Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chalil

Zbyt zazdrosna

Polecane posty

Mój chłopak zamierza isć jutro na impreze do akademika , jego kumpel ma 18 stke. Wybiera się oczywiście bezemnie.Ja nie to ze chciałabym iśc ale panicznie boje sie ze on mnie na tej imprezie zdradzi.Za kazdym razem gdy on gdziekolwiek wychodzi mam takie obawy.Czy wy też tak macie z epanicznie boicie sie zdrady?? ja juz mam dośc tego strachu..no i na dodatek nie widzie sie z nim ani dzis ani właśnie jutro. i to też mnie strasznie dobija...(najchętniej bym sie z nim nie rozstawała wiec te 2dni to kara i cierpienie),mam wrazenie ze jestem uzależniona od niego :( a chyba nie powinno tak byc?? jak myslicie na co można facetowi pozwalac a na co nie? dodam ze jesteśmy już ze sobą 8miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc zla rzecz
wiesz ja ze swoim jestem 10 miesiecy ale znamy sie juz pare lat i zawsze sie przyjaznilismy. znam go bardzo dobrze a mimo to jeszcze niedawno bylam panicznie zazdrosna o niego. to byla chora zazdrosc, balam sie ze mnie zdradzi, ze kazda dziewczyna z ktora gada to nie jest tylko kolezanka. ale w koncu powiedzialam sobie stop. on delikatnie zwrocil mi uwage ze ta zazdrosc go krepuje i mial racje. a co ja przez to przezywalam, jak go nie bylo to normalnie wymyslalam jakies glupoty. ale poznalam jego kolezanki i sie uspokoilam, to sa nasze dobre kumpele. pozatym staram sie ciagle zwalczacv ta zazdrosc i nie jest juz tak zle bo bardzo mu UFAM. ufam mu bardzo bardzo i wiem ze by mnie nie zdradzil (chociaz zawsze pozostaje ta nutka niepewnosci bo to tylko facet) a kazde rozstanie tez jak ty przezywam bardzo ciezko :) pozdrawiam i trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
To idz z nim. Chyba, ze nie chce, tez bym sie wtedy martwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemowa
Dupa dupa dupa mogę mówić co chce bo nikt mnie nie słyszy dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Hej ja mam taką samą sytuację z moją dziewczyną tzn ja jestem o nią strasznie zazdrosny. Z tą jedną różnicą że ona mnie rozumie rozmawiamy często na ten temat i poprostu uznaliśmy że tak musi być i już. A ona stara się nie dawać mi żadnych powodów do myślenia że mnie zdradza i odwrotnie ja też się staram. Dlatego na Twoim miejscu starałbym się za wszelką cenę iść z nim na tę imprezę. Jeżeli nie będznie chciał żebyś z nim poszła to znaczy że jednak może coś być nie tak i dopiero wtedy zacząłbym się martwić. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
Ja myślę ,poważnie że on jednak ma coś do ukrycia przed Tobą bo jakby nie miał to by wziął Cie na ta imprezkę.Napwno bedzie kombinował i próbował Cie zdradzić tacy niektórzy są wiec UWAZAJ oprostu Go sprawdż powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc zla rzecz
a ja mysle ze gdyby chcial zdradzic to by nie kombinowal tak tylko po prostu zerwal by z Chalil i tyle (przepraszam ze tak drastycznie to okreslilam) facet potrzebuje czasem poimprezowac tylko z kumplami, wypic, pobawic sie i tyle! ja tez mam wrazenie ze jestem od mojego kochania uzalezniona ale staram sie to sukcesywnie leczyc i jest ok :) bardzo za nim tesknie jak sie dluzej nie widzimy ale potrafie normalnie funkcjonowac i zajmowac sie czyms innym bo wiem ze wkoncu sie spotkamy i bedzie miiilo :) a tak wogole Chalil zazdrosc strasznie zatruwa zycie i zwiazek. uwierz mi. kazdy zwiazek opiera sie na zaufaniu wiec nie pozwol sobie na zwatpienie w uczciwosc swojego sloneczka. zazdrosc moze sprawic ze chlopak stwierdzi ze go ograniczasz i chcesz zamknac przed wszystkimi a przeciez nie o to chodzi. bo podobno nasza druga polowka jest takim portem do ktorego mozemy sie schronic bo burzach i zabawach i SPOTKANIACH z INNYMI ludzmi. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochani za odpowiedzi!!! Niestety nie zabierze mnie na tą impreze. On poprostu powiedział zę idzie nie zrobił żadnej aluzi z emoge isc z nim czy cos dał zupełnie jasno do zrozumienia że idzie SAM. No to co mam go błagać\"kochanie prosze weź mnie ze sobą !! no prosz enie zostawiaj mnie samej!!\" ja nie powiem bo zdolna do tego jestem ale...tak jakos głupio...eeh :( tak bardzo bym chciała żeby został czy cos :( w tym momencie wszytko jest wazniejsze niż ja : koledzy, szkoła(tiiiaaa), picie, KOMPUTER(masakra, on jest dla niego seryjnie wazniejszy niż ja- maniak) no i całą reszte głupot ..pozatym \" kochanie nie mozemy sie spotykać codzienie! widzielismy sie wczoraj i dzis(pon. i wtor.) wiec zobaczymy sie w piątek!!!\" tak ale co ja bede robic przez długie 2 dni bez niego?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochani za odpowiedzi!!! Niestety nie zabierze mnie na tą impreze. On poprostu powiedział zę idzie nie zrobił żadnej aluzi z emoge isc z nim czy cos dał zupełnie jasno do zrozumienia że idzie SAM. No to co mam go błagać\"kochanie prosze weź mnie ze sobą !! no prosz enie zostawiaj mnie samej!!\" ja nie powiem bo zdolna do tego jestem ale...tak jakos głupio...eeh :( tak bardzo bym chciała żeby został czy cos :( w tym momencie wszytko jest wazniejsze niż ja : koledzy, szkoła(tiiiaaa), picie, KOMPUTER(masakra, on jest dla niego seryjnie wazniejszy niż ja- maniak) no i całą reszte głupot ..pozatym \" kochanie nie mozemy sie spotykać codzienie! widzielismy sie wczoraj i dzis(pon. i wtor.) wiec zobaczymy sie w piątek!!!\" tak ale co ja bede robic przez długie 2 dni bez niego?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochani za odpowiedzi!!! Niestety nie zabierze mnie na tą impreze. On poprostu powiedział zę idzie nie zrobił żadnej aluzi z emoge isc z nim czy cos dał zupełnie jasno do zrozumienia że idzie SAM. No to co mam go błagać\"kochanie prosze weź mnie ze sobą !! no prosz enie zostawiaj mnie samej!!\" ja nie powiem bo zdolna do tego jestem ale...tak jakos głupio...eeh :( tak bardzo bym chciała żeby został czy cos :( w tym momencie wszytko jest wazniejsze niż ja : koledzy, szkoła(tiiiaaa), picie, KOMPUTER(masakra, on jest dla niego seryjnie wazniejszy niż ja- maniak) no i całą reszte głupot ..pozatym \" kochanie nie mozemy sie spotykać codzienie! widzielismy sie wczoraj i dzis(pon. i wtor.) wiec zobaczymy sie w piątek!!!\" tak ale co ja bede robic przez długie 2 dni bez niego?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
on cie nie kocha zerwij z nim jak moze byc komputr czy picie wazniejsze od ukochanej osoby???????????????bedziesz cierpiec przez cale zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosc zla rzecz
wiesz Chalil, jesli wszystko jest dla niego wazniejsze od ciebie to niestety cos tu jest nie tak. skoro cie kocha to komp powinien isc w odstawle a ty na 1 miejscu. a pozatym jak mozna wydzielac kochanej osobie godziny i dni widzenia sie ?? pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIA 22
Wiesz co,powiem ci tak:rozumiem cię doskonale bo mam bardzo podobna sytuacje chociaz nie identyczną.Zaczęłam niedawno nowy związek z fajnym kolesiem:podoba mi sie z wyglądu,bardzo fajnie sie dogadujemy,rozumiemy,czas szybko leci jak sie widujemy,ale tez mi zaznaczył ze on jest takim typem faceta ze nie moze byc ze mna non stop.Bo jak ze mna nie był,to wiadomo spotykał sie z kumplami,chodził na mecze bo gra w piłkę itp.wszedzie go pełno.I teraz,jak ze mna zaczął sie spotykać,to widaomo ze raptem nie skończy ze wszystkimi kumplami znajomości i niepodporządkuje sie tylko mnie.I ja go rozumiem,chociaz tez mam dni kiedy chciałabym znim byc a on akurat idzie do jakiegos kumpla.Ale nie wkurzam sie i staram sie nie fochować na niego o to,bo tym tylko moge pogorszyć,Nie chce go zamknąć w złotej klatce i go ograniczać.Wkoncy ja tez miewam dni(tak jak ty na pewno) ze chcesz sie spotkac na ploty z kolezanka czy cos.Jakbysmy non stop przebywały z facetami,troche nudno by było,tak monotonnie.Dlatego to,ze on ci mowi ze idzie sam na imprę-to nie masz co sie schizować.Boisz sie zdrady-nie bój sie,sprobuj mu wierzyć i zaufać,bo jak nie ma zaufania w zwiazku to jest na prawde cieżko,same męczarnie,podejrzenia,1000mysli na sekuynde gdzie i z kim teraz jest itp.Jak bedzie chiał cie zdradzic to cie zdradzi,i to nie jest wazne gdzie-czy na jakiejs imprezie czy w klatce obok.Co do komputera i kumpli to moze faktycznie troche przesadza,wytłumacz mu ze nie chcesz zeby cały czas siedział przy kompie jak u niego jestes itp.Ja tez jestem zazdrosna ale pamietaj-nie mozesz tego tak pokazywac jemu bo on stanie sie bardziej pewny siebie i bedzie robił ci na złość.TY znasz swoja wartośc i to ty z nim jestes a nie inna-Zycze powodzenia i na wiecej spraw patrz z przymrózeniem oka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
A wiecie co ja Wam powiem?? Że nie bardzo wiecie na czym polega miłość. Miłość to nie tylko zaufanie ale także wyrozumiałość i troska o kochaną osobę. Więc nie rozumiem jak może być cokolwiek ważniejszego niż kochana osoba?? Dla mnie choćbym nie wiem z kim się umawiał i gdzie bym nie chciał iść zawsze jest najważniejsza moja dziewczyna. I nie ważne co robię jeśli Ona zadzwoni i powie że chciałaby mnie mieć teraz przy sobie to staram się jak najszybciej przy niej znaleźć. A co do wydzielania czasu to w życiu nie powinno mieć miejsca!! Ja ze swoją dziewczyną widuję się dzień w dzień od roku i tylko w ekstremalnych sytuacjach się nie widzieliśmy jak naprawdę nie mogliśmy się widzieć. Naprawdę się kochamy i chcemy spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Jeżeli ma miejsce coś takiego jak właśnie wydzielanie czasu na spotkanie to według mnie jest traktowanie jak zabawkę do zabicia nudy. Taka gra nie ma sensu. Przynajmniej ja bym się dobrze zastanowił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE IDZIE NA TA IMPREZE !!!!!!!!! Łiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze:) no niestety zaxi85 :( w moim zwiazku wydzielanie czasu istnieje i jest jak najbardziej realne :( NADIA 22 Dieki bardzo za wypowiedz :) jakos tak raźniej mi sie zrobiło :) Cieżko sprawdzic czy ktoś naprawde kocha drugą osobe czy tylko traktuje ja jak wypełnienie wolnego czasu ..w sumie chyba awykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×