Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

No proszę i przybył najskromniejszy facet na forum....;) Kajl czy Ty zawsze taki jesteś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Czy ja jaki zawsze jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę , proszę Psychokiller a od kiedy to ja nie chcę z Tobą rozmawiać? Prawda , wczoraj miałam strasznego doła i chciałam porozmawiać tylko z Kajlem...zresztą zapewne tylko On się zorientował ,że to ja... A i jeszcze jedno , jakoś nie bardzo wierzę w tę Twoją anemiczność...;) I rozumiem, że lubisz jak kobieta prosi Cię o coś...no to niech Ci będzie.... Błagam o Psychokillerze zostań z nami, bo tego nie przeżyjemy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
No ja może nie przyłączę sie do błagań Koleżanki, ale byłoby miło poczytać Cię jeszcze dzisiaj, anemiczny bratku....ha, ha, ha.... Jak Ty to robisz, że kobiety zawracają sobie Tobą głowę, ba a nawet Twoją Byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33anna
witam,też chętnie porozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33anna
witam,też chętnie porozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Psycho(l) się nie odzywa, ona**** też.... Witaj, 33anna! Co słychać, jak mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
------ [ ' ] -----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś...
...jeszcze Kajl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszka
a czy jest tu ktos z Poznania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona**** ja tez sie wczoraj domyslilam, ze to bylas Ty, ale po co mialam to oglaszac wszem i wobec? Mylisz sie niestety co do mojej osoby, bardzo chcialabym byc interesujaca, ale niestety tak nie jest. Czytam te swoje wypowiedzi na forum i plakac mi sie chce. :( I Psycho jesli znowu stwierdzisz ze to kokieteria z mojej strony, to ja Cie kill, bo to nie zadna kokieteria tylko naga prawda, chyba wiem lepiej. Do Kajla -> jak Psycho to robi, ze kobiety zawracaja sobie nim glowe? Heh, byl po prostu we wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie, a Ty przegapiles okazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*****
Tinuviel -> czy ja mam dla was założyć topick "uważajm , że jestem mało ciekawą osobą" ?... każdy z nas jest na swój sposób interesujący...każdy czymś się może podzielić z innymi... Wybaczcie , może to ja się nie nadaję między ludzi...po prostu nie brak mi wiary w siebie... jestem jaka jestem...inna sprawa, że po prostu nie każdemu może się podobać moje podejście do życia , moje postrzeganie świata i moja osoba, ale to przecież jest zupełnie normalne...chociażbyśmy się bardzo starali , nie będziemy się podobać wszystkim ludziom...mówię to kochanie z własnego doświadczenia...wiele razy życie nieźle dało mi popalić, ale ja zawsze byłam dobrej myśli i robiłam mu na przekór...tak samo było na forum...nieraz usłyszałam przykre słowa , na początku to bardzo bolało ...czasem nawet płakałam ...ludzie potrafią być bezwzględni i nawet jeżeli traktujesz coś z dystansem, to jednak boli...znalazł się jednak ktoś , kto nawet nie zdając sobie z tego sprawy pomógł mi znowu uwierzyć...swoimi słowami skierowanymi do osób, które mnie nie tylko krytykowały , ale i były wulgarne , przywrócił mi moją wiarę w siebie...to się nazywa ironia losu, ten człowiek do dnia dzisiejszego nie zdaje sobie z tego sprawy i zapewne tak już zostanie... A i jeszcze jedno, czyżbym nie była kobietą? ... jak staję przed lustrem i patrzę na siebie , to widzę wszystkie atrybuty kobiecości, ale chyba coś jest ze mną nie tak...spytacie dlaczego ?... z prostej przyczyny nie zawracam sobie zbytnio głowy naszym Psycho ...chociaż go bardzo lubię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gdzieś pojechać i odpocząć, ale ktoś podarował mi \"piękny prezent\" , aż się popłakałam jak małe dziecko i już nie chce mi się nigdzie wychodzić...życie jest przewrotne...czasem go kocham , a czasem tak bardzo nienawidzę...a dziś naprawdę mam go dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ona**** ----> witaj, pięknie wybrnęłaś z kwestii ewentualnego zainteresowania Psychokillerem... Tinuviel ----> oj, przesadzasz, naprawdę miło się Ciebie czyta... Psychokiller ----> może dzisiaj bracie sie odezwiesz? Fajny z Ciebie gość. liszka ----> nie jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajl... już myślałam, że zostałam dziś sama przy komputerze...a na dodatek ktoś wpędził mnie dziś w taki życiowy dołek , że szkoda mówić...ehhhh Jeżeli chodzi o Psycho , to po prostu powiedzialam prawdę i nic więcej...acha , ja też niestety nie jestem z Poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tinuviel
Zaglądam na ten topick i czytam m.in. Twoje wypowiedzi. Jesteś ciepłą i sympatyczną osobą. Jestem kobietą, a więc nie jest to chęć podrywania Cię... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Jestem. W ostatnich dniach chyba wszyscy byli w mniejszym, lub wiekszym dołku, podobnie jest teraz. Niezależnie od tego gdzie się jest i co się robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację ...to co się teraz dzieje jest tylko przepełnieniem kielicha goryczy... gdzie jest sens ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Sens? Nie przepadam za filozofowaniem... Sens jest w drugim człowieku, pojawia się, nagle gdzieś ucieka i odradza się na nowo... W przyjaciołach, rodzinie, znajomych, pozornie obcych ludziach... Ale zawsze jest, nawet wtedy gdy my go nie dostrzegamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powracam do topicu ale tu sie kurcze troszke ludzi zrobilo:)))) pozdrawiam musz jeszcze troszke poczytac:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Witaj najeri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak było mi bardzo źle napisałam co czuję : Życie moje jest rozterką codzienności , Jest jak gwiazda spadająca w ciemności. Życie moje jest wspomnieniem z przeszłości, Jest cichym okruchem mojej samotności. Przychodzi gdy potrzebuję wypić kielich goryczy, Gdy serce moje z wielkiej rozpaczy krzyczy.....itd. Tylko jedna osoba czytała dotąd ten wiersz od początku do końca... Wracam do niego w dniach takich jak dzisiaj i wtedy wiem , jestem pewna...to mija i nadchodzą lepsze dni , bo przecież jak go pisałam byłam tak bardzo zrozpaczona, a potem los się odmienił... Może i teraz tak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj najeri ... ja dziś wyjątkowo przynudzam ...może więc Ty porozmawiasz z kajlem ...na pewno będziesz dużo lepszą towarzyszką rozmów ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ona**** ----> od nudzenia tutaj, to jestem ja, czyżbyś próbowała wygryźć mnie z funkcji? Jest dokładnie tak, jak piszesz... pozornie smutny tekst, jest w gruncie rzeczy zapowiedzią rodzącej sie nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem daleka, żeby Cię wygryzać ...nie mogłabym Ci tego zrobić chociażby dlatego , że ostatnimi czasy jak mam złe dni to jesteś gdzieś tam po drugiej stronie i rozmawiasz ze mną ...nieważne o czym i dlaczego ... ważne , że jesteś... dziękuję Ci za to ... i nie zaprzeczaj , bo Cię kiedyś pogryzę ... chociażbym miała jechać na drugi koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem daleka, żeby Cię wygryzać ...nie mogłabym Ci tego zrobić chociażby dlatego , że ostatnimi czasy jak mam złe dni to jesteś gdzieś tam po drugiej stronie i rozmawiasz ze mną ...nieważne o czym i dlaczego ... ważne , że jesteś... dziękuję Ci za to ... i nie zaprzeczaj , bo Cię kiedyś pogryzę ... chociażbym miała jechać na drugi koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Uspokoiłaś mnie z tym wygryzaniem... Rozumiem, ze moja pozycja pozostaje niezachwiana... A co do gryzienia, czy nie było już tutaj o tym mowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Ty jesteś złośliwa bestia i na dodatek pamiętliwa...tamto było w żartach , a to na poważnie...więc nie zaczynaj ze mną ...zresztą pisałam już dzisiaj coś na temat tamtego lubianego oczywiście osobnika i nie będę się powtarzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Jestem nudny, złośliwy i pamiętliwy.... i dobrze mi z tym... A osobnik, to ciekawy gość, dziewczyny muszą za nim szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu sie dzisiaj pesymistycznie zrobilo... Dziekuje wszystkim, ktorzy nie zgodzili sie z moja opinia na temat mojej osoby, jednak jak juz wspomnialam, znam siebie najlepiej i wiem, co mowie. Wiedzialam, ze wczesniej czy pozniej padnie argument o tym, ze KAZDY CZLOWIEK jest na swoj sposob interesujacy. Interesujacy, ale dla kogo? Dla ornitologa interesujacy jest kazdy ptak, dla filatelisty kazdy znaczek, a dla pewnych ludzi interesujacy jest kazdy czlowiek. Dla innych natomiast zaden. Dobra, nie bede juz tu Was zanudzac, pozdrowki dla wszystkich, ktorzy tu zagladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×