Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość Woskowe Słowa
"Ja nie mam zamiaru się zestarzeć sprawdzając całymi dniami i nocami, czy przypadkiem nie zepsuł się dźwięk w mojej komórce. Bo może On dzwonił, a ja nie słyszałam. Dzisiaj byłam nawet w serwisie." |Magda M.| "Jedno jej dobrze wychodzi. Kłamstwo, że jest dobrze." "Kocham cię, czy tego chcesz, czy nie. Czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba. Jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zabłądziłam w tobie, Morholcie, nigdy już się nie odnajdę, nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam." "Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione, chociażby przy rozstaniach. Przyjaźń – nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń – nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń poza tym jest niezwykle rzadko końcem miłości." "Nieodebrane połączenie ma to do siebie, że jak się człowiek zorientuje, ono już nie istnieje. Nie można cofnąć się w czasie i wszystkiego naprawić. Trzeba tylko posuwać się naprzód i starać się, aby nowe wspomnienia przysłoniły te stare... Całować nowych znajomych, aby przysłonić stare lęki... Czasami, jeśli ma się mnóstwo szczęścia, starzy znajomi mogą stać się całkiem nowi. Wszystko się wyostrza. I można sobie wyobrazić, jak wyglądałaby nasza przyszłość." |Uwaga, faceci!| "Odwrócił się, żeby na nią spojrzeć. Jesteś moim największym skarbem. Nie wiedział, czy powiedział to głośno..." "Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że Twoja droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej." "Przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest skomplikowana. Zwłaszcza, gdy łączyło ich coś więcej. Bywa tak, że miłość może być nawet silniejsza, jeśli powstała na bazie wspaniałej przyjaźni. Lecz dokądkolwiek to zmierza i skądkolwiek przychodzi, bycie przyjaciółmi nie oznacza, że ktoś godzi się na mniej. Czasami i to wymaga odwagi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.stopnudzie.pl
cycki se usmaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex-ander
"Zaczęłam wrzucać jej rzeczy do pudeł. Ale trudno jest spakować czyjeś życie." "Ludzie kochają zwycięzcę. Podziwiają go. Zachwycają się nim, więcej, wielbią. Opisują go, używając słów takich jak bohater, odwaga i wytrwałość. Garną do niego, chcą go dotykać. Pragną być tacy, jak on. Ale dlaczego? Jakie cechy zwycięzcy chcemy naśladować? Jego zaślepioną pogoń za czczą chwałą? Jego rozdętą samolubną obsesję, by zawiesić na szyi kawałek metalu? Gotowość poświęcenia wszystkiego, w tym ludzi, żeby w imię zdobycia tandetnej statuetki być lepszym od innych na sztucznej nawierzchni? Dlaczego oklaskujemy ten egoizm, tę miłość własną?" "Może właśnie na tym polega odwaga – kiedy człowiek już o nic nie dba." H.Coben "Nie jestem religijny więc nie czuję respektu przed żadną religią. Uważam, że wszystkie religie były fałszywe, oszukańcze i szkodliwe. Zarówno judaizm, jak i chrześcijaństwo. To, że jestem Żydem, ułatwia wywołanie śmiechu, gdy opowiadam niektóre żarty. Słowo Żyd stało się zresztą wytrychem, bo ludzie są na tym tle przewrażliwieni. Powiesz 'żyd' i wszyscy wybuchają śmiechem. Powiesz 'katolik' i wszyscy wybuchają śmiechem. To zupełnie jak z seksem. Uważam, że wszyscy ludzie należą do tej samej religii i wszelkie wyznania postrzegam jak kluby zrzeszające miłośników pielgrzymek, masonów, itd. Nie rodzimy się żydami, katolikami czy muzułmanami, tylko przyłączamy się do nich i dajemy im pieniądze, po czym uzyskujemy w ten sposób usprawiedliwienie naszej niechęci do innych. Nagle jestem z tymi, a nienawidzę tamtych. Nie ma to żadnego związku z religią – w jej głębszym, indywidualnym sensie." "Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę." "Życie jest pełne nieszczęścia, samotności i cierpienia – i do tego kończy się o wiele zbyt wcześnie." "# Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: „jakie tu mają niedobre jedzenie”, a druga dodaje: „no i w dodatku takie małe porcje.” To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." W.Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 171martita
Did you think I'd lay down and die? Oh not I. I will survive!!! Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz Dzisiaj mnie pragniesz jutro się wstydzisz Jakież to szczęście wieść niewinny żywot. Być umarłym dla świata i tym się nie martwić. O! Wieczna jasności wolnego umysłu! Modlitw jesteś godna, choć prośbami gardzisz. /aleksander pope/ Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia! Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Każdy nowy i obcy dźwięk wdzierający się tutaj, w uroczyste milczenie tej sennej samotności, razi moje ucho jak fałszywa nuta.\" \" Ja zaś przyzwyczaiłem się do odgłosów dobiegających z pewnego oddalenia.\" \" Nic mnie nie obchodzi, kim jest, byle tylko sobie poszła i przestała tyle mówić.\" \"Ona ma taką manię wyjaśniania wszytkiego, że lepiej nie pytać.\" \"Nie była taka, póki nie straciła rozumu.\" \"Lepiej jest żyć poza Ogrodem z nią, niż w Ogrodzie bez niej.\" \"Tak będzie wygodniej niż żyć w ciągłej niepewności.\" \"Pamiętnik Adama i Ewy\" Mark Twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czas dłuży mi się w samotności, lepiej jednak być samotną niż niepożądaną.\" \"Więc dlaczego go kocham? Sądzę, że jedynie dlatego, że jest mężczyzną.\" \"Gdziekolwiek była ona tam był Raj.\" \"PAmiętnik Adama i Ewy\" Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno minionych chwil zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe. Powinnienem zapomnieć o mojej miłości ze względu na moją godność ale moja godność wcale nie istnieje. Fragment \"Zapomnieć\" Erich Fried \"Stałam wpatrzona nieruchomo w Ciebie i patrzyłam jak odchodzi moje szczęście. Cichutko modliłam się żebyś jednak wrócił, obrócił się i zrobił jeden mały krok... I chociaż mówiłam \"odejdź\" myślalam zostań przy mnie, tak bardzo Cię potrzebuję... Nie usłyszałeś moich myśli,może byłeś już za daleko, może już tak się ode mnie odsunąłeś... Łza spłyneła, nie pierwsza, nie ostatnia... a jednak boli (...)\" \"Boję się Twojej miłości, tej najprawdziwszej i innej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaaaaaaaaaa
" A więc jeśli uważasz, że jesteś jedynie obdarzonym zdolnością ruchu "kawałkiem mięsa" , to pomyśl jeszcze raz. Jesteś istotą duchową! Jesteś polem energii, działającym na większym polu energii."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woskowe Słowa
"Mężczyźni to dranie. Nie słyszą nawet płaczu rozdeptanych serc". |Teraz albo nigdy!| "A miłość? Sarkazm. Ironia. Riposta. Odpowiedź na retoryczne pytanie. Taka odpowiedź, jakby jej w ogóle nie było." "A jednak potrzeba mi twoich słów i trzeba twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej..." "-Gdy dotkniesz mojej ręki nic ci się nie stanie. -Jak to? Zupełnie nic?! -Zupełnie. Może jedynie się zakochasz. -Więc nie chcę." "-Ja Cię naprawdę bardzo lubię. - No to mamy problem, bo ja Cię kocham." |Magda M.|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Bo gdy Ty jesteś, to dni tak uciekają, jak ziarnka maku z dziurawego wiadra. A potem wyjeżdżasz i to wiadro się nagle zatyka, i mam wrażenie, że ktoś w nocy w tajemnicy przede mną przychodzi tutaj i dosypuje mi maku do tego wiadra.\" \" Bo czas jest, proszę pani, jak grawitacja albo jak spadająca kropla deszczu, która marszczy kałuże lub jezioro. Tylko, że niektórzy odchodzą, zanim ta kropla spadnie.\" \"A jak Bóg grozi palcem, to ludzie czasami umierają.\" \" Zespoły napięć \" Janusz Leon Wiśniewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
"nauczył się, ze słabeusze nigdy nie wejdą do królestwa miłości, bo jest to królestwo bezlitosne i okrutne i że kobiety oddają się wyłącznie mężczyznom o zdecydowanym charakterze, bo tylko tacy dają im poczucie bezpieczeństwa, tak im potrzebne do stawiania czoła przeciwnościom życia" "miłość to plażowy ręcznik na ruchomych piasakach. Miłość to rodzaj intymnej demokracji, umowa domagająca się odnowień, bo co noc można przegrać wybory bez względu na większość, jaką się dysponuje. Jest krucha, w każdej chwili odwoływalna i to już wszystko, na co mozemy liczyć nie zaprzedając duszy tej czy innej stronie. Na tyle tylko mozemy liczyć, jeśeli chcemy zachować wolnosć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
"Tą niewidzialną siłą, która wprawia świat w ruch nie są miłości szczęśliwe, ale nieszczęśliwe właśnie" "Kobieta, która zmienia świat, nie babrze się w pieluchach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
"Moje doświadczenia w dziedzinie seksu kojarzyły mi sie z oczekiwaniami wobec nowego, wspaniałego filmu, o którym wszyscy mówią i który wszystkich zachwyca. Idzie się do kina z wielką nadzieją, że będzie tak jak mówią. A potem już po wszystkim i człowiek wychodzi z kina, mrużąc oczy przed ostrym światłem - zmęczony, lekko rozczarowany i zdziwiony, skąd ten cały szum wokół takiej błahostki." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
Fantastycznie elokwentni Płodzimy złote myśli Przesadnie dowcipni Na granicy śmieszności Z łatwością znajdujemy Szlacheckie korzenie Nawet jeśli błękitu We krwi jedna kropla Toaleta jest miejscem Do którego nie chadzamy Nie zdarza nam się jadać Więc nie wydalamy Jedyni na ziemi Gazów nie puszczamy Nie miewamy problemów Z przemianą materii Zawiść jest nam obca My z sercem na talerzu W drodze do kościoła Garbusowi grosz rzucamy Kochamy wszystkie dzieci Wszystkie dzieci nasze Płaczemy nad losem Źle traktowanych zwierząt Początek miłości To czas udawania Że wszystko co ludzkie Jest nam obce Piosenka mojego ukochanego zespołu- HEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardia
'Ty i ja...trzy metry ponad niebem'' z ksiazki Trzy Metry Nad Niebem Czym jest życie? Szaleństwem. Czym życie? Snem cieniów, iluzji tłem, nicości dnem. Cóż szczęście dać może nietrwałe, skoro życie snem jest całe i nawet sny tylko snem. Pedro Calderon de la Barca; Życie jest snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _tamarka_
"Jestem dziś tak samotna, że mogłabym sprzedawać łzy Noce są teraz dłuższe, dłuższe dni Pewności jakby mniej, że warto żyć dla kogoś Że świat jest taki piękny i naprawdę mój" "kochać i pragnąć tęsknić i żałować. padać boleśnie i znów się podnosić. krzyczeć tęsknocie precz i błagać. "Na cud nie czekaj. on już był, sama wiesz..." "Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń." "-W ogóle nie ma gwiazd. - są. - ale ja ich nie widze...." "Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, tyle pewności we wszystkie jutra świata. Nasze jutra. Moje i Jego. Wspólne." i najlepszy z nowelki B.Prusa "Kamizelka"- polecam!!!!!!! : "Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stałam wpatrzona nieruchomo w Ciebie i patrzyłam jak odchodzi moje szczęście. Cichutko modliłam się żebyś jednak wrócił, obrócił się i zrobił jeden mały krok... I chociaż mówiłam \"odejdź\" myślalam zostań przy mnie, tak bardzo Cię potrzebuję... Nie usłyszałeś moich myśli,może byłeś już za daleko, może już tak się ode mnie odsunąłeś... Łza spłyneła, nie pierwsza, nie ostatnia... a jednak boli (...)\" Lajla16, mogłabyś mi powiedzieć skąd ten cytat? Bardzo mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Ci szczeże że nie mam pojęcia skąd mam ten cytat. Znalazłam go w swoim zeszycie z cytatami. Mam taki podobny jeszcze. \" (...) i zapadła całkowita cisza... nawet nasze serca na chwile zamilkiły. Zrobiło się szaro, jakoś dziwnie zimno... Stałeś przygnębiony. Eufenizmy zostawmy dla siebie. Stałeś zły na mnie, na siebie, na mnie... Widziałam nigdy już nie będzie tak jak wtedy. Za dużo powiedziałam, za mało zrozumiałeś, źle zrozumiałeś. (...)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardia
"dotykam się jak to zwykłeś robić ty Wyczuwam, wyczuwam cię W zapachu ubrań A niebo znów na głowę spada mi I nadziei coraz mniej na słońce Tak trudno jest zasypiać budzić się Gdy imię twoje echem odbija się od ścian" fragment piosenki Hey " Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz. Gdybym wiedział, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego, objąłbym cię mocno i modliłbym się do Pana, by pozwolił mi być twoim aniołem stróżem. Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty; kiedy cię widzę, powiedziałbym "kocham cię", a nie zakładałbym głupio, że przecież o tym wiesz Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty; by przekazać im ostatnie życzenie. Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć jak mi przykro", "przepraszam", "proszę", "dziękuję" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz Gabriel Garcia Marquez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardia
I cytat, który nie wiem czemu, ale zawsze wzbudza we mnie nadzieję "(...) kochać się z kobietą i spać z nią to dwie namiętności nie tylko różne, ale prawie przeciwstawne. Miłość nie wyraża się w pragnieniu spółkowania (to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet), ale w pragnieniu wspólnego snu (to pragnienie dotyczy tylko jednej jedynej kobiety)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-rotka
(...)wobec życia każdy przyjmuje jedną z dwóch postaw: Budowniczego lub Ogrodnika. Budowniczowie całymi latami pracują nad swym dziełem (...) I wraz z zakończeniem budowy ich życie traci sens. Ogrodnicy zaś zmagają się z burzami, z kataklizmami, z pogodą i niepogodą, dlatego rzadko odpoczywają. Ale w przeciwieństwie do budowli, ogród nigdy nie przestaje się rozrastać, a wymagając od ogrodnika nieustannej uwagi, zmienia jego życie w wielką przygodę. "Brida" Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie kochał nikogo nigdy, ale nie dlatego, że nie miał ku temu sposobności, tylko dlatego że tchórzył.\" \"Wielki to grzech nie umieć spostrzec własnego szczęścia.\" \"Właściewie nie potrzebował zbierać myśli, tylko uczucia.\" \"Samotność jest przyjemnością dla tych, którzy jej pragną i męką dla tych którzy są do niej zmuszeni.\" \"Czym ty jesteś ja byłam, czym ja jestem ty bedziesz.\" \"Innych żywi, ale mnie szkodzi.\" \"Obiecałam niebo, ale to nie prawda bo ja Cię w piekło powiodę w czerwień-ból\" \"Naprawdę kocha się raz. Ale za to na całe życie, do samej śmierci i tylko siebie.\" \"Boję się Twojej miłości . Tej najprawdziwszej i innej.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnishka keka
1 Nigdzie człowiek nie znajdzie przyjemnego, spokojnego miejsca, bo niema takiego miejsca na świecie. Możesz się łudzić, że gdzieś taki kątjest, ale jeżeli tam wreszcie dotrzesz, ktoś wśliznie się korzystając zchwili twojej nieuwagi i wypisze ci na ścianie tuż pod nosem jakieśplugastwo. Buszujacy w Zbozu 2 „Sen, każdy sen jest jak psychoza. Ze wszystkim, co do niej należy: pomieszaniem zmysłów, szaleństwem, absurdem. Taka krótkotrwała psychoza. Nieszkodliwa, wprowadzana za zgodą i kończona z własnej woli poprzez przebudzenie. Oczyszczająca” Janusz L. Wiśniewski – Samotność w sieci 3 \"Artykuł 208 kodeksu karnego - rozpijanie nieletniego. Tak to się nazywa. Seks z nieletnią nikomu nie przeszkadza, ale jak jej się postawi piwo to wielka zbrodnia. Ten świat jest chory.\" 4 \"...A może ja jestem- opowieść zmęczonych ust...\" 5 (...) mężczyzna bierze sobie kochankę, żeby pozostać z żoną, kobieta natomiast bierze kochanka, żeby opuścić męża. Eric-Emmanuel Schmitt „Małe zbrodnie małżeńskie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaa
Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle prawie co nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie. "Bolesław Leśmian"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaa
Cokolwiek myślisz o sobie, w oczach Boga masz najwyższą wartość. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak ważne jest to, że istnieją. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak wiele znaczy sam ich widok. Niektórzy ludzie nie wiedzą, ile radości sprawia ich przyjazny uśmiech. Niektórzy ludzie nie wiedzą, jakim dobrem jest ich bliskość. Niektórzy ludzie nie wiedzą, o ile bylibyśmy biedniejsi bez nich. Niektórzy ludzie nie wiedzą, że są darem niebios. Mogliby wiedzieć, gdybyśmy im to powiedzieli. Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.152
"Życie nie może być myślnikiem postawionym pomiędzy dwoma datami" "Deszcz jest jak grzech, a wycieraczki są jak Bóg, który odrzuca daleko nasze grzechy" "Odrzuć uderzeniem młota to wszystko, czym nie jesteś: każdą myśl, uczucie, zakochanie ograniczenie. Tylko w ten sposób odkryjesz dzieło sztuki, jakim jesteś i rękę twego artysty(...) Szlifowanie codziennością, dłutowanie cierpieniem i wysiłkiem" "Modlić się to wołać o deszcz, wierzyć to przynieść parasol" " Jesteśmy pełni ran i pęknięć, ale jeśli chcemy, Bóg poprzez naszą niedoskonałość potrafi uczynić cuda. Marzyłem wiele w snach, które nigdy nie ożyły. Widziałem jak znikały w świecie. Lecz te nie liczne, jakie w Bogu się spełniły, sprawiły, że chcę śnić całe życie. Zaniosłem modlitwy - odpowiedź nie była, Choć czekałem długo i cierpliwie. Jednak ta cząstka, co została wysłuchana, sprawia, że wciąż modle się gorliwie. Ufałem mym bliskim, co łatwo mnie porzucili, zostawiony - płakałem samotnie. Lecz ci nieliczni, którzy ze mną zawsze byli, pomagają mi ufać stokrotnie. Siałem wiele nasion, które padały na drogę, więc musiały je ptaki wydziobać. Lecz ten złoty snop, który w ramionach swych niosę, dał mi moc zasiewania od nowa" "Prosiłem Cię, Boże, o siłę, abym mógł realizować moje cele. Uczyniłeś mnie słabym, abym nauczył się słuchać w pokorze. Prosiłem, o zdrowie, aby uczynić wielkie rzeczy. Uczyniłeś mnie chorym , abym mógł robić rzeczy dobre. Prosiłem o władzę, aby być akceptowanym przez ludzi. Dałeś mi niemoc, abym poczuł potrzebę Boga. Prosiłem o rzeczy, aby cieszyć się życiem. Dałeś mi życie abym cieszyć się rzeczami. Nie otrzymałem nic z tego, o co prosiłem, ale dostałem ton na co miałem nadzieję. Niezależnie ode mnie samego , moja najgłębsza modlitwa została spełniona. Czuję się przez to jeszcze bardziej błogosławiony" "Wydaje się wam... że zbliżacie się do brzegu- i odkrywacie, że jesteście w Raju; chwytacie dłoń- i widzicie, że jest to dłoń Boga; że oddychacie nowym powietrzem- i czujecie, że to woń nieba' że zostaliście odmłodzeni- i pojmujecie, że to nieśmiertelność' że przechodzicie ze straszliwego sztormu do niezwykłej ciszy; ze budzicie się- i okazuje się, że jesteście w Domu!" "Ja jednak wiem, że Ty możesz wszystko. Nawet gdybyś chciał przywieść mnie do porzucenia Twoich dróg, Boże mój, przysięgam, Ze to by Ci nic nie dało. Możesz mnie boleśnie uderzać, zabrać to co najlepsze, najdroższe na świecie; możesz nie torturować na śmierć; nigdy nie zabraknie mi wiary w Ciebie, będę Cię kochał zawsze, bardziej niż Ty sam" Bruno ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaa
""Jeśli mówimy , że prześladuje nas brak, to dzieje się tak dlatego,że nie otwieramy oczu i nie dostrzegamy tego, co nas otacza." "Wszystko powstało z tej samej materii, czy chodzi o Twoją dłoń, o ocean, czy o gwiazdę." "Kiedy ludzie zaczynają żyć zgodnie z głosem serca, pragnąć czegoś, okazuje się, że nie wszyscy pragną tych samych rzeczy. Na tym polega piękno. Nie wszyscy chcemy mieć BMW. Nie wszyscy chcemy związać się z tą samą osobą. Nie wszyscy chcemy doświadczyć tego samego. Nie wszyscy chcemy się ubierać jednakowo. Nie wszyscy chcemy..." "Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tego, co stanowisz, jest niewidzialne i nietykalne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzia*
Swoje ciało umieszczam w sukience. Wkładam nogi, piersi i ręce, ale głowę zostawiam na stole, bo bez głowy na miasto iść wolę. Nikt nie będzie wiedział, kim jestem. Tylko suknia mnie zdradzi szelestem. Więc założę na szyję kapelusz. Po nim poznasz mnie dziś, przyjacielu. To dla ciebie ubieram się modnie: nie w biustonosz, rajtuzy i spodnie. To dla Ciebie pomysły nowe. To dla Ciebie straciłam głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
"W życiu jest znacznie więcej do zrobienia, niż tylko zwiększać jego tempo" "Noc nie jest aż tak ciemna, by nie można było znaleźć choćby jednej gwiazdy. Pustynia nie jest aż tak rozległa, by nie można było odkryć na niej choć jednej oazy. Pogódź się z życiem takim, jakim jest... Zawsze znajdziemy w nim jakąś małą radość... Isnieją kwiaty, które zakwitają nawet zimą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brilamarthiel
"a gdzie się kończy szczerość i zaczyna okrucieństwo?" "Kiedy człowieka przepełnia zadowolenie, lubi z pychą odrzucać okazje, które mu się nasuwają, by utwierdzić się z uczuciu błogiej sytości" "Człowiek nie potrafi ani cierpieć, ani być długo szczęśliwym. Nie jest więc zdolny do niczego co się liczy." "Mam takie niesamowite myśli na myśli, że nawet moja własna podświadomość się rumieni." "Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedż, seks zadaje całkiem interesujące pytania." "Seks bez miłości to puste doświadczenie. Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych." "Właśnie poznałam wspaniałego mężczyznę! Jest postacią fikcyjną, ale przecież nikt nie jest doskonały." "Teraz, gdy juz nauczylismy sie latac w powietrzu jak ptaki, plywac pod woda jak ryby , brakuje nam tylko jednego: nauczyc sie zyc na ziemi jak ludzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma donna m
'do you believe in love at first sight?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×