Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Przestalam o filmach, bo myslalam ze Cie ten temat nudzi... Ale chyba sie mylilam. Ales mi narobil ochoty na te Prage! Juz od dawna chcialam tam pojechac, chyba wybiore sie we wrzesniu, a moze jeszcze w lipcu. I widze ze na ten Wschod to Cie rzeczywiscie ciagnie... Ja sie tam boje jechac, po opowiesciach mojej nauczycielki geografii z liceum, ktora pojechala na wycieczke na Ukraine i najweselej tam im nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację...
...ja tez tak robię, ale w tym wypadku naprawdę zależało mi na tej pewności...może rzeczywiście niepotrzebnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to...
...że Panowie nie powiedza nam nawet dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ale czego tu sie po chlopach spodziewac? W takim razie dobranoc i slodkich snow ode mnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wzajemnie..
...kolorowych snów dla Ciebie i naszych Panów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Najmocniej Panie, a Ciebie w szczególność Tinuviel przepraszam, za moje nieeleganckie zachowanie. Przeważnie uciekam bez pożegnania, żeby uniknąć uczucia końca czegoś. Tym razem przyczyna była dość prozaiczna, padła mi sieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Pragę polecam całym sercem, ale lepiej jedź tam we wrześniu, po sezonie. A Ukraina? Byłem tam chyba sześć razy, spotykałem samotnie, albo w małych grupach podróżujące kobiety (moja Była, o której była już mowa, była trzy razy). Wbrew pozorom na Wschodzie jest bezpiecznie, tylko dobrze jest znać język. Do ulubionych miast dorzucę jesze Wiedeń i Zagrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, jesli byla to wina sieci, to wybaczam ;) Ale nastepnym razem pomysl tez o tej drugiej osobie, ktora byc moze siedzi przed komputerem i czeka na Twoja odpowiedz, kiedy Ty juz slodko spisz. Napisz wiec chociaz, ze idziesz spac, zegnac sie nie musisz, to chyba nie brzmi jak konczenie czegos, prawda? Alez dzisiaj piekna pogoda! Sloneczko przygrzewa, cieplutko jak w lecie, a ja musze ryc historie :( Sobota, dla wiekszosci dzien wolny- jakie macie plany na dzisiaj? A wracajac do filmow, wieczorem mam zamiar obejrzec \"Italian Job\" i \"Przerazaczy\", niezwykle ambitny i jeden z pierwszych filmow P. Jacksona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Witaj! Dobrze, będę starał się sygnalizować, że już mnie nie ma... Weekend mam zawalony, planów nie mam. A filmy? Jakoś nie mam na nie ochoty, pewnie skończę czytać Hesse'go. powodzenia z historią, nad czym konkretnie ślęczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nad Wielka Rewolucja Francuska, jutro epoka napoleonska, w poniedzialek rozbiory Polski, we wtorek wielka emigracja, a dalej to juz nie pamietam, ale zapewne cos rownie interesujacego... :( Tylko nie mow, ze Hessego czytasz \"Wilka stepowego\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
No , to chyba dzisiajszy temat, rewolucyjny jest najfajniejszy. Ja lubiłem Średniowiecze i dla kontrastu historię współczesną... Heese'go czytam Narcyza i Złotoustego, Wilka czytałem kilka lat temu, bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zostawiam ostatnia wiadomosc i ide sie uczyc, bo im dluzej siedze przy kompie, tym mniej mi sie chce, heh... :( Pytalam o \"Wilka stepowego\", bo tez czytalam go pare lat temu, i w ogole nic nie zrozumialam... Byla to cholernie dziwna ksiazka, ale widocznie bylam za mloda na to, zeby ja zrozumiec... A ja uwielbiam cala historie powszechna, moze oprocz wiosny ludow, natomiast nie lubie historii Polski... Te wszystkie szczegoly... i niezliczone przyklady na to, jak glupi byl nasz narod... Az mi sie wstyd robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Powodzenia w nauce Tinuviel! Za historią Polski też nie przepadam, ale i tu mam swoje ulubione momenty. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ktoś ...
pogada? Tak o niczym ważnym, tak po prostu..... No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ktoś ...
pogada? Tak o niczym ważnym, tak po prostu..... No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *giggli*
:) why not :) a jak o niczym, to o czym np ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktoś się odezwał
pojęcia nie mam... podoba mi sie ten topick, więc postanowiłam wstąpić.... jt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *giggli*
:) pojechałabym gdzieś... gdziekolwiek własciwie - ale najlepiej daleko :) i najlepiej samolotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jt
Tak, to doskonały pomysł! Jakieś ciepłe, ale nie za gorące klimaty... Daleko i nie mysleć o nikim i niczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *giggli*
no :) chyba mam jakiś kryzys światopoglądowy ostatanio. Pewnie dlatego, że nie mam czasu się zastanowić nad sobą i w ogóle nad wszystkim.. Fajnie byłoby się gdzieś połozyć na piachu i pomyśleć. Uff... błogość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich....to mamy juz prawie komplet...brakuje tylko jednego rozmówcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *giggli*
wszyscy się schowali ... :) a ku ku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jt
Cześć Założycielko ! Właśnie, błogie nic nicrobienie..... Jak mi tego potrzeba.... Nie oglądać się na innych, na to co myslą, tylko skupić sie na sobie i swoich sprawach.... Niech żyje egoizm.... choć na moment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jt
*giggli* Nie, no nie jest tak źle... Ja jestem! Ona**** też pewnie za moment się pojawi i może inni, którzy tutaj pisują: Tinuviel, kajl, Psychokiller....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Witam wszystkich zbłąkanych wędrowców! Ona**** -> już jestem, bo pewnie właśnie mnie miałaś na myśli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajl
Witam, tu nudziarz... Psycho, a Ty znowu dziewczyny podrywasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...odrabiam tylko pracę domową, w firmie nie wyrobiłam się ze wszystkim... Witam nowych gości...nie pomijam nikogo...:) Psychokiller nie bądź egoistą, Ty masz juz swoja wielbicielkę...co bardzo mnie cieszy...nasza koleżanka jest bardzo interesującą osobą... Poza tym jesteś facetem z temperamentem , a ja wolę spokojnych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychokiller
Ja podrywam? No, co wy Kochani.... Ona**** tradycyjnie nie chce rozmawiać, dając mi tradycyjnego kosza, Kajl vel Nudziarz przemądrza się.... Ok, to ja spadam, tyle mnie dzisiaj czytaliście.... ;) A i jeszcze jedno, ja jestem bardzo spokojny, wręcz anemiczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×