Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
sluchaj pojebem nie jestem a forum jest po to zeby ostrzegac i pomagac innym kobieta spytalam poniewaz sama obecnie jestem 22 tc i mam problem a tym bardziej wiesz jaka jest tutaj opieka nad ciezarna powinnas ostrzegac przyszle matki o ewentualnych zagrozeniach a nie wyzywac od poj... gdzie twoja kultura ?????????????????????????????? jesli nie masz zamiaru nikomu pomagac to po co tutaj jestes???? zeby kogos wyzywac!!!!!!!!!!!!!! jeszcze kobiete w ciazy ??????????????????? Pozatym sama napomknelas na samym dzien dobry gdy bys nie chcial o tym pisac to bys nawet nie wspomniala na ten temat. 2 sprawa PAMIEC O DZIECIACH ZAWSZE ZOSTAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
A DURNA JESTES TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
cześc Żanetka napisz jakie masz problemy i czy ktoś sie tym jakoś zajął bo ja też nie czuje sie ostatnio najlepiej i bardzo sie boje skan mam w następny poniedzialek będę wtedy pod koniec 22 tygodnia mam mieć też wtedy badanie moczu i spotkanie z midwife mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze ale ten tydzień chyba mnie wykończy mam silne bóle brzuch nawet w nocy sie budze z bólu nie mogę chodzić przez ten ból a pozatym odrazu dostaje kolki jestem w 5 miesiacu i nie przytylam nawet kilograma i oprucz mnie nikogo to nie martwi naszczeście ruchy czuje bardzo wyraznie i to mnie troche uspokaja chce być dobrej myśli ale ostatnio mi coraz trudniej pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo no wlasnie ja tez mam silne bole podbrzusza a szczegulnie w prawym boku nawet nogi dzwignac nie umniem a co najgorsza boje sie ze sacza mi sie wody bo mam strasznie duzo uplawow i to takich wodnistych ruchy tez czuje bardzo wyraznie a szczegulnie wieczorem i nad ranem co do wagi to przytylam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magss
Hej jestem w ciazy z drugim dzieckiem ,w Angli od 7 lat.Pierwszy porod zakonczyl sie cesarka ze wzgledu na komplikacje,drugi ma byc podobno tez zakonczony CC.Pozdrawiam wszystkie rodzace naturalnie oraz przez CC..tylko zle sie robi gdy jakas osoba wchodzi by naublizac....po co psuc sobie nastroj?Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
witaj Magds i odrazu życze powodzenia Żanetka ja też mam silny ból z prawej strony jak chodze wiec myśle że to kolka mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze czego sobie i Tobie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubilka
Czes mam pytanie jestem dopiero w 7 tyg ciazy ale musze wybrac szpital i niewiem nic o nich czy ktos moze wie cos na temat ST MARY'S HOSPITAL albo QUEEN MARY HOSPITAL,jesli cos wiecie piszciie emaile to wazne,dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witam nowe panie na forum . Co do szpitali to nie mam pojecia ja spewnoscia i tak bede rodzila w Huntington . Frugo drugiego ide do poloznej powiem jej o tych bolach brzucha zobaczymy co poradzi a ty po skanie koniecznie daj znac jakie wrazenia napewno i tak jest ok tylko my jestezmy przewrazliwione no coz ciezarne tak maja .Magss jesli moge spytac w ktorym Tc jestes ?? A propo dziewczyny czy wy znacie dobrze Angielski???? Bo ja znam tyle o ile ciekawi mnie po prostu czy przy wizicie poloznej macie moze tlumacza bo ja sie prosze i doprosic sie nie moge zawsze zalatwiam tlumacza na swoj koszt Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah! Jak mnie wkurzaja takie babska co na forach bzdurne offy robia! Za grosz godności kobieto! Trochę kultury. Kobiety w ciązy bardzo sie boja i wynika to ze strachu o dobro dziecka. Gdyby kobieta nie chciala wspominac o utracie dziecka to by nie pisala. Jak napisala, to oczywiste ze sie mozna zapytac bo moze sie o czyms waznym ktos dowie. To jest FORUM. Ludzie sie pytaja i odpowiadaja a nie blog!!!!! Sama jestem znowu w ciazy i ciekawa jestem czy kobiety, ktore stracily dziecko mogą przestrzec przed roznymi czynnikami wplywajacymi na utrate dziecka. W tym przypadku chyba można ratować przedwcześnie urodzone dziecko, może ma coś do powiedzenia na temat braku dobrego dzialania lekarzy w tym kraju! Kochana! Jeżeli nie chcesz pisać, to myślę, ze kazdy zrozumie. Nie urażaj się na pytania, ale wstrzasajace jest twoje przeżycie i chodzi też o wsparcie dla Ciebie a nie tylko o ciekawość, to nie jest plotkarskie forum lecz bardzo zyciowe. Coz moge napisac, trzymaj się mocno, bo masz dla kogo żyć i masz kogoś, kto potrzebuje Twojego uśmiechu, i na tym się skup. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate562! Napisz jak tam poród w wodzie, bo też chcę wybrać tę opcję, ponoć koi ból. Czy rodząc w wodzie można zażyczyć sobie gaz? Czekam na wieści! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciepłe mleko z miodem i czosnkiem; syrop z cebuli; herbata z cytryną i miodem albo imbirem; vicvaporup do nacierania na wypocenie i do inhalacji; herbata z lipy na wypocenie też dobra; no i niezawodny w Anglii paracetamol, mozesz zjeść rutinoscorbin jak masz ale nie scorbolamid... to chyba tyle...zdrówka życzę...:) a co ja mam zrobić żeby w końcu urodzić....?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki napewno z czegoś skorzystam choć w ciąży połowa tych rzeczy mnie obrzydza gdy tylko o nich czytam a odp na Twoje pytanie jest prosta SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo Oleniga ma racje ja to samo stosuje jak sie przeziębiam a czesto się przeziębiam trzymaj sie słonko i wracaj szybciutko do zdrowia Pozdrowienia dla was dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam skan o 3 już nie mogę się doczekać mam nadzieję że dzidzia cała i zdrowa i że dowiemy się czy to chłopiec czy dziewczynka.W pierwszej ciąży do samego końca nie wiedziałam czy to on czy ona bo nasza córcia była bardzo uparta i zawsze nic nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Frugo... to wielkie przeżycie dla przyszłej mamy :) sama to wiesz... :) mam nadzieję że maluszek pokaże kim jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
czy ktoś moze mi powiedziec co bedzie potrzebne w szpitalu w czasie porodu?z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha na stronie 7 jest wypisana cała list potrzebnych rzeczy do szpitala dla Ciebie i dzidziusia zerknij sobie - tak chyba bedzie prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już po scanie wszystko jest dobrze,wymiary i wszystkie narządy wewnętrzne w normie wiec jestem szczęśliwa,termin według scanu na 4.02.09 a na pytanie czy to chłopiec czy dziewczynka uslyszeliśmy;myślę że to mała dziewczynka ale pewna nie jestem bo za bardzo się rusza-no bo faktem jest że maleństwo strasznie się rozbrykalo podczas badania pozdrawiam Was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo no widzisz i wszystko ok ja ze skanu mam na 1 luty :D Pozdrawiam was dziewczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
super,dziekuje za informacje:)za każdym razem ktoś cos innego mówi i już oszalałam,mówili ze musze dla malenstwa wziasc 3sztuki body i 3 sztuki spioszkow,ubranko na wyjscie,ale po co aż tyle ubranek?skoro po porodzie jest sie pare godz w szpitalu jak wszystko jest ok i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
sylwocha lepiej mieć przy sobie zapas śpioszków nigdy nic nie wiadomo samo przysłowie mówi LEPIEJ NOSIĆ NIŻ SIĘ PROSIĆ ja tam biorę więcej różnie to bywa po co potem nie potrzebny stres Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
masz racje Zaneta:)ja mam termin na dzisiaj i strasznie sie denerwuje bo to pierwsza moja dzidzia a i z opieki w londynie nie jestem zadowolona:( nie mialam mozliwosci wyboru szpitala chociaz powiedzialam ze nie chce rodzic w tym szpitalu co mi wyznaczyli bo tam zabito dwojke dzieci moich znajomych i ze mam bliżej do innego,ale położna sie nie przejeła bo ona tam rodzila i z dzieckiem jej jest ok,ale ona jest ciapata a to podobno szpital czarnuchow i ciapatych i polakow maja tam w dupie:(niby jakies regiony są i to tez zalezy od tego gdzie sie mieszka,ale tez nie prawda bo znajome wybierały same szpitale.Ogólnie przeczytalam wszystkie wypowiedzi na tym forum i żałuje że nie zrobiłam tego wcześniej bo teraz dowiedzialam sie ciekawych rzeczy o ktorych położna mnie nie poinformowała np o bezpłatnych lekach,szkole rodzenia birth plan-nikt ze mna nie omawiał.W ogóle to przez cała ciąże miałam miec tłumacza za kazdym razem,nawet o niego nie prosilam i zaskoczona bylam jak go zobaczylam a widzialam go tylko raz a jak sie pozniej okazalo mialam male problemy wiec by sie przydal:)!!!jaki im powiedzialam ze 3 miesiace nie robili mi badanie krwi to okazalo sie ze mam anemie i jak sama kupilam sobie zelazo i pokazalam w gp to polozna sie mnie pytala czy ok?to ona chyba powinna wiedziec a nie ja?!dobrze ze sa polscy lekarze tutaj bo nie wiem jak bym to zniosła:)oni mnie tam tylko straszyli w tym szpitalu na badaniach.Mam nadzieje ze porod się uda i wszystko bedzie dobrze pomimo tych negatywnych opini ktore slyszałam...pozdrawiam wszystkich i dziękuje za informacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Sylwocha sama bym była zdenerwowana i tak zresztą jestem położną mam ok ale cała reszta mnie przerasta najgorzej jest bez tego tłumacza zanim coś się wyduka oj szkoda gadać ja załatwiam tłumacza na własną rękę bo co idę do położnej to mówię jej że ok a nie jest ok tylko że ja nie wiem jak mam to powiedzieć więc dla tego ok. Nie martw się będzie dobrze życzę Ci szybkiego porodu .Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę chciała bym już też być tak blisko porodu :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
tylko zeby ten Twoj tłumacz przychodził na każde spotkanie a nie tak jak mój raz był a powinien być za każdym razem,a położna to praktycznie za kazdym razem mnie inna badała.Oj to chyba każda przyszła mama sie denerwuje,ja już pomału zaczynam wariować,nie wiem co mam myśleć i czego sie spodziewać a Ty Zaneta zanim się obejrzysz to też bedziesz rodzic,pamietam jak wyszłam z usg i moja fasolka była taka malutka tak jak by to było wczoraj a juz niebawem będe mogła ją przytulic:) strasznie szybko to zleciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna801219
witam a czy ty kolezanko orientujesz sie czy w szpitalu w huntington dają tłumacza czy do porodu trzeba zalatwiac na wlasną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Zuzanna z tego co wiem nie ma tłumacza do porodu możesz sobie załatwić na własną rękę sama zresztą nie wiem jak to jest bo jeszcze nie rodziłam zaplanowany poród mam dopiero na 1 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetka napisz jak sie czujesz bo ja dochodzę do siebie po grypie i oswajam się z myślą że chyba będę mieć 2 córkę,powoli zaczełam też przygotowywać wyprawkę,co do imion to nadal nic(tz są 2dla chłopca ale dla dziewczynki kompletna klapa)Sylwocha jak już urodzisz to koniecznie podziel się z nami swoimi przeżyciami pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja BARDZO GORĄCO namawiam do nalegania o przyznanie tlumacza. NIE PLANUJCIE PORODU JEŚLI NIE JESTEŚCIE PEWNE CO MÓWI LEKARZ! Przykład? Moja znajoma rodziła w Anglii. Byla cala zadowolona jak dostała skurcze, cieszyła się, że poprosi o gaz i była ciekawa czy może w wannie się popluska a tu? Zrobili jej cesarke! Własciwie nie wiedziała co się dzieje, dopiero po jakims czasie się zorientowała, że ją tną! Masakra! Była strasznie załamana, ale trudno. Lekarz przedstawił jej kartki, które wypisała podczas planowania porodu i wyjaśnił, że to, co zaznaczyła to było cesarka a nie poród naturalny, więc pretensje tylko do siebie mogła mieć. Uczulam Was. Zabierzcie ze sobą chociaż znajomego, który zna język. Pozdrowieania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×