Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość sangrall
Głupota to więzienie, z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu. Stephen King — Blaze (Rozdział 21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccmac
"nasza miłość jest jak wiatr - nie widzę jej, ale ją czuje" Szkoła uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natle
"Patrzymy na siebie, odwracamy wzrok, znowu patrzymy, to jest wszystko." Gra w klasy. "...ze mna mozna pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..." E.Stachura "Były westchnienia głębsze, bo tłumione Słodka w kradzionych spojrzeniach nieśmiałość. Rumieńce wstydu za niepopełnione winy." Don Juan "Ha!Jakże okrutny jest czas między powzięciem wielkiego zamysłu a wykonaniem! Ileż próżnych lęków! Ile niepewności! Chodzi o życie! Chodzi o więcej, o honor!" "I stood now in the middle of the street, among fallen leaves and the littered corpses of my murdered joy." - "His arms full of broken things"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruszka
"Oczywiście, że nie ma miłości Nie ma i nigdy nie było Nawet to cośmy robili W żadnym calu nie zahacza o miłość Oczywiście, że nie ma miłości.. Pomyliłem się, pomyliłem się... Oczywiście, że nie ma miłości Można już odetchnąć, można wetchnąć... resztki swojego ciepła.. ... w resztki ciepła świata." Świetliki "79" "Nie obraź się, ale czlowiek nabiera większej swobody przy kimś obcym niz przy kimś, kogo bardzo dobrze zna." Carlos Ruiz Zafon "Cień wiatru" Clifford Chase "Oskarżony pluszowy M": "Patrzyli na siebie stropieni, napawając się chwilą. Migocząca nieskończoność. Po czym mała rzekła: 'Myśl o tym, co było' i rozpłynęła się jak każde wspomnienie." "Podlewany miłością w końcu zakwitłem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma anam
..W zuchwałej chwili pożądania nadałam tobie takie imię,że znajdę Cię na końcu świata i już się z Tobą nie rozminę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaska
"wiem ze nic niejest wieczne, ale ten bol odejdzie chyba tylko razem ze mna...." Tredowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiejka
To nie takie łatwe, to nie takie proste wytłumaczyć w kilku zdaniach to co czuje, znasz mnie, widzisz mnie codziennie obok siebie gdy spoglądasz w moją stronę nie istotne, wszystko nie istotne kiedy jestem tu i teraz, życie sensu nabiera, ja umieram po czym rodzę się ponownie, jak w sylwestra sztuczne ognie, eksploduję, czy ty wiesz co ja wtedy w tym momencie czuje? miłość, to ciekawe jak zmienia człowieka, to jak rwąca rzeka nieustannie drąży głazy, każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje, czy ty czujesz tak jak ja, czuje to, odpowiedz tylko na pytanie jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatnie pół roku to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, może i o nim zapomniała, ale wcale nie przestała go kochać.\" \"Zabili mnie we wtorek\" - Piotr Wereśniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Chociaż łatwo niepotrzebnie zranić kogoś bliskiego, to zaleczenie tej rany jest często o wiele trudniejsze\' Ślub-Nicholas Sparks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynka88
\"Dlaczego ona Ci umarła, anioły przecież nie umierają...\" - Samotność w sieci \"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja.\" G.G. Marquez \"no rules, no limits, and no saying no... ever!\" human traffic I felt like putting a bullet between the eyes of every Panda that wouldn\'t screw to save it\'s species. I wanted to open the dump valves on oil tankers and smother all the French beaches I\'d never see. I wanted to breathe smoke. ... It\'s only after you\'ve lost everything that you\'re free to do anything. / Podziemny krąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rake
Pójdź ze mną, Drogą Złodziei, Usłysz jej pieśń pod stopami usłysz je czysty ton, gdy popełnisz błąd i przetnie cię na dwoje Znaki Apsalar Steven Eriskon, Z malazańskiej księgi poległych. Tom 1 - "Ogrody Księżyca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannaaa
"Kobiety są dziwne nigdy nie przestają kochać nawet drani"-Magda M "Indywidua twojego pokroju zasługują jedynie na litość"-Magda M "jestem kim jestem niepojętny przypadek jak każdy przypadek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA CHWILĘ
Miłość na zawsze najdłuższa co miała przetrwać lat tyle śmierć burze z fiołkiem w kubeczku świnia przyszła na chwile :-( nie cytat, ale krótki wiersz ks. Jana Twardowskiego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaka
- pan mnie wcale nie kocha .. - myli się pani. właśnie dlatego, że panią tak bardzo kocham, nie mogę być z panią teraz. jestem teraz tak zmieniony wewnętrznie, że gdybym został z panią, znienawidziłaby mnie pani na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaka
"możesz czasami zakryć słońce, ale nie możesz go zgasić" cytat z filmu " pani prezydent"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunio88
"Kiepsko przygotowana do zaszczytu zycia..." W.Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egal
"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." J. D. Salinger "Buszujący w zbożu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assez
Cytaty z piosenek zespołu Happysed "(...) ale zanim pójdę, chciałbym powiedzieć ci, że: miłość- to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty, ani miłość, kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze. Miłość- to żaden film w żadnym kinie ani róże, ani całusy małe duże, ale miłość- kiedy jedno spada w dól, drugie ciągnie je ku górze...\" \"Zanim pójdę\" \"Krok za krokiem, krok za krokiem niesie cię pozytywna myśl, że nie jest źle, że to wszytsko ma jakiś sens...\" \"Ostatni blok w mieście\" \"A gdy już cię prwie znam i łapię cię za rękę, by imię twoje zgadnąc... Potykam się, na sznurowadle...(...) Śmiejesz się w głos, nie obchodzi cię to, czy ustoję, czy upadnę...\" \"Długa droga w dół\" \"Teraz cieszy się, że wszystko, czego miała mniej nie jest potrzebne jej. Teraz cieszy się, że wszystko, czego bała się daleko od niej jest.\" \"Piękna\" \"Raczej nie życzymy nikomu źle, raczej nikomu dobrze.\" \"Nostress\" \"Miało być tak pięknie, miało nie wiać w oczy nam...\" \"Wszytsko jedno\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kharolynek
"przeszłośc i przyszłość przestały istnieć. liczyła sie tylko tamta chwila" film Tokio drift "dokonujesz wyboru i nie patrzysz wstecz" "dlatego walcz o swoje.walcz o marzenia.walcz o siebie" "z wyżyn szczęsliwego Olimpu zstąpiłam do beznadziejnej otchłani wulkana" i moje ulubione" ...przedawkowanie,szaleńcza jazda samochodem, niepotrzebna głupia śmierć. Żniwa śmierci pośród naszych kolegów. Byli i już ich nie ma. Marsze milczenia w proteście,świece i przydrożne krzyże, czarne procesje,koncerty i pokojowe patrole. To ostatnie podrygi konającej cywilizacji. Konanie odwiecznych zasad, których chcemy, a boimy się ich krzycząc o wolnośc. I ten lęk nas zabija! Panie, daj mi mocną wiarę,gdy staję nad grobem przyjaciół kolegów, bliskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.152
Jeśli o mnie myslisz - przepraszam, że teracisz niepotrzebnie czas. Jeśli myślisz, że się we mnie zakochałeś - przepraszam za to złudzenie, na pewno szybko minie.Jeśli boli Cie serduszko od tych słów - przepraszam, że je napisałam.Jeśli przeze mnie kiedykolwiek będziesz czuł smutek - przepraszam, że jestem, ze spotkałeś mnie na swojej drodze życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.152
Jeśli o mnie myslisz - przepraszam, że teracisz niepotrzebnie czas. Jeśli myślisz, że się we mnie zakochałeś - przepraszam za to złudzenie, na pewno szybko minie.Jeśli boli Cie serduszko od tych słów - przepraszam, że je napisałam.Jeśli przeze mnie kiedykolwiek będziesz czuł smutek - przepraszam, że jestem, ze spotkałeś mnie na swojej drodze życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.152
"nasze społeczeństwo produkuje w nadmiarze chłopców, a jednocześnie coraz mniej mężczyzn" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.152
w osobie, z którą się przyjażniłam umarła dusza..." "Te puste słowa rozwiał wiatr..." "Słońce zaszło za horyzontem... Ziemie okrył ciemny płaszcz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjana
Marika - Moje Serce Ja włożę sukienkę, tę przenalepszą i makijażem ubiorę oczy, a w ciało wetre słodkie balsamy, dla Ciebie będę królową nocy! Już po twym ciele przechodzą dreszcze, a tyle zdażyć się może jeszcze. Przed nami kosmos możliwości. Jestem naiwna - ufam miłości! Moje serce jest pełne miłości, Moje serce nie chowa urazy, W swojej głowie zaprowadzam pokój, Ciepłem ciała chcę Ciebie obdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemna89
1. A oczy wciąż bolą, wciąż szczypią od łez. Wciąż Ciebie tam widzę, Twój obraz nie opuszcza mnie! A myśli wciąż bolą, wciąż krążą po głowie. Wciąż myślę o Tobie, Twój obraz nie opuszcza mnie! A serce wciąż boli, wciąż bije tak mocno Wciąż rytm ma nierówny, Twój obraz nie opuszcza mnie! A dusza? Gdzieś daleko odleciała! Bo słońce, bo niebo, bo wiatr... oni chcą... bym o Tobie zapomniała! A czy chcę? nie, nie chcę... Te chwile i Ciebie, zawszę będę pamiętała! 2. Nie podchodź nigdy więcej! Nienawidzę Ciebie tak! I znikaj jak najprędzej! Dziś zawalił się mój świat! I nie chcę rozmawiać! Bo nie mamy o czym! I nie patrz na mnie nigdy! Chcę zapomnieć Twe oczy! I ja kiedyś zapomnę! Lecz zapamiętasz Ty mnie! Ten ból Ci przypomnę! Bo wylałam swe łzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemna89
Nie chcę pamiętać tamtych dni Kiedy kocham mówiłeś mi Godziny dni usłane różami Herbatka ciastka z żartami Ciepły uścisk dłoni Ciepły pocałunek na skroni Nie chcę pamiętać tamtych dni Kiedy żegnaj mówiłeś mi Krótkie słowo tak boli Teraz dochodzę do siebie powoli Ale rana w sercu nadal tkwi A dobry czas po nocy się śni Nie chcę pamiętać tamtych dni Kiedy żegnaj powiedziłam ci Zamknęłam oczy i położyłam się W ciepłe poduszki zanurzyłam się Zapadłam się w gęsie pierze W ciebie w Boga w Świat już nie wierzę Nie masz po co do mnie wracać! Nie chcę sobie tobą głowy zawracać. W niepamieć pójdą wszystkie wspomnienia: Złe i dobre chwile odejdą do zapomnienia. Każde słowo, gest i minka. Każda kropla perfum i czerwona szminka. Każda nowa sukienka i spodnie Spoczną na szafy odległym dnie! Wszystko co o tobie w mym sercu istnieje, Odejdzie, zniknie, wiatr wywieje. Z tym wszystkim, słońce dla mnie zgaśnie. Wypalą się z ust pocałunki i waśnie. Stłumi każde słowo i przyrzeczenie, Każde złe i dobre wspomnienie... I chcę zapomnieć - nie mogę. I nie chcę słyszeć - a słyszę. I wciąż odpycham - lecz wraca; Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię Wciąż widzę ciebie - nawet we śnie. I chcę nie kochać - a kocham. I nie chcę tęsknić - i tęsknię. I ciągle pragnę być z tobą Na przekór wszystkim realnym dniom, Zatracić siebie i wyrwać snom. Lecz mijają lata I nie zmienia się nic. Na cztery strony świata W milczeniu krzyczę, by być Jak najbliżej ciebie I z tobą wchodzić na szczyt, Zdobyć go, tam wiecznie żyć, Z tobą żyć, tylko żyć, przestać śnić. I nie chcę pamiętać - pamiętam. I chcę nie myśleć - wciąż myślę. I nie chcę zrozumieć - rozumiem; Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię Jestem bez szansy - nawet we śnie. I chcę się uwolnić - nie mogę. I nie chcę się modlić - a modlę. I ciągle proszę i błagam O spokój serca lub jakiś gest Co sprawi, że nie pozwolę się nieść: Roziskrzonym nerwom Palącym, jak tysiąc słońc. Tej bezsensownej zazdrości Co bije na alarm, jak dzwon, Gdy płonie las lub idzie sztorm; Falą krwi zalewa mnie, a ty śpisz Na szczycie co nie naszym jest. autora niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesttety
'kiedy ktos odchodzi, ktos inny zajmuje jego miejsce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_1983
- "He's just like his father underneath. All soft heart. I suppose that's why men rule the world. They're all heart. - that's unusual view. - is it? It's what they keep telling you in church. Men are all heart and women are all body. I don't know who's supposed to have the brains. God, I suppose." John Updike, "rabbit, run"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×