Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maadziulka

ciekawe miejsca w Polsce na wyjazd we dwoje

Polecane posty

hejka!! Mam pytanko.. czy ktoś zna jakieś miejsce godne polecenia w Polsce na wyjazd we dwoje? :) Jakieś romantyczne.. klimatyczne miasteczko..gdzie można spędzić mile i przytulnie cały weekend :) Ja osobiście polecam Ojców no i zaśnieżone Zakopane:) Czekam na ciekawe propozycje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena77
ja polecam Kazimierz Dolny (lubelszczyzna),przepiękne małe miasteczko nad wisłą,fajne knajpki , dużo zwiedzania,idealne miejsce na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Zalew Czorsztyński. Na jednym brzegu ruiny zamku w Czorsztynie, a na drugim Zamek w Nidzicy. Przepięknie. Do tego jest jeszcze góra na nartki (jak ktoś lubi) a jak nie lubi całoroczny tor saneczkowy (coaster). Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za propozycje i czekam na więcej... napewno skorzystam z któryś.. bo weekendów dużo i miejsc też :) Kazimierz Dolny... kusi mnie od dłuższego czasu.. czekam tylko az zrobi się cieplutko a napewno tam zawitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieradowianka
polecam Swieradow Zdroj w Gorach Izerskich przepiekny zima ,zieloniutki latem z kilometami sciezek do wedrowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjnfdfd
półwysep helski - władysławowo,chałupy,jastarnia,jurata i sam hel...cudo...pięknie i baaardzo romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie
Wonieść koło Leszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam gore trzech krzyzy
jako miejsce seksu na lonie natury z widokiem na kazimierz dolny i wisle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kartuzy i Hotel Miłosz. Miejscowość jest pełna atrakcji. Jest klimatycznie, spokojnie. Moim zdaniem idealne miejsce dla dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zamosc i ogolnie Roztocze (Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Gorecko itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie polecić coś niedaleko Dolnego Śląska? Całe dolnośląskie już z mężem zwiedziliśmy :p uwielbiamy góry, zamki i szukany czegoś fajnego na następny weekend. Mamy własny samochód, jednak nie chcielibyśmy jechać gdzieś bardzo daleko tylko na te 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaxd88
Jak Dolny Śląsk to zdecydowanie polecam Czarną Górę. Dla pary na pewno sprawdzi się apartament do wynajęcia http://apartamenty.czarnagora.pl/. Sama miejscowość jest magiczna, a do tego jeszcze atrakcje takie jak spa, basen i sauna. Według mnie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina8922
Ja zawsze chętnie wracam do Wrocławia. Jestem w tym mieście zakochana i bardzo chciałabym tam mieszkać. Może marzenia kiedyś się spełnią, ale na razie zostają mi wyjazdy wspólnie z chłopakiem. Mamy nawet swój ulubiony hostel, który wybieramy za każdym razem http://www.hostelamnesja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie jechać w góry to polecam wam Białkę Tatrzańską. Jest to urocza i spokojna miejscowość, idealna dla dwojga. Osobiście polecam wam zatrzymać się w ośrodku www.stokrotka-bialka.pl Dbają tam o każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie Krynice Zdroj- moze jakis fajny hotel ze SPA?Np hotel prezydent jest tylko dla doroslych (16+)-mozna odpoczac od dzieci. Ja polecam tez Gory Swietokrzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIAAA
Polecam Kaszuby - według mnie nie ma bardziej urokliwego miejsca. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się skorzystać z "pakietu romantycznego" w tamtejszym Dworze Lisewskim https://lisewskidwor.pl/ . Poza ogólnym, niesamowitym klimatem mogliśmy liczyć na nocleg w romantycznie wystrojonym pokoju, kolację przy blasku świec oraz dostęp do sauny i jacuzzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vWhmZ568z3Cy8OQCEU3vkb3y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Wiele atrakcji ma nam do zaoferowania województwo śląskie. Od ogrodów botanicznych, amerykański park rozrywki, park linowy, po teatry i restauracje. Spędziła tam ostatni weekend z narzeczonym i jestem zachwycona. warto zapoznać się z ich ofertą dziecilubiaslaskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Gdańsk i Tatry, ale ogromny sentyment mam do mojego ukochanego Lublina , w którym mieszkałam 5 lat i który odkrywam na nowo. Ciągle się zmienia. Cały czas na lepsze.

Poza tym koniecznie trzeba przynajmniej raz w życiu wybrać się do pięknego Krakowa, opróćz Krakowa polecam również wycieczkę Auschwitz Birkenau https://cracowcitybreakers.pl/wycieczki/ Najlepiej z przewodnikiem, który opowie nam o historii tego miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×