Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość 66MILKA
JA SIE JUZ WPISALAM I TERAZ JESTESMY PRZYJACIOLMI ALE CHCE WIERZYC ZE TEN TOPIC PRZYNOSI SZCZESCIE I ZE WROCI DO MNIE I BEDZIEMY JUZ NA ZAWSZE RZAZEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę go stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie już kiedyś wpisałam. i co? wszystko na odwrót!! Pech jak nic, a już na pewno w miłości. A dziś to już wogóle katastrofa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona mundurowego
Chce, by moje malzenstwo bylo tym jedynym, szczesliwym zwiazkiem do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-lukas
wpisuje sie i bedzie gites mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-lukas
emusia cmok cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peaches
wpisuje sie:) mam nadzije ze sie przynajmnie sprawdzi...eh chcialabym tak za 2/3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura25
Niby w milosc nie wierze a tez sie wpisze bo gdzies w glebi mnie sa marzenia o tym wspanialym uczuciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK BARDZO GO KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Gogolina
to i ja dołączę do tego grona, a nuż mój żywot się odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazemAjednakOsobno
Kasandro ja własnie tkwie juz prawie 4 rok w zwiazku bez przyszłosci,tylko,ze on jest dobry,kochany,dba o mnie,ale jakosc nie czuje sie kochana,szczesliwa,zar nie plonie w moim sercu,mieszkamy razem co wiecej jestem jego narzeczon,a,az wstyd,ale zdradziłam go z 3 facetami,a on nawet nic nie zauwazyl,on lubi dom,komputer,gry,prace i czasem ze mnia sie pokochac,pojechac do rodzinki,nawet nie pamietam kiedy wyszlismy razem gdzies,tylko praca,dom,rutyna.Ja natomiast potrzebuje towarzystwa,zainteresowania,jego zainteresowania,tak nawet poprostu razem pobyc,tylko jakby cos sie we mnie wypalilo,wszystko juz robie na pokaz,przytulenie,pocalunek,nawet w sexie gram swoja role.spytacie dlaczego go nie zostawie? zawsze byłam silną i niezalezną kobietą,dodam ze nie tylko inteligentną ale i ładną,ale,zawsze jest takie ale,jestem z innego miasta,dziecinstwo i zycie nie mialam usłane rozami,mama po odejsciu od ojca maniaka i pijaka,damskiego i dziecinnego boksera zyly sobie wyprowala by nas wychowac i nie bylo latwo ale dalysmy sobie rade,za co kocham i szanuje ja ponad wszystko,zlamalabym jej serce,bo zawsze trafialam na niewlasciwych facetow,a tu nagle taki "skarb" znalazlam i jest szczesliwa ze ja jestem"szczesliwa' i pracowalam jeszcze do niedawna dobrze zarabialam to jeszcze tak niezauwazalam co sie z nami stalo bo raz ze niemialam na to czasu ,dwa-ze bylam szczesliwa-ze choc troszke moge mamie pomoc,tak ja kocham ze wszystko dla niej zrobie,a od paru miesiecy stracilam prace bo doznalam urazu kregoslupa i bylam na zwolnieniu,nie moglam chodzic,teraz juz po rehabilitacji jest ok,ale jestem bezrobotna,pracy szukam,a ze mieszkamy razem wspolny budzet,wspolne rzeczy razem kupione i teraz na tzw.jego utrzymaniu-co bron boze mi nigdy nie wypomnial,nawet nie pozwoli mi isc do byle jakiej pracy,tylko bezpiecznej dla kregoslupa i koniecznie do biura-w moim zawodzie,a wiecie jak teraz rynek pracy-bez"plecow i znajomych" ciezko i nie mam studiow,nie stac mnie na nie bylo,kiedys tak kochalam,bylam szczesliwa ze wkoncu mnie facet docenil,ale teraz jak patrze z prespektywy czasu to powoli po 1,5-2 latach sie wypalalo to uczucie z mojej str.bo on twierdzi ze mnie kocha nad zycie i ze ja za duzo wymagam,jemu tak dobrze,jako material na ojca i meza tak do codziennych spraw i obowiazkow jak najbardziej sie nadaje bo b.duzo mi w domu pomaga,dba bym miala co chce w miare mozliwosci,ale coz z tego jak ostatnio mnie dopada dziwne uczucie ze jeszcze spotkam tego jedynego,ze bede czula łzy szczscia jak bede co rano budzial sie przy nim,jak narazie mi zycie przecieka przez palce,stoje w miejscu ale z rozsadku niestety,bo serce,ach staram sie je zagluszyc i wmawiam sobie ze poprostu za duzo wymagam,ze taka milosc to tylko w romansach,ze patrzac rozsadkiem bede miala znim dobrze,jak narazie jest mi jedynie wygodnie..Nastawiam sie ze zostane potepiona za moja wypowiedz,ale jakos mi sie lepiej na duszy zrobilo,wkoncu to z siebie wyrzucilam,i teraz doszlo do mnie :gdzie sie podziala tamta dziewczyna,silna,szczesliwa,z nadzieja,zamiast niej widze zakompleksiona,wystraszona mala dziewczynke...Moze sie boje ze trafie gorzej,na kogos takiego jak moj pseudoojciec,czego nikomu nie zycze bo mi stworzyl pieklo na ziemi,a bardziej mamie niz mi i mlodszej siostrze i brakuje mi ich ,jezdze do domu jak tylko moge.. Mowcie co chcecie o mnie...moze ktos dobrnie do konca zanim zaśnie.. potrzebny taki topik,pomaga:) pozdrawiam i dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ja też
się tu wpiszę, choć właśnie wczoraj moje ustabilizowane dotąd życie rodzinne , legło w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___miau
a. i m. ... :-) na zawsze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje szczescia w milosci
wiec wpisuje sie tu, moze pomoze, a watpie by zaszkodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia24
kazdy potrzebuje odrobiny szczęścia... kocham i chce być kochaną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator ka
Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66milka
wpisuje sie trzeci raz wierze ze wszystko sie ulozy .prosze odezwij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wpisuje a nóż...
Bo widzisz tu są tacy, którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaska
pozdrawiam wszystkich z topiku i czekam ................................ na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESZCZELIWA W MIŁOSCI
NIO TO JA TEZ SIE WPISUJE:( MOZE WRESZCIE ZACZNIE MI SIE UKŁADAĆ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 26
szukałam miłości - nie znalazłam, nie szukałam też mnie nie znalazła :). Zawsze miałam pecha. Straciłam już prawie nadzieje, że będzie inaczej, ale może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mala
ja tez sie wpisze... :):):) moze akurat sie wszystko ulozy.. mam nadzieje...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa
gdzie jesteś mój jedyny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×