Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość juustiina
to tylko ja tu wyglądam jak słoń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
witajcie laseczki to ja wygladam jak slon bo zostalo mi poltora miesiaca chociaz w tylku to mi nie przytylo sie tylko mam brzuszek taka pileczka a zgaga to tez mnie meczy i najczesciej konczy sie wizyta w kibelku bleee jestem zla bo wykupili mi kombinezon dla mojego groszka i musze szukac nowego pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
to ty to masz prawo wygladac jak słonik jak ci tyle zostało nam 2,5 miesiaca hehe :) ja własnie korzystam z chwili ze jeden synek spi to gotuje obiadek i sie relaxuje :) dorota a czujesz jeszcze intensywne kopanie?? bo moj jak zaczał kopac w 3 miesiacy (wiadomo na poczatku smeranie) to do tej pory wali jak szalony mysle ze zostanie piłkazem :D bo pierwszy syn bardzo kopał ale do tego to do piet nie dosiega w figlowaniu w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
oj ja pierwsze ruchy odczulam w 19tyg juz panikowalam ze nic a teraz to tak daje raz w kosc ogonowa najgorsza noc nie wiem co on tam wyprawia malo mi brzucha nie rozwali i tak juz skora naciagnieta do granic wytrzymalosci a jak sie przekreca to lup az ja podskakuje a jak czkawke ma najlepiej jak moj maz do niego gada a ten odkopuje umieramy wtedy ze smiechu to tak smiesznie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
ale nie martwcie sie moja znajoma przytyla ponad 25 kilo i urodzila chlopczyka 3800 i 60 cm dlugosci przedwczoraj jak ja zobaczylam jak jeszcze byla 2w1 to sie przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hhehe dobre :) moj tez fika w brzuchu a meza kiedys kopnął w głowe jak moj przyłożył głowe to dostał kopniaka :) moja kolezanka w ciazy przytyła 30kg przy wzroscie 160c, to jest dopiero, ja w pierwszej ciazy przytyłam 14kg i po porodzie zeszło wszystko mam nadzieje ze teraz tez szybko to zrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hhehe dobre :) moj tez fika w brzuchu a meza kiedys kopnął w głowe jak moj przyłożył głowe to dostał kopniaka :) moja kolezanka w ciazy przytyła 30kg przy wzroscie 160c, to jest dopiero, ja w pierwszej ciazy przytyłam 14kg i po porodzie zeszło wszystko mam nadzieje ze teraz tez szybko to zrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
LOGO /DATA PORODU/ Z KąD / PłEć juustiina/29styczeń/PETERBOROUGH/syneczek ZANETA2400 / 1LUTY / HUNTINGDON / CHłOPCZYK frugo05/4 luty/Winsford/chyba córeczka Ja tam wagą się na razie nie przejmuje jak urodzę to dopiero będe myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie potem sobie z tym poradzimy narazie wazne zeby nasze pociechy urodziły sie całe i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justi masz 100% rację najważniejsza teraz jest dzidza my już stare jesteźmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Justi masz 100% rację najważniejsza teraz jest dzidza ide coś przekąsić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
normalnie błedy mi jakieś wyskakują czasemi nawet na forum nie umiem wejść wy też tak czasem macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
tez tak mam ze nie da sie wejsc albo bład jakis jest ale to takie wady fabryczne, ja to sie tak najadłam ze syn chce ze mna tanczyc a ja nie mam siły sie ruszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie tak samo mam z forum nie da sie wejsc albo błedy wyskakuja, ja to sie tak najadłam ze sie ruszac nie moge syn chce tanczyc ze mna a ja siły nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie tak samo mam z forum nie da sie wejsc albo błedy wyskakuja, ja to sie tak najadłam ze sie ruszac nie moge syn chce tanczyc ze mna a ja siły nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie tak samo mam z forum nie da sie wejsc albo błedy wyskakuja, ja to sie tak najadłam ze sie ruszac nie moge syn chce tanczyc ze mna a ja siły nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie tak samo mam z forum nie da sie wejsc albo błedy wyskakuja, ja to sie tak najadłam ze sie ruszac nie moge syn chce tanczyc ze mna a ja siły nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej laski ja tez sie waga nie martwie raczej finalem koncowym i tym durnym szpitalem tylko tak napisalam bo wszyscy mysleli ze dziecko bedzie gigant a tu chlopczyk normalna waga ide gotowac pomidorowa mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dokładnie tak samo mam z forum nie da sie wejsc albo błedy wyskakuja, ja to sie tak najadłam ze sie ruszac nie moge syn chce tanczyc ze mna a ja siły nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
sorry za tyle takich samych postów ale cos szwankuje forum odswiezałam odswiezałam i wysłało tyle razy kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
cos mi sie zawiesilo ja tylko tak napisalam o tej mojej znajomej bo wszyscy mysleli ze dzidzia bedzie gigamant a tutaj normalne rozmiary tez sie waga nie martwie najwazniejsza dzidzia raczej martwie sie tym durnym szpitalem i finalem koncowym ide jesc pomidorowke mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja dzis fasolke po bretońsku robiłam :) musze pokorzystac z takiego jedzenia bo po porodzie na długo moge sie pozegnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja dzis robiłam fasolke po bretonsku :) trzeba pokorzystac z takiego jedzenia bo po porodzie na długo musze sie pozegnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a tak postanowilam napisac:) 8 miesiecy temu urodzilam w Londynie coreczke. Musze powiedziec ze jestem niesamowicie zadwolona z porodu. Swietna opieka, cudowna polozna ktora bardzo sie znala na rzeczy. Ochronili mi krocze - Niunia miala prawie 4kg a nie popekalam ani oczywiscie nie cieli mnie:) 30min po porodzie stalam juz w wannie i bralam prysnic a 6 godzin po porodzie lezalam juz w swoim lozku w domku tulac Malenstwo do siebie:) nie wiem jakie slyszalyscie opinie o porodach angielskich ale ja jestem przykladem ze nie zawsze jest tak zle ;) jakbyscie mialy jakies pytania, to smialo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja mam pytanko tilli-tilli co ci robili ze nie pekło ci krocze? masowali ci szyjke? czy jakies inne bajery? ja sie boje bo przy pierwszym porodzie mialam 1 szew wewnatrz i 3czy 4 na zewnatrz a wogole mieli problem zbadac mnie przed porodem bo szyjke mialam bardzo z tyłu i to badanie przed porodem bolało bardziej niz bóle parte mowie szczerze i boje sie ze teraz znowu bedzie bolesnie i długa rekonwalescencja (pierwsze dziecko rodzilam w polsce na kiepskim szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
o jejku zniknelo mi cale forum cos sie dzieje z serwerem zjadlam zupke i teraz sie modle zeby mnie zgaga nie dopadla a moj groszek sie wierci i wierci mam nadzieje ze nie przyjdzie mu do glowy wczesniej wychodzic jeszcze ma troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustiina:) po pierwsze polozna sie nie spieszyla. Najgorsze jest wtedy gdy mowia do Ciebie 'przyj, przyj,przyj, przyj' - bez odpoczynku. kiedy sie na sile pcha caly czas to logiczne ze peknie bo jest za duzy napor i nacisk Rodzilam w pozycji pol lezacej z nogami na podporkach. Trzy pchniecia w chwili skurczu i stop, nogi byly zdejmowane i relaks. Musialam krecic biodrami, i rozluznic na tyle ile sie da. w tym czasie mialam podawana wode, chwila pogawedki i przy kolejnym nadchodzacym skurczu znowu nogi do gory i trzy pchniecia. Tyle co mi sie udalo zaobserwowac i zapamietac ;) Sam porod wlasciwy - 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
kurde super taki porod mam nadzieje ze teraz bede miala dobra opieke i odpowiednio sie mna zajma bo przezycia z pierwszego mialam straszne to co sie tam działo na tej porodówce to az cos sie robi jak opowiadałam kilku osobą, podobno drugi porod jest łatwiejszy mam nadzieje ze to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustiina:) na pewno bedzie dobrze i szybciej:) duzo odwagi i spokoju zycze:) jeszcze jedno co zaobserwowalam. jak rodzilam to nie skakano nade mna. Polozna przychodzila co pare godzin na sprawdzenie rozwarcia i ktg. jezeli wszystko jest ok to zostawiaja Cie z mezem badz sama bo tak na prawde sa wtedy niepotrzebni:) tylko trzeba czekac na pelne rozwarcie. Jak przyjechalam o 1 w nocy po odejciu wod, czekalam do 6 rano na 5cm rozwarcia, potem zabrano mnie na sale porodowa i czekalismy do 10 cm. o 11 Niunia byla na swiecie. Nie mialam znieczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
a urodzilas w terminie czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×