Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość kasienka111
wiec....mialam na sobie bielizne i spuscil mi sie mniej wiecej na spodnie jak juz zyje troche na tym siwiecie nic takiego mi sie nie zdazylo ale slyszlam rozne opinie na ten temat wiec juz sama nie wiem....chlopak mnie namawial zebym jednak wziela...teraz tego zaluje ale nic juz nie moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kasienka jasne ,że nie będziesz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
Kasienka ----> nie bedziesz w ciazy. Do tego naprawde niepotrzebnie bralas postinor. Ale przynajmniej nie masz sobie nic do zarzucenia bo zrobilas wszystko co moglas. Szkoda tylko, ze na tym moze ucierpiec Twoj organizm. Trzymaj sie Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
teraz zaluje ale powiedzcie czy byla na to jakas inna metoda bo starsznie sie balam ze jednak moge byc w ciazy bo sie bardzo duuuuuzo o tym nasluchalam a teraz nie moge byc w ciazy bo jade do stanow:P najbardziej sie boje co z tym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
ratunku!!!! mam 17 lat i na 99,9% jestem w ciazy a lekarz nie chce mi przepisac recepyty:(:(:( a jutro ostatecznie musze wziasc tabletke pomocy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
moze idz do prywatnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Jesli na 99% jestes w ciąży to jakiej recepty potrzebujesz? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
pomocy-marta ----> z jakiego jestes miasta? wejdz sobie na www.wpadka.pl i moze znajdz telefon do jakiegos ginekologa i przez telefon juz powiedz jaka jest sytuacja. Jesli powie Ci, ze Ci przepisze to zaplacisz za wizyte i za leki. Spiesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona-wczesniejsza
Marta ----> a skad Ty wiesz, ze na 99,9 jestes w ciazy? dni plodne? czujesz to w swoim ciele? tak naprawde to wcale nie latwo zajsc w ciaze Kasienka ---> inna metoda? zadna metoda! trzeba bylo wyprac spodnie i czekac na okres :) wzielas to wzielas - nic nie zmienisz. Mozesz miec teraz nieregularne miesiaczki ale to tez nie regula. Musisz teraz obserowac swoje cialo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Przepraszam nie doczytałam-jutro musisz ostatecznie wziąść tabletkę to oznacza żę jutro mijają 72 godz.od wpadki-jesli to były twoje dni płodne to radzę ci stukać i pukać nie tylko do jednych drzwi i to nie jutro ale dziś albo najlepiej wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
recepty szukalam wszedzie rzaden lekarz nie hcce przepisac....jestem pewna na 100% zle sie czuje mam zawroty glowy moja kuzynka mila tak samo i jest w ciazy....nie wiem co mam zrobic wizyta u prywatnego kosztuje od 50 zl w gore a nie mam kasy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
a co jesli nikt mi nie przepisze bo jestem jak oni to nazywaja " nielatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
odpiszcie bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wrazenia
ja wzielam po raz pierwszy w zyciu postinor 1,5 tyg temu-na szczescie nie mialam po nim zadnych plamień, upławów itd-tylko przez pierwsze 3 dni czulam sie fatalnie psychicznie i kolezankom mowilam aby nigdy nie braly tego swinstwa-i ze sama nigdy go juz nie wezme.Po tym okresie czasu czuje sie naprawde normalnie i nie wykluczam ze znowu siegne po niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
może byłaś u niewłaściwego gina u kobiety byłaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
dziewczyno przeciez jesli jestes w ciąży to postinor nic ci nie da!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Sorry ja tu czegoś nie rozumiem. Jak po 2 -3 dniach możesz mieć objawy ciżowe, to niemożliwe.W jakim dniu cyklu byłaś?Odpisz to b.istotne.Wybacz za to pytanie-gdybysjakims cudem wiedziała ze jestes w ciąży i gdybyś wiedziała że postinor spowoduje poronienie ,to mimo to wzięłabyś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
a jesli jestem w ciazy to co mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka555
moje wrazenia----> a jak sie czulas po postionrze? szybko dostalas okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy-marta
nie wiem czy bym wziela czy nie nie moge byc teraz w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam siie 11dnia cyklu z zabezpieczeniem, ale zaszlo prawdopodobienstwo iz jakas bardzo niwielka ilosc nasienia mogla sie znalezc na nowej prezerwatywie i z tego wzgledu po ok.35h wzielam pierwsa tabletke , co myslicie, czy podziala, jaka jest szansa, czy mozna zrobic test po 7dniach od stosunku i czy postinor nie zaklamuje wyniku testu, doradzcie cos,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka555
dziewczynki napiszcie jak to u was bylo z tzw. skutkami obocznymi postnoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka555
strokrotkapolna------> wedlug mnie mozesz zrobic sobie test ciazowy to nigdy nie zaszkodzi:).postinor nie zaklamuje wynikow testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
dziewczyny nie panmikujcie tak po 1 w ciąże łatwo sie tak nei zachodzi np Kasienka bała sie ze moze byc w ciazy jak miala na sobie spodnie:) nie jest tak łatwo zapewniam was maialam wiele ekstremalnych sytuacji i jakos nie byłam do tej pory aż do chwili kiedy w marcu pekla nam gumka i po 42 godz wzielam postinor :( ja skutkow uboczych nie mialam tylko to neiszczesmplamienie jakies 10 dni temu dzis dostalam okres obfity rano i po poludniu a teraz cos widze jakby sie konczyl bo juz nie krwawie tak bardzo :( ja zwariuje ;9 a tak sie cieszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Nie napisałas ktory to był dzien cyklu jak miałaś wpadkę.Napisz to może wiecej ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foki
Wierz mi wszystkie jak jeden mąż ktore odiedzają to forum nie chcą być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
foki kochana to pytanie do mnie czy do marty bo juz się pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to chyba byl 10ty dzien cyklu, a ta ilosc nasienia to prawdopodobnie jak byla to bardzo sladowe ilosci, ale mam pietra, normalnie nie do wytrzymania,po tabletce zadnych objawow, pierwszego dnia niewielkie mdlosci a teraz nic, boje sie jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
Marta, dzwoń, gdzie się da i błagaj o receptę. Za późno się wzięłaś za porady u nas, masz mało czasu. Kolezanka - ja jestem 6 dni od przyjęcia drugiej tabletki i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, czuję się fantastycznie. Maleńka - brak słów :P Naprawdę nie jesteś w ciąży, uwierz w to :-) Marta, poważnie, napisz nam w którym dniu cyklu byłaś i jak się to stało, bo też jakoś trudno mi zrozumieć tą pewność ciąży w 2 dniu... przecież jeśli to było 2 dni temu to nawet jeszcze do zapłodnienia nie doszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×