Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość Psychokiller
Dzięki Kochani, jesteście Wielcy!!! No cóż, humor mi się poprawił, czyt: boję się Was i wolę nie ryzykować... Odezwę się wkrótce, pozdrawiaqm wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Wiemy, wiemy, jesteśmy wielcy.... ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ona****, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może już....
oszalała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Śpij dobrze, kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć, nie wiem jak reszta, ale ja tu czasami zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, widzę ...bywasz tu przypadkiem...i znowu zostałam sama...:( Z tego co mówiłeś wyjeżdżasz niedługo i nie masz już czasu na rozmowy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Jeszcze jestem w kraju i jak tylko mogę, to odwiedzam to forum, ale z czasem jest niestety krucho... U Ciebie pewnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie raczej mam już czas dla siebie...ale cóż z tego...ja naprawdę chyba nie umiem z ludźmi rozmawiać, jak tu ktoś stwierdził...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Nie oceniałbym się na Twoim miejscu tak surowo... Sama wiesz, jak ciężko jest z czasem. Ludzie wracają wykończeni z pracy, szkoły i marzą tylko o tym, żeby położyć się spać, ewentualnie spędzić kilka chwil z najbliższymi... Taka jest niestety szara rzeczywistość. Ja od 2 tygodni mam taki młynek, a przede mną jeszcze co najmniej 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo
CZEŚĆ> ja też mam właśnie chwilę dla siebie, więc możemy pogadać. Padam na nos ,ale narzuć temat to spróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo
Czekam sobie te 5 minut ,ale jakoś nikt się nie kwapi .żeby coś kliknąć. Dlatego lubię na GG, bo czuje się że ktoś jest i wymiana myśli jest na bieżąco. Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajl---> pewnie masz rację , a ja nie lubię nikomu przeszkadzać...tylko czasem tak jakoś smutno...ja naprawdę nie jestem przystosowana do życia...rządzę się innymi prawami niż wszyscy mimo, że nie mam już 20 lat... :( nooo---> witaj...z Toba też się zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Cześć nooo! Ja z kolei nie używam gg, a przyczyna jest dość prosta... Wyżej wspomniany brak czasu. Na topicu nie jestem zmuszony, w każdej sekundzie kontrolować wypowiedzi mojego rozmówcy. Zresztą topick buduje zupełnie odrębną sytuację komunikacyjną, która mi w zupełności wystarcza... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajl
Ona****, rozumiem Cię, ale właśnie dlatego musimy postarać się zrozumieć innych... :) Rom, witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo
do Ona**** Taka jesteś młoda, a już smutek, a jakież to inne prawa, czym się różnisz od swoich rówieśnikó- przepraszam ale nie mam siły czytać waszych wypowiedzi od marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo
do Ona**** Taka jesteś młoda, a już smutek, a jakież to inne prawa, czym się różnisz od swoich rówieśnikó- przepraszam ale nie mam siły czytać waszych wypowiedzi od marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przez gg jest lepiej, ale każdy wybiera sposób jaki mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo---> wcale nie jestem taka młoda , mam 33 lata i wiem, że ludzie żyją inaczej niż ja... Witaj Rom... Kajl ---> uwierz mi tak jak ja staram się zrozumieć i dostosowac do innych, mało kto potrafi...tylko , że czasem mam dość...zawsze to ja muszę rozumieć i gdzie tu jest sprawiedliwość?...ktoś na kim mi zależało też powiedział , żebym zrozumiała, ale ja mam już dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co
masz czasami dość ??? weż kilka talerzy wytłucz je na małe kawałeczki gwarantuje ,że pomoże choć na chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo
do ONA**** widzę że panowie są bardziej w temacie twojego życia wewnętrznego, rozumiem. Jestem trochę starsza od ciebie, też nie jest mi lekko ani nie było . Przez to leczę sie u psychiatry, bo zawsze było mi jakoś trudniej , wrażliwiej ... Możesz mi ujawnić skąd takie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ona****--->Skąd ja to znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnaaa
Witajcie! Można dołączyć się do rozmowy chociaż dość póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnaaa
Czyżby rozmowa polegała na używaniu monosylab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnaaa
No to mamy koniec rozmowy,może za póżno znalazłam ten topik.Wpadnę jutro trochę wcześniej jak pozwolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×