Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana...

nie zrobilam 7dniowej przerwy a dostalam okres czemu???

Polecane posty

Gość zalamana...

hej!biore tabletki od 6 miesiecy, zdarzalo mi sie kilka razy wziasc nastepne opakowanie bez przerwy i wszystko OK bylo a dzisiaj rano sie przerazilam:( w czwartek wzielam nastepne opakowanie a wczoraj wieczorem mialam plamienia i dzisiaj to samo:( plamienia mialam tez na poczatku przyjmowania pigulek przez 21 dni ale w ulotce pisalo ze sie to zdarza,ale dlaczego teraz plamie???czy jest to mozliwe bo od tygodnia jestem na diecie dosc rygorystycznej.jezu pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeae
plamienie w trakcie przyjmowania pigulek sie zdarza- tez zdarza mi sie cos takiego - to wina hormonow- jednak radze Ci, zebys nie brala pigulek bez 7 fniowej przerwy- organizm musi odpoczac - zreszta w kazdej ulotce pisze, ze mozna wziac pod rzad opakowanie, ale tylko w jakis awaryjnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana...
no u mnie w ulotce pisalo ze jezeli wystapi krwawienie podaczas przyjmowania to nalezy sie podac badaniu gin:( dlatego nie wiedzialam:( dzieki za odpowiedzi juz mi lepiej:) pozdrowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeae
a jesli chodzi o diete- to fakt, ze rzeczywiscie- wtedy wlasnie sie zdarza plamienie- ale to tez wina zachwiania gospodarki hormonalnej- organizm glupieje- wiec nei martw sie :) a jakie pigulki stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana...
dzieki madeae i ja pierdole :D biore novynette:) tak czy inaczej musze isc do gina bo mam badania kontrolne:D ale dziekuje bardzo za slowa pociechy:*:D m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_xxxxx
a co zrobić ja są plamienia przy jakichkolwiek tabletkach, nawet po 5 opakowaniu? Już nie wiem co mam brać, po diane,marvelonie,jannine,minulecie...ciagle to samo...w polowie cyklu plamienia i to powazne....każde brałam 3-4 cykli i znowu..help!ktoś ma radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, raz chiałam uniknąc okresu i nie zrobiłam przerwy i mnie pokarało- mialam plamienia prawie cały ten durny miesiąc!gin. powiedziała że tak się zdarza.....to już wole pare dni okresu! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×