Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość wpisuję sie
może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananie
Wpisuję się i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakkamemamjif
wiecie co powiem tak to wszysko jest takie dziwne i bez sensu:-((moze cos ze mna jest nie tak??w tym momencie jest we mnie zakochanych przynajmniej 4 facetow...no i co z tego skoro na zadnym z nich mi nie zalezy??tak jak im na mnie... wiem ze moge ich ranic ale jak zmusic sie do milosci??chyba nie da rady... a ten ktorego ja chce jest w tym momencie niedostepny dla mnie(dzieli nas za duza odleglosc) i sama nie wiem co robic??walczyc i rezygnowac dla niego z tego co mam??!!czy czekac na inna milosc?? dlatego sie tu wpisalam zeby w koncu pokochac kogos z wzajemnoscia:-((mam nadziejje ze sie wszystko jakos ulozy... w kazdym razie bede czekala:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucinkaaaab
wiecie co powiem tak to wszysko jest takie dziwne i bez sensu:-((moze cos ze mna jest nie tak??w tym momencie jest we mnie zakochanych przynajmniej 4 facetow...no i co z tego skoro na zadnym z nich mi nie zalezy??tak jak im na mnie... wiem ze moge ich ranic ale jak zmusic sie do milosci??chyba nie da rady... a ten ktorego ja chce jest w tym momencie niedostepny dla mnie(dzieli nas za duza odleglosc) i sama nie wiem co robic??walczyc i rezygnowac dla niego z tego co mam??!!czy czekac na inna milosc?? dlatego sie tu wpisalam zeby w koncu pokochac kogos z wzajemnoscia:-((mam nadziejje ze sie wszystko jakos ulozy... w kazdym razie bede czekala:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nadal sie wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczkaa
Mam nadzieje ze powoli wszystko wroci do normy i zacznie sie ukladac bo jest naprawde zle. Licze na odrobine szczescia bo przeciez kazdemu ono sie nalezy i kazdu potrzebuje odrobiny uczucia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alli 74
Wierzycie w takie non sensy?? :( Jeju jak dzieci w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się choć mn ie już chyba nic nie pomoże... Jestem na tyle benadziejnym przypadkiem. Ale co tam, na wszelki wypadek:D :D :D Agucha-Ropucha---> Znamy się tez z innego topiku, na który ostatnio nie zaglądałaś... Dla wszystkich---> dużo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej tego
szczęścia proszę i takiego bardziej konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może....
to coś da :D Może moje kochanie odezwie się do mnie, przemysil wszystko i sie ułozy :D mhhhh jak ja bym tego chciała :) Pozdrawiam wszytskich wierzacych w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
przyda mi się, oj przyda... ;) (szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
Wpisuje sie i ja, czekam na taką miłość z wzajemnością i na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc to znowu ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata___
och, byloby fajnie, naprawde; czy moglabym poprosic o szczegolne wzgledy? jestem 10 lat sama, to chyba wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem o co mi chodzi
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki20
to ja tez sie przyłącze, i wiem ze los sie na pewno do mnie usmiechnie... do Was równiez, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaa
tak bardzo mi to szczęscie potrzebne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest to
Też czekam na miłość z wzajemnością i na zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysieńkaWariatka
Maaatttkoooo... właśnie tego mi było trzeba... Dzięki Dobra Wróżko Kasandro ostatnio mi tak nie wychodzi towarzysko, że nadąsałam się na pół swiata, i stwierdziłam, że umrę w samotności i chyba nikt mnie nie lubi...;-) W 2 dzień Świąt dowiedziałam sie, ze koleżanka mnie olała w sylwester , idzie z adoratorem a ja zostałam na lodzie, próbuję się gdzieś wkręcić, już mi skrzydła ogólnie opadły, wszyscy mnie olewają. A tu takie pocieszenie, uśmiechnęłam się , rozbroiłaś mnie , Dobra Wróżko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera22
Mam nadzieje ze w koncu spotkam teo kogos, ta polowke i ze bede szczesliwa w czyis ramionach- wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wpisałem się tutaj bo miałem nadzieje;-) no i nie pomogło więc wpisze się jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wpisałem się tutaj bo miałem nadzieje;-) no i nie pomogło więc wpisze się jeszcze raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a na mnie zadzialalo!!!!!!!!!!!! od &m-cy mam zajebistego chlopaka... a jest tak swietnie ze kiedys nawet sobie nie wyobrazalam ze moze byc tak dobrze miedzy dwojgiem ludzi dziekuje wróżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wpiszę, ale mogę zaczekać, bo na razie chcę jeszcze troche poszaleć, także przepuszczę kilka nieszczęśliwych przede mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzakk
Ja! Ja chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9632Anka9632
Ja bym chciała się tak zakochać ale z wzajemnością....Chcę poznac smak prawdziwego uczucia.....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka33
Wpisuję się i czekam! Na szczęście i pomyślność....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×