Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Ja naprawde nie chce sie nad sobą użalać, ale z godziny na godzinę widzę, że to mi nic nie da to zaparcie. Czuje jakbym sie rozpuszczała. Muszę wytrwać, muszę. Hugo proszę nie wdawaj sie w gadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imka spoko spoko zadaj sobie pytanie za czym ty tak tęsknisz??? przecież to świństwo niszczy Ciebie i Twoje życie..Przestań się bać nie masz czego --życie bez chwasta jest twoją przepustką do szczęścia więc co jest ??? hej hej uśmiechnij sie nie masz być smutna tylko szczęśliwa pomyśl ---kiedyś opowiesz synkowi jak dzielnie walczyłaś dla niego;;; dla siebie i jaka jesteś dumna że to zrobiłaś :) Dasz radę zamknij oczy i powiedz sobie to co obiecałas --koniec z jaraniem niech się dzieje co chce ja już nie zapalę. Wiesz o tym że palenie zaczynamy od jednego fajka i na tym jednym czyli ostatnim kończymy ty to masz już za sobą więc nie marudz tylko wal chwasta w ryj o tak paskudnie się wyraże a ja mu walnę poprawkę .. KONIEC KONIEC PANIATNO ??? JUŻ nie jesteś osobą palącą i przestań się bać być nie palącą .... A TERAZ DO HUGA proszę cię nie prowadz dialogu z tymi co tylko na to czekają nie daj się w to wciągnąć nie zwracaj na to uwagi choćby nie wiem jak cię zdenerwowano nie warto tak będzie lepiej bądz mądrzejszy ok proszę:) to samo pisze do Betinki która wieczorkiem zapewne się tu pojawi NIE zwracaj uwagi na bzdety my Cię tu znamy uwielbiamy i wiemy dokładnie jaka jesteś wieć olej to sory że tak brzydko się wyraziłam ale tylko tak będziemy miec spokój na naszym forum ,,jest już tak miło nie warto tego zmarnować a jedynym wyjściem jest nie prowadzenie dialogu z takimi osobami BETINKO JESZCZE RAZ DZIEKI WIELKIE ZA tWÓJ DOPING I WIARĘ WE MNIE zrobię wszystko by tym razem was nie zawieść SŁOWO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 42
Im-ka mówisz jakbyś z cukru była :D Spoko luzik, to tylko kwestia ogarnięcia trybu dnia i czasu wolnego. Z czasem się przyzwyczaisz do "nowej sytuacji". Każdy tak ma i już :) A ja za tydzień ponownie wyruszam na wakacje i cieszy mnie to, że nie palę, bo tam raczej się nie pali :D Pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, sorry, pisałem na szybko i dodałem sobie trochę lat :D Hehe, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba walczyć dalej. Masz racje Hugo z cukru nie jestem, dam rade. Ciotka czekam tu na Ciebie. Takiego kopa mi było trzeba, aby mi przypomnieć, że mam dla kogo życ i dla kogo rzucic to dziadostwo. Masz racje rzuciłam i koniec nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IKMA PRZESTAŃ się męczyć przecież musisz mieć wiarę i chęci i masz tylko zapominasz o tym zapominasz też o tym że możesz to zrobić i dobrze o tym wiesz no BABO NIE NERWUJ MNIE :( jestes wolna i nie palisz nie boisz się życia bez chwasta i wiesz żę nie ma za czym tęsknić to tylko śmierdzący chwast a ty jesteś uzależniona i właśnie się leczysz ale nie tęsknisz bo nie ma za czym i się nie boisz a to jest podstawa no dawaj IMKA WEŚ GŁEBOKI WDECH i jest OKOKOKOKOKOKOKO ;) CIOTKA jest z tobą i wieży w ciebie nono i proszę mi pokazać swój start a nie biadolenie paniatno NO WIEM ŻE TAK WIEC --- HURA IKMA JUŻ NIE JARA HURA TRALALA HAHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa Pewno że tak wpadam 01.09 i mam wyjeb..e na chwasta :) nie polę i koniec słowo tak musi być nie może być inaczej łał ale będzie szał IMKA I CIOTKA wygrały no no piknie to brzmi uuuuuuuu jak piknie no i tak prawda będzie >>>>>>>>>>. wolność dla nas i naszych rodzin a przedewszystkim dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi lepiej. Miałam mega kryzys - pierwszy. Nie poddam sie o nie!!!!! Do zobaczenia jutro. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Gdyby nie wy napewno bym juz poległa. Życzę wszystkim miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie starzy i nowi bywalcy topika.Nie było mnie dośc długo ale rodzinka dała zakaz korzystania z neta.IMKUNIA wytrwaj, musisz Coituchna bierz przykład.Imkunia to nic że przytyjesz ja do przodu 10 kg ale jestem pachnaca.Pierwszy miesiąc straszne zaparcia nie pomogły tabletki,teraz to już pikuś znaczyt się jest ok.Wszystkim dopiero rzucajacym powodzonka ja zaczęlam 3 miesiące po prostu nie pale i juz podobnie jak BETINA przeszłaM to łagodnie i bezboleśnie mozna powiedzieć żadne wspomagacze znaczyt się a a palilam ponad 30 lat.Jak rodzinka dopusci do neta to jutro sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_BP
Smiac mi sie z Was chce, wszscy Wy co sie tak meczycie z ta Wasza silna wola. .. to naprawde jest swietny proces rzucanie palenia. to strach Was blokuje. Boicie sie nie palenia, dlatego palicie. Oh ah juztro rzuce oh ah znowu paperos wygral... lol... spoleczenstwo wam wtyka, ze trzeba sie meczyc przy rzucaniu, trzeba miec silna wole.. Ulegliscie praniu mozgu. Tak czy inaczej... powodzenia... ale uwiezcie mi, to nie jest wcale trudne... Jezeli probowaliscie silnej woli, tabletek hipnozy i nic nie pomaga sie uwolnic, polecam Allen Carr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawnych i nowych bywalców tego forum.Imka przesyłam słowa unania dla Ciebie.Rzucić palenie,to nic trudnego,wystarczy tylko chcieć! Wiem z własnego doświadczenia,nie używałem żadnych substytutów,po prostu następonego dnia nie kupilem papierosów i po problemie,równiez paliłem długo ponad 23 lata!.Teraz to nawet mi nie w głowie palenie.Wystarczy chcieć i wszystko da się zrealizować.Jestem ciekaw czy Ciotka przestanie palić? Nasze motto,nie palimy pachniemy krytykantów olewamy! Jakieś nasienie plotkarskie wsadza tutaj facjatę i szuka zadymy! Bettina nie przejmuj się idiotkami,pies szczeka a karawana jedzie dalej! Spokojnego wieczoru życzę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,fajnie się Was czytało,bo było dużo wpisów.IM-ka trochę więcej wiary w siebie,wytrzymasz i zobaczysz jak to fajnie nie palić,wiem że ciężko to znosisz,ale tak ma większość ludzi,akurat mnie to ominęło tak samo jak BGRYGOR,ale to są wyjątki,zobaczysz będzie dobrze,widzisz już ponad dobę nie palisz.CIOTKA pozostałaś jedyna na tym forum paląca,ale do 01.09 już blisko i mam nadzieję,że nie zawiedziesz i siebie i mnie.Gwoli ścisłości na nalogow wchodzę tylko ze względu na motywator,a w utarczki słowne nie wchodzę,to poniżej mojej godności.Pozdrawiam serdecznie i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłem się. Posłuchaj "nieważne_kto": wali mnie kim jesteś i wali mnie to czy Bernadeta robi Ci koło dupy i czy wchodzi na nalogow czy nie. Może sobie być dwulicowa, pięciolicowa i może nawet robić Wam tam burdel. Naprawdę mnie to nie interesuje bo tutaj jest wobec nas w porządku i można po ludzku pogadać. Jeżeli miałeś zamiar oczernić ją na naszych oczach to Ci się nie udało i choćbyś wklejał jej "utarczki" z nalogow to ja osobiście sikam na to ciepłym moczem. Pewnie Wam się należało i tyle. Mam nadzieję, że to co napisałem dotarło do Ciebie. Idź teraz przekaż swoim znajomym na nalogow, ze bardzo serdecznie ich pozdrawiamy i życzymy dalszego niepalenia. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ramach przypomnienia chciałbym powiedzieć tylko, że czy chcecie czy nie, ale to WY ludzie z nalogow pierwsi zaatakowaliście kafeterię rzucając tu pomyjami na każdego z osobna, ale za to pierwsi płakaliście jacy straszni jesteśmy i jak to strasznie obgadywaliśmy. Po prostu trzeba się liczyć z konsekwencjami pewnych decyzji Kochani. My wcale nie chcieliśmy, nie chcemy i nie będziemy chcieli wojny, ale jeżeli ktoś przesadza to pokażemy gdzie jego miejsce. Czy to takie trudne do zrozumienia? :) No i już :) Jeszcze raz miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta która ma godność?
BERNAETTA nie bądz judaszowata.Wchodzisz,wciskasz się do rozmów,tylko ludzie z nałogow cie wyczaili i nikt nie chce z tobą rozmawiać!!!! Coś ty za jedna że opowiadasz że nasze rozmowy są poniżej twojej godności????? Tam sobie ludzie pomagają wzajemnie i są życzliwi dla siebie,a ty wchodzisz na ściany profilui i piszesz pierdoły nie znając ludzi.Jak tak można być tak fałszywym? Jeszcze troche to i tutaj poznają się na tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne_ kto
W sumie ,to niech sobie siedzi...sama,osamotniona,nielubiana...zacznie się wrzesień, seriale ,to sobie pójdzie :D,PLATKARA. Na nia to ja mam wy..e, ale nie znoszę fałszywców,oj nie. Na nalogow ma prze..e. A tak ogólnie,to trzymajcie sie od nas z daleka.Bez odbioru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za idioci się tu pojawiają.Hej ty czerwieńcu ja np. nie zamierzam wchodzić na jakieś strony! Nie interesują mnie wasze rozmowy bez sensu.Nie masz co robić to wejdz na czat nalogow,tam znajdziesz sprzymierzeńców na swoim poziomie!SPADAJ! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadeta jak będziesz tu to daj na siebie namiar (dokładny nick) z nalogow. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekwirko nie przejmuj się nimi. Niedługo wrzesień to pójdą sobie do szkoły i będzie spokój. A swoją drogą to wiesz jak to jest z nalogow. Sami napinacze a nic nie staje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, odkryłeś Amerykę ! :) Miało być bez odbioru więc co tu jeszcze robisz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że bardzo śledzisz nasze rozmowy tutaj :) Nam karzesz się trzymać z daleka a sam ciągle zaglądasz, a to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: pisałem do Bernadety a tu nagle Ty mi odpisujesz... Powiedz wprost o co Ci chodzi bo to jest irytujące :) Ale chyba się domyślam dlatego rozwieję Twoje wątpliwości: 1. Każdy tutaj ma konto na nalogow 2. Każdy tutaj jest dwu i pieciolicowy 3. Każdy tutaj 24h siedzi na nalogow i dokładnie śledzi i zapisuje każde wasze słowo 4. Każdy tutaj szuka pretekstu, żeby wszcząć wojnę 5. Bettina, Ja, Ciotka, Im-ka-blue i Fajans jesteśmy tajnymi szpiegami na nalogow. Are you happy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne_ kto
Zaglądam ,a mam loga robi różnicę .Mam tylko nadzieję,że przestaniecie mieszać na naszym ,o niebo ciekawszym i graficznie i osobowo portalu. A ta cała Bernadeta....szkoda gadać. Nie chce mi się z wami gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Zderzenie z rzeczywistością "niewirtualną" Cię przerosło i się unosisz :) Zejdź na ziemie "przezorna" bo świat to nie tylko internetowe przepychanki i afery a widzę, że tym żyjesz od dawien dawna. Tak więc mogę Cię śmiało nazwać dzieckiem internetu i mam nadzieję, że gdy we wrześniu wrócisz do szkoły to rodzice troszkę Ci ograniczą te wszystkie czaty itd. bo ewidentnie się zagubiłaś. Życzę Ci szybkiego powrotu do rzeczywistości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Zderzenie z rzeczywistością "niewirtualną" Cię przerosło i się unosisz :) Zejdź na ziemie "przezorna" bo świat to nie tylko internetowe przepychanki i afery a widzę, że tym żyjesz od dawien dawna. Tak więc mogę Cię śmiało nazwać dzieckiem internetu i mam nadzieję, że gdy we wrześniu wrócisz do szkoły to rodzice troszkę Ci ograniczą te wszystkie czaty itd. bo ewidentnie się zagubiłaś. Życzę Ci szybkiego powrotu do rzeczywistości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam wszystkim za obronę mojej osoby,czuję się zaszczuta,ale dzięki Waszej postawie postanowiłam zostać,chociaż już chciałam się wylogować,Wiiktoria dzięki,wiesz za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czerwonych juz dziękujemy. Hugo po ci Ty sie wdajesz w te gadki, przecież oni specjalnie prowokują. Bettina nie bierz sobie do serca tego co oni plotą. Zajmijmy sie soba i nie zwracajmy uwagi na intruzów. Ja zaczynam kolejny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany?
a z hugo to chętnie na kawkę wyskoczę broń te swoje panie broń wrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×