Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

może dlatego tak jest...bo chcemy poznać kogoś podobnego do siebie...kogoś kto nas zrozumie...może czegoś nam brakuje ...tak bardzo i znajdujemy to w tej drugiej osobie...i tak bardzo byśmy chceli , by to co zaczunamy czuć było tak prawdziwe, aż niemożliwe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Jeśli poznaliście się już poza netem, to co innego, z tego co zrozumiałem chodziło Ci tylko o net. Przede wszystkim nie przejmuj się i staraj się myśleć racjonalnie. Nie chcę tutaj przeginać z moralizatorstwem... Wyjź z tego mętlika i pogadajmy o czymkolwiek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiedz jakiś temat...ja nie mam głowy...ale chętnie porozmawiam z Tobą i dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
A co się tyczy tego podobnego myślenia... To jest kwestia trafienia na ludzi z podobną wrażliwością, wyobraźnią, ale nie można zapominać, że to może być właśnie jedynie wyobrażenie... Rozmawiamy teraz, poświecamy sobie czas, ale kim naprawdę jesteśmy...? To jest właśnie wyobrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Podróż - marzenie... Co Ty na to? Ja chciałbym poszwędać się trochę po Hiszpani i Portugalii. Oczywiście, to nie może być nic zorganizowanego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu moglibyśmy powiedzieć o uczciwości ...na ile jesteśmy szczerzy względem siebie...ale czy musimy zakładać ,że każdy jest nieszczery?...tak bardzo brakuje mi tych rozmów...o wszystkim i o niczym...wiedziałam, że po prostu jest i porozmawiamy sobie we dwoje...czasem poważnie, czasem po prostu żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam Egipt...chciałabym wspinać się na jedną z piramid i będąc na szczycie obejrzeć zachód słońca...pochodzić po Dolinie Królów i oglądać tam grobowce....dotykać każdego z nich i czuć historię całą sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Nie można zakładać, że każdy jest nieuczciwy, ale można zakładać, że ktoś może mieć tzw. lekkie pióro i będzie potrafił napisać wszystko... Że ma 20 lat, miejąć 40, że ma studia, będąc po szkole zawodowej, być kobietą, a nie mężczyzną itd.... Egipt - wszystko fajnie, tylko ten tłok, ci ludzie, ta cała "masówka"...to by mnie przerażało i fakt, że to wszystko jest takie zaplanowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino25
jestem chetny do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa,że mam dobrego znajomego egipcjanina, to po pierwsze...po drugie, tłok jest raczej tylko w Kairze...po trzecie On ma tam rodzinę i chętnie mnie zaprosi prywatnie...po czwarte uwielbiam zabytki i historię starożytnego egiptu...po piąte kocham to uczucie, kiedy przenika przeze mnie historia ...nie potrafię Ci tego wytłumaczyć... ...zgadza się , ale ja z nim już kilka razy rozmawiałam...i chyba tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia co robi i jak wygląda...choć chciałabym , by to co usłyszałam było prawdą...tylko dlatego bym wiedziała,że był uczciwy wobec mnie...nie na forum , bo to nie ma znaczenia...i wiesz jest w tym wszystkim coś dziwnego, bo czuję jego obecność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Cześć Domino25, no to może powiesz coś na temat wymarzonej podróży? Ona**** , nie wiem, co masz na myśli pisząc o tej obecności... A z tym poznawaniem ludzi, to... Gdybym szukał kogoś na forum randkowym, to tak, mam okreslony cel, pragnę uczciwości, bo sam jestem uczciwy, ale tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
A co do Egiptu, to Twoje argumenty są rozsądne ;) Po prostu, mnie tam nigdy nie ciągnęło, włóczyłem się po innych terytoriach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się włóczyłeś, Psychokiler?? Byłeś może w innych rejonach Afryki?? Zdradź coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież mówię Ci, że nie chodzi mi o forum...tu się mówi , co się chce...a tym bardziej nie chodzi mi o randki...nie lubię nawet tego słowa...nie czułeś nigdy niczyjej obecności...zresztą to jest nieważne...ważne jest to , że wymyśliłam sobie bajkę i uwierzyłam w nią...mówiłam Ci, że jestem z innego świata... mówią mi , że jestem wyjątkowa...chyba w swej głupocie...a zresztą... Ja natomiast uwielbiam Egipt i moim marzeniem jest tam wyjechać i już nigdy tu nie wracać... Cześć Domino25, zapraszamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale bym...
...się nie zdziwiła ,co do tej Afryki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, właśnie siedze w pracy i nie mam co robić :-( Chętnie przyłączę się do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w recepcji hotelu a w nocy nie ma co robić. szukam więc czegoś czym zajmę czas do rana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Ona**** -> lubię takie ostre odzywki, a do tego ten tekst z tą wyjątkowością... :) Lubię ludzi z poczuciem humoru. Jeśli na codzień, tak rozmawiasz, to musisz być świetną osobą! Zulka -> cześć, nigdy nie byłem w Afryce i nie wybieram się ;) Zdecydowanie wolę Europę (Bałkany, Rumunię, Ukrainę, Austrię) i Azję ( Rosję, Kazachstan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cordelia
No właśnie, chciałabym gdzieś wyjechać, na krótko, kilka dni, za małe pieniądze, ale szczerze mówiąc nie wiem co wymyślić. Morze znam dobrze, góry już były, Mazury - nie lubię, chyba za granicę za drogo na kilka dni ? nie wiem, ciągnie mnie gdzieś w świat, a tu ani pieniędzy ani możliwości... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już zmęczona...życzę wam wszystkim miłej rozmowy...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Psychokiler: dzięki za odpowiedź :) Pytałam o Afrykę, bo szukam kogoś, kto był \"w środku\", w interiorze. To moje marzenie z prawie dzieciństwa (sic!), właśnie je odkopuję po kolei... Zazdroszczę odwagi w podróżowaniu po Europie; Bałkany nie należą do sielankowych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cordelia
Brakuje mi tylko kasy na wyjazd. Będe musiała pójść pod latarnie i zarobić własnym ciałem na wyjazd :( Mogę za 50zł obciagać. Za 100zł pełen stosunek, a za 150zł dam sobie postawić kloca na klatę. Zapisy przyjmyję od poniedzialku w mojej stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka.
Śmierdze bengalskim bykiem ze stadniny parszywego kloza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
W takim razie: niech przyśnią Ci się piramidy, gorący piasek, delikatny wiatr rozwiewający Twoje włosy, nareszcie zachód słońca, a nad tym wszystkim unoszący się, nie zauważalny dla zwykłego człowieka duch historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona**
Zawsze mam ochotę na wylizanie kakaowego oczka. Lubie robić to wolno i dokładnie, a przytym umaczać nos w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialabym pojechac kiedys do Pragi... od mnostwa osob slyszalam, ze to cudowne miasto... niby blisko, a jakos nigdy nie bylo okazji... do Afryki tez strasznie chcialabym sie wybrac... nie wazne gdzie, byle tylko posluchac rodowitych Afrykanczykow grajacych na bebnach... i te ich tance przy ognisku... moze mam jakies \"filmowe\" wyobrazenia o tym miejscu, ale to wlasnie chcialabym zobaczyc :) do Cordelia->prosze napisz skad wzielas swoj nick bo skads go znam i nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Zulka ->to nie jest kwestia odwagi w podróżowaniu. Serbia, Chorwacja to przepiękne kraje, tylko, że niektórym kojarzą się one np. z działaniami wojennymi, a to nie tak... Moja była dziewczyna przejechała kilka razy Europę stopem, 2 razy w pojedynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada...
zawsze sie znajdzie jakis wiesniak niewyzyty analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×