Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

"Nie palę już tydzień" robisz tak: wchodzisz standardowo na "odpowiedz na temat" i gdy sie pojawi okienko do pisania do piszesz tekst a u góry pisze: PSEUDONIM oraz Adres Tlen.pl . Wpisujesz tylko swój pseudonim jaki tam sobie wybrałaś i klikasz wyslij odpowiedź: i wtedy się Ciebie strona spyta o hasło i pod pseudonimem wyskoczy okienko"WPISZ HASŁO" i wpiszesz i dopiero gdy klikniesz wyślij odpowiedź to będziesz czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO dokładnie wytłumaczyłeś jak się zaczernić,ja też miałam z tym kłopoty,ale WESOLUTKI tak mi wytłumaczył,że nie miałam problemu,HUGO nie odpisałeś kiedy idziesz na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinko, 4 września rano wylatuję i dopiero wracam koło 18 tego, ale przy kompie będę być może dopiero koło 20 tego więc kuuupa czasu. Ale nie martwię się, bo wiem, że świetnie dbacie o to forum i w ogóle :) Nie ma to jak mieć pełne zaufanie do współtowarzyszy :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak smutno będzie tu bez Ciebie mój waleczny wojowniku,ale jest tu spore grono ludzi mądrych i myślę,że damy radę,chociaż na pewno będzie Ciebie nam brakowało,mam nadzieję,że"Nie rozszarpią nas kruki i wrony".Do trzeciego jeszcze się spotkamy to zdążę jeszcze pożyczyć Ci wspaniałego urlopu,który bardzo Ci się należy.Dobranoc HUGO-przyjacielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEZORNA ja też mam konto na nalogow,ale tylko dlatego,że tam jest motywator i sobie go sprawdzam i nic więcej,żadne czaty,żadne forum mnie nie obchodzi,a Was obchodzi kafe ,bo tu węszycie nikt Was tu nie zaprasza,to po co wchodzicie,a tyle w Was jadu i złości,że głowa mała,a HUGO zostawcie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezorna
bettina, ze ty tam jestes to wisi mi to, ale po co ktos wchodzi na portal którego nienawidzi ,nienawidzi tamtejszych ludzi ,no po co ? na zwiady? przyszedł węszyc?. hugo zachowaj się jak facet [facet który ma jaja a nie wydmuszki] i skoncz z tymi podchodami a z ludzie z nalogow przestana tu wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja juz po kawce, a WY? Hugo udanych wakacji życzę. Należą Ci się. Bettinko to dobrze, że nie uciekłaś nam, bo nie ma co się przejmować jakimiś anonimowymi wpisami. Jak może jakiś człowiek osądzać drugiego nie znając go. Hajka zaglądaj częściej jak juz uporasz się z pracą. Tomek głowa do góry, dasz rade, dla siebie i dla rodziny. Pamiętaj o tym! Bgrygor ja to jestem z Ciebie noprmalnie taka dumna, że szok! A tak się bałas na początku. Ciotka...... czekam tu na Ciebie zwarta i gotowa. Pierwszy dzien więc wsparcie potrzebne od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe pytanko............zaczernij się będzie nam łatwiej rozpoznawać, że nie jestes intruzem, tylko szukasz tu wsparcia. nie palę juz tydzień............z tymi kryzysami to różnie bywa. Czasem nie przychodzą wcale, czasem tylko na początku, róznie. Musisz byc po prostu konsekwentna. Mi jest bardzo cięko, chociaż to już 4 dzień chyba? Ale wiem, że nie mogę sie poddać i już. Trzeba walczyć aby wygrać. Spisz sobie na kartce swoje motywacje, które zachęciły cię do rzucenbia palenia i czytaj je, powtarzaj w koło jak mantrę. Mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wiecie jestem zła że prowadzicie dialogi z czerwieńcami ---tylko pytam po co??? może podoba WAM SIĘ że jest ty czerwono?? sory ale ileż można prosić a te proszenie to potłuc o kant dupy ... kiedyś było super a teraz e chwilami to szlak mnie trafia wiec kochani opanujmy się i skończmy rozmowy z patologią bo inaczej atmosfera się nie zmieni ok starczy po prostu się zeżliłam:( OT TO ---- kawka bez fajka muszę przyznać smakuje:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKUŚ no jasna sprawa że znajdę tu pomoc i oparcie ,,wiesz jeszcze tak mocno mnie nie muli ale pewno zacznie -dzień dopiero się zaczął ale dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Przezorna: ale co tu ukrywać --> każdy wie, że na nałogow mam dokładnie 6 kont z czego 4 mam do śledzenia innch użytkowników, jedno mam tylko dla siebie a to ostatnie spejclanie śledzi tylko Ciebie :) :*:*:* Także nic nowego tu nie powiedziałaś i jak Ci coś nie pasuje możesz zawsze iść poskarżyć się swoim autorytetom na nalogow, bo wiem, że jesteś w nich baardzo zapatrzona :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKUNIA a widzisz kawa bez papieroska dobrze smakuje wytrzynałas już kilka dni i dasz sobie radę ja pierweszy tydzień to normalnie do rodzinki się nie odzywałam nerwa takiego miałam że hej potem górka i spokoj papieros a co to takiego? Tak wię c głowa do góry i dajecie z ciotka radę doganiacie mnie i już powodzonka. Trzymajcie się wszyscy cieplutko do napisania w niedzielę. HUGO miłego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zajebisty mętlik w głowie to znaczy że się boję ,,,tak,, tak boję się żeby nie przegrać przecież wiem czego chcę a zarazem jest to jeden wielki znak zapytania>> och głupoty latają po głowie fajka jedna no i koniec ale to przecież pułapka myśli czy dam radę ?? POTEM ROZUM------------ tak bo bardzo tego chce..wytrzymam powtarzam by osiągnąć swój cel i mija krótka chwila i znów myśli palić mi się chce :(:( do jasnej anielki to świństwo jest paskudne i tak mnie męczy ALE NIE NIE NIE MOGĘ PRZEGRAĆ OJ NIE.... ufffffffffffffffffff trzymam się jakoś ale jest mi żle oj bardzo żle:( mam pretensje do siebie jak mogłam się w to wciągnąć ale cóż to nic mi nie da teraz jedyne to co mogę zrobić to się uwolnić od tego świństwa raz na zawsze bo inaczej będę tkwić w tym do końca życia A TEGO TO NIE CHCĘ...EEEEEEEEEEE koniec ględzenia głęboki wdech i heja z tym chwastem PRZECIEŻ MAM NA NIEGO WYJEB,NE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMKUŚ no ciężko i ta nerwówka oj sama siebie się boję tych ataków złości a najbardziej tego żebym nie darła japy na moją rodzinkę bo cóż oni są winni ---nic i mnie męczy teraz to spoko jestem w pracy ale jak wrucę do domu oj muszę się jakoś opanować przecież to moje największe skarby to dla nich i dla siebie chcę być wolna... jak się wydrę na męża to jest mi żle ale najgorzej jak na córcię -- zrobię wszystko by do tego ne doszło ale strasznie mnie to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JUŻ starczy tego biadolenia hura hura nie palimy pachniemy ciotka zmienia zastawienie humoru trzeba się radować a nie dołwać :) ot to cieszymy się i nie stękamy ..stękanie zostawiam na bardziej milsze odniesienia jakieś mizi mizi z mężem haha nono IKMA JEST GITARA puszcza mnie smutek i żal a w główce robi sie lepiej bo nie jaram śmierdzieli i mówię im FAK FAK:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka, głowa go góry. Wypędzaj te myśli. Mi też ciężko, ale z każdym dniem coraz lepiej. Już mam chwile gdzie zapominam o tym chwaście. A ja tez się dre na rodzinkę i tez mi z tym źle, ale staram się jak mogę panować, a jak juz nie mogę wytrzymać to wychodze na dwór i dre się w powietrze. Tak tak naprawde tak robie, to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO--- co to ma być ??????ciotka sama >>> nie wyrażam zgody nie nie tak to nie będzie piszemy ... uch jak fajnie że Was tu wszystkich mam... a jak tam TOMEK >??? CO U CIEBIE?? DAWAJ PISZ PISZ bo lubię czytać hej czekam i ciesze się bo w grupie razniej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok -- tylko obawiam się że ja jak wyjdę i się wydrę to sasiedzi zadzwonią po służby pożądkowe ;) ALE CO MI TAM JAK TRZEBA BĘDZIE TO SIĘ WYDRĘ W NOSIE TO MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Zbliża się weekend to pogoda do kitu.U mnie pada,ale mnie to nie wzrusza bo jestem w pracy.Hugo życzę Ci udanego wypoczynku,po powrocie z urlopu wpadnij do nas.Wszyscy Ciebie potrzebujemy! Ciotka, od wczoraj po godz.18 miałaś nie palić :) czy dotrzymałaś słowa? Imka wielokrotnie to powtarzałam że trzeba oswoić się z myślą,że papieros dla nas nic nie znaczy,troche cierpliwosci i zapomnisz,że paliłaś! Bettinka u Ciebie zbliża się pół roku BP. gratuluję! Za Wszystkich tu obecnych rzucających palenie trzymam kciuki! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżeństwo.Miło mi że jestem z Wami i mogę towarzyszyć w trudnych chwilach rzucania palenia. Ciotka ,Imka, mamy misje do spełnienia - definitywnie rzucić to świństwo.Jesteśmy początkującymi,żyję nadzieją że nam się powiedzie? Nadal nie palę,chociaż ciągnie mnie niesamowicie,zwłaszcza gdy czytam intruzów! Betinko również gratuluję długiego stażu BP.bgrygor (trudny nik do zapamiętania) powodzenia w niepaleniu.Chciałem zapytać nawiedzonych - kto może mi zabronić pisać na innym forum? Od dawna jestem zalogowany na stronie Medycznej i nie ma tam takich porąbanych wpisów jak tam skąd prędko usunąłem swoje konto! Hugo życzę miłego spędzenia czasu na urlopie,oczywiscie BP. Życzę spokojnego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim,dziś jestem ostatni dzień w pracy.W niedziele odlatuję do ciepłego kraju.Do pracy wracam 17września. Nie paląc można miec dużą kasę w kieszeni.Zamiast fajek wybierzcie wczasy,to chyba lepiej się opłaca - co? Po powrocie zajrze do Was i mam nadzieję,że Imka i Ciotka nie będą paliły? Hugo[czesc) miłego wypoczynku życzę. Trzymajcie się dzielnie Wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dzień na spokojnie sobie to wzięłam ciotka i imka tylko spokój :) ty od irracji idź tam skąd przylazłeś i napisz sobie to tam gdzie jesteś. Ciotka wybacz tfu tfu tfu nigdy więcej do orange nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie wróciłem z pracy i jestem zadowolony bo wracając dopiąłem na ostatni guzik sprawy urlopowe ;p Cotka, Im-ka --> bardzo ładnie nie palicie i niech tak pozostanie :) "Nie palę tydzień" --> jesteś teraz czarna jak noc ;p Pogromco Kraluchów--> dziwny ten Twój przekaz :D Kafeteria pozdrawia forum medyczne !;) Miłej reszty dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, Ciotka czy rzeczywiście już nie palisz? Jesli to prawda to cieszy mnie ogromnie. Imkuś dasz radę,trzeba tylko chcieć! Bettina,bgrygor,Hugo gratuluję! Trzymam kciuki za Was. Ja to już nawet nie liczę dni BP. teraz to nie jest dla mnie takie istotne.Milrgo wieczoru życzę. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×