Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość kajl
Wpycham Cię w ramiona innego, nie mam ochoty na Twoje towarzystwo? A kto wspomniał o Psycholu i wyborze, a może to ja powinienem poczuć się nieswojo, gdy tak nas porównujesz...? On jest taki, a ty taki... Bardziej mi się podobasz od niego... Mam Ci napisać i udowadniać, jak bardzo Cię teraz pragnę? Jak chciałbym zapomnieć o całym świecie i kochać się z Tobą? Sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie a może Ty
powinieneś zakręcić się bardziej wokół tej drugiej laski.... bo ta to coś za bardzo po tobie jeździ... :P chyba, że dostaniesz po gębie od tego jej faceta.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma 25
cześć ja chciałabym pogadać ale nie wiem czy jest z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Wiesz, nie spodziewałem się po Tobie, że tak postawisz sprawę, zupełnie jakbyś nie przeczytała tego, co do Ciebie napisałem... Jest Ci przykro, masz do mnie żal, wspominasz o mojej odwadze, czy też jej braku... jakbyś zupełnie zapomniała o moich uczuciach... Wyciągasz niewłaściwy sens z moich wypowiedzi, ale dlaczego tak agresywnie? "Proszę bardzo, co masz mi do powiedzenia..." - czy Ty myślisz rozmawiasz ze swoim pracownikiem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam już się nie odzywam...chyba w ogóle powinnam zamilknąć...może nie umiem rozmawiać z ludźmi i zasługuję na to co dostaję... wybacz kajl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumbas
kajl, ta dziewczyny wogóle nie chwyta, tego co do niej piszesz gada, jak cie bardzo potrzebuje, a za 20 min już ucieka, przecież od razu widać, że nie traktuje waszej rozmowy poważnie... zupełnie niepotrzebnie się angażujesz....wszystkiego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Gratulacje! Ładnie załatwiłaś tego kretyna, należało mu się, niech spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Traktujesz go jak kretyna, to chyba nim jest, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, wcale nie traktuję go jak kretyna!!!!!!!!!!! Co Ty w ogóle możesz wiedzieć!!!!!!!! Dawno nie było nikogo z kim tak bardzo chciałabym rozmawiać , może dlatego po prostu pogubiłam się, ale to już nie ma znaczenia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Onej****
Poświęciłam trochę czasu, na prześledzenie waszych wypowiedzi. Rzeczywiście, widać, że fajnie się wam rozmawiało, ale po dzisiejszym to nieźle się naśmiałam, no załatwiłaś go na całej linii i te twoje pretensje....no bajka po prostu... :D no kretyn jak nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ci powiem...daj sobie już spokój z tymi komentarzami...to nie twoja sprawa...chciałaś , to poczytałaś, ale nikt nie dał Ci prawa nazywania Go kretynem...sama jesteś kretynką...a może to ja nią jestem, ale daj już temu spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opti
kajl, jak będziesz szukał pocieszenia,to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam...
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denon
czy jest ktoś kto chcę porozmawiać,o tej godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumbas
kajl, daj sobie spokój, nie warto... dobrze wiesz, że wiele osób chcialoby pogadać z takim nudziarzem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarinn
denon myslisz ze uda sie tutaj komus nowemu "wbic" w rozmowę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumbas
Głęboko wierzę, że nie trzeba "wbijać się" w rozmowę, tylko zwyczajnie rozmawiać... Można zaproponować jakis temat, a wtedy napewno znajdzie się ktoś chętny do rozmowy..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarinn
tumbas "łapiesz za słówka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumbas
Mandarinn, nie łapię... ;) Czytałam ten topick od początku i bardzo mi sie podoba. Trafiają tu fajni ludzie, przypadkowi i nie... Jakoś tu fajnie, dlatego uważam, że każdy znajdzie tu coś dla siebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy
nie uwazacie, ze Ona jest zbyt infantylna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sh
Ona to po prostu kobieta bardzo spragniona mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumbas
To tylko i wyłącznie jej sprawa, pisze jak pisze... Żałuję, że ją wczoraj skrytykowałam, nie było to eleganckie. Każdy z nas może odnosić jakieś wrażenie, ale ona sama wie najlepiej o co jej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy z nas
w mniejszym lub większym stopnimu potrzebuje ciepła, bliskości drugiego człowieka, nawet niezależnie czy jesteśmy w jakimś zwiazku, czy nie... są różne sytuacje, a samotność smakuje zawsze tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagell
A mi zdecydowanie bardziej podoba się ta druga "parka" :D Mają poczucie humoru, są dla siebie mili, poza tym są otwarci na innych i piszą z szacunkiem dla siebie i czytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepparrrd
ciekaw jestem czy Oni będą ze sobą jeszcze rozmawiać.podobno kto się lubi ten sie czubi.fajna z nich mieszanka wybuchowa hihihihi .przynajmniej coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepparrrd
no proszę i żadne z nich się nie odezwie pierwsze,oj duma duma.dzieciaki no co wy,nie będziecie rozmawiać ze sobą i co my będziemy czytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gepard ksiazke sobie poczytaj :P Ale, kurcze, no wlasnie - Ona****, Kajl, a szczegolnie Psychokiller - gdzie Was wywialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×