Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość do rake
a moze ktos inny bedzie mial go szanse poznac? ja pisze pamietnik cytatami, wiec czasem cos tu wklejone daje mi szanse wyrazenia swych emocji, czy po prostu wyrazenia opinii. A przy niektórych dyskusja jest zbedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
Każdy, kto tu wchodzi ma szansę znaleźć coś dla siebie. I on sam już będzie wiedział, co z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę nie na temat, ale życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
Możesz odejśc jeśli chcesz,bo widziasz ja już nie potrzebuje Cie.. Możesz iść zatrzaskując za sobą drzwi tak jak lubisz najbardziej,to nic-to nie przeszkadza mi.Nie dam się złapać na litość,Twoje łzy nie pomogą tu,byłeś dla mnie jedną z tych zapomnianych bajek,krótkich chwil...Gdy znikną ze ścian wszystkie wspólne zdjęcia musisz obiecać mi kiedy bedziesz odchodzić nie zawrócisz..(..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
Lepiej powiedz Tak niz Nie-nawet gdybyś upaść miał. Lepsza miłość jaka jest,niż miłości brak...(..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Ja myslę, że kazdy sobie cos wyszuka i czyms sie zachwyci :) a jak bedzie chcial cos od siebie powiedziec to napisze...da jakis komentarz i juz ...przeciez nie bedziemy tu rozprawiac o kazym cytacie ...nie? tu mamy sie dzielic wlasnie cytatami ktore do nas cudownie przemawiaja :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanusia
In your eyes I can see that you're cracking up In your eyes I can see that you've had enough and It pains my head why should I wait, maybe I fall. love Isn't waiting for me. Chemical brothers "close your eyes" "Pan Valery nie był piękny. Ale nie był tez brzydki. Juz dawno temu postanowił zamienić lustra na obrazy z pejzażami, więc nie miał pojęcia o swoim aktualnym wyglądzie. (...) wyjaśniał: - Gdybym oglądał siebie pięknego, bałbym sie, że utracę moje piękno, gdybym zaś oglądał siebie brzydkiego, znienawidziłbym rzeczy piękne. A tak nie czuję ani strachu, ani nienawiści. I pan Valery, nie będac ani pięknym, ani brzydkim, przemierzał ulice miasta, przyglądając się uważnie mijającym go osobom. Wyjaśnił: - Kiedy się do mnie uśmiechają, to wiem, że jestem piekny,a kiedy odwracają oczy, wwiem, że jestem brzydki. Teoretyzując dodał jeszcze: - Moja uroda jest aktualizowana nieustannie przez twarze innych ludzi. (...) Lustro jest dla egoistów." "panowie z dzielnicy" Goncalo M. Tavaresa - książka niesamowita ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanusia
Często nocami moje myśli żyją własnym życiem. Nie pochodzą z mojej głowy. Rodzą się w kąciku ust podczas uśmiechu i pod powieką ze łzą. Wychodzą spod palców w takim choćby liście. I dziś jest właśnie taka noc gdy moje myśli są poza moją kontrolą. Nawet nie musisz tego listu czytać do końca. Po prostu moje myśli chcą teraz istnieć poza mną, nie szukają widzów i słuchaczy(chcą tylko uciec)... jestem miłośniczką listów i...czasem pisze do znajomych głupotki oto jedne z nich ;) może akurat ktoś czuje podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
Jeżeli pewnego dnia poczujesz,że chce Ci się płakac...Zadzwoń do mnie...Nie obiecuję, że sprawię byś się śmiał,ale mogę popłakać z Tobą.Jeżeli pewnego dnia bedziesz chciał uciec -nie obawiaj sie zadzwonic do mnie.Może nie namówię Cię byś został,ale moge uciec z Tobą.Jeżeli przyjdzie taki dzień,że nie będziesz miał ochoty z nikim rozmawaić...Zadzwoń do mnie...Obiecuję byc bardzo cichutko...Lecz...jeśli pewnego dnia Ty zadzwonisz,a ja nie odpowiem...Szybko do mnie przybiegnij...Być może to ja Ciebie potrzebuje...:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
Jeśli go nie kochasz : - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... jeśli go kochasz -zostawi Cie.Jeśli ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką.jeśli ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwka.Jeśli do niego zadzwonisz - uzna, że się narzucasz...jeśli to on do Ciebie zadzwoni - uzna, że powinnaś być zaszczycona...Jeśli się z nim kłócisz - mówi, że jesteś uparta...jeśli siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania...Jeśli się z nim nie prześpisz - uzna, że go nie kochasz...jeśli to zrobisz - uzna, że jesteś łatwa...Jeśli powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba...jeśli mu nie powiesz - pomyśli, że mu nie ufasz...Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką...jeśli to on będzie Ci robił wymówki - powie, że 'dba' o Ciebie...Jeśli nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie...jeśli to on złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie...jeśli go zdradzisz - powie, że to koniec... jjeśli to on zdradzi - powie, że każdy zasługuje na drugą szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
Nie idź przede mną ,może nie będę umiała za Tobą podążać, Nie idź za mną,może nie będę umiała Ciebie prowadzić, Idż przy mnie, trzymaj mnie za dłoń... a... wtedy będę wiedziała że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
chciałam napisac swoj adres maila i sie poplątałam:P jeszce raz:agatakjn@interia.eu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio88
agakjn - skad jest ten cytat Przykuta do codzienności koniecznością, obowiązkiem przyjętą normą obłaskawiona nadzieją przezornie uspokojona nierealnymi marzeniami oczekuję zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
niestety nie wiem bo widzicie ze mna jest tak ,że cytatów mam pełno i juz zapominam skad sie znałazły w mojej głowie.przepraszam:( ale mysle,że jk przypomne sobie autora to dam znac pzdr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczek15s
Ona: Krzyczała - proszę nie odchodź! Płakała - błagam zostań ze mną! Mówiła - kocham Cię! .. - jesteś moim sercem'..! Szeptała - umrę - ... bo nie da się żyć bez serca On: - spojrzał na Nią z uśmiechem Po czym odwrócił się i odszedł ... ^^Po dwóch dniach przeczytał na klepsydrze: (...) Ona krzyczała,..- ale On nie zwracał na Nią uwagi (...) Płakała,...- ale On nie widział jej łez (...) Mówiła,...- ale On nie słuchał (...) Szeptała,...- ale On odwrócił się i odszedł .. Umarła - bo stwierdzono brak serca ... Wtedy w Jego oczach pojawiły się łzy Krzyczał - przepraszam Płakał - proszę wróć Mówił - naprawię to wszystko, obiecuję Szeptał - tylko wróć, proszę (...) Ale było już za późno ...Jej już nie było...Ona Go nie słyszała... Odeszła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilarrrr
Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilarrrr
Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje. Paulo Coelho — Czarownica z Portobello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilarrr
Paulo Coelho — Czarownica z Portobello Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurasss
Paulo Coelho — Czarownica z Portobello Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
..bo z miłością jest jak z magią.. nie wystarczy o niej mówić,by w nią uwierzyć trzeba ja zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
a emocjom w moich oczach mówie ESPERANTO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakjn
..when love ends-world ends..'''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio88
- Tylko w wiezieniu latwo jest zrozumiec, ze zycie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypelnia sie po brzegi rozpacza. - I tak dzien po dniu- tygodniami, miesiacami, latami- bez radosci, bez nadziei, bez zycia. -Jesli istnieje Bog, niech karze bezlitosnie tych, ktorzy lamia ludzi glodem. -Jest zawsze miejsce na nadzieje, gdy zycie okazuje sie czyms tak beznadziejnym -Trace nadzieje, gdy odzywa we mnie pragnienie zycia;odzyskuje ja na nowo , gdy odczowam w sobie pragnienie smierci. (wszystkie te cytaty z gory sa z ksiazki Gustawa Herling'a- Grudzinskiego "Inny swiat" hehe czytam to wlasnie do szkoly wiec sie nie dziwcie ze tak mnie natchnelo :) -Lepiej umrzec niz zyc na kolanach. Dolores Ibàrruri "Pasionarii" (ten cytat powalil mnie na kolana swietny jest...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruszka
"A za dzień - już się nie spotkamy A za tydzień- już nie pozdrowimy się A za miesiąc- już się zapomnimy A za rok- już się nie poznamy A dziś krzykiem noc nad czarną rzeką Podważyłem jakby trumny wieko Słuchaj - ratuj mnie Słuchaj - kocham cię Słyszysz- Już za daleko" Z zeszytu Jurka Wilnera ("Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanna Krall) "(...) w zasadzie szlachetniej i piękniej jest dać się pokonać przez samo życie niż ginąć z własnej ręki" Hermann Hesse "Wilk stepowy" "Wypatryję Ciebie, samotnego równolegle" - Katarzyna Nosowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Memories don't live like people do... tekst piosenki Angie Stone "Wish I don't miss you " slucham tej piosenki juz od paru lat i mi sie nie nudzi polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×