Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Elemelek82222
Maxx Nie mow tego swojej dziewczynie...Bo to ja moze zabic A jesli chodzi o postinor, to moge odpowiedziec na wszelkie pyt. i rozwiac wszystkie watpliwosci. Sporo sie na ten temat naczytalam, poza tym sama bylam ostatnio krolikiem doswiadczalnym.... Bedzie dobrze!!!Mowi Ci to wprawdzie nie ginekolog, ale przyszly psycholog:) I pamietaj, ze geniusz czlowieka polega, nie tyle na nie popelnianiu bledow, ale na nie popelnianiu dwa razy tych samych bledow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
uwazam dokladnie tak samo czasami prawda jest zbyt brutalna zeby sie nia podzielic ja jakos sie poskladam bo zawsze sie podnosze ale od dwoch dni jeszcze sie nie przegladalem w lustrze a tem postinor wykombinowalem bez recepty w aptece, mialem nic nie kombinowac ale mozliwosc wpadki mnie przerosla i dzis jak doszedlem do siebie zaczalem dzialac opisz mi jak to dziala to cos jej moze powiem i sam sie uspokoje troche bo jak ma sie gdzies przewrocic w domu to ja zastrzela rodzice ale wczesniej zaczna zadawac pytania , niewygodne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1986
Cześć dziwczyny zażyłam wczoraj postinor ok 20 godzin po stosunku dzis rano druga tabletkę tylko, że nie po 12 godz od wziecia pierwszej ale po 8 tak mi radził ginekoloeg.. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok narazie nie mam żadnych skutków ubocznych no i myślę ponieważ byłam w pierwszym dniu po okresie że miałam niepłodne..ale mam nieregularne cykle wiec nigdy nic nie wiadomo.. Pozdrawaim serdecznie..Bądzmy dobrej mysli kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka18
2 dni temu wzięłam postinor i zastanawiam sie nad tym krwawieniem co mam je dostać po ilu dniach może to nastąpić i czy to oznacza że nie jestem w ciąży? jak bardzo te tabletki mogą rozregulowac mój cykl miesiączkowy?? prosze pomóżcie bo nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka18
hej prosze niech ktoś mi odpowie na moje pytania bo ja naprawde nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elemelek82222--> przeglądając wszystkie posty w tym topiku widzę Twój duży udział w dyskusji ;-) proszę napisz (wiem ,że to schizy, ale która z nas tego tu nie miała...): czy możliwe jest, żeby postinor dawał takie objawy jak pionowa ciemna kreseczka na brzuchu poniżej pępka? Już sama nie wiem ,czy widzę ją oczami rozszalałej wyobraźni ;-) , czy naprawdę? Od feralnego stosunku minęło 6 dni, postinor zażyłam ok godziny po ( a potem po 12 godz). Wierzę, że te wszystkie objawy to jednak skutek uboczny tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla1986
hej Minka.. krwawienie może wystąpić, ale nie musi.. tak mi powiedział ginekolog..podobnie jest z cyklem tabletki nie powinny rozregulowac go jednak czesto sie zdarza ze moze przyjsc kilka dni szybciej lub później..ja jestem dopiero po 12 godzinach od wziecia 2 tabletki jak nastapia u mnie jakies objawy to napisze.. ale trzeba byc dobrej mysli Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalijajaja --> Ty nie kupuj postinoru na zapas! Po co Ci on wogole? Z opisanej przez Ciebie sytuacji to wogole nie powinnas brac postinoru. To nie jest lek, ktory nie powoduje zadnych szkod w organizmie. Jesli Ty wzielas postinor to polowa dziewczyn moglaby sie truc postinorem tak jak Ty. Niepotrzebnie wzielas, naprawde. To nie witamina C, tylko horomony. Daruniaaa ---> musisz zawsze zalozyc najgorszy wariant - jesli Twoj facet kropelkuje a kochacie sie na poczatku bez .. to jest prawdopodobienstwo, ze sa tam plemniki ... skoro sa plemiki to moze dojsc do zaplodnienia. Takze jesli facet nie konczy w Tobie, ale wczesniej jest w Tobie bez prezerwatywy to moglby rownie dobrze konczyc w Tobie i bez niej. Bo nawet w tym kropelkowaniu moze znalezc sie jeden waleczny osobnik :) Monik* ---> gratuluje! napije sie razem z Toba :) Maxx ---> wogole szkoda sie wypowiadac na Twoj temat. \"Zdradzilem bo bylem w stanie imprezowym\"???? I co, bedziesz znowu w stanie imprezowym i znowu zdradzisz?!? Po co Ci dziewczyna, jak szalejesz na boku? Nie zrozumiem nigdy facetow takich jak Ty! Dobrze, ze troche trzesiesz portkami, moze sie czegos nauczysz. I naprawde mysl troche glowa a nie ...!! Ja rozumiem, ze chcesz zdobyc informacje jak dziala teraz postinor i raczej nie bywam zlosliwa w stosunku do ludzi. ALeto co Ty zrobiles swojej dziewczynie to najwieksze SWINSTWO. Najlepiej by bylo gdyby ta dziewczyna od wpadki byla w ciazy - mialbys nauczke na cale zycie! Sam powinienes zerwac ze swoja dziewczyna, bo nie wiem jak mozesz byc z nia i patrzec jej w oczy po czyms takim! Karla1986 --> ja tez mialam podobna sytuacje, tylko ze kochalam sie przed okresem. Wydawalo mi sie, ze mialam dostac dzien pozniej, ale i tak mi sie przesunal o 10 dni. Wiec dobrze, ze lyknelas postinor bo to nigdy nic nie wiadomo. I jak Ci radzil ginekolog to na pewno dobrze, w koncu kto ma sie na tym znac jak nie on :) trzymaj sie , bedzie dobrze! Minka18 ---> krwawienie po postinorze moze nastapic ale nie musi. Nie wskazuje ono rowniez czy jestes w ciazy czy nie. Tabletki moga rozregulowac cykl, ale jest to indywidualne dzialanie. Mnie np. opoznil dwa razy, a sa dziewczyny ktore dostaja jak w zegarku. Natomiast obydwa moje okresy po postinorze wygladaly normalnie. Turn_me_on ---> jak najbardziej ta pionowa kreseczka moze byc wynikiem wziecia postinoru. To hormony przeciez. I wiele dziewczyn na tym forum mialy te kreseczki a w ciazy nie byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Turn_me_on Ja mialam taka kreseczke, przed samym okresem zniknela....Niestety brodawki mam nadal opuchniete... Dziewczynki, bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
czytelniczka_forum====> To ze zle zrobilem wiem doskonale i nie musisz mi tego uswiadamiac. Na tym forum nie ma przypadkowych osob i kazdy czuje sie winny z roznych powodow. Ciekawe dlaczego ty sie tu znalazlas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
Elemelek82222 =====> porozmawiasz ze mna na gg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruniaaa
cholera okres spoznia mi sie juz jakies 5 dni,mam nadzieje,ze to "zasluga" postinoru a nie ciaza...we wtorek robie tescik bo powoli na glowe dostaje a powiedzcie mi moje drogie po jakim czasie ginekolog moze stwierdzic ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Maxx - nie bedę cię osądzać bo nie po to jest to forum. Pocieszę cię, Ja miałam wpadę na maksa, lącznie z pełny wytryskiem w środku, postinor wzięłam po 40h. W ciąży nie jestem, potwierdził to test ciążowy. Więc myśle że nie masz się czego obawiać, tatusiem nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka18
To skąd mam wiedzieć czy postinor zadziałał i czy nie jestem w ciązy? I po jakim czasie od stosunku moge zrobic test zyby był wiarygodny? A tak wogóle to wziełam tabletki 1,5 godziny po tym jak podczas stosunku pekła nam gumka jak myślicie chyba mam duże szanse żyby nie byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Powody dla ktorych sie tutaj wszyscy znalezlismy nie sa przykladem ascetycznej dojrzalosci...Wszyscy popelnilismy bledy, wszyscy mieli duzo zlych mysli i zlosci, albo na siebie, albo na partnera, albo wreszcie na to nienarodzone dziecko, ktorego i tak nie ma....No niestety, jestesmy tylko ludzmi, a bladzic jest rzecza ludzka...Takie graniczne sytuacje wiele uswiadamiaja, albo, ze nalezy zmienic ten stan....Zaczac byc bardziej odpowiedzialnym, albo zmienic partnera, bo to nie ten....Albo pogodzic sie z losem i mimo nie zadzialania postinoru probowac uniesc na wlasnych barkach ten ciezki krzyz niechcianego macierzynstwa...Lub wreszcie dokonac aborcji....To sa wybory, decyzje i rozne drogi....Im wiecej ludzi, tym wiecej roznych losow....Nie oceniajmy innych , kiedy nie znamy dokladnie wszystkich szczegolow....Starajmy sie byc obiektywni i pomagajmy tym, ktorzy o to prosza...Ja tez nie jestem idealna w zyciu popelnilam wiele bledow i jeszcze nie raz pewnie je popelnie...A kto wie, moze za pare lat znowu bede musiala łyknac postinor....To jest życie....Bylabym idiotka gdybym sie zarzekala, ze teraz to juz na pewno bedzie inaczej...Ok moge sie starac, ale nie wiem czy wyjdzie...Ile tutaj jest przypadkow kobiet, ktore w ciagu jednego cyklu dwa razy musialy lykac to swinstwo...Bo nie potrafily wyciagnac odpowiednich wnioskow..I znowu na calego i znowu byle sie tylko dobrze bawic...I znowu igranie z natura, a moze nawet granie ze smiercia w ciuciubabke.... Postinor to nie jest slodki cukierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Minka18 Po 6 pelnych dobach od stosunku, mozesz zrobic test z apteki o najwiekszej czulosci, ale on pewnie jeszcze nic nie wykryje...Najlepiej zrobic test z krwi na betahcg, on najszybciej wykryje ciaze... Wzielas postinor bardzo szybko, dlatego naprawde mysle, ze szanse na ciaze sa niewielkie.... Mysl pozytywnie, nawet jesli postinor nie dziala, to i tak jest wieksze prawdopodobienstwo, ze nie zajdziesz w ciaze, niz ze zajdziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx
Elemelek82222====> Ponawiam swoją prosbę o rozmowę na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusiaaa
moze mi ktos wytlumaczyc jak poznac kiedy ma sie dni plodne a kiedy nie??z gory dzieki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx --> nie trafilam tu na pewno z powodu wpadki, ktora wyniknela z takiego powodu, ze zdradzilam chlopaka bo bylam w nastroju imprezowym. Ja rozumiem, ze to nie forum na osadzanie ludzi, ale jak sie do czegos ktos przyznaje to musi sie liczyc ze slowami krytyki. Tez wzielam postinor, tez mialam wpadke, ale z chlopakiem ktorego kocham ale po prostu jeszcze nie bylismy gotowi na dziecko. Wiec winna sie nie czuje. Elemelek --> nie bede obiektywna, gdy ktos zdradza. W zyciu bym komus takiego swinstwa nie zrobila. Nie bede pomagala komus, kto zdradzil swoja dziewczyne. To wlasnie moj wybor. Dla reszty jak zawsze jestem blisko, sklonna wesprzec w kazdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia123
Może mi ktoś powiedzieć jakie negatywne skutki w organiźmie kobiety czyni POSTINOR?? Oraz jak stuteczny jest Postinor, jakie są szanse że nie zajdę w ciąze jeśli wziełam Postinor ok 20 godzin po stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
A ja wybralam swoja droge...pomagania innym, tzn. tym zdradzonym i tym, ktorzy zdradzaja...Na pewno nie odesle zadnego pacjenta z kwitkiem... Zdrada jest dewiacja i potwierdzi to kazdy psycholog, ale na pewno nie bede karac kogos za prawdę... Bo sie przyznal, to trzeba go zlinczowac, a gdyby nie puscil pary z ust, to wszystko ok...Tak uwaza wiekszosc niestety. Ludzie zyja ze soba bez milosci, stwarzaja pozory normalnego domu, normalnej rodziny...Malo kto ma odwage przyznac sie do swoich slabosci, porazek, bledow....Do tego, co dzieje sie w 4 scianach... Pierwszy krok do jakiejkolwiek zmiany, to odrzucenie mechanizmow obronnych i dopuszczenie do swiadomosci swojego niemoralnego wystepku...Zaprzestanie samooszukiwania i zaprzeczania....To juz wielki postep...I wstep do zmiany 6850702 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elemelek --> przyznal sie ... na forum, wielka mi odwaga. Niech idzie, dziewczynie sie przyzna. Misia --> postinor moze miec rozne skutki uboczne, moga nie wystapic odrazu. A moze nie miec zadnych. Moga Cie bolec jajniki (mnie bola do tej pory), mozesz miec roznego rodzaju krwawienia, nudnosci, mozesz odczuwac zmeczenie, sennosc, brak apetytu albo nadmierny apetyt, bolace piersi, omdlenia, zawroty glowy. Naprawde co dziewczyna to przypadek. Mnie dopadly te jajniki i wieczne zmeczenie. Co do skutecznosci... Duzo zalezy od tego czy mialas dni plodne, czy parnter skonczyl w Tobie, czy uprawialiscie wiecej niz jeden niebezpieczny stosunek. Skutecznosc postinoru jest najwieksza przy jednym stosunku przy w miare dniach plodnych lub wogole nieplodnych (ale czasami ciezko wyliczyc ktore to sa). Skuteczność postinoru obniza sie przy wiecej niz jednym niebezpiecznym stosunku i im wiecej czasu minelo od wpadki. Wzielas 20 godz po wpadce - to dobry czas :) a co do reszty to musisz juz sobie sama okreslic, czy mialas dni plodne itd itp. Jesli wzialas postinor niedawno to chociazby nie wiem jak robilo Ci sie niedobrze, nie mozesz zwymiotowac. To tak jak z tabletkami anty - jak zwymiotujesz zaraz po wzieciu to tak jakbys wogole nie brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia123
Dziękuję za odpowiedź, a jak wylicza się dni płodne i mniej płodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETA ///
POMOCY DZIEWCZYNY!!! Starasznie sie denerwuje:/ a jeszcze sesje teraz mam ://// Oto moja sytuacja : kochałam się z moim facetem bez zabezpieczenia(wytrysku niemiał) Byłam wtedy w 22 dniu cyklu(to było 11 czerwca) Miesiączke mam zwykle regularną co 27-30 dni wziełam POSTINOR 30 godzin po stosunku -niemiałam rzadnych skutków ubocznych Teraz mniej wiecej powinnam dostać miesiączke ale czy w zwiazku z tym że brałam Postiron może się ona troche opóźnić?????????????? A jeśli tak to mniej wiecej o ile dni???????????? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!! Jak oceniecie moje szanse na bycie/niebycie w ciąży?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oceniam sznase jako zerowe
naprawde, nie denerwuj sie, bo ci sie okres jeszcze bardziej spozni. Spoznienie moze byc do 5 dni, ale przy stresie dziewczynom nawet sie sponia 2 tygonie. DLa pewnosci zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETA ///
thanx za szybka odpowiedz:) Troszke się odstresowałam:) wiec zasiadam do nauki . Och jak dobrze ze istnieje takie forum ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banaka
Halo Dziewczyny brałam postinor i dostałam ogres ale jakieś 10 dni wcześniej w dniu okresu miałam plamienie i teraz znowu mam tzn. po ok. tygodniu od planowanego okresu co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spóźnia mi sie...jestem przerażona.Tak sie boje. Mialam tzw krwawienie popostinorowe, a teraz okresu w planowanym terminie NIE MA ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niezabezpiecznonego stosunku minęło dokładnie 8 dni.Krawienia po postinorowego nie było. Czuję się dobrze (oprócz nerwów), 23 czerwca mam dostać okres.Keidy najwcześniej jest sens wykonywania pierwszego testu ciążowego?JAki test polecacie?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Kees Mialas krwawienie popostinorowe, a to juz dobry znak...Teraz okres moze Ci sie opoznic, to wina postinoru...Jesli nie robilas testu, to zrob dla swietego spokoju...Zobaczysz, ze jak sie tylko uspokoisz okres przyjdzie znienacka;) Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×