Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość samotna mama
ach żeby to naprawdę wystarczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis
No cóż jestem kolejną osobą ktora się tu wpisuje:)Ja też mam nadzieje że w końcu mi się uda poznać kogoś kto da mi troszkę ciepła którego mi bardzo teraz brakuje.Dziś mi się coś przydarzyło, właściwie to nic co ma większe znaczenie ale to było bardzo miłe i jest w tym coś bardzo dziwnego, coś czego nie moge zrozumieć a utkwiło mi w pamieći i jak o tym myśle to w serduchu mi coś stuka;).Wracając z uczelni do domu wsiadlam w empek i tuż przy drzwiach był kasownik i zaraz obok niego siedział chlopak.Spojrzał na mnie ja na niego i włożyłam bilet do kasownika,ale ten bilet nie chciał wchodzić i poszłam do drugiego.Skasowałam bilet i usiadłam.Niestety bardzo daleko od niego, bo ja przy jednych drzwich a on przy drugich i w ogóle siebie nie widzieliśmy.Siedząc tam, myślałam co by tu zrobić żaby tam kolo niego gdzieś usiąść,żebu go chociaż widzieć.Nie znając go, nie wiedząc kim jest i jak wygląda(bo niestety miał czapke i siedział wiec nie wiedzaiałam go, tylko jego ciemne oczy które do tej pory pamiętam:))i nie wiedząc o nim nic nachodziły mnie takie myśli jakby się tu znaleść bliżej niego.Ale nic nie zrobiłam.I wtedy tuż przede mną, przy drzwich staje chłopak,podnosze głowe a on na mnie sie patrzy-to był on:)Przyszedł do drugich drzwi tu gdzie ja siedziałam chociaż miał inne bliżej.Spojżałam na niego,i głupia odwruciłam głowe i zaczęłam patrzec sie na co innego.On wysiadł a ja zostałam. Gdy zamknęły się drzwi a autobus ruszył,miałam ochote zacząć krzyczeć żeby się zatrzymał.To jest takie dziwne.A wpisałam się tu bo mam nadzieje że tego chłpaka którego spotkałam dziś w autobusie spotkam jeszcze raz i ...:) aha i wiecie co jak teraz to wam opisałam jak o tym myśle to czuje że przeszła obok mnie osoba z którąś bede miała w przyszłości coś wspólnego,że ta osoba coś zmieni w moim życiu :)i nawet jeśli tak nie bedzie to chcem w to wierzyć, bo to co czuje jest słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Liczę na szczęście ale go nie mam . Niestety zawsze przebiega obok mnie , gdzieś daleko , niezauważalnie , pomóz mi wróżko bo się nieszczęśliwie zakochałam --------------------------->>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pragnę pewnego faceta, niestety narazie nic między nami niema. mam nadzieje że teraz to się zmieni i go zponiewietram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskooooooo
ok, ja też się wpiszę, może co pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów się wpisuję i mam nadzieję, że tym razem na stałe to szczęście się uśmiechnie. Nie mogę się wpisywać co 5 minut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_2
a to ja tez sie wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałem się tu już wiele razy i nie pomogło...:-( to już ostatni raz i ostatnia nadzieja...:-( smutno mi mimo miesiąca od rozstania... dalej tkwie w nadziei... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie wpiszę:) Przydałoby sie szczescie w ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się drugi raz. Jeśli teraz nie podziała wniosę reklamację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wpisuję, bo to już chyba ostatnia i jedyna szansa na ratunek \"nas\".. może pomoże..trzymajcie kciuki:-) ja trzymam za wszystkich..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to i ja się wpiszę. Może do mnie w końcu szczęście zawita i on pokocha mnie tak jak ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mare more
bo narazie jest superowsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana25
to ja się też wpisuje :* mam nadzieje że miłość kiedyś zawita do mego serca i to taka odwzajemniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość More more more
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt11111
ten toipik jest gówno wart...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1985
Wpisuje sie z nadzija ze zapomne o kism z kim bylam 2 lata a kto tak naprawde nigdy mnie nnie kochal ale byl ze mna pozwalajac mi sie ludzic.Poczym po nie calym roku mielismy romans.Znow dalam sie nabrac ze che wrocic ale on chial sie tylko zabawic.Tak wiec wpisuje sie niech moje uczucie zgasnie niech zapomne o cudnych chwilach.Prosze to to gdyz on jest bratem mej przyjaciolki i widuje go a nie dlugo czeka mnie onfrontacja z jego dziewczyna bo to jest nieuniknione.Wpisuje sie by to uczucie do niego odeszlo a przyszla hnowa milosc jak wiosna i by byla odwzajemniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjoree
ja chce łukasz!!! daj mi go Boże, daj mi jego serce miłość, wiernosc dopóki śmierc nas nie rozłączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam, wpisuję się i od teraz juz czekam na upragnione szczęscie w miłości :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat72
Chcialabym naprawde uwierzyc ze On do mnie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ef
...wpisuję się...chciałabym aby jakimś cudownym sposobem dostała tyle siły żebym umiała przetrać ten trudny czas po rozpadzie mojego 5,5 letniego związku...chciałabym uwierzyć w to, że jeszcze kiedyś będę taka szczęśliwa ale z kimś innym...i chciałabym uwierzyć, że będzie dobrze...że w końcu wszystko mi sie poukłada w tym moim pokręconym życiu...dlatego się wpisuję...bo narazie wszystko jest w rozsypce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje tylko jedna Siła, która jest Doskonałą Miłością. I Ja jestem całkowitą indywidualizacją tej Siły. Tym sposobem zapewniam sobie najstosowniejszy dla mnie, najbardziej satysfakcjonujący, doskonały Związek Miłosny, który dokonuje się poprzez wzajemne obdarzanie się Miłością z właściwą osobą. Dla dobra Wszystkich. Zgodnie z Wolną Wolą. I niech tak sie Stanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_86
wpisuję się bo aktualnie mam złamane serce i początki depresji...:( może to coś zmieni:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk pukpuk
to znowu ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz któryś z kolei... a ja już wiem napewno... moja miłość odeszła na zawsze... nie wróci już nigdy... była pierwszą... mam nadzieje że nie ostatnią...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka77
I znowu tu się wpisuję. Może tym razem się uda... Jarek, strasznie tęsknię za Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×