Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Może i jest ciekawy...za to ja nie jestem ani kobietą , ani już dziewczyną , bo wolę nudziarzy.... przepraszam , czy masz coś przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jest ciekawy...za to ja nie jestem ani kobietą , ani już dziewczyną , bo wolę nudziarzy.... przepraszam , czy masz coś przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Tinuviel ----> no zaczynałem się o Ciebie martwić, podobnie jak o naszego Psychola... I jak tu nie twierdzić, że jesteś ciekawa osobą, kiedy formulujesz tak interesujące uzasadnienie. ona**** ----> jestem nikim, więc dlaczego miałbym mieć coś przeciwko? Skoro wolisz nudziarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ja też jestem nikim , skoro jest Tobie wszystko jedno... Tinuviel-> zostałaś jedyną osobą , która jest kimś ....więc jakbyś na to nie patrzyła jesteś interesująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać ja też jestem nikim , skoro jest Tobie wszystko jedno... Tinuviel-> zostałaś jedyną osobą , która jest kimś ....więc jakbyś na to nie patrzyła jesteś interesująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale fajnie, ktos sie o mnie martwil! Nie ma o co, przespalam dzisiaj caly dzien, to moj normalny sposob na depresje... Juz nie mam sily z nikim polemizowac na temat mojej osoby, wiem jak jest i zdania nie zmienie. Poza tym po samych wypowiedziach na forum ciezko jest okrelsic, czy ktos jest interesujacy czy nie. Ja dosc duzo trace przy blizszym poznaniu, mam zadziwiajacy talent do zrazania do siebie ludzi. A Ty Kajl sam zostales juz okreslony nudziarzem, wiec gadasz jak slepy o kolorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Czy ja stwierdziłem, że jest mi wszystko jedno? Nie! Napisałem tylko, że ja jestem nikim, a jeżeli dostrzegasz jakieś interesujące cechy w nudziarzu, to twoja sprawa. Mi jedynie może być tylko miło z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
No ładnie mnie załatwiłaś... Będę musiał wypłakać się Psychokillerowi... Po niektórych wypowiedziach faktycznie trudno jest określic kogoś, wręcz jest to niemożliwe, ale każdy z nas ma jakąś intuicję, a gdy do tego dodamy rewelacyjną zdolność ripostowania... Znam w realu kogoś, kto dokładnie opisuje się, tak jak Ty i jest szalenie interesującą osobą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
....Kajl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja naprawdę...
...mam dziś strasznego doła i ciągle płaczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...przynajmniej wiem...
...że to nie ze mną miałeś dziś ochotę rozmawiać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia
ja zauwazylam tutaj same interesujace osoby.Kazdy z was jest inny,ale kazdy bardzo interesujacy.Gratuluje skromnosci!!!Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Jak to jest: facet z Tobą rozmawia, co prawda twierdząc, że jest nikim, ale to Jego sprawa, a Ty mu zarzucasz, że On nie chce z Tobą rozmawiać... Czy nie Jesteś przypadkiem zazdrosna, że rozmawia jeszcze z kimś innym? Zastanów się... Tylko nie odpisuj, że się Ciebie czepiam i chcę Ci dać w kość, po prostu już dłuższy czas czytam Twoje wypowiedzi i tak się zastanawiam... Pozdrawiam i przestań się martwić, Ktosia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia
i nie smuc sie ONA*** dlaczego placzesz???usmiechnij sie w koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw
emocjonalny szantaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę, że się czepiasz kimkolwiek jesteś ...jak mam tak zły dzień jak dzisiaj , to po prostu wychodzą ze mnie wszystkie najgorsze cechy charakteru i nie jestem zazdrosna , tylko rozgoryczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Jestem stałą kafeterianką. Jeśli to rozgoryczenie, to nie powinnaś chyba tak traktować tego faceta, ale Twoje uzasadnienie jest logiczne... Życzę szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szantaż emocjonalny jest wówczas jak zmuszam kogoś do rozmowy...a ja po pierwsze nikogo do niczego nie zmuszam , a już na pewno nie do rozmowy ze mną ...a po drugie nikt nie ma obowiązku rozmawiania ze mną i siedzenia na tym topicku, jak nie ma na to ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw
taaaa...... tylko, że Kajl słowem nie napisał, że nie chce z tobą gadać, a ty już jesteś tego pewna.... buahauahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi wytłumaczyć , co znaczy \"tak traktować tego faceta\" ?...bo ja chyba nic z tego nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Przez szacunek do Ciebie, nie skomentuję tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw
mysia pysia jest serdeczna i pochyliła się nad Twoim losem, okazała zainteresowanie, ale ty oczywiście wolisz się spierać.. idź lepiej spać i odpocznij, może "rozgoryczenie" minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyście się naprawdę na mnie zawzieli...dajcie mi spokój...nie wchodzę na inne topicki, nikogo nie zaczepiam o co wam chodzi...jesteście tak wspaniali, wszyscy was kochają ...a ja jestem inna mnie nikt nie lubi i dajcie mi juz spokój , czy ja zawsze przez was muszę płakać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak ktoś
cie lubi albo stara się polubic, to go skreślasz, nie chcesz rozmawiać, tylko dla niektórych facetów jesteś milutka, a i to nie zawsze.... przestań płakać, bo osoby wyżej, zapewne nie chciały ci dokuczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
bo to zla kobieta byla i pewnie juz da sobie z nami spoloj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia
dziekuje tzw ,bo tylko Ty mnie zauwazyles-las!!!!Wyglada na to ze nie warto jest okazywac zainteresowanie, pocieszac ..bo nawet nie zostanie to zauwazone,docenione....no ale coz...... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mysia pysia
A może Ona Cię widziała.Była po prostu tak zdenerwowana całą zaistniałą sytuacją i dlatego nie odpowiedziała Tobie.Jestem tego pewien. Pozdrawiam wszystkich serdeczniei życzę więcej ciepła dla innych, nawet jak nas czasami denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośściu
Czytam to wszystko i zastanawiam się.Ta dziewczyna naprawde tak denerwuje.Może ma taki charakter.Chyba jednak nie chce nikogo krzywdzi ć , a tak na marginesie koleś nie widzisz,że jej sie podobasz i co w tym takiego.Pewnie temu jest sie denerwuje jak Tobą rozmawia, ale to chyba jeszcze nic złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia
Moze i masz racje ,moze faktycznie mnie widziala,ale byla zbyt zdenerwowana.....no wlasciwie w pewnym stopniu ja rozumiem!!!Ludzie co wyscie sie tak na nia uwzieli ??????napadacie ja zupelnie nieslusznie,a przeciez ONA*** nikomu nic zlego nie zrobila,nikomu nie dokucza itp.Mam wrazenie ze jestescie tutaj po to zeby ja zgnoic!!!To nie fair!!!!A jesli sie komus nie podoba to co ONA*** pisze, to przeciez wcale nie musi tutaj wchodzic i tego czytac!!!Kochani troszke wiecej tolerancji!!!!! Do ONA****>>>> nie przejmuj sie,glowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×