Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Prawdziwie żywe Forum - pełne zamieszania i kontrowersji. Trolle nadają mu niepowtarzalny klimat i smaczek. Właśnie w Trollach Wasza siła - lubię z nimi pisać. Ich nienawiść jest taka prostolinijna i szczera... Inne fora są zdecydowanie mniej ciekawe. Macie wielu fanów! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YEAH!!!!:D
Tematu nie usuną,bo zaglądalność nakafe spadnie:D A i te stare suchotnice nie będą miały gdzie się produkować,i tak dobrze,że tu fot wstawiać nie można ,bo mielibyśmy niezły stadion tysiąclecia z fajansem.:D A propo ,żyjesz jeszcze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaa,mówi nam to
między innymi to,że Ty i inne wywłoki z nalogow bedziecie w pokojach bez klamek:DMiłego pobytu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia :):)widzę pustki niedzielne no cóż u mnie pachnąco i to się liczy pozdrawiam wszystkich cieplutko no i cóż kończę CZERWONE WPISY MAM PROPOZYCJE MOŻE URLOPIK haha bo to co jest pisane obecnie to sięga dna ,,, przecież to forum za temat rzucania palenia a piszecie banały ie do zniesienia>>>>> może wystarczy ????????????????????/// było by miło jednym słowem normalnie bysie zrobiło........................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ostatnia niedzielna osoba postu dziś mam zasztyt być pierwszą haha>>>>wpadłam sie przywitać pachnąco i życzyć wszystkim udanego dzionka ,,u mnie jest ok ,, humorek także więc tylko się cieszyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imcia,,, Monia >>>>.hej kobitki dajcie znać co tam u Was jak humorki ..??????????????????/ wpadnijcie pisząc jakiś pościk ciocia tak ładnie Was prośi _:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkadee
Wiiktor a niby za co mieli by mnie zbanowac? chce przestac jarac i szukam normalnego forum gdzie pisze sie o sposobach i metodach przestania palenia. No tutaj napewno nie znalazłam nic związanego z tym tematem. Brednie , oszczerstwa itp. przynajmniej tak było do tej pory. miłego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkadee
Dziękuję bardzo. zdązyłam poczytac wczesniejsze stronki i tak sobie mysle ze autor tego wątku powinien zmienic temat na ''bez cenzury''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak zgadzam się ostatnio to jest tu bagno ale w tym całym bagnie są tez osoby normalne które walcza ,pomagaja sobie i są dzis pachnace :) pozdrawiam miłego dnia żeczę...szkoda tylko że nie jest tak jak kiedyś miło i pomocnie chociaż myślę że jeszcze tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat sobie nie mam nic do zarzucenia ,,,nikomu nic złego nie zrobiłam,,,,, jedyne co to tu zrobiłam to z nałogiem walczyłam a forum i osoby tu poznane pomogły mi osiągnąć mój cel .. Udało się :)dziś jestem pachnąca i szczęśliwa więc mam wspaniałe doświadczenie które znalazłam i doznałam właśnie tu>>>> a to co złego o mnie tu pisano to nie dla mnie żadnego znaczenia ;0 ).. ważne że dziś jestem dumna z siebie ,, Życzę wszystkim tego samego.....pozdrawiam:) i dziekuję wszystkim którzy mnie tu wspierali i nie raz i nie dwa z dołka wyciągali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ciotki
Tak trzymaj. Pozdrowienia bezdymne i pachnące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje Ciotka
szkoda jedynie,że inni nie poprzestali na tematyce związanej z nikotyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ciotki
Wydawało im się, że poprzez pewną anonimowość mogą się dobrze bawić. Ale oni tylko pokazali jakimi są naprawdę ludźmi. Poszczekali, poszczekali, a karawana idzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM że wiele dla mnie znaczyła i nadal znaczy walka z paleniem>> bo to moje wielkie marzenie---które tu się spełniło-- ale czy bez forum też by tak było????? wiele razy właśnie tu>> się podniosłam i teraz wiem że morzna ...moje marzenie się spełniło i to dzięki Wam ..FAJNIE JEST--- JAK SIĘ WIE ŻE JEST KTOŚ TAKI JAK TY I MA TEN SAM PROBLEM .. RAZEM Z TYM WALCZYĆ --jakoś JEST tak lżej więc po co tyle :)bzdetów tu na forum wypisywane jest ?????????????? czy ktoś to wie????????/ raczej nie!!! ALE WIEM JEDNO--warto a razem morzna duzo zdziałać:):) ------------ Imciu dwa słowa do Ciebie>>> odezwij się!!! --- napisz jak CI leci ?? bo u mnie jest ok:):) A co u ciebie napisz bo cioci smutno jest ;;;NALEGAM HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka:)widać ,że jesteś
bardzo otwarta i sympatyczna.Dasz radę i sama ,tylko w to bardzo mocno uwierz.W siebie i to,ze nie ma rzeczy niemożliwych:)Powodzenia. Tematów odnośnie rzucania palenia jest w necie cała masa,jak nie tu ,to gdzie indziej Ciotka na pewno uzyskasz wsparcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkadee
wiadomo kogo mozna unikac? obawiam sie ze nie. anonimki zawsze będą pisac[mam tu na mysli złosliwe i obrazliwe wpisy]Zaproponowano mi ta stronke więc jestem ale widze ze trafiłam pod zły adres.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropkade -- zrób sie czarna a czarni to ludzie z tym problemem co i Ty zreszta sama sie rozpoznasz życzę CI powodzenia i zapraszam nie uciekaj mnie już trochę znasz haha:) DZIĘKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA:) WSZYSTKIM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wrażene,że.....
pisze sie tu zupełnie nie na temat....a szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to forum na temat jak rzucic palenie----------choć wiem że czytając ma się inne wrażenie >>>cofnij sie prosze kilkanaście stron wcześniej np;140 np; i dalej kiedy to jeszcze było normalnie ,,teraz jest dużo inaczej wiem i smuci mnie to ale tak jak wcześniej wspominałam jest tu dużo wspaniałych ludzi którzy walczą z nałogiem i potrafią podać pomocną dłoń i nie ukrywam iż brakue tu takich osób dlatego zachęcam do pisania tu na tym forum aby powróciła dawna atmosfera ,,nasze motto to nie palimy --tylko pachniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka,te osoby
które tak bezinteresownie pomagały zmieszano z błotem,i wszyscy się temu przyglądali.Gdzie wtedy byłaś ,co?:)Tak łatwo schować głowę w piasek prawda?Ale bronić każdy się bał,bo a nuż podpadnę tej czy innej osobie.Wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁO MIŁO ALE SIĘ SKOŃCZYŁO!
Ciotka nie oczekuj od ludzi żeby znów włączyli się do pisania na tym topiku! Dziwne nie jest że mądrzy zrezygnowali przebywania tutaj.Ten topik zszedł na psy. Podli ludzie chcieli się dowartościować w ten sposób ubliżając innym. Zgadzam się z osobą "Ciotka,te osoby" Każdy podkulił ogon i milczał. Daj sobie spokój z przywoływaniem innych bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie uczestniczył w tym bagnie. Mnóstwo Wspaniałych osób zrezygnowało i na pewno nie wróci Jest mnóstwo innych topików i można pisać na temat rzucania palenia.Na innych stronach Administratorzy nie dopuszczają do takich sytuacji.Dają bana potem blokują takiego osobnika,nie ma takiego dziadostwa to co tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani . pozdrawiam wszystkich, moge powiedziec ze JESTEM, narazie na próbe zobaczymy jak będzie.Pozdrawiam Ciotka serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wspominałam nie mam sobie nic do zarzucenia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, jeśli nie broniłam to zapewne był tego jakis powód,,,,,, nie taki że potwiedzam jakieś oszczerstwa ale taki że nie był to mój temat np; nołogowiec ,iracja czy adim nie wiem nic na ten temat i nie chce wiedzieć bo to nie moja sprawa.. Jestem tu bo walczę z nałogiem i osoby które walcza razem ze mną są mi bardzo bliskie i takie będą nie musze im tego udowadniac >>> chcę tylko powiedzieć że jeśli ktoś chce rzucic palenie to zapewne znajdzie tu oparcie bo są osoby które to rozumieją ,,, intrygi moga byc wszedzie ważne żeby nie palić i doceniać osoby które wzajemnie sobie pogajaą w np;BETI,, IMCIA,, HAJKA ,,KASIA ,,MARA ,, I WIELE WIELE INNYCH I WSZYSTKIM UDAŁO SIĘ SKOŃCZYĆ Z NAŁOGIEM I TO JEST PIĘKNE:)dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropkadee --WITAM CIE i bardzo sie cieszę że chcesz być tu z nami pomimo iż tyle złośliwości można tu czytać ale NIE WSZYSCY SĄ TACY !!! ja witam cie cieplutko i jestem z Tobą :) POWODZENIA ---JESTEŚ JUŻ NA STARCIE trzymam kciuki :) POZDRAWIAM USMIECHEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA I JESZCZE JEDNO_____ ja nie raz i nie dwa byłam poniżana i jestem tu do dzis dnia,,,,,Nie mam do nikogo żalu i pretensji wręcz przeciwnie dziekuje tym którzy nie pozwolili mi się wycofać z forum bo dzieki temu dalej mocno się trzymam w swoim postanowieniu ,,, nie raz łza kręciła się w oku ale warto było bo marzenie mojego życia sie spełniło:) CO NAS NIE DOBIJE TO NAS WZMOCNI KOCHANI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Cioteczko ty się nie przejmuj tymi durnymi wpisami,pamiętaj jedno ja codziennie wchodzę na tę stronę i czytam,niekiedy nie chce mi się nic pisać po tym co tu się dzieje.Podziwiam Ciebie Ciotka za determinację w tym co robisz,cieszę się,że nie poddajesz się,lubię czytać Twoje rymowane wpisy,a z resztą wiesz,że Ciebie lubię.Nie musiałabym tu wchodzić,bo wiesz,że nie mam problemu z papierosami,ale wchodzę,bo zżyłam się z Tobą,Imką,Kasią44 i innymi,Których już tu nie ma.Trzymaj się Cioteczko,dobrej nocy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są są BECIA tylko nie piszą bo bywają tu osoby które lubia mieszać z błotem i poniżać ale wiem ze czytają nas NA PEWNO WIĘC POZDRAWIAM WSZYSTKICH: ) BETI ja też Cię bardzo lubię i podziwiam że zawsze we mnie wierzyłaś że nigdy nie zwątpiłaś nawet nie wiesz jak wiele to znaczy dla nałogowych palaczy(lubisz rymowanki to masz ) a ja się nie przejmuję ja po prostu się raduję że już smrodu nie próbuję haha :) śpij słodko i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MIE BETI WTEDY BYŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumie po co te pytania i czemu maja służyć??????????????????????????????????????????????????????? my potrafimy sie zrozumieć nawet nie komentując wszystkiego na forum , nie denerwuj się tak po co jeśli ktoś cię w jakiś sposób upokorzył a nie miał racji to kij mu w du.e ,,niech spada .. tu jest ważne by pomagać sobie w nałogu więc trzymajmy sie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze jakieś wskazówki ktoś napisze odnośnie nie palenia to bedzie super i bynajmniej na temat i zapewne dużo osób z uwagą poczyta ??!!! JA ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEGO DNIA A NA PEWNO PACHNĄCEGO :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×