Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość dwateha
Mam jeszcze jedno, być może dziwne pytanie, ale mnie kręci i nęci... Co czuje dziewczyna podczas stosunku gdy mężczyzna w nia wypuszcza nasienie??? Pozdrawiam i proszę o poważne potraktowanie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ciepło, czasami skurcze partnera i poprostu wytrysk zalezy tez jak byl mocny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagi
Kochane, ja też się dopisuję do was.Kilka dni temu (11 czerwca) sytuacja zmusiła mnie do zażycia postinoru - po raz pierwszy w życiu - zabezpieczenie pękło. Byłam w 16 dniu cyklu.Szczęście w nieszczęściu (?) - mój facet nie skończył we mnie. Zażyłam Postinor w niecałą godzinę po stosunku, potem jeszcze jedną tabletkę po 12 godzinach.Narazie czuję się ok, jakiś specjalnych działąm ubocznych nie widzę.Spodziewany termin okresu - 23 czerwca. Muszę się tym "oczekiwaniem" z kimś podzielić, bo zwariuję.Staram się podejść do sprawy racjonalnie, wiem ,ze stres też zaburza miesiaczkowanie, ale jak tu się nie denerwować?Liczę na to, że wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszystkie kobietki na forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, dzisiaj rano wstalam oczy zapuchniete , cala jestem spuchnieta czje sie jakby wazyla 10 kg wiecej, nabrałam wody przed okresem? spodziewam sie go w sobote...zawsze nabieram wody ale ja wiem?chyba nie ma zadnych objawowo ciazy jeszcze po 7 dniach d stosunku?? i mam takie male parcie na dole tak jakby mi sie chcialo siku ..mapewno mnie nei zawiało. mam nadzieje ze to objawy okresu a nie ciazy jk mysliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 dzien
cyklu wspołzyłam bez zabezpieczenia-zastanawiam sie czy wziasc postinor-doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, dzisiaj rano wstalam oczy zapuchniete , cala jestem spuchnieta czje sie jakby wazyla 10 kg wiecej, nabrałam wody przed okresem? spodziewam sie go w sobote...zawsze nabieram wody ale ja wiem?chyba nie ma zadnych objawowo ciazy jeszcze po 7 dniach d stosunku?? i mam takie male parcie na dole tak jakby mi sie chcialo siku ..mapewno mnie nei zawiało. mam nadzieje ze to objawy okresu a nie ciazy jk mysliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Monik Kup sobie Urosept, to takie ziolowe tabletki o dzialaniu diuretycznym, dostaniesz je bez recepty...Bolacy pecherz moze zwiastowac zapalenie lub niegrozna infekcje..NA PEWNO nie ciaze.... 31 Kalendarzy juz nie raz zawiodl, ja zaszlam w ciaze w 34 dniu cyklu, wiec na Twoim miejscu JA bym nie ryzykowala... MAK24 Będzie dobrze za kilkanascie dni dostaniesz okres z odstawienia i poczujesz ULGĘ:) A ja czuje sie dobrze, tylko wciaz rano mam bardzo opuchniete brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Elemelku;) czekam niecierpliwie na okres z tego stresu od 3 dni mam nerwoból przy sercu ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliajajajaja
hej dziewczyny mam pytanie,jestem całkiem spokojna ale jednak... jakos wczoraj uprawialiśmy peeting z chłopakiem i wiadomo to była tylko taka nie penetracja ale można powiedzieć że takie zabawy,nie współżyjemy.Wytrysk nastąpił ale nie w okolicach pochwy.Po kąpieli znowu jakieś takie małe szmyranie oczywiscie bez stosunku i tak sobie mysle czy mozliwe jest zebym mogla zajsc w ciaze dodam ze byl to moj dzien plodny wlasnie sie zorientowalam ale chyba nie mam sie czym martwic?€w sumie nawet jesli ccialabym wziac postinor to i tak jutro swieto a dzisiaj juz sie pewnie do gina nie dostane noi i sie zastanawiam czy jest sens prosze pomóżcie może doradźcie bonie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Nataliajajaja - uważam ze nie masz się czym przejmować. na prawdę nie tak łatwo zachodzi się w ciążę, szczególnie bez stosunku. Plemniki nie żyją długo poza ciałem kobiety. Nie ma się czego obawiać. Nie truj się postinorem bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam po zażyciu postinoru kilka dni temu....Jest nerwowo...Mam pytanie - czy po zażyciu tego środa mogą wystąpic objawy kandydozy pochwy? Objawy wystąpiły u mnie ok 1,5 dnia od zażycia postinoru.Napiszcie! I jeszcze jedno (pewnie ten temat jużgdzieśpojawił się na forum) - jeżeli wystąpi u mnie krawienie przed terminem spodziewanej miesiączki - to czy od pierwszego dnia tego krwawienia mam liczyc dni kolejnego cyklu? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Dlugo nie pisalam bo mialam przeprawe z ta moja ciaza,wlasnie wrocilam ze szpitala i na szczescie ten postinor nie jest szkodliwy dla plodu,lekarz mi wszystko wyjasnil i te krwawienia to byly prawdopodobnie na skutek pekania cyst na jajnikach,ktore bardzo czesto sa skutkiem ubocznym postinoru,tylko wiele osob o nich nie wie,bo czesto w ciagu nastepnego cyklu pekaja.NIe martwcie sie takich przypadkow jak ja jest ok 4%.Od poczatku czulam,ze cos jest nie tak,dopiero teraz otrzasnelam sie z szoku i to tylko dzieki mojej mamie i mezowi.Moze juz nawet troszeczke zaczynam sie cieszyc Trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiedzieje
odkąd wziełam postinor "wycieka" ze mnie taki biały i gęsty śluz. po około 13 dniach od wpadki zrobiłam test i wyszedł negatywny, nie mam żadnych objawów ciążowych i miałam okres ale 2 tygodnie wcześniej niż powinnam, bo okres powinnam mieć teraz a spóznia się 5 dni. o czym może świadczyć ten śluz? czy jest to jakaś oznaka ciąży? czy ktoraś z was też ma takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia1987
Ja tez po wzieciu postinoru miałam przez 4 dni sluz a puzniej dostałam krwawieniewiec chyba w ciazy nie jestem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane mialam gdzies przez tydzien awarie z netem :( poza tym bylam na bbadaniu krwi ,a na cytologie ide w poniedzialek bo konczył mi sie okres i nie mogli zrobic cytologii miejmy nadzieje,ze jakos bedzie :( lojka- ❤️ kochana mam nadzieje ,że wszystko u Ciebie jak najbardziej w porzadeczku ❤️ całuski Elemelek 82222 i Czytleniczka forum : widze,że pełnicie tu funkcje prawie gina i psychologa :) tak trzymajcie kochane wspieranie innych i dzielenie sie wlasną wiedzą i doswiadczeniem jest bardzo szlachetne i wspaniałe ❤️ cosiedzieje - nie martw się to normalny objaw po zażyciu postinoru , w koncu zagęszcza on śluz kochan ❤️ będzie dobrze Nataliajajajaja - zrobisz jak będziesz uważała ,ale ja na Twoim miejscu na pewno bym nie brala postinoru ❤️ pozdrawiam zobaczysz ,że wszystko będzie dobrze maagi - kochana mialam prawie tak samo tylko we mnie się chyba wlało :( ale bedzie dobrze kochana ❤️ jasne ,że warto z kims sie podzielić tym co sie stało ...pozdrawiam czarna 21- kochan ahh Ci lekarze czasami to wolałabym wcale do nich nie chodzic ,ale skoro test wyszedl Ci negatywny to na Twoim miejscu bylabym spokojna :) pozdrawiam monik* - ja nie dostalam krawienia zaraz po postinorze , bo to bardzo indywidualne kochan ,ael skoro wzielas go zachowaj spokój :) ❤️ pozdrawiam MaK24 - kochana ja tez mialam plamienia kilka razy niestety :( niby to normalne kochan wiec sie nie martw jednak doskonale Cie rozumie bo sama tak mialam ,ale bedzie dobrze zaufaj mi kochana poza tym po pigułkach to normalne ❤️ pozdrawiam Daruniaaa - kochan nie przejmuj sie będzie dobrze ❤️ Całuski kochane ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Malenka 21 No w koncu kiedys bede psychologiem....Az wstyd sie przyznac hehehe..Jak widac nawet psychologowie czasem panikuja;) Moze dlatego, ze jeszcze bede filozofem hehehe Salwanko Szanuje Cie za to, ze mimo wszystko nie zwatpilas i zazdroszcze Ci takiego kochajace meza!!! Wiesz, nigdy tak naprawde nie ma dobrego momentu na dziecko, ale wazne jest, by nawet w kryzysowej sytuacji, pozostac wiernym swoim zasadom, swojej filozofii zycia...I byc dobrym czlowiekiem...Tak jak prof. Kotarbinski pisal w swojej koncepcji etyki niezaleznej o opiekunie spolegliwym...Nie jestes sama, masz kochajacego, wspierajacego meza...On jest Twoim opiekunem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia321
Ja wziełam Postinor 26 godziń temu, miałam lekkie kucie na podbrzuszu i odczuwam zmęczenie - mam nadzieję ze to normalne objawy??? Ginekologa ma w swoje rodzinnej poradni więc nic nie zapłaciłam a za Postinor 56,70zł... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie jeszcze zapytac czy 1,5 tyg po niby zapolodnienu ju zmozna miec obrzmiale sutki?? z tego wszystkiego nie pamietam czy przed okresem sa obrzmiale?(bo na niego czekam) czy po postinorze sa obrzmiale? cholera dylemat no ale sie denerwuje nio...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie proszę jak to jest z liczeniem dni cyklu po postinorze. Ja mam jeszcze jakies 8 dni do planowej miesiączki - czy jeżeli dostanę krawienie wcześniej - to rozpoczynam kolejny cykl od pierwszego dnia tego właśnie krwawienia? Minęły 4 doby od zażycia drugiej tbl postinoru - nie mam plamień, pobolewa mnie dół brzucha - generalnie czuję się jak przed miesiaczką, w sumie nienajgorzej. Tylko te nerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
monik - kochana jasne ,że 1,5 tyg po zapldonieniu nie ma zadnych objawow poza pozytywnym testem , tak mowil mi lekarz i kolezanka ktora była w ciazy ❤️ całuski turn_me_on - kochana roznie to bywa, ja dostalam np plamienia tydzien po zazyciu postinoru i trwalo to plamienie jakis czas, kolorystycznie oczywiscie roznilo sie od okresu i w normalnym terinie dostalam pozniej okres tak jak powinnam, to bardzo indywidualne kochana moze byc tak ,ze Ty zamiast plamienia dostaniesz okres lub samo plamienie , moj opierwszy okres po postinorze nieco roznil sie kolorem od normalnego , nie przejmuj sie bedzie dobrze kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Misia321 - kochana te kłucia w podbrzuszu, zmęczenie , sennosc to normalne skutki zażycia psotinoru ,więc sie nie przejmuj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalijajaja
hej dziewczyny mimo wszystko w obawie przed ciążą no dobra wiem że wiatropylna nie jestem ale kurde musiałam bo spanikowałąm wczoraj zazylam postnior i to był mój drugi raz pierwszy był jakiś rok temu ale to była inna sytuacja i nie miałam zadnych skutkó ubocznyhc.Jedyne z czym sie zgodze to faktycznie uczucie zmeczenia i lekkie mdlosci w pierwszych chwilach.Ale uwazam ze w pewnym sensie to uczucie podkręca stres.ja w sumie tym razem nie stresowałam sie bardzo bo w sumie niby nie miałam czym.ale moje drogie wiecie jak bardzo podstępne są te męskie komórki;] więc lepiej zawsze dmuchac na zimne. Postinor nie jest niebezpieczny aczkolwiek lepiej zainwestowac w comiesieczna porcje tabletek czy czegos innego azeby postinoru nie musieć zazywac;] jeszcze jedno co za zdzierstwo.nornmalnbie za postnior placilam 52 zł.ale wczoraj Boze Ciało udało mi sie gina znalezc i apteke to kurde ceny tam maja najdrozsze w miescie zaplacilam 75zl!!moj chlopak i tak za to zaplaci ale czy nie iuwazacie ze to chamstwo!!oni tam maja wszystko drozsze tak kolo 2 dychy z tych lepszych leków ale na tym nie mozna zbyt oszczeedzac.Chyba poprsoze gina o jakas recepte na zapas wykupie i niech lezy Termin przydatnosci ejst bardzo dlugi ale bedzie sie mialo pd reka.;]pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruniaaa
kochane prosze Was wypowiedzcie sie na temat kropelkowania bo bardzo mnie to meczy.moj problem polega na tym ,ze z moim chlopakiem zawsze na poczatku kochamy sie bez prezerwatywy,moj boy zaklada ja dop po kilku chwilach.powiedzcie co o tym myslicie??mam sie przejmowac??musze tez zaznaczyc ,ze nigdy nawet kiedy ma zalozona gumke nie konczy we mnie tylko poza.prosze o cenne uwagi!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Darunia! Trudno odp na twoje pytanie bo nie kazdy mezczyzna kropelkuje przed wytryskiem lub w czasie sexu duzo przed wytryskiiem ale sa tez tacy ktorym przed wytryskiem wyplywa troche wydzieliny w ktorej sa plemniki..niestety.. A ja chcialam sie pochwalic ze dostałam dzisiaj okres;)))) i powiem wam ze dostalam wedlug wczesniejszego obliczenia normalnego okresu a mam go jak w zegarku co 28 dni pomimo ze bralam postinor okres mi sie nie przyspieszyl ani nie opoznił moje zdanie jest takie ze jesli w czasie jajeczkowania doszlo do wypadku przy pracy wtedy postinor ma co robic a jesli nie bylo jajeczkowania to wtedy sie nie wysila i nie robi zamieszania tak mysle i tak bylo prawdopodobnie w moim przypadku..ale moge sie mylic..jak kazdy człowiek;) pozdrawiam dzisiaj chyba wypije szampana!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
monik Wiedzialam, ze bedzie dobrze:-) Tak czulam:-) Ale przygotuj sie, ze okres moze byc krotszy niz zwykle, to skutek uboczny postinoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
hej niestety zdarzylo mi sie miec w czwartek jednorazowa przygode nie skonczylem w srodku ale i tak mam stracha jak cholera dzis wyczarowalem postinor i dalem go dziewczynie ona tez ma stracha minelo jakies 40 godz a druga tabletke wezmie o 22 i teraz drze czy wszystko jest ok bo jeszcze poczytalem ze moze sie dziwnie czuc moze nie zwariuje jak sie nie zalame to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
na dodatek mam mega moralniaka bo zdradzilem swoja dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Maxx Tylko spokojnie....Ciazy na pewno nie bedzie....Tylko 4% sie nie udaje...Poza tym jakby tak szybko sie zachodzilo w ciaze to w Polsce bylyby Chiny:)Ja tez tutaj panikowalam i umieralam, ale w ciazy nie jestem:-) A co do zdrady, to nie pochwalam jej:( A mozesz mi pow. dlaczego ja zdradziles?Czy tamta druga bardziej Cie pociaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
przypadek ktorego zajebiscie zaluje bylem w stanie imprezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×