Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość gość
,, Celem każdej gry jest wygrana, jeśli nie zależy Ci na wygranej bez sensu jest walczyc ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie powiem-nie płaczcie, albowiem nie każde łzy są złe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Zamiast się starać, po prostu powiedz sobie, że zaczniesz teraz postępować w odpowiedni sposób. Kto mówi, że się postara, ten z góry zakłada, że coś może się potoczyć na opak i w rezultacie nastąpi fiasko. Zapowiedź „postaram się” albo „spróbuję” to rodzaj przezornego usprawiedliwiania się, takie przedwczesne przeprosiny na wszelki wypadek. Nie próby ani starania się są potrzebne. Albo decydujesz się coś robić, albo tego nie robisz.” Bodo Schafer „Money czyli jak pomnożyć swój kapitał” Książka dostępna w Sklepie MLB http://sklepmlb.com/94-money-czyli-jak-pomnozyc-swoj-kapital.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest zawsze czuła i cierpliwa.Nigdy nie zazdrości.Miłość nigdy się nie przechwala i nie jest zarozumiała.Nigdy nie jest nie uprzejma i samolubna.Nie obraża się i nie jest zawzięta.Miłość nie czerpie przyjemności z grzechów innych,ale cała jest prawdą.Zawsze skora do wybaczania,pełna wiary i nadziei przetrwa wszystko cokolwiek nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...bo gdy się miało szczęście ,które się nie trafia i czyjeś ciało i ziemię całą , a została tylko fotografia...to to jest bardzo mało.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podejmuję śmiałą decyzję, może samobójczą, jednak nic innego nie przychodzi mi do głowy. Pochylam się i mocno całuję Peetę w usta. Całe jego ciało przeszywa dreszcz, ale nie odrywam warg, dopóki nie muszę zaczerpnąć powietrza. Przesuwam palce po jego nadgarstkach, żeby ścisnąć mu dłonie. - Nie pozwól, żeby mi cię odebrał. Peeta ciężko dyszy, walcząc z koszmarami, które szaleją mu w głowie. - Nie. Nie chcę… Ściskam jego dłonie tak mocno, że aż boli. - Zostań przy mnie. Źrenice Peety kurczą się do rozmiaru łebka szpilki, potem gwałtownie rozszerzają i na koniec robią się mniej więcej normalne. - Zawsze –mamrocze." Suzanne Collins; Igrzyska Śmierci; Kosogłos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem zmęczony, szefie. Zmęczony wędrówką, samotnie jak jaskółka w deszczu. Zmęczony tym, że nigdy nie miałem przyjaciela, żeby powiedział mi skąd, gdzie i dlaczego idziemy. Głównie zmęczony tym, jacy ludzie są dla siebie" Zielona Mila Stephena Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjka19850
"To, czego ci trzeba, to wielki, tłusty kredyt hipoteczny, owinięty wokół szyi jak albatros." Ten cytat lubię z filmu "odrobina nieba" jest tam więcej niezłych tekstów. Film oglądałam z kompa pobrałam przez filefox.pl. Można się i uśmiechnąć i wzruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sousotopo1975mpoeo
\"Moje serce obawia sie cierpien. Powiedz mu, ze strach przed cierpieniem jest straszniejszy niz samo cierpienie. I ze zadne serce nie cierpialo nigdy, gdy siegalo po swoje marzenia, bo kazda chwila poszukiwan jest chwila spotkania z Bogiem i Wiecznoscia.\" /Paulo Coelho \"alchemik\"/ \"Im wiecej jest rzeczy, w ktore potrafisz wierzyc, tym bardziej interesujace jest zycie.\" \"Byc sprawiedliwym to najtrudniejsza rzecz na swiecie.\" \"Nie przejmuj sie zbytnio tym, co ludzie powiedza. Rob, co ci sie w zyciu podoba, jesli tylko bedziesz mogla potem w lustrze spojrzec sobie w twarz.\" /L. M. Montgomery \"Czary Marigold\"/ \"Na tej ziemi sa cudowne istoty, ktore chodza, udajac ludzi.\" /F. Flagg \"Smazone zielone pomidory\"/ \"Wiesz, co sie dzieje, kiedy kogos zranisz? Kiedy kogos zranisz, zaczyna Cie mniej kochac. Taki skutek maja nieostrozne slowa. Ludzie zaczynaja cie mniej kochac.\" \"Atmosfera byla gesta od mysli i rzeczy do powiedzenia. Ale w takich momentach mowi sie tylko Male Rzeczy. Duze Rzeczy sa schowane w srodku, nie wypowiedziane.\" /Arundhati Roy \"Bog rzeczy malych\"/ Aha, i jeszcze jeden klasyk: \"Na zawsze stajesz sie odpowiedzialny za to, co oswoiles.\" /A. de Saint-Exupery \"Maly ksiaze\"/ Chcialabym, zeby kazdy o tym pamietal... Jasne http://www.baronsofbullshit.com/l/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×