Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

marika212 ..... bardzo niepokojące jest Twoje milczenie !!!!! mam nadzieje ze sie trzymasz ?????? bo ja nadal trzymam kciuki !!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bobmado..................cały czas. Nie chce psuć sielankowego nastroju.................i dlatego się nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 jakiś smutny dzień ??????? ;))))) jak sie trzymasz dajesz rade ???>:)))) :P :D i nie obserwuj tylko pisz po to jest to forum wymienimy sie doświadczeniami jak trzeba bedzie pocieszymy i pośmiejemy sie wszyscy !!!!!!!! pozdrawiam P :P dużo uśmiechu i dobrego humorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado - niestety nie jest on zbyt udany........ Nie wiem co się dzieje.... Zamiast czuć się wolną czuje się jakbym była w klatce, jakby ktoś mi czegoś zakazywał-z czym nie mogę się pogodzić. 15 lat palenia jednak daje o sobie znać. Gdy byłam smutna - paliłam, gdy byłam wesoła - też paliłam. A teraz.........? Chyba jak się dochodzi do takich wniosków to dobrze nie jest. Gdzieś po drodze zgubiłam motywację - muszę jej poszukać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motywacja jest te nascie dni bez fajki !!!!!!!!!! pomysk szkoda potem trzeba przechodzic jeszcze raz przez to samo !!!!!!!!!!!!!! uwierz lepiej teraz jeszcze pare dni przmeczyc a potem juz jest tylko lepiej !!!!!!gdzdie twoja duma ??????? wez sie w garsc to przeciez był tylko papieros to nie on decyduje w zyciu co masz robic i na co masz ochote !!!!!!!!!! ja nadal wierze w Ciebie dasz rade !!!!! trzymam kciuki :D usmiechnij sie :) :D :) !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem dumna tylko pełna pokory.........nawet wobec takiego nałogu. Nie wiem czy dam radę. Wiedziałam, że jak zacznę pisać to właśnie tak się skończy - rozczulaniem się nad sobą. Jestem beznadziejna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 moze własnie tego ci brakuje nikt Cie nie załuje !!!!!!ja wiem ze jest cieżko sam to przezyłem ale musisz wytrzymać jak Ci pomoże to płacz krzycz tak jak pisała nilan....... marika ja w to wierze ze wytrzymasz przestań myslec zajmij sie czyms ............ nie znam Cię ciężko mi doradzać bo nie wiem co lubisz ????ale zrób cos dla siebie bądz dumna z tego ze nie palisz nie przygnębiaj sie tym ..!!!!!!!! naprawdę warto wytrzymać ten okres !!!!!! sama mi to kiedyś powiesz :))) a teraz uśmiechnij sie !!!!!!!ja jestem z tobą dasz rade !!!!!:) ja myślę ty sie uśmiechasz i nie palisz a jutro juz bedzie ok !!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 mam nadzieje ze dzisiaj jest :) :) :) :) :) duzy i dumny !!!!!!! miłej cieplutkiej niedzieli dla wszystkich :) :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanqq
Hej, Mój znajomy pali epapierosa tej firmy http://skocz.pl/epapieros Sam jednak się przyznaje, że sam nie wie czy rzuci palenie w ten sposób! Plusem jest to, że paląc w pokoju, nie śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego by tu zacząć? Właśnie mija 21 dzień mojego niepalenia!!! Dzisiaj spotkałam się z moimi przyjaciółkami (przyjaciółki od fajki) gdy doszło do częstowania papierosem grzecznie odmówiłam ( nic wcześniej im nie mówiłam o swojej abstynencji). Powiedziałam że nie palę i żeby mnie nie częstowały. Stały jak wryte (hahahaha) a ja poczułam OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ . I pomyśleć że gdyby ta sytuacja miała miejsce wczoraj to bym poległa - na 100%. Bobmado dzięki Tobie przetrwałam wczorajsze piekło. Nie znam słów do wyrażenia mojej wdzięczności. Dzisiaj jestem szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i jeszcze jedno - moje przyjaciółki mogą mnie teraz pocałować w.............................mój pięknie pachnący nosek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NETKA_1978
Witam Jestem tu 1 raz a nie pale od wtorku chyba albo od środy... Powiedzcie mi czy ten głód z braku nikotyny długo się utrzymuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklarz
witam walczacych .ja 18 dzien bez papierosa ,jest ciezko ale tak jak wszyscy tutaj walcze,oprocz "pocieszyciela" .nillan 212 trzymaj sie!!! DLACZEGO WPADANIE W NALOG JEST TAKIE PROSTE A KONCZENIE ZA>>>>>>>e TRUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 jesteś wielka !!!!!!! masz dziewczyno ze tak powiem w cudzysłowiu "jaja" no cóż więcej mogę napisać bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))) humorek mi sie poprawił bo powiem było ........:(((( Miłego słonecznego cieplutkiego poniedziałku :))))))) dużo uśmiechu dla wszystkich trzymać się :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklarz ja tez rzucałem wiem ze wystarczy ta jedna chwila załamania i wszystko trafia .............no właśnie :)))) a jak mam czas to tu zaglądam !!!!mnie tez pocieszano jak było mi źle ....... i mam nadzieje ze nie zapomnicie o tych którzy będą walczyć po was !!!!!!!!!!!! i znajdzie się ktoś kto podaruje jakieś miłe słowo bądź wyleje na głowę kubełek zimnej wody na opamiętanie :))))))) NETKA_1978 dwa tygodnie !!!!!! nie będę czarował jest duży brak potem stopniowo zanika....... jak poczytasz forum to zobaczysz trafiają się małe kryzysy z którymi sobie trzeba jakoś poradzić :))) powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Piękny mamy dzień - i w serduszku jakoś tak słonecznie!!! Bobmado u mnie humorek też dopisuje (mam nadzieję że tego entuzjazmu starczy mi na dłużej). Pozdrowionka dla wszystkich rzucających!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wystarczy wystarczy a jak zabraknie jakos damy rade !!!!! :))))) !!!! znalazłem kiedys takie piekne słowa ........ :)))))) moze sie komus tez spodoba """""Musisz Nauczyc Sie Zatrzymywac Lzy W polowie Twarzy Tak By Nie dotknely Usmiechu.""""""" trzymajcie sie pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Kolejny tydzien,praca,dom,obowiazki...ach,zycie No i kolejne dni pachnace bez papieroska.. Marika212---brawo!!!!! Ciesze sie ze przetrwalas "nawrot",i widzisz teraz ze jest o co walczyc,tak jak napisalas "ogromna sadysfakcje" ;-) Za mna juz tez "ten" dzien,ale wiem ze to nie byl ostatni,kazdy z nas przezywa to inaczej,jeden dzien mialam tzw"zal po stracie" a drugi to byl ogromny glod nikotynowy.....jestem czujna wiem ze "licho" nie spi..... Trzymam za wszystkich kciuki,bedzie dobrze....i milutkiego dnia wszystkim zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz rzucić ot tak z dnia na dzien to przygotuj sie psychicznie i dopiero rzuć.ustal sobie realny termin najlepiej ważny np od urodzin, od nowego roku, od 1 dnia miesiąca itd. Ręce zajmuj czymś np baw sie moneta, kulki w kieszeni ;) w ustach lizak, guma do rzucia, słonecznik, cukierki. Ale najważniejsza jest silna wola. Jesli nie chcesz rzucić to nie rzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz rzucić ot tak z dnia na dzien to przygotuj sie psychicznie i dopiero rzuć.ustal sobie realny termin najlepiej ważny np od urodzin, od nowego roku, od 1 dnia miesiąca itd. Ręce zajmuj czymś np baw sie moneta, kulki w kieszeni ;) w ustach lizak, guma do rzucia, słonecznik, cukierki. Ale najważniejsza jest silna wola. Jesli nie chcesz rzucić to nie rzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........a co tu dzisiaj tak cichutko :))))) ???????? :P :D pozdrawiam wszystkich kończących prace :)))) ja niestety dopiero zaczynam :))))) :D :D :D P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooo :-) Juz po kawce,teraz biore sie w koncu za prace,jest dobrze dzisiaj(chyba),dni ostatnio sa strasznie dluuuugie :-( Marika212,a co u ciebie? Czytajac twoje wpisy,czuje ogromny smutek :-( Ja tez czasami bije sie w cholere i mysle po co czlowiek kiedys w ogole zaczyna kopcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ........pozdrawiam miłego popołudnia i humorku takiego jak dzisiejsza pogoda :))))) :P :D trzymac sie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ha ha ha :)...........witam w zimowy ale wiosenny poranek :) :) niesamowitego wspaniałego dnia :P !! mam nadzieje ze u was tez świeci słońce :) marika 212..... cos cię nie słychać jak tam humorek ????? uśmiechnąć się i ......................wiecie co ja nadal za was trzymam kciuki :))) pozdrawiam P> ps: (teraz to ja pisze sam ze sobą ) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się nie pali
WITAM! Czy ktoś z Was czuł się jakby na "kacu" po rzuceniu palenia? Cały czas czuję pragnienie......jakby organizm chciał się oczyścić. Mieliście tak? Tydzień jak nie palę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado- humorek dopisuje....dziękuje! Szkoda tylko że pogoda się trochę popsuła....ale i tak jest fajnie!!!! Pozdrawiam Cię i ściskam gorąco, miłego dnia!!! Dzisiaj kolejny dumny i wygrany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×