Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość i jaa bo sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
18:11 własnie:) ja wierze:) teraz tylko to co jest, to slonko co swiecie, grzejeje:) niech grzejej dlugooo och kiedy sobie pojde z nim boso po lace hmmm:) miłosc jets piekna, ciepla jak slonce:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuza
Wpisuję się,Babeczki Kochane licząc na szczęście w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj za nami a tu nic połowa czerwca a tu nic może w lipcu więcej szczęścia będę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_._
jestem i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
anix nie można tracić nadziei, tylko próbować dalej aż znajdziesz tę jedyna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
chciałabym... takie osoby są i to więcej niż myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
chciałabym... ja Ci nie podam dokładnego przepisu, powiem Ci tyle ze to samo przychodzi, nawet nie wiesz kiedy i jak. Jeżeli się poddasz to niestety dużo stracisz i to na własna prośbę. Same wpisy w tym watku nie załatwia sprawy mogą Ci tylko poprawić humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakus
Hmm.. Podobno marzenia sie spełnaja, moim marzeniem jest utrzymanie i zglebienie znajomosci z niesamowita dziewczyna jaka udalo mi sie poznac :) Pour toi L'Ange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że nie. Te wpisy to tak z przekory :). Wiesz ja się nie poddaję, bo prostu bardzo niecierpliwa jestem, chciałabym już, teraz, zaraz. A tu nadal cisza, pustka i nie ma się do kogo przytulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyci_el
Hmm.. Podobno marzenia sie spełnaja, moim marzeniem jest utrzymanie i zglebienie znajomosci z niesamowita dziewczyna jaka udalo mi sie poznac :) Pour toi L'Ange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpisuję sie juz chyba z 3 jak nie 4 raz,najpiewr było dobrze,potem popsuło się i wróciło do normy teraz jest teoretycznie dobrze,ale często mam mysli że jednak może nie jest i takie tam,więc wpisuję się by moje mysli się nie sprawdziły i żeby było nadal dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyci_el
Hmm.. Podobno marzenia sie spełnaja, moim marzeniem jest utrzymanie i zglebienie znajomosci z niesamowita dziewczyna jaka udalo mi sie poznac :) Pour toi L'Ange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
chciałabym... jest takie przysłowie "cierpliwość jest cnotą" jeżeli bedziesz szukała na "szybko" to możesz zle trafić a wtedy to juz .... Nie przyspieszaj tego zostaw żeby sie potoczyło własnym torem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
chciałabym... samotność jest straszna znam to uczucie ale cierpliwość jest zawsze nagradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
marycielu to prawda:) marzenia sie spelniaja:) tak, tez marze by po spotkaniu, zgebiac dalej i utryzmywac z Nim;) wiez:) ta wiez juz jest, ale chemy teraz tak na nasze ja zrobic;) marzenia sa piekne, te spelnione tym bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLWolf
chciałabym... tego nie przyspieszysz i nawet nie próbuj bo nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolf nigdy nie próbowalam niczego przyśpieszać, każdy mój związek był czasochłonny- że tak powiem. I wlaśnie za tą cierpliwośc w związku dostawalam po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
no to czekam na to szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
na mily poczatek tygodnia:) wpisuje sie ponownie poprwaiajac sobie humorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc szczeesliwa
ja takze chce byc szczesliwa!!! i pozbyc sie watpliwosci. chce czuc sie kochana i kochac! Niech tak sie stanie, prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) koham cie, wies zo tym. I nie mysl ze jak bede z kims rozmawiac czy nie wiem co, ze ten ktos bardziej mi sie spodoba:) tak nie bedzie. nawet jak gra na pianinie to robi to inaczje niz ty, dla mnie ty grasz naj, to samo z poezja itp:)koniec testow:) czas milosci:) szkoda nas tak syzbko mija czas, po co robic cos co bylo kiedys zajmijmy sie tym co teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xta
bardzo chialabym.... moze jutro? a raczej dzis:) zakochac sie w zajemnoscia..... . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×