Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

dziekuje wszyskim za zyczonka w imieniu Filipetka:) u nas pogoda dzi stez jest przepaskudna juz sie z....(za pszeproszeniem z tego lata cudownego jakie mamy wtym roku :() lece bo malemu sie nudzi samemu i si ezaczyna koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Muszę sie pochwalić że moja Edysia wczoraj brała udział w przedstawieniu baletowym pt.:\"Dziadek do orzechów\" - miała tam dwie role: szczurka i śnieżynki. Mój mąż poszedł z Hanusią na spacer a ja i Piotruś oglądaliśmy przedstawienie - przepiękne było, aż łezka w oku mi się zakręciła... Edytka ma skrzywienie kręgosłupa i w związku z tym od 2 lat chodzi do szkoły baletowej - trochę się wyprostowała, nabrała ładnej postawy, ładnych ruchów, ... - no i rodziców zachwyca takimi występami - to był jej drugi występ na prawdziwej scenie, ale poprzedni oglądał tylko tata, bo ja miałam maluteńką Hanusię i nie jeździłam po mieście Poza tym wielkim wydarzeniem - Hania znów nie przesypia nocy - przez jakiś czas miała w nocy przerwę 6-8 godzin, ale wróciła do poprzedniej wersji - co 3 godziny jedzonko i koniec . Przy ostatnim ważeniu - 9 kilosów!! Edytka taką wagę osiągnęła chyba na póółtora roku... Jakiś wielkolud z niej wyrośnie czy co? :P O - siedzi u mnie na kolanach i właśnie zasnęła... Ale numer... Dobra - w takim razie idę ją dać do łó.żeczka i jakąś zupkę ugotuję - może dzisiaj krupniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki wszystkiego najlepszego wszystkim maluchom - niech rosną duże i będą waszymi pociechami przez cale życie !!! My mamy ciężkie dni od przedwczoraj - walka niestety z kolkami :-( Poza tym mam mały kryzys z pokarmiem i jakoś mało mi się produkuje i niestety musimy się dokarmiać sztucznie. Lekarz mi powiedział, że ten kryzys powinien minąć - o ile oczywiście nie zrezygnuję z dostawiania do cycuszka. Oby minął, bo już się zmartwiłam, ale staram się nie denerwować. Widzę że jakiś Elff się wpisał w tabeleczkę - to nie ja :-) ale dzięki mimo wszystko. Uciekam bo mi się własnie latorośl budzi - nie ma chwili spokoju - ale to takie słodkie. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dla maluchów🌻 NICK------------IMIĘ---------DATA UR-----WAGA--WZROST----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria----26.07.05 Hana-----------Oliwia--------27.10.05 Dorota28------Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm Mia26----------Mateusz------01.11.05 Aga*-----------Pawełek-------03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna---------Ala--------------09.11.05------3130g-----54cm-----6635 (6m) Soul78--------Ala------------- 10.11.05-------3250------55cm-----8580 (6m) Soul78---------Maja-----------10.11.05------3230------54cm-----8700 (6m) Kasia12-------Hania----------11.11.05------3500------52cm----- 8700 (6m) flooo ----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm-----8100 (6,5) amelkaem-----Pawełek-------23.11.05 Dunia77 ------Hania ---------28.11.05 Milusia26 -----Olek ----------29.11.05 mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----8100 (6m) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----8200 (5m) Niki79--------Nela------------11.12.05 Emcia83------Gabrysia------15.12.05------3460g------57cm----6950---65 tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----8600 (4,5m) olala-----------Magda---------21.02.06------3160g------54cm----5800 (3m) Elff-----------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm NICK------------IMIĘ-----------ADRES WWW ze zdjęciami gosiaczek26---Wiktoria------http://www.gosiaczek26.bobasy.pl Aga*-----------Pawełek---------http://www.pawelek.bobasy.pl Zielna----------Ala ---------------http://www.zielna.bobasy.pl soul78---------Maja i Ala--------http://www.majaiala.bobasy.pl Kasia12 -------Hania------------http://www.hanuleczka.bobasy.pl Oliwka77------Kubuś------------http://www.kubus.bobasy.pl Emcia83------Gabrysia---------http://www.gabiwas.bobasy.pl tu Kasia-------Bartuś-----------http://www.kasiuniar.bobasy.pl olala-----------Magda------------http://www.magdziulka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to już ja :-) bo nas wykasowano :D NICK------------IMIĘ---------DATA UR-----WAGA--WZROST----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria----26.07.05 Hana-----------Oliwia--------27.10.05 Dorota28------Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm Mia26----------Mateusz------01.11.05 Aga*-----------Pawełek-------03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna---------Ala--------------09.11.05------3130g-----54cm-----6635 (6m) Soul78--------Ala------------- 10.11.05-------3250------55cm-----8580 (6m) Soul78---------Maja-----------10.11.05------3230------54cm-----8700 (6m) Kasia12-------Hania----------11.11.05------3500------52cm----- 8700 (6m) flooo ----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm-----8100 (6,5) amelkaem-----Pawełek-------23.11.05 Dunia77 ------Hania ---------28.11.05 Milusia26 -----Olek ----------29.11.05 mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----8100 (6m) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----8200 (5m) Niki79--------Nela------------11.12.05 Emcia83------Gabrysia------15.12.05------3460g------57cm----6950---65 tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----8600 (4,5m) olala-----------Magda---------21.02.06------3160g------54cm----5800 (3m) Elff-----------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm----3910(3tyg.) NICK------------IMIĘ-----------ADRES WWW ze zdjęciami gosiaczek26---Wiktoria------http://www.gosiaczek26.bobasy.pl Aga*-----------Pawełek---------http://www.pawelek.bobasy.pl Zielna----------Ala ---------------http://www.zielna.bobasy.pl soul78---------Maja i Ala--------http://www.majaiala.bobasy.pl Kasia12 -------Hania------------http://www.hanuleczka.bobasy.pl Oliwka77------Kubuś------------http://www.kubus.bobasy.pl Emcia83------Gabrysia---------http://www.gabiwas.bobasy.pl tu Kasia-------Bartuś-----------http://www.kasiuniar.bobasy.pl olala-----------Magda------------http://www.magdziulka.bobasy.pl Elff-----------Dominik-----------http://www.dominiczekg.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff - im czesciej bedziesz przystawiac tym wiecej bedzie mleka!! a ja zaczynam pakowanie chociaz najlepiej bym sie polozyla spac, mlody wlasnie zasnal, jestem wymeczona fizycznie i psychicznie. W nocy sie budzi co 2, 3 godz. i wstaje o 7. A juz bylo tak ze potrafil przespac 6 godz a teraz co chwila pobudka tak jak na poczatku. Naszczescie nie ma problemow z nowym jedzeniem, wyglada na to ze wszystko mu smakuje :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa - dzięki za radę - własnie tak robię Pomimo, że pokarmu nie mam aktualnie super dużo to i tak zanim nakarmię Dominika z butli to przystawiam go do piersi żeby pobudzać laktację W międzyczasie ściągam pokarm też żeby zobaczyć jak przyrasta. Mam nadzieję, że wyjdziemy z kryzysu w szybkim tempie. Dobranoc kobitki - lecę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kobietki :) Pozwolicie, że będę pierwszą forumową ciotką (i mamcią), która złoży naszym maleństwom życzonka z okazji ich święta. A w szczególności: Wiki, Oliwko, Bartusiu x2, Mateuszku, Pawełku x2, Alusiu x2, Majciu x2, Haniu x2, Olku, Filipku, Benjaminie, Nelciu, Gabrysiu, Madziu i Dominiku no i Kubusiu❤️ ❤️ ❤️ - cudownego dzieciństwa, pełnego uśmiechu, radości i zabawy, zdrówka, wielu wielu nowych umiejętności i radości z poznawania nowych sytuacji, uczuć, słów, smaków, wiele ciekawości przy odkrywaniu swiata :). Najlepsze życzonka także od wujka Patryka :) Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowego, radosnego i beztroskiego dzieciństwa dla Wspaniałych Maluszków 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze! Oliwka! Spać nie możesz?:-) Po nocach nie śpisz:-) Ja również dokładam się do życzeń! Najpierw, dla dzisiejszych jubilatów🌻, no a po drugie, dla wszystkich naszych dzieciątek z okazji ich święta🌻. Wielkie buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D u nas Bartek jak poszedł spac to wstał dopiero o 1 na jedzenie, zjadł ze 100ml, potem o 4 no i 6.30 juz wstalismy, wielkie kupsko go chyba obudziło ;) ale dzisiaj nasz synek radosny :D W ogóle to wszystkiego dobrej dla Waszych pociech z okazji Dnia Dziecka 🌻 🌻 Dorotki ja też sie nie wysypiam jak śpię z małym, dlatego staram sie nie przysypiać rzy karmieniu :) a z tym słuchem, no cóż, jakoś trzeba przetrzymać. Pamietam czasy kiedy pranie mogłam robic jak mały spał wieczorem a teraz zapomnij :) ale cóż, tak to jest niestety :) Soul ja też mam nadzieje że się dogadamy, jakoś idzie dobrze narazie :) gratuluje postawy męża :) Zielna wszystkiego dobrego z okazji 4 urodzin Gosi 🌻 no i te spodnie sprzed ciąży, ależ frajda co :) Kasiu fajnie że Edytka taka zdolna dziewczynka, może baletnicą zostanie, albo tańczyć będzie w przyszłości?? Elff masazyki brzusia robisz na kolkę?? Oliwko, floo, zielna dziękuje za życzonka 🌻:) Oliwko prześliczne życzonka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez dołączam się do serdecznych życzeń dla wszystkich dzieciaczków z okazji Ich święta:) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Elff współczuję kłopotów z pokarmem i kolkami. Okres kolek przeszła niemal każda z nas i pamiętaj,że on wkrótce minie, bądź dobrej myśli. Co do mleczka to przy takim zacięciu jakie wykazujesz i miłości do Dominisia uda Ci się przezwyciężyć kryzys laktacyjny i trwać będzie kraina płynąca mlekiem;) Tlurpa! Szczęśliwej podróży i udanego pobytu u Rodzinki:) Dunia! A co TY porabiasz? Rozhasałaś sie niemiłosiernie:D SZalej Kochana, szalej- w końcu nie co tydzień odwiedzasz bliskich. Jesteś zwolniona z obowiązku pisania na kafe w tym czasie;) Całuski dla Haneczki:) Dla Wszystkich dzielnym Mamuś życzę miłego czwartku:) PS> POchwalę się,że dziś spałam do 8-mąż rano pełnił dyżur:) a to dlatego,że w sobotę pracuje, więc nawet ja nie zdołam odpocząć. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak jak Soul dołączam się do życzeń dla naszych pociech - niech rosną duże i niech będą zdrowiutkie i szczęśliwe :-) Soul - dzięki za dobre słowa :-) Kasiu - masuję brzuszek, przykładam ciepłe pieluszki i kupiłam też w aptece herbatkę Plantex dla maluszków i troszkę go dopajam od wczoraj. Dzisiaj idziemy do pani doktor, bo muszę się dopytać jak mu podawać witaminki skoro teraz karmię na zmianę cycuszkiem i butelką. Pani doktor niestety dzisiaj dopiero od 13 przyjmuje - szkoda - bo my właściwie już teraz jesteśmy gotowi :-). Życzę Wam miłego dnia z waszymi pociechami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w imieniu bartusia dziekuje za zyczonka, a wszytskim naszym milusinskim z okazji Dnia Dziecka- w wiekszości przypadków pierwszego w zyciu- życze duzo zdrówka, słonka na co dzień i szczęśliwego dzieciństwa:D Zielna wszytskiego najlepszego dla Gosi, a dla Ciebie gratulacje z powodu powrotu do swojej wagi, szkoda, ze ja nie moge tego o sobie napisać:( Kasiu12 masz bardzo zdolna córeczkę, na pewno mozna sie wzruszyc ogladjac swoje dziecko na scenie:) A Hania pieknie rośnie, duża z niej dziewczynka:) Elff współczuje kolek, sama przez to przechodziłam, a raczej mój synek i próbowalismy wszytskich srodków które pomagały chyba minimalnie:( Prawie przez 3 miesiace wieczory były dla nas koszmarem, a bezsilność wobec płaczu Bartka powodowała w nas tylko frustrację, o mało nie skończyło sie to rozwodem:( Życze Wam zeby jak naszybciej to mineło. Co to witaminki, ja podawałm witaminke na łyzeczce, na która wycisnęłam pare kropel swojego mleka, a teraz podaje od razu do buźki. Moze jak Dominik płacze uda Ci sie wpuśc kropelke do jego ust? A kryzys lakatycyjny tez kinie, co prawda mały prze jakis czas bedzie non stop przy piersi,ale to sie unormuje, zobaczysz przetrwacie wszytskie problemy!! Soul ale sobie pospałas, az Ci zazdroszcze, a to spotkanie po latach to też fajna rzecz. A jak sie sprawuja córunie?? Ja dzisiaj znowu niewyspana, od 24 do 5 rano wstawałam chyba z 15 razy, juz nawet nie patrzyłam na zegarek, tylko jak neptyk podchodziłam do łózeczka:( Masakra, kiedy to sie skończy?? Bartek nie dojsc ze w dzień spi co kot napłakał, to jeszcze w nocy daje nam popalic:( :( A dzisiaj mam stresa bo ma z nim zostac tesciowa przez dwie godziny, a ona zupełnie z innej epoki:( No cóż jakoś to oboje przezyja. Pozdrowionka dla wszytskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kupiłyscie dzieciaczkom na Dzień Dziecka?? Ja zabrałam Bartka do sklepu z zabawkami, pokazywałam mu kurczaczka śmiechotka, nawet sie smiał, wiec kupiłam. Przyjechalismy do domu, mama zaczeła trząść zabawką a mały w ryk:( I koniec, jak słyszy smichy chichy robi podkówke i zaczyna płakac. Normalnie szok, pieniadze wywalone w błoto, tylko dlaczego w sklepie tak nie reagował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kupiłyscie dzieciaczkom na Dzień Dziecka?? Ja zabrałam Bartka do sklepu z zabawkami, pokazywałam mu kurczaczka śmiechotka, nawet sie smiał, wiec kupiłam. Przyjechalismy do domu, mama zaczeła trząść zabawką a mały w ryk:( I koniec, jak słyszy smichy chichy robi podkówke i zaczyna płakac. Normalnie szok, pieniadze wywalone w błoto, tylko dlaczego w sklepie tak nie reagował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja w smyku wybrała sobie lalke i dostała do tego taka chuste nosidełko:) nie wyobrazacie sobie nawet jaka ulga dla mojego kregosłupa, a i mała lubi jak ja tak nosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytkiego dobrego: słodkiego miłego życia dla wszytkich maluchów 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Moja Hania dostała na Dzień Dziecka pampersy do pływania :) - teraz już na pewno wybierzemy się z nią gdzieś na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul zazdroszcze, do 8 to ja nie pamiętam kiedy spałam :) :) Elff to w takim razie chyba więcej nie pomogę w sprawie brzusia :( ale trzymam kciuki żeby szybko mineło 🌻 Dorotko28 dzięki za życzonka :) :) :) Co do witamin to mój Bartek spokojnie same z łyżeczki je, nie lubi Wit E ale to mu mieszam z Cebionem i jest spoko :) Współczuje wstawania nocnego, a co jest z Twóim synkiem że tak śpi mało?? zęby?? Ja Bartowi kupiłam zabawkę edukacyjną, takiego stwora z piszczącym brzuszkiem, z gryzaczkami, z szeleszczącymi uszami i koralikami i takim kółkiem że łatwo do rączki wziąśc, ma kilka podobnych zabawem i bardzo je lubi także napewno mu się spodoba :) A widze że Ty fajny sposób na prezencik znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóżnione al eszczere zyczona dla dzieciaczków wdniu ich swieta:) moj flipek dostal odemnie fotelik dmuchany do siedzenia, kurtke, spodnie, pajacyka, i spodenki:) a co do spania to ja wam wspolczuje na tym punkcie moje dziecko to zloto bo my wstajemy o uwaga!! 9 codziennie:) , co do kolek tez nie mam rady bo my na szczescie nie przechidzilismy. pozdrawiam i lece papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul - no nieźle z tym spankiem... Moja Hania budzi się zazwyczaj między 6 a 7, chociaż zdarzyło jej się i do 8 posoać, ale \"starszaki\" i tak zawsze najpóźniej o 7 są wyspane. A że Piotrusia szept niedźwiedzia zimą wygoniłby na śnieg - to i ja wyłażę z łóżka jak on nie śpi i tylko co 3 sekundy uciszam żeby Hanusia (i ewentualna reszta rodzinki) pospała... Elff - trzymaj się z dzidzią - będzie dobrze i z dnia na dzień coraz lepiej 🌼 ❤️ Dorotko - może to kolejne ząbki? A może pogoda tak na niego wpływa? Też się trzymaj! Ciekawe jak tam teściowa z Bartusiem sobie poradziła? Z tym prezentem to nieźle Cię mały załatwił... hihihi - może mu przejdzie za kilka dni? Floo - ale przecież w tej chuście i tak trzyma się dziecko kosztem kręgosłupa więc jaka ulga? Mafda - szczęściara że masz takiego śpiocha :D U Hanki zębów ani widu ani słychu, za to dzisiaj chyba początki pierwszej od ponad roku @ Poza tym byłam dzisiaj na kontroli słuchu. W szpitalu po urodzeniu to badanie przesiewowe nie wyszło dobrze i kazali mi powtórzyć. Trochę czasu już minęło ale rejestrowałam się chyba 2 miesiące temu... Niestety okazało się że znów wynik nie jest rewelacyjny :( Za miesiąc jeszcze raz na to samo badanie, a jak nie wyjdzie to na dokładniejsze dostanę skierowanie. Prawdę mówiąc myślałam że wszystko jest OK i tylko dla formalności i żeby mieć spokojne sumienie tam poszłam, ale teraz zaczęłam się martwić... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcia
Cześć jestem tu nowa. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich kochane maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia------dla mnie jest to ulga:) dla kregosłupa, inne obciazenie...nie wiem w kazdym razie o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj mielismy wspaniały dzień ! koleczka tylko była troszkę od rana a potem cały dzień spokój i dziecię jak aniołek. Byliśmy nawet u pani doktor w sprawie naszej laktacji. Poradziła właśnie przystawianie oraz dała lek homeopatyczny - walczymy nadal i mamy nadzieję na szybki powrót mlecznej krainy :-) A moje dziecię [pewnie jak i wasze] obsypane dzisiaj prezentami z okazji dnia dziecka. Teraz idziemy spać buziaki wielkie miłych i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki. Nie chcę zapeszać, ale chyba nam minęły niedyspozycje kolkowe bo od wczoraj rana jest spokój Uffffffffffffff. Wiem, ze może jeszcze to wrócić, ale narazie cieszymy sie dobrym samopoczuciem :-). Poza tym wydaje mi się, że moja laktacja nabiera nieco tempa bo mam częściej twarde piersi i Dominik mniej też zjada z butelki po karmieniu cycuszkiem. Także wszystko jest chyba na dobrej drodze :-) U nas w centralnej Polsce słoneczko świeci - mam nadzieję, ze nie przypieprzy deszczem tak jak w ostatne dni. Sorry za słowo, ale do szału mnie doprowadza ta pogoda - zimnica jak nie wiem co. Wczoraj mąż zastanawiał się, czy nie odpalić centralnego ogrzewania w domu bo przecież wieczorem było zimno jak cholera. skończyło sie na dogrzniu pokoju grzejnikiem, bo już nam się nie chciało walczyć z uruchamianiem pieca :-) czy wiecie może kiedy ta cholerna pogoda się zmieni ?? Gdzie te czasy keidy w maju-czerwcu były już upały ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewcyzny :) w końcu w Warsawie jakaś konkretna pogoda :)Bartek ładnie usnął po kapieli i cycku, ale od 24.30 do 2 wcale spać nie chciał, o 2 mąz mnie obudził to nawwt cycek go uśpić nie chciał, no i nie chodzi o to że marudził czy płakał, bawić sie chciał po prostu :wink: no i wyszło że spał z nami, wstaliśmy koło 6.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chustę wybrałam typu Pouch:) i to ja znalazłam robala w słoiku, z tym że Gerbera. Zadzwon do hippa i powiedz, pewnie bedą chcieli zebys odesłała słoik z zawartościa i przebadają. U nas skonczyło sie to fajnie, mamy zapewnione dostawy jabłuszek na dłuuuugi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! U nas dzień spokojniutki. Pogoda trochę lepsza na szczęście, ale kiedy będzie lato????????????? Starszym dzieciom kupiliśmy wspólny prezent - Scrable - i jak świromaniacy całymi popołudniami gramy... hihihi (na razie jestem najlepsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Najlepsze życzonka dla wszyskich małych solenizantów: Bartusia, Filipka, Mateuszka, Benjamina ❤️ Miałam dzisiaj nadzieję na miły wieczorek, bo mąż porwał mnie do kinka, ale po powrocie okazało się, że Kubuś dał babci niezłą szkołę. Jak wychodziliśmy grzecznie i mocno spał, był zmęczony, obudził się po pół godziny i płakał ponad godzinkę. Nie chciał jeść, pić, smoczka, zabawek... Troszkę się wkurzyłam, że mama po nas nie zadzwoniła, przecież w 15 minut bylibyśmy z powrotem. Teraz już spokojnie śpi, a ja się martwię co mu się stało - nigdy tak nie reagował, nigdy nie budził się po pół godziny od zaśnięcia z płaczem :( Czytałam kiedys o czymś takim co sie zwie \"lęk izolacyjny\", właśnie przed rozstaniem z mamą. Czy to może być to?? Podobno dzieci szóstym zmysłem wyczuwają, że mama wyszła :( Dobra, idę do sypialni, będę bliżej. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×