nie za dobrze zna Twoje cialo. Tak bylo tez u mnie, przy wpadce ona mnie bada i mowi - powiekszona macica - moze byc 3 tygodniowa ciaza. Myslalam, ze zemdleje. Ale w ciazy nie jestem, potwierdzone naukowo :) Lekarka musi zapytac o pewne sprawy przed wypisaniem leku - moze na ulotce jest napisane, ze nie dla kobiet w ciazy wiec musiala sie zapytac. Daruniaaa ---> spozniajacy sie okres to normalka po postinorze. Tym bardziej, ze jeszcze wszystkiemu towarzyszy stres. Dwateha --> postinor 70 zł, dwie tabletki - tyle ile musisz wziac. Watpie, zeby rodzinny lekarz wypisal Ci recepte, ale mozesz probowac. Ja zaplacilam za wizyty u prywatnej ginekolog 80 zl. 150 zł to z jednej strony wysoka cena za pekniecie gumki. Ale z drugiej strony niewielka, jesli mialabym byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a ja tak jak mowilam wzielam postinor 8 czerwca , 17 czerwca ma miec planowany okres, ale dlaczego nie przyspieszyl mi sie? tak jak innym? czy wszystkie zaraz po postinorze krwawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×