Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

witam wszystkich ..!!! czytających i piszących w piekny chociaz jeszcze zamglony ale czesciowo słoneczny poranek :D :P udanego radosnego dnia zycze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D Ja rowniez milego dnia zycze :-D W ksiegarni klijent pyta ekspedientke -czy jest ksiazka ;meszczyzna wladca kobiet;? -fantastyka na drugim stoisku... Ona--kochanie,koledzy z biura powiedzieli ze mam zgrabne nogi On--naprawde? a nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona--nie,o tobie nie rozmawialismy... Maz--moze wyprobujemy dzis wieczorem inna pozycje? Zona-- z przyjemnoscia....ty stan przy zlewie,a ja usiade w fotelu i bede pierdziec... :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie cicho:-( Nikt chyba nie ma problemu z rzucaniem palenia:-) U mnie dalej spokoj,choc mam teraz nerwowy okres,i czasami mnie nachodzi mysl,kurcze moglam jeszcze poczekac z tym rzucanie i teraz bym sobie zapalila😭 Mam nadzieje ze mi to przejdzie,choc przeciez w dalszym naszym zyciu czeka nas nie jeden jeszcze nerwowy okres i musimy sobie z tym nauczyc inaczej radzic....... Za oknem slonce:-) Ptaszki cwierkaja:-) Jest nieziemsko cieplo:-) I jak tu skupic sie na pracy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilan nie przejmuj się ...ja mam tak samo, jakieś dziwne zmiany nastroju i ogólnie nerwówka. I takie same myśli mnie nachodzą, tym bardziej teraz, piękna pogoda - i jak tu nie wyjść na dworek i nie zapalić. Okropne to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..........naprawdę tu jest cicho !!!!!!!!!!! kiedyś sobie zrobiłem luzik w pracy za to wczoraj odpracowałem ha ha ha 4:30 nad ranem w domu a w nocy jazda była straszna mgła i –4 stopnie ..... czuje się jak by mnie ktoś wykorzystał a nie zapłacił !!!!!.......... ale chyba przeżyje do wieczora !! :) miłego popołudnia :) :P trzymajcie się ....ja nadal trzymam za was kciuki :P pozdrawiam :D czas na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
Mam pytanie do tych, którzy rzucili. Poprawiła wam się cera? Zmieniła kolor, przestała być przesuszona? Jeżeli tak, to po jakim czasie? Ja rzucam z tego względu własnie, a efektów nie widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...bobmado- fajne porównanie...a jakby zapłacił poczułbyś się lepiej??? przepraszam!!! nie mogłam się powstrzymać pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika212............. na pewno ha ha ha :))) zawsze tak mówie jak jestem zmeczony :)))) pozdrawiam miłego wieczorku zycze :)))) pozdrawiam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ............... miłej udanej (wygranej) soboty dla wszystkich :D :D jeszcze zapomniałem wspaniałego humorku :) :P Marika 212 ..ten usmiech :D dla Ciebie za wczorajszy post rozbawiłas mnie !! (y) :* :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki..hahaha mam nadzieję że taki uśmiech będzie na mojej twarzy przez cały dzień............i Twojej też!!!! Pozdrawiam, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaa
Nie wiesz co kupić na prezent dla ukochanej? Wejdź na http://www.sekretna.pl tam znajdziesz coś seksownego dla niej, będzie pożytek dla was obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej słonecznej niedzieli:))))) marika 212 był :D ?? na dzisiaj jeszcze jeden :D ha ha ha pozdrawiam :))) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado.........był....!!! I przyjmuje następny na dzisiaj!!! A jutro nie zapomnij o umówionym piwie....mam nadzieję!!! Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonmado
marika 212............ był !!!! i będzie !!!!!!! ...............to już miesiąc ? ale ten czas zasuwa!!!!! no widzisz a ja obiecałem wirtualne piwko !!! jakoś musze to zrobic ale jak ???????? o rzeczywistym możemy zapomnieć bo skoro u Ciebie nie było słonka a u mnie było to znaczy ze jest to daleko .....hmmm..........ale damy rade !!! ha ha ha również gorąco pozdrawiam !!!! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie cos szybko robi :)))) bonmado ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado... no jest kawałek - ok300km Piwka razem nie wypijemy ale i tak jest mi bardzo miło że byłeś ze mną przez ten miesiąc-za to Ci dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ....marika zaskoczyłaś mnie ta liczbą i tak sobie myślę .........i wymyśliłem jakieś 6 miesięcy temu z Amegda 23 okazało sie ze mieszkamy nie daleko pracujemy w tej samej firmie ( no prawie ) i napisaliśmy to wtedy na forum ale to żadna tajemnica :) :D miłego poniedziałku przede wszystkim uśmiechniętego wygranego i dumnego :D :) a teraz obiecane piwo !!!!!!!! link do : http://yfrog.com/76fm01p002j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem ostatnio mam jakieś takie rozbiegane myśli :)))) starość czy co ???? marika 212...... nie masz za co dziękować ten typ !!!!!............. chociaż jak to mówią (zimny drań ) tak już ma !! zawsze pomoże !!! ha ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, dzis rownie piekny dzionek jak wczoraj, chcialoby sie isc na spacerek, a jak jeszcze dorzucimy do tego dzien bez papierosa to wogole cudownie:) pozdrawiam wsztkich i zycze milego dnia Nie chce sie chwalic ale udalo mi sie przekonac do rzucenina palenia kolejne 2 osoby. No moze niezupelnie "mi sie udalo":) podsunelam im ksiazke Allena Carra, ale jakas zaslucha w tym moja tez jest. 3 majcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado...nie ma jak piwko w poniedziałek z samego rana - po prostu rewelacja! A jeżeli chodzi o podziękowania to naprawdę zasłużyłeś. Czasami było mi naprawdę ciężko, chciałam wyć, płakać i palić a najlepiej robić to wszystko jednocześnie a Ty zawsze wierzyłeś że dam radę. No i jest pierwszy miesiąc - krótki bo krótki ale to też się liczy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 212 """"""""i jeszcze jedno - czasami lubię zaskakiwać............"""""" ha ha ha ........ zaskoczyłas mnie po raz drugi dzisiaj ?????? tak pozytywnie oczywiscie !!!!! pozdrawwiam :) :D :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dzisiaj nilan .....sie schowała??????? przeciez dawno juz po kawie !!!!!!!! snieg nie pada to powinno byc wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaaaardzo zabawne bobmado......... Nie,nie pada snieg,jest cieplo.tylko ten okropny wiatr:-o Po kawie owszem i to 3:-(,Ale mam dzisaj mnostwo pracy,i bez kofeiny ni rusz;-) Dopiero teraz troche spokojniej.... Wiec melduje sie:-D Kolejny dzien pachnacy:-D Pozdrawiam wszystkich ....."sie schowala"-tez cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......nilan ....... miało byc zabawne nie złosliwe ?? pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piękny wtorkowy poranek miłego dnia dużo uśmiechu !!! .... itaki dzień na pewno będzie dumny pachnący i wygrany ! pozdrawiam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×