Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalkaaaaaaaaa

pomózcieeeeeee!!czy moge byc w ciazy?????

Polecane posty

Gość natalkaaaaaaaaa

ostatnio uprawialam z moim chlopakiem petting ,piescil mnie w srodku palcami ale tez "kombinowal" cos przy swoim penisie.teraz obawiam sie ze mogl wprowadzic plemniki do pochwy palcem?jest mozliwosc takiego zaplodnienia?zaznaczam ze nie jestem juz dziewica.proszke niech ktos mi racjonalnie odpowie bo chyba zwariuje z nerwówwwwww!!:(i jak napiszcie prosze ile kosztuje w miare pewny test ciazowy i jaki to???...boje sieeeeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
Jestes w coazy napewno bo ja zaszlam w taki wlasnie sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżżż
Tak, za pomocą pieszczot ręką/palcami na których jest sperma/płyn ejukcyjny (czy jakos tak) też mozna zajść w ciąże :( Napisz kiedy ostatni raz miałaś miesiączke, kiedy dostałaś i ile dni ją miałas. Nalezy obliczyć czy miałaś dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaaa
no niby racja ale to nie bylo tak od razu ze on nejpierw 'walil sobie konia' ze tak malo elegancko powiem i potem od razu z palcami do mnie tylko po jakims czasie wiec moze tych plemnikow na palcach juz nie bylo? przeciez dotykal reka bluzy,palil papierosa to mogly juz nie byc zdolne do zaplodnienia ,tak??/czy moze to moje domniemania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh...
W taki sposób prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest nikłe,bardzo małe....minimalne powiem.Nie sądzę abyś była w ciąży.Moim zdaniem nie doszło do zapłodnienia.Przy pełnym stosunku czasami ciężko jest zajść w ciążę a co dopiero podczas pieszczot palcem.Plemniki poza organizmem żyją o ile pamiętam (nie jestem pewna) bodajże 5 sekund...Nie martw się...nie ma czego...A co do innych pań piszące te odpowiedzi to dziewczyna potrzebuje podniesienia na duchu a nie podniesionego ciśnienia i niepotrzebnego stresu!!Dla wiarygodności pragnę dodać iż jajeczko jest zdolne do zapłodnienia przez jakieś 4-6 dni przez kilka godzin dziennie (w sumie 24 godz.przez ten okres) Trudno jest trafić w ten właśnie czas...Pozdrawiam!!Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NATALKI
Osoby wyzej piszace nie moga Ci dac 100% pewnosci ze nie jestes w ciazya plemniki w temp.pokojowej zyja do 2 godzin a nie 5 sek ostatnio na jednym z wykladow profesora gineologi to uslyuszalam jst duze prawdopodobienstwo POD WARUNKIEM ZE MIALAS DNI PLODNE a nic nie piszesz ktory to byl dzin cyklu czy mies.juz ci si spoznia jezli ten chlopak nie umyl rak istnieje takie prawdopodobienstwo.Dodam ze znam osobiscie przypadek dziewicy ktora w podobny sosob zaszla w ciaze zob test ciazowy-kupisz w kazdej aptece koszt ok14 zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
pamietaj ze sa ludzie bardziej plodni i mniej. jedni sa zdrowi nie zachodza bardzo dlugo, a inni od razu niestety zaplodnienie plauszkiem (ze sie tak wyraze) jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh...
Tak, tak zwracam honor:p plemniki żyją 5 sek. w b.ciepłej wodzie (podczas kąpieli)...pomyłka.Ale co do reszty się nie zgadzam! Plemniki nie przebędą same zawiłej drogi bez wytrysku...potrzebna im jest jakaś pomoc,no nie??A palce aż takie długie nie są!!A i tak sądzę że i tak nic z tego nie będzie... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka345
natalko nie martw sie najprawdopodobniej nie jestes w ciazy, ale jesli cie to nie uspokaja to kup test ciazowy :) dodam ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przez kobiete u pary laczacej sie codziennie (przez normalny stosunek i wytrysk do pochwy) wynosi tylko 28 % pozdrawiam i nie denerwuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżżż
do EHHH Tak się składa, ze plemniki kierują się ... zapachem:) i doskonale wiedza w jakim kiedunku maja sie poruszać... także wcale nie jest potrzebny wytysk by dotarły tam gdzie trzeba... dlatego nie musiał głęboko wsuwać palce Prawdą jest też ze za pomoca takich pieszczot mozna niestety tez zajść w ciąże. W opisanym przypadku chłopak jednak po tym jak zaszło ryzyko "ubrudzenia" reki spermą z pewnościa ja potem starł Natalko jest ryzyko ze zaszłas w ciąże, ale raczej wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHH...
:| co to za stronka?? ma ona coś związanego z tematem?? Fakt faktem po wykonanych czynnościach wątpię żeby do czegoś doszło... Głowa do góry:) MÓDLMY SIĘ ZA DZIECI,KTÓRE WSIĄKŁY W PRZEŚCIERADŁA... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka24
niema watpliwosci ze mozesz byc, a nawet moze jestes wytarczy kroplunia plynu przedejakulacyjnego a sa w niej miliony plemnikow i kontakt z Twoim sluzem a plemnik da sobie rade natura dba by rod ludzki nie wymienil sie z kotami w drabinie rozwoju plemnik wie gdzie ma szukac jajeczka - to pewne nie pal, dbaj o siebie, na wszelk wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaaaa
no niektorym udalo sie mnie pocieszyc ale tylko na chwile :(spoznia sie okres w prawdzie nie sa regularne ale zazwyczaj wahaja sie od 21 do 27 dni,dzis 28 i nic:(ale moze to dlatego ze od jakiegos czasu zyje w stresie?czy stres faktycznie moze opoznic miesiaczke czy to tylko takie gadanie?bylam u ginekologa 14 marca ale to na zwyklej kontrolnej wizycie ale jakby cos wyczul to chyba by mi powiedzial,tylko ze ta wizyta byla zaledwie 6 moze 7 dni po zajsciu ktorym opisalam:(wiec to chyba za wczesnie zeby lekarz cos zauwazyl?zrobie test we wtorek rano bo jutro do prac i chyba nie byla bym w stanie isc gdybym sie dowiedziala ze jednak jestem!ale zyje nadzieja!!nie chce jeszcze byc mama mam dopiero 21 latek :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 221
21 jeden to wsam rAZ , dzieci rodza sie najzdrowsze gratulacje lekarz wcale nie musial zauwazyc,1 stadium zarodkowe, jek nie szukal przedewszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHH...
Kochana!Ostatnio też zamartwiałam się że jestem w ciąży (okres spóźnił mi się 10 dni) a miałam mocniejsze powody od Twoich... Naprawdę się martwiłam aż w końcu powiedziałam sobie,że to niemożliwe i wgłebi ducha cieszyłam się że mam miesiąc spokoju od miesiączki...I następnego dnia niespodzanka:) Nie myśl o tym,ciesz się życiem a zobaczysz że i Ciebie zaskoczy...Za dużo stresu i myślenie o tym również opóźnia okres...Po to natura stworzyła mężczyzną zgrywuski żeby nimi powiększali gatunek ludzki a nie palcem:) Mówię Ci z głębi ducha NIE MARTW SIĘ- NIE JESTEŚ W CIĄŻY (6 zmysł) ... Po prostu ciesz się każdą chwilą...Przecież sama wiesz,że to niemożliwe ale jakoś to w sobie tłumisz...(tak jak ja to robiłam)...Opisane przez Ciebie zdarzenie nie przyniesie Ci dziudziusia (Twój chłopak nieodrazu zajął się Tobą po "majstrowaniu" czegoś przy sobie a poza tym to i tak uważam takie zajście w ciążę za niemożliwe!!) Poza tym posłóżę się cytatem pewnego ginekologa: Zazwyczaj możliwość efektywnego spotkania jaja i plemnika jest możliwa między 11-tym a 17-tym dniem cyklu (sprawdź to!). ZAZWYCZAJ. To nie jest zagwarantowane ustawą. Przeciętny cykl trwa 28 dni, ale nawet u kobiety miesiączkującej regularnie może dochodzić do wahań spowodowanych sytuacją życiową: zarwaną nocą, stresem egzaminacyjnym, chorobą itp. Należy wyciągnąć z tego wnioski, aby nie być zaskoczonym „opóźnieniem miesiączki”. i jeszcze jedno, cytuję: W czasie wytrysku plemniki przedostają się do nasieniowodu. Zgodnie z nazwą główną funkcją tego długiego przewodu (50-60 cm) jest dalszy transport męskich komórek płciowych. Bez wytrysku plemnikom trudno będzie pokonać 50-60 cm drogi..... Pozdrawiam!3m się cieplutko!pa:D --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHH...
i jeszcze jedno: Nasienie musi składać się jednak nie tylko z plemników. Inne substancje nadają mu objętość, odżywiają plemniki na ich długiej drodze, pobudzają ich ruchy. Czynności wykonane przez Twojego chłopaka również uniemożliwiły zapłodnienie.... :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty gadasz
plemnik to taki paskud, ktory jak ma to zawsze dopadnie jajeczko nawet przez prezerwtywe jasne ze sluz i inne odzywki sa potrzebne ale nie jest potrzebny zaden wytrysk w cipe, wystarcza palce albo plyn przedejakulacyjny i temat zalatwiony nba cale zycie seks to nie bajka, jest po to by braly sie z niego dzieci i natura Matka nasza juz o to dobrze od wiekow dba moj 6 zmysl mowi ze moze byc spokojnie w ciazy kontakt - byl sperma - byla warunki konieczne zostaly spelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
natalka!! no wiem jak i co sobie musisz myslec, ale wszystko bedzie oki, bo w życiu lepiej być optymistą a nie pesymistą więc czytaj tylko podnoszące na duchu opinie... ja sama przechodze przez takie strezy a latek mam tyle co ty, studiuje, pracuje i wiem ze zadne dzieciątko nie chciałoby mieć takiej zabieganej mamy... 3m sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
nie stresuj sie w ciazy przedewszystkim potrzebny jest spokoj koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHH...
Jej ale Wy lubicie dręczyć ludzi...Przecież fakty same mówią że ciężko byłoby zapłodnić to cholerne jajeczko w takich warunkach... Wyluzujcie:D hih jestem stąd najmłodsza i choć nie jestem aż tak doświadczona w TYCH sprawach to troszkę rzeczy wiem:) (to moja 16 wiosenka):) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziuniaaa
Nie jestes w ciazu dziewczyno to by graniczylo niemal z cudem ,prawdopodobieństwo ze zaszlas w ciażę jest tak mminimalne ze nie istnieje okres spoznia ci sie z powodu stresu a nastepnym razem uwazaj bo sie nerwicy jakiejs nabawisz lub co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalkaaaaaaaaa Prawdopodobieństwo, że w ten sposób zaszłaś w ciążę wprawdzie istnieje, ale tak znikome, że prawie teoretyczne. Zrób dla własnego świetego spokoju test i czekaj spokojnie na okres. Pozdrawiam :) EHHH... Postaraj się uzupełnić wiadomości, bo mozesz być kiedyś baaardzo zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
spokojnie czekaj - narodzin dzidziulka prawdopodobienstwo jest i to duze jak jest plemnik i jajeczko to sie bierze dzidzia, i po sprawie potem trzeba ja jeszcze tylko urodzic i po sprawie do tego wlasnie potrzebny jest spokoj a warto choc bylo, fajnie bylo???? zeby wspomnienia byly jak kiedys jej/jemu przystoliku na wakacjach opowiadac bedziesz jak to mama i tato sie zabawiali jak anegdotke rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaaaaaaaa
jes jest jestttttttttttnareszcie:)))))))wczoraj juz sie zaczynalo ale nie bylam pewna a dzis jest:)jeszcze nigdy tak sie nie cieszylam z bolu brzucha podczas miesiaczki a teraz uwielbiam goooooo:)))))))))))))))pogada sliczna slonce swieci a ja taka szczesliwa,nie no nie moge chyba sie dzis upije :))))))))))))))))))))dzieki za pomoc kobitkiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalka
natalko czy moglabys podac mi swoj numer gg,chcialabym ztoba pogadac bo mam podobny problem!!bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj i nie pij
okres mozna dostawac do 3-4 miesiaca ciazy wiec nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita666
Ja mam taki problem bo mój chlopak powiedział mi ze chcialby abym brała tabletki antykoncepcyjne,ponieważ jak ma prezerwatywe na członku to uciska go gumka u gory.Strasznie go to boli i zamiast mieć przyjemnosc cierpi.Nie wiem czy zdecydować sie na te tabletki bo boje sie naczytalam sie troche o pigułkach.Mam jeszcze jeden problem jezeli mężczyzna zdjąl prezerwatywe a ja nago leżalam na jego członku jest możliwosc ze plemniki dotarły do jajnika.?Miesiaczka skączyla mis ie 2 dni temu a dzis kochalam sie z nim.Pomuszcie i doradzcie co mam zrobic!Jakie tabletki mam używac i czy powinnam isc do ginekologa.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita666
Ja mam taki problem bo mój chlopak powiedział mi ze chcialby abym brała tabletki antykoncepcyjne,ponieważ jak ma prezerwatywe na członku to uciska go gumka u gory.Strasznie go to boli i zamiast mieć przyjemnosc cierpi.Nie wiem czy zdecydować sie na te tabletki bo boje sie naczytalam sie troche o pigułkach.Mam jeszcze jeden problem jezeli mężczyzna zdjąl prezerwatywe a ja nago leżalam na jego członku jest możliwosc ze plemniki dotarły do jajnika.?Miesiaczka skączyla mis ie 2 dni temu a dzis kochalam sie z nim.Pomuszcie i doradzcie co mam zrobic!Jakie tabletki mam używac i czy powinnam isc do ginekologa.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita666
Ja mam taki problem bo mój chlopak powiedział mi ze chcialby abym brała tabletki antykoncepcyjne,ponieważ jak ma prezerwatywe na członku to uciska go gumka u gory.Strasznie go to boli i zamiast mieć przyjemnosc cierpi.Nie wiem czy zdecydować sie na te tabletki bo boje sie naczytalam sie troche o pigułkach.Mam jeszcze jeden problem jezeli mężczyzna zdjąl prezerwatywe a ja nago leżalam na jego członku jest możliwosc ze plemniki dotarły do jajnika.?Miesiaczka skączyla mis ie 2 dni temu a dzis kochalam sie z nim.Pomuszcie i doradzcie co mam zrobic!Jakie tabletki mam używac i czy powinnam isc do ginekologa.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×