Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

kozka dobrze ze z Jessi jest ok :) pogoda nie dopisuje i musimy siedziec w domciu. Chcialam bardzo karmic piersia ale coz nie bede plakac z tego powodu ze nie wychodzi. Moja starsza corke tez karmilam tylko 2 tygodnie bo z nerwow stracilam pokarm :( teraz nic mnie nie wkurza ale jak mala woli z butli to nie bede jej przyjemnosci odbierac a i moj R tez moze teraz pokarmic. Wczoraj byla u nas halth visitor, z Jessi wszystko ok, od porodu przytyla pol kilo ( w 17 dni) teraz wazy 4400g. uciekam nakarmic bobaska Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula933
czesc dziewczyny rodze za 6 tygodni i chciala bym sie dowiedziec co potrzebuje zabrac do szpitala w angli...i czy ktoras z was rodzila w petherborough?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
kilka stron wcześniej jest wszystko wypisane przez jedna z naszych koleżanek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula tak jak napisala Frugo na stronie 7 opisalam co jest potrzebne do szpitala.Ja akurat rodzilam w londynie ale moze ktos z twoich stron sie odezwie. A Frugo i Zaneta macie podobnie jak ja i Aneta,podobny termin porodu. Aneta fajnie ze twoja corcia tez rosnie jak na drozdzach:))) Caluski dla wszystkich mam i ciezarnych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
witam panie co slychac Kuzka jak malutka sie czuje przeszlo jej ???? Anetka jak twoja malutka ?????? Piszcie cos dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ZANETKO MOJA CORA JEST JAK ANIOL --TAKA GRZECZNA. powoli gubie cm w pasie i nie tylko wcisnelam siw w spodnie sprzed ciazy ktore byly luzne ale to juz dla mnie sukces. nadal nie wiem ile waze ale to chyba dobrze. A jak ty sie czujesz? czy rusza sie juz twoja dzidzia? kozka ile wazy twoja Jess i ile juz ma tyg? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc dziewczeta Tak czuje juz delikatne ruchy mojego malensta ale bardzo zadko ale czuc super uczucie , meczy mnie ten katar ale wiecie co czytalam ostatnio na jakim innym forum ze katar to normalne u kobiet w ciazy tak jak naprzyklad wymioty ciekawa jestem czy to prawda ???????? ogulnie jest ok niemam kaszlu gardlo nie boli tylko ten przeklety katar !!!!!!!!! no i nie przybieram na wadze nadal mam 48, 5 / 49 kg brzuszek troszke odstaje mam nadzieje ze wszystko ok w czwartek ide na badania a za tydz. do kliniki ginekologicznej w st ives. na badania . Pozdrawiam was super ze macie grzeczne dzieciaczki no i przedewszystkim zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie pisalam dlugo bo nie mialam kiedy.Moja Jessica niestety chyba ma kolki.Nie jestem pewna bo nie placze az tak mocno,ale ma krotkie napady placzu.Na szczescie katar juz minal.Mam bardzo duzo mleka,ale drugi problem tkwi w tym ze Ona sie chyba tym mlekiem nie najada.Po urodzeniu syna polozna mi mowila ze miesiac lub poltorej po urodzeniu dziecka jest taki kryzys ze dziecko moze sie nie najadac i trzeba to przetrwac,bo po tygodniu lub dwoch to minie.Wiec czekam ale bardzo mnie to meczy bo niunia je co chwile,budzi sie z placzem i znowu je i tak w kolko:( Anetko moja Jessica wazy rowno 5kg,59dł i ma 4tyg i 1dzien.A Twoja Jessica ile ma tygodni i ile wazy? Zanetko katar chyba nie jest zbyt grozny dla ciazy,wydaje mi sie ze jakbys miala do tego kaszel lub goraczke to bys sie musiala martwic.Dbaj o siebie szczegolnie w taka pogode jak teraz,bo jest sie njlatwiej przeziebic! Zastanawiam sie tylko dlaczeg Frugo nie pisze:O Frugo odezwij sie ,co z toba,jak sie czujesz?Pozdrowienia dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,a co do wagi po porodzie to tez czuje ze chudne,tylko ten cholerny brzuch:(:(To juz drugie dziecko wiec obawiam sie ze nie bedzie tak latwo:O Musze sobie kupic wage,moze jak bede widziala rezultaty w liczbach to bede miala wieksza motywacje. no i chyba czas najwyzszy na robienie brzuszkow,bo jeszcze nie cwiczylam po porodzie a jak nie zaczne to mo taki BĘBEN zostanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Cześć dziewczyny !!! U mnie Ok czuje się nawet nie żle tylko te okropne mdłości ciągle mnie mecza i to przez cały dzień.To już czwarty miesiąc i końca nie widać chyba będe mieć powtórkę z rozrywki bo w pierwszej ciąży męczyłam się całe 9 miesięcy.Ale to nie jedyny mój problem Wy dziewczyny myślicie o odchudzaniu,a ja nie tyje wcale,w ciąży schudłam już 8 kilo i zaczyna mnie to martwić-choć ostatnio zaczynam odczuwać ruchy mojego dzidziusia.Sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, moja Jessi ma 3 tyg i 2 dni a tydzien temu wazyla 4400g zanetko mnie tez meczyl katar w ciazy i niczym tego nie zwalczysz samo minie ale moze wrocic. lece bo mala glodna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna-22
hej dziewczyny Ja juz jestem po porodzie w sumie po cesarce poniewaz moje malenstwo bylo zbyt duze zebym urodzila a do tego nie mialam boli .Czytajac na pocztku na forach o porodzie jak inne dziewczyny sie wypowiadaly bylam w sumie przestraszona ale przekonalam sie sama jak to jest byc w ciazy i rodzic w Angli. A wie moge powiedziec tylko tyle ze nie ma sie ci bac bo opieka jest bardzo dobra caly czas przy porodzie jest z toba polozna kontrolujac twoje bole i moritorujac ekg serduszka twojego malenstwa bardzo pomagaja ci przy bolach . Ogolnie jestem zadowolona zopieki jaka mnie i mojego synka otoczyli .Ja rodzilam w szpitalu w Bostonie polecam kazdemu kto jestw ciazy i jest z bostonu i mowie odrazu nie ma co panikowac na przod .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza.... rutyna dziala jak lekarstwo oczywiscie dla mamy :) o 7 kompanie, butelka i spanko az do rana :) w nocy budzi sie 2 razy o 12 i o 4. Ucze mala spac w luzeczku i narazie jest ok. za 6 dni juz minie miesiac :) od porodu a ja sie czuje jakbym nigdy nie rodzila. Mam tylko lekkie bole w krzyzu ( chyba wszystko wraca na swoje miejsce) dziewczyny a jak u was?? Kozka jak ty sie czujesz i czy juz mialas wizeyte u gp?? Zanetko odezwij sie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Wkoncu ktos sie odezwal:)Anetko fajnie ze nie masz problemow ze swoja coreczka,przynajmniej wieczorem mozesz odpoczac.Ja nie mam tej przyjemnosci,bo jak juz pisalam wczesniej moja Jessica chodzi spac bardzo pozno:( Jej rekord to 2.00 w nocy,przedwczoraj).Wczoraj natomiast zasnela o 21.00:),teraz tez spi choc to nie jej godzina do spania ale moze sie wkoncu przestawi?Jak zasnie to juz spi ladnie do rana,ale co sie umecze zeby zasnela!!Nie wiem czy robie cos nie tak,rutyne tez wprowadzilam od samego poczatku,ale ona po kapieli i jedzeniu ani mysli spac!To znaczy zasypia,a po paru minutach sie budzi i znowu od poczatku usypianie.Mielismy ostatnio gosci w domu przez 10dni moze to na nia wplynelo?Juz sama nie wiem???W dzien jest idealna,nie wytrzyma dluzej niz godzinke bez spania,a wieczorem do nocy potrafi nie spac nawet 6-7godzin!!! Anetko do GP ide za tydzien,musze isc jak niunia skonczy 6tyg.Mam do Ciebie pytanko,jak usypiasz swoja Jessice? Sama zasypia czy na rekach?Moja czasami przy cycku a czasami na rekach.W lozeczku spi od samego poczatku wiec sie ciesze,czasami rano ja wezme do nas.Wlasnie sie obudzila! Zaraz wracam:P No jestem,spi dalej:) Mam nadzieje ze mi ktos doradzi co robie nie tak.Juz mnie zaczyna meczyc to usypianie:( Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Kozka ja Ci proponuje żebyś kąpała mala wczesniej moja znajoma miala podobny problem ze swoja coreczką i poskutkowało ktoś jej doradzil ze mała jest za bardzo zmeczona gdy ja kąpią a po kąpieli staje sie rozdrazniona i stąd potem nocne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc dziewczeta te duze i te malenkie :D umnie tez rutyna :p martwi mnie jedynie moj przyrost wagi raczej jego brak nadal waze 47 kg a to juz 4 miesiac Anetka super ze niemasz problemow z malom i mozez sie wyspac kuzka bron boze na rekach bo bedziesz miala tak caly czas , moze faktycznie wczesniej komp malutka chociaz niewiem czy to cos da ja tez mialam taki poczatek z Dawidkiem az raz byla u nas moja mama i poradzila mi ze jak poloze go spac a sie przebudzi mam do niego nie podchodzic bo go tylko rozbudzam pamietam jak dzis dar sie chyba przez godzine ja razem z nim ale nie odpusciam nie wzielam go na rece od tamtej pory spi cale noce sam aaaa ja go usypialam w wozku troszke kolysala a pod glowkom mial zwinieta w rulonik pieluszke tetrowom do dzis z niom spi :D buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Jeśli mogę to chętnie się do was przyłączę bo czasem dobrze powymieniać się informacjami i poradami. Ja urodziłam synka równe 6 tygodni temu, ważył wtedy 3640, a teraz po 6 tygodniach 4760. Na opieke w czasie ciąży i w trakcie porodu nie mogę narzekać, a mam porównanie do opieki w Polsce bo 4 lata temu urodziłam córeczkę. Na początku przerażał mnie system opieki nad ciężarną, bo tak bardzo różni sie od tego który znałam ( a poprzednią ciążę przechodziłam z komplikacjami), ale postanowiłam im zaufać i nie żałuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc dziewczynki te duze i te malenkie ;D umnie ok martwi mnie jedynie moj przyrost wagi raczej jego brak nadal waze 47 kg.!!!!!!! a to juz 4 miesiac Anecia super ze twoja malutka taka grzeczna Kuzka nie usypiaj malej na rekach bo bedziesz miala przechlapane niech troszke poplacze nic jej nie bedzie wiem to bo jak Dawidek byl malenki tez tak mial na pocztku az moja mama spala u mnie i nie pozwolila mi go wyciagnac z wozka (spal w wozku ) dar sie a ja razem z nim bylam taka zla na mame ze mi sie nad dzieciatkiem zneca :p a teraz jestem jej za to bardzo wdzieczna bo od tamtej pory przesypia cale noce i to sam aaa i pamietem ze spal z pielusia zwinieta do dzisiaj z nia spi :D Ja az sie boje tego 3 malenstwa ale naszczescie znowu mama bedzie u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cos mi dw arazy wyskoczylo niewiem czemu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady! Z ta kapiela to nie wiem czy zadziala? I tak ja kapie wczesnie i przestawilam z 20.00 na 19.00.To fakt ze jest spiaca jak ja kapie ale przeciez nie bede jej kapac o 18.00 bo to chyba naprawde za wczesnie? Ne wiem do cholery co robic!!!Ja bym chyba nie wytrzymala jak bym ja miala zostawic w lozeczku az sie wyplacze:(Jak sie budzi w nocy do karmienia to nie mam tego problemu,naje sie i spowrotem do lozeczka i zasypia.To dlaczego wieczorem jest tak ciezko? Zanetko a pytalas sie lekarza albo polozna czy to jest normalne ze nie przybierasz na wadze?Ja jeszcze nie spotkalam dziewczyny ktora by narzekala na niska wage w ciazy.Nie wiem,moze tak tez bywa z kobietami ale napewno powinnas to skonsultowac u GP.A tak poza tym to ile twoj synek ma lat(lub miesiecy)ze spi z tetra?Chyba szybko po synku zdecydowalas sie na kolejne dziecko:) Wiem ze masz trojke dzieci i ze chyba kiedys Cie pytalam w jakim sa wieku ale zapomnialam:P Frugo a Ty jak sie czujesz? A jescze jedno dziewczyny,jesli mam nie usypiac Jessici na rekach to jak?Czy takie dziecko nie jest za male zeby samo usypialo? Mam co dzien tak zostawiac az sie wyplacze? To by bylo dla mnie za straszne i napewno nie dalabym tak rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witam nastepna mamusie :D fajnie ze wpadlas :D Dziewczyny mialysie moze robione badania w 14 TC na wykrycie u plodu Downa ??????????????? Jak tak to czy wyniki dostalyscie do domu czy jak ??????????? I le wam krwi pobrano bo mi az 5 szczykawow !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Kuzka wiem ze to okropnie brzmi co pisze aaaaaaaaa probowalas w wozku ja usypiac troszke wiesz pokolysac bo tak za 3 /4 miesiace to ci kregosup odpadnie lepiej pokolysac w wozku niz na rekach. Julcia ma 6 lat Dawidek skonczy w pazdzierniku 3 latka pielusia to juz pikus jakis czas temu kaczki sobie upatrzyl polowa zabawek to pluszaki i to musza kwaczec i sobie wyobraz ze znimi spi :D Gdzie ide do sklepu to obowiazkowo kaczka :D Autka tez ma ale tylko takie co maja syreny innych nie chce Agen z niego do potegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Albo Kuzka sprobuj jeszcze inaczej jak polozysz malutka do luzeczka i pochwili zacznie plakac podejc tak po minutce dwuch do niej podaj smoczka jak ma a jak nie to sie doniej odezwij poglaszcz az sie uspoki i znowu odejc jak zacznie plakac znowu podejc ale nie wyciagaj tylko staraj sie ja glaskaniem uspokic moze zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta:) Zanetko wielkie dzieki za rady.Ty wiesz ze chyba masz racje z tym lozeczkiem,zeby jej nie brac tylko podejsc i poglaskac.Dzisiaj w nocy tak robilam bo sie budzila i zasypiala w lozeczku a nie na rekach:) Do wozka nie musze jej wsadzac bo mam takie lozeczko ze moge ja pokolysac:) Jezeli chodzi o badanie na Downa to mialam tez,ale mi powiedzieli ze jak nic nie wykryja to nie beda mnie informowac,skontaktuja sie ze mna tylko jak cos z wynikami bedzie nie tak.To podejrzewam ze w Twoim przypadku tez tak bedzie:) Nie pamietam dokladnie ile mi wtedy krwi pobrali,ale pamietam ze sporo. I tak sobie mysle ze fajnie maja twoje dzieciaczki ze nie ma takiej duzej roznicy wieku miedzy nimi.Beda bardziej zrzyte ze soba jak beda sie razem bawic.Ja teraz zaluje ze sie wczesniej nie zdecydowalam,bo to jest duzo lepiej dla dziecka jak jest mala roznica wieku.Ja bylam chyba samolubna i myslalam o sobie i ze tak bedzie lepiej.No ale chyba lepiej pozno niz wcale.Moj syn ma juz 8,5 roku wiec chociaz mi moze cos pomoc:P A Twoj synek to faktycznie agent z tymi kaczkami i do tego 3 latka i spi z pieluszka tetrowa:) Chyba uparciuch z niego bedzie,bo jak sobie cos ubzdura to nie popusci hehe:) Pozdrawiam Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no i witam Demiluna.Popisz cos wiecej jesli masz ochote dolaczyc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozka ja kompie Jessi o 19 potem butelka juz lezac w luzeczku odbijam mala i klade zeby dokonczyla resztki, daje smoka chyba ze nie chce i wychodze z pokoju. Wlanczam nianie w miedzy czasie i mala sobie tak okolo godziny lezy i sama zasypia, jak cos marudzi to lece i daje smoka i tyle. Sprobuj tak moze poskutkuje a jak troche poplacze w luzeczku to nic sie nie stanie a tylko sie zmeczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Cześć dziewczyny!! ja czuje sie ostatnio trochę lepiej choć nadal chudne,to juz 4 miesiąc a ja zamiast tyć lece z wagi musze spotkać sie z moja midwife i porozmawiać ale to dopiero kolo środy bo od tygodnia mam gości z Polski pozdrawiam wszystkie kobietki i te duże i te maleńkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc sloneczka :D ale dzis fajna pogoda :D jak sie czujecie no i jak tam malenstwa Frugo ja tez nie przybieram na wadze ale chyba to nic groznego tak mysle moja dzidzia coras mocniej kopie extra uczucie :D Wiecie co mysle nieprzybieram bo dzidzia sie rozwija i mi zabiera wszystko ale jak zacznie juz tak nabierac wagi to i ja zaczne nabierac razem z niom taka moja teza :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Żanetko ale czy tylko nie przybywasz na wadze czy może dodatkowo jeszcze chudniesz bo ja w ciaży schudlam już ponad 8 kilo i tym sie martwie.Ostatnio czuje się trochę lepiej nie wymiotuje juz tak czesto, odczuwam ruchy ale myślę sobie że ta utrata wagi nie jest raczej czymś normalnym;-(pozdrawiam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Nie wiem Frugo najlepiej jak skataktujez sie z Gp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×