Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Tinuviel---> kobieto!!!! Wpadasz , robisz szum i nie chcesz z nami potem rozmawiać!!! chyba brakuje Ci jednego faceta;) Jak mówisz A, to mów i B...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Ona, chcialam byc uszczypliwa tylko w stosunku do Kajla, bo wczoraj zachowal sie bardzo nieelegancko pojawiajac sie na forum, rzucajac krotkie czesc, a potem ulatniajac sie jak gdyby nigdy nic, kiedy zobaczyl, ze Ciebie nie ma. A faceta rzeczywiscie mi brakuje, ale nie tego, ktorego masz na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinuviel---> wysoko mnie cenisz...jednak myślę, że to nie ja byłam powodem milczenia kajla, aż tak wysoko się nie cenię, by zasłużyć sobie na jakieś względy z jego strony ...choć pewnie byłoby to miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Tinuviel ----> do czego ja Ci byłem potrzebny, miałaś już przecież przy boku swoje Szczęście.... Czas mnie wczoraj gonił, ale byłaś w dobrych rękach, czyt: towarzystwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
... w takim razie może być Ci miło..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz Tinuviel, to ja miałam rację... :) Przynajmniej w tym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Czas czasem, a jednak się myliłaś.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mogę rzec , jedynie skromne dziękuję i tylko tyle mogę Ci ofiarować... No czasem mogę pomarudzić, albo pokłucić się z Tobą...zawsze jednak będzie to przyjemność przebywania w Twoim towarzystwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
To ja dziękuję. Marudzenie w Twoim towarzystwie, kłótnie z Tobą, to prawdziwa radość i przyjemność... ;) Tinuviel, chyba nas zostawiła.... Nie ma Psychola, to nie ma nikogo.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_dorka
..ja tutaj caly czas jestem :-)..i podsluchuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Tinuviel masz rację... Tak szybko pisałam , że nawet nie zwróciłam uwagi na błąd jaki popełniłam ...pisze się oczywiście kłótnia...wybacz , ale sam rozumiesz...po takich wyznaniach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz racje? A o czym ja mam z Wami, moje golabki kochane, rozmawiac? Jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej siedziec cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie...następna się nie odzywa, tylko czyta...zaraz powiedzą ,że to przeze mnie , bo jestem zazdrosna o Ciebie kajl... No może tak troszeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ech..... kobiety...... żegnam Panie. Niestety, jutro muszę wcześnie wstać.... nie będę leniuchować nad jeziorem... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_dorka
Dobranoc Panu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też już ucieknę...wstaję za pięć godzin... Życzę wszystkim kolorowych snów, a szczególnie...:) no dobrze, już nie zaczynam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo
Witajcie! Przepraszam, ze się wczoraj tak szybko ulotniłem, ale było to niezalezne ode mnie. Wiecie, czasem wydaje się, że mimo, że mamy rodziny, znajomych, to jesteśmy bardzo samotni, moze mniej samotni, albo czasmi tylko osamotnieni, ale jednak... Ona - może Twoim pracownikom brakuje motywacji? Znam na to lekarstwo - wycieczka do Urzedu Pracy. Tak dołuje, że praca nawet za nieduże pieniądze, dająca może nie tak wiele satysfakcji wydaje się jednak rajem. Nie chcę się wtrącać w Twoje rozmowy z Twoim przyjacielem, więc przyjmę pozycję obserwatora ;-). Życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frodo--->myślę, że każdy z nas zna to uczucie i to nas tak naprawdę łączy ze sobą, bo czyż w innym wypadku nie spędzalibyśmy czasu w inny sposób?... Jeżeli chodzi o moich pracowników , nie chciałabym stosować tak drastycznych sposobów...niemniej jednak czasem nie mam wyjścia...z drugiej zaś strony , to ja sama ich rozbestwiam i potem zbieram plony, no ale trudno... Jeżeli zaś chodzi o moje rozmowy z kajlem, to jak będziemy czuli potrzebę zostania we dwoje i porozmawiania bez świadków ...to są jeszcze maile, a tak nie widzę problemu byś rozmawiał z nami.... :) Kajl myślę , że zgodzisz się ze mną ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo
Dzięki Ona*** za dobre słowo, ale nie chcę się narzucać. Widzę, że wielu chce z Tobą rozmawiać, z czego wnioskuję, że musisz być osobą interesującą, oczytaną i inteligentną. Nie wiem czy dam radę... Jednak chciałbym móc zamienić kilka słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodo-> nie tylko z Ona**** mozna tu porozmawiac. Jesli Twoj nick nie jest przypadkowy, to mysle, ze mielibysmy o czym pogadac. A nawet jesli jest, to niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo
Witaj Tinuviel! Miło mi Cię poznać. Oczywiście moja uwaga dotyczy wszystkich sympatycznych kobiet na tym forum. Jeśli chodzi Ci o to, że mam bardzo owłosione stopy, to oczywiście mój nick nie jest przypadkowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tinuvwiel...miło Cię widzieć...masz rację , nie jestem jedyną osobą , z którą można tu porozmawiać , a już na pewno daleko mi do osoby interesującej, oczytanej i inteligentniej...jestem taką sobie zwykłą szarą myszką niczym się nie wyróżniającą z tłumu...no dobra koniec już o mnie , co u Ciebie słychać? Co się zaś tyczy froda chciał być po prostu miły... :) Kolego i bez tego możemy porozmawiać, jak widzisz kajl nie zasypuje mnie komplementami, a bardzo lubię jego towarzystwo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frodo-> tak, jasne, chodzilo mi dokladnie o to, czy masz wlochate stopy, bo jest to temat, na ktory uwilebiam rozmawiac ;) No, a powaznie mowiac, mialam na mysli twoje zainteresowanie (badz jego brak) \"Wladca Pierscieni\" Ona****-> pobilas nas wszystkich na tym forum, skromniejszej od Ciebie osoby chyba tu nie ma... jasne, a Kajl to wlasnie lubi takie nieoczytane i malo inteligentne osoby jak Ty, i dlatego wciaz z Toba rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinuviel---> proszę , przynajmniej Ty bądź inna...jestem jaka jestem i nie zmienię tego , a kajl rozmawia nie tylko ze mną...zobaczycie , efekt będzie taki, że przestanie się odzywać do mnie ...czy wtedy wszyscy będa zadowoleni?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć, witam Wszystkich! frodo, j_dorka ----> mam nadzieję, że staniecie się stałymi gośćmi tego forum! Ona**** ----> dziękuję za wczoraj. Moja Ty najmądrzejsza, najinteligentniejsza, najbardziej oczytana, najsympatyczniejsza, najcierpliwsza, najtroskliwsza Koleżanko, dlaczego miałbym przestać się odzywać? ;) Tinuviel ----> jeśli chodzi o rozmowę, to zawsze jestem do Twojej dyspozycji. Psychokiller ----> co z Tobą, martwię się, że Kolegi nie czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kajl---> czy Ty przypadkiem chcesz coś ode mnie, taki jesteś milutki... :) A tak zupełnie poważnie...jak się dziś czujesz? Mam nadzieję, że lepiej niż wczoraj...a jak tam w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Zdecydowanie lepiej. Jestem tylko piekielnie zmęczony, więc niedługo będę znikał. A co do "chcenia " czegoś od Ciebie... to podobno nie komplementuję Koleżanki, postanowiłem ten błąd naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Kolego , to naprawdę nie było konieczne...mnie w zupełności wystarczy fakt, że rozmawiamy ... :) Bardzo mnie cieszy , że czujesz się lepiej ... Mam nadzieję, że nasza wyprawa nad jezioro odrobinę pomogła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×