Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość Ona****

przeglądam topicki i nie widzę żadnego sensownego tematu, a chciałabym porozmawiać...czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge pogadac
:-) jaka masz pogode u siebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Nie... A o czym chcesz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona***
witam i dziękuję ...pogoda całkiem , całkiem...myślę ,że jednak jest lepsza niż tydzień temy :) Rozmawiać mogę o wszystkim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana***
Ja tez pogadam z chęcią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
Swietnie, witam więc z uśmiechem...kiedyś było tu sporo fajnych tematów , a teraz...szkoda mówić...jesteście tego samego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
U mnie pogoda średnia... Okropna mgła. Muszą posprzątać w komputerze... Ech, zupełnie mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
znam ten ból tydzień temu sformatowałam drania...ale miałam "zabawy"...współczuję Ci serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Kiedyś... uważam, że teraz też można tu spotkać fajnych, serdecznych i mądrych ludzi. Nie przesadzałbym z tym pesymizmem.... ;) A co do tematów..... moją uwagę przyciągają jedynie te, które na to zasługują...tak, to oczywiście jest zupełnie subiektywne myślenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Sformatowałas? Ho, ho niezła jesteś... ;) Ja tylko myślę o tym, żebym nie musiał tego robić, bo zawsze mam jakieś cyrki z tym związane... szkoda pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
Masz rację , może troszeczkę przesadziłam...wbrew pozorom podzielam Twoje zdanie, dlatego siedzę tu , a nie na tych okropnych czatach...tylko naprawdę trzeba się naszukać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
spokjnie... nie jestem, aż taka genialna ...ktoś mi pomagał ... :) Mam znajomego informatyka, tylko ciężko go złapać...więc jak mi się udaje , to wykorzystuję go na maxa ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Czaty... jakoś nigdy mnie nie kręciły, pewnie dlatego, że mam za mało czasu, a rozmówcy należy poświęcić maksymalną ilość uwagi. A tu... miłe pogawędki, wymiana myśli i doświadczeń. Można sobie zrobić przerwę i oddać się relaksowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Odetchnąłem z tym formatem... Ale zdaję sobię sprawę, że właściwie każdy bije mnie na głowę, w dziedzinie znajomości kompa. Cud, że jestem w stanie używać go w pracy (do pracy) ;) Z drugiej strony wiem, wsadzasz płytke, wklikujesz kody i wszystko gra.... taaaa.... uwielbiam teorię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
widzę, że Ty również uważasz rozmowę z drugą osobą za relaks...ja naprawdę odpoczywam w ten sposób...poza tym lubię rozmawiać z ludźmi...wieczory mam wolne dlatego prawie codziennie tu siedzę...z domu nie mam ochoty wychodzić , ponieważ całe dnie spędzam poza nim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
chyba jednak nie jest z Tobą , aż tak źle...potrafiłam walczyć z programami, a miałam problem ze zwykłą tapetą i musiałam prosić przyjaciela o pomoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
No to jesteśmy do siebie podobni... ;) A takich podobnych do nas jest tu cała masa... Ja odwrotnie, nie lubię siedzieć w domu, pomimo tego, że w pracy siedzę pół dnia. I teraz najlepsze: nie nawidzę netu! Ograniczam się jak tylko mogę, zdając sobie sprawę z tego, jak zjada mój czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Raczej nie przesadzam... Ale co tam, jestem ponad to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
to się nazywa kolego przewrotność losu...:) To czemu tu siedzisz?....powinieneś odłączyć net i udawać ,że go nie masz...:) Różnimy się tym, że po pierwsze ja pracuję cały dzień...jedyny plus jest taki , że pracuję u siebie i jak mam ochotę na przykład jechać na trzy godziny za miasto , to po prostu to robię...po drugie lubię net i nie uważam czasu spędzanego w ten sposób za zmarnowany...poznaję ludzi , ich poglądy na życie i sprawia mi to przyjemność...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Rozumiem... Ja też lubię ludzi, dlatego staram sie poświęcać im, jak najwiecej czasu (mam na mysli przyjaciół). Nie będę udawał, że nie mam netu, bo nie widzę w tym sensu. Jak nie mam ochoty, to zwyczajnie spadam. A netowe kontakty... Jednak wolę patrzeć w oczy rozmówcy, tutaj to tylko namiastka tej prawdziwej radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
Pewnie masz rację , tylko widzisz u mnie jest tak...nie mam 20 lat , jestem trochę starsza...koleżanek nie mam i przyjaciółek tym bardziej...tak się dziwnie składa, że wolę rozmawiać z mężczyznami i nie mam problemu z nawiązywaniem z płcią przeciwną kontaktu...jestem troszkę nietypowa, wolę porozmawiać o samochodach albo o interesach , niż na przykład o praniu pieluch i gotowaniu obiadków...kolejny problem jest taki , że są to przeważnie moi rówieśnicy i mają bardzo zazdrosne żony nie potrafiące zrozumieć faktu , że ich mąż nie jest postrzegany przeze mnie jako obiekt seksualny , tylko partner do dobrej rozmowy...tak więc ich czas, który moga mi poświęcić jest również ograniczony...wniosek zatem jest prosty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
OBCiĄGAM OSTRO Z POŁYKIEM A SPERMA TRYSKA MI DO GARDZIELI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech syla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
do przedmówcy udającego mnie ...i powiedz sam , czy Ty uważasz się za normalnego człowieka?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona****
Jestem normalna,bo każda normalna dziewczyna lubi ja jej ładuą w kakaowe oko !A ta która nie lubi jest nienormalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie kolego będzie wskazane i chyba rozwiązałam swój problem z nickiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka...
cześć :) mi się nawet już nie chce przeglądać topików:) to o czym dziś masz ochotę pogadać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*****
Wszystko jedno....obciągne komus z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×