Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Dzisiaj robię sobie tradycyjne kąpiel oczyszczającą. Pełno pianki i ja leżąca i mocząca się. Lubię być taka pachnąca. Mam do Was pytanie.Jak długo po odstawieniu fajek mieliście jeszcze kapcia w buzi? chodzi mi o porannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue to bardzo fajnie,że oboje podjęliscie taką decyzje i nie palicie.Życzę powodzenia Tobie i małżonkowi.Na pewno się Wam powiedzie.Zawsze jest łatwiej gdy masz blisko siebie kogoś bliskiego,nie palacego. Ja takiej możliwości nie miałam,nikomu nie chwaliłam się że rzuciłam palenie,zresztą nie pierwszy raz miałam takie postanowienie.Dlatego nie chciałam wyjść na niewiarygodną.W mojej rodzinie tylko ja jedna paliłam papierosy,bylo mi ciężko walczyć w samotności.Dopiero po czterech miesiącach zaczęłam szukać forum o tej tematyce.Oczywiscie odszukałałam FORUM MEDYCZNE Commed. Żałowałam że wcześniej nie odkrylam tego forum.Mnóstwo wspaniałych ludzi którzy bardzo mnie wspierali.Dużo ciekawych porad,wpisów,które przeczytałam od samiutkiego początku i wówczas wiedziałam ile trzeba przejść,żeby nie palić?! Bardzo mi pomogła książka Allena Carra.Teraz szykuje kolację i czekam na mecz.Stawiam na Polske 2;0 AMEN,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to mamy remis. Co prawda meczu wczoraj nie oglądałam, ale mój mąż tak głośno kibicował, że i tak wiem wszystko co tam się działo. ciotka, zauważyłam , że mniej udzielasz się na forum. Czy weszłaś w etap gdzie czujesz się juz pewniej bez peta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powielam wcześniejsze pytanie czy maci etego kapcia w buzi rano jeszcze i czy widzicie już róznice w samopoczuciu przez czas który nie palicie, i jaka jest to róznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, wczoraj niestety zapaliłam, chwila załamania to byla...ale od dzis mam zamiar tego nie robic. Mecz wczoraj ogladalam w strefie kibica ale zla jestem bo sporo osob byla pijana nacpana wiec burdel sie stworzyl...sory ale nie po to sa te strefy zeby tam chlac itp co za patologia wogole. Tyle czasu nie pisalam bo niestety nie mam czasu ale od nastepnej srody bede tu napewno caly czas. A wy jak tam ludzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie paląc wyraźnie czułam się lepiej, lepsze samopoczucie, przestał boleć mnie żołądek, ogolnie było zajebiscie...no więc jak pisalam wczoraj zapaliłam i to nie jednego:( a dzis znowu czuje się wypompowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano:) Im-ka no co ty-- mniej sie udzielam-- oj to się zaniedbałam.Ale na pewno się poprawię haha...ciągotki sa.. ale dużo dużo mniejsze a forum nie to jest moja cała siła walki uwierzcie mi że żeby nie to to chyba bym nie dała rady.Jak piszę to moc we mnie ach brak mi słów.Czy mam trampka w buzi???? nie ale za to kaszelek od kilku dni taki że łoj...IM-KA BLUE co t,u dużo mówić ja powiem tak WOLNYM BYĆ I JESZCZE DUŻO DUŻO WIĘCEJ TO JEST WIELKIE SZCZĘŚCIE WYGRAĆ Z TYM DZIADOSTWEM:) :) trzymajmy się mocko bardzo mocko a wszyscy się przekonamy jak jest bez chwasta. ;)MAMY siebie będziemy się wspierać i się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie palę to jestem taka senna, że szok. Czy też tak macie/mieliście. Jak długo może to trwać? ciotka dla mnie to forum to też jest napęd, bo mam świadomość, że nie jestem sama. A teraz jeszcze mąż. Mam świadomość, że jak ja zapalę to on też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue masz racje twoja świadomość na pewno cię nie myli trzymaj się z wszystkich sił bo mąż pewno bedzie brał przykład z ciebie i jak bedziesz bardzo silna to bedzie podwójne zwycięstwo cię czeka to dopiero będzie szał i radość.A co do spania to ja tak nie mam mogę tylko zaznaczyć że spię lepiej bo jak jarałam to miałam problemy zasypianiem i to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZEPSUTA to super że żle się czujesz paląc to tylko dobra wiadomość JEST GITARA I TAK MA BYĆ....od dziś bastsa koniec d.pa i już nie ma jarania chwastów śmierdziele won MY RZĄDZIMY ech dziewczyny nas do władzy dopuścić i w kraju naszym będzie lux ok jak skończymy z fajami startujemy do władzy damy im po 1.99odprawy i powiemy papa haha i życie bedzie pikne :) :) :) Zepsuta NO NO jarać koniec władza czeka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooooo pooooooooooooooooo ale się najadłam ach i nie ma to jak luzik.. KTO JESZCZE RZUCA SZLUGI?????? DAWAĆ DO NAS U NAS JEST ODWYK 100% .CZEKAMY .........................:) ............................................. MY TU RAZEM MOCNO SIĘ WSPIERAMY I TRZYMAMY(bez śmierdzących chwastów) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Zepsuta szkoda,że zapaliłaś,nie potępiam Cię ale i nie pochwalam.Zacznij wszystko od początku i wez się w garść,a my będziemy Cię wspierać pod warumkiem,że będziesz do nas zaglądać? Im-ka blue miałam dość długo niesmak w ustach,ponad 5 miesięcy.Powiem Ci że nawet teraz po tak długim czasie nie palenia,czasami mam takie uczucie jabym dopiero przed chwilą wypaliła papierosa! Nie jest to miłe uczucie,nawet kupiłam sobie odświeżacz do ust w areozolu i jest znacznie przyjemniej.Pastę i szczoteczkę mam w pracy i drugi zestaw obowiązkowo w domu oczywiscie.Zęby myję po każdym posiłku,nawet kilkanaście razy dziennie.Mówią,że nikotyna z człowieka wychodzi.To samo było z ciałem,latem nawet 3 razy dziennie biorę prysznic.Podobno nie jest zdrowo tak często się kąpać? ciotka1 fajnie że jesteś z nami,Dziś Hugo nas nie odwiedził pewnie zaspał z uwagi na oglądanie meczu do pózna? U mnie pogoda do bani,zimno,deszczowo,jakoś smutno,zdołował mnie ten wynik remisowy! Liczyłam na 2:0 dla Polski,a tu kicha!.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJKA jeśli chodzi o mecz to dobrze że mamy remis a nie inaczej choć też trzymałam mocno kciuki i miałam nadzieje że będzie lepiej no ale co tu gdybać.......POGODA jest okropna i leje a ja tak czekam na upały ojejku basenik jest woda też leżaczek a słońca jak nie było tak nie ma szlak mnie trafi jak te lato będzie kiepskie tyle pracy z żeby się pomoczyć och mam nadzieję że nie będzie tak żle.No i chyba jeszcze lenia mam a to ciężka i bardzo poważna dolegliwość .HAJECZKO ściskam mocko mocko i miłego dzionka życzę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara2012
Czesc! Musze sie Wam pochwalic, wczoraj bylam z kolezanka na kawce, ona pali tak mnie wzielo na fajke, ze juz chcialam chociaz maszka od niej wziac, juz prawie prawie poprosilam o fajke, ale przypomnialam sobie, ze ktos napisal na forum, ze jak sie wezmie macha to zacznie sie wszystko od nowa. Jakos sie pochamowalam, bylo ciezko jak diabli, ale dzisiaj tak mnie duma rozpiera, ze dalam rade, ze wydaje mi sie, ze gory moge przenosic i nadal moge sobie mowic nie pale 38 dni. To byla ciezka proba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara jesteś WIELKA normalnie skaczę do góry razem z Tobą ...DUMNA------pewno że tak WYGRAŁŚ ach jakbym miała medal to bym ci go dała .MY MUSIMY brać z ciebie przykład jeszcze raz gratulacje naprawdę cieszę się razem z TOBĄ to jest WIEKI SUKCES:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo gdzie wszyscy haha?????? ja już straty nadrobiłam pisze i pisze ..cholera znów w samotności oj nie nie ja tak nie chcę :( Wiecie co rzucanie tych fajek jest naprawdę cholernie poje..ne są dni że inno inno o nich pomyślę a sa też takie jak w tej chwili że mnie męczy jak cholera ala spoko spoko wytrzymam MUSZĘ:) tylko sam fakt jakie to porąb..e co w tych głowach naszych siedzi .....e tam CIOTKA CICHO BYĆ ...koko ...koko ....spoko ...spoko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara2012
Ciotka trzymaj sie, pamietaj, ze to w glowie siedzi i ci mowi, ze masz zapalic a tak naprawde wcale sie Tobie nie chce palic, to tylko chwilowa nuda i zachcianka. Poczekaj to przejdzie za moment obiecuje. Tyle wytrzymalas, to teraz sie nie daj, pamietaj z dnia na dzien bedzie lepiej. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciotka1 co jest z Tobą? Jak Ci się chce palić wez wodę negazowną i pij,pij,pij! Zaraz zalejesz durne pomysły i minie ochota na papierosa! Mi to bardzo pomagało,zresztą,nie tylko mnie ale innym rzucającym palenie.Niestety musisz się liczyć że nie raz bedziesz miała podobne sytuacje,ale dla pocieszenia powiem,że z każdym dniem będzie mniejsza ochota na zapalenie peta.Mara 2012 gratuluję dni BP.Życzę Wam powodzenia.Przez kilka dni mnie tutaj nie będzie mam mnóstwo pracy do tego kontrole,więcpewnie nie będę miała czasu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJECZKOmojaTY WYBAWICIELKO ZŁEJ POKUSY będę pić i pić jak trzeba będzie a słowo moje masz ZERO PETA I KROPKA.... nio jak mówie to słowa dotrzymam ....:) kochana jesteś dziękuję Ci bardzo za wszystko :) OBY w pracy kontrol przebiegła pomyślnie i szybko wracaj bo smutno będzie wszystkiego dobrego czekamy na CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA cioteczko BARDZO DZIEKUJĘ Ci za ciepłe słowa.Wiesz,że dobrze Ci życzę i pozostalym nie palącym również.Kontrole mam zwykle raz w roku, ZUS "dba" o przedsiębiorców,żeby podnieść składki więc dla mnie to nic nowego. Porządek musi być w dokumentach,nie ma to tamto,który oczywiscie jest,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJECZKO SUPER z Ciebie kobitka taka szczera, ciepła , poukładana..... dziwne to wszystko uwielbiam z Tobą pisać ,chwilami mam wrażenie że znamy się kupę czasu a przecież tak naprawdę tak mało o sobie wiemy zobacz jaka masz dobrą energie haha .Fajowsko że mogłyśmy sie poznać co tu dużo mówić najlepszego przyjaciela poznaje się w biedzie a Ty mi w niej właśnie pomagasz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue zaciśnij zęby i oby do przodu uwierz mi można przecież masz przykład choćby na mnie morze mam krótki staż bez peta bo dopiero dwa tygodnie ale dla mnie to aż dwa tygodnie bo kiedyś nie umiałam 1godziny wytrzymać bez szlugi .WSPIERAJCIE się wzajemnie jak któreś z WAS POWIE NIE DAM RADY TO DRUGIE POWIE DASZ I TAK NA PRZEMIAN A CZAS BEDZIE LECIAŁ ....uda się... zleci jeden dzien potem trzeba dać radę bo szkoda pierwszego dnia i.t.d głowa do góry POMYŚL MY .... FORUM .. NO JA ,TY I WSZYSCY INNI Im-ka blue DAMY RADĘ trzymaj sie i męża też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cioteczka1 uwierz mi, ja Ciebie również polubiłam i to bardzo.Cenię konkretnych ludzi,otwartych,"walących" prosto z mostu.Nie znoszę obłudy.Jestem podobna do Ciebie może dlatego czuję pokrewną duszę na tym forum.Lubię pomagać innym. Czuję się zaszczycona,że tyle ciepłych słów z Twojej strony. Kochani trzymajmy się Wszyscy razem.Życzyłabym sobie żeby było więcej takich mądrych osób jak nasza kochana ciotka1 która potrafi rozbawić,rozkręcić to forum, opierniczyć w słusznej sprawie gdy zajdzie taka konieczność. Będę tęskniła za Wami i rozmowami na tym forum. Myślę,że w niedługim czasie tu wrócę do Was? Dobrej nocy Wam,życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajeczko oj to ja jestem zaszczycona super że jestem tu na forum ach no naprawdę bardzo się ciesze ......TAK SIE CIOCIA CIESZY:) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) MOCKO BARDZO MOCKO .... wracaj do nas prędko bo będziemy smutne bardzo o takie patrz :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( haha do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Mąż rzucił z dnia na dzień jak się dowiedział że ma raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka jak tam TY I TWÓJ MĄŻ daj znać tylko nie pal plissssssssssssssssssss CIOCIA PROSI TAK ŁADNIE NO NIE BAZ TAKA zlituj sie pety są beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale MY SUPER TWARDE :) Trzymaj się ---- e nie.. żle---- trzymajcie się a ja z WAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZEPSUTA no dawaj chwal się bo wierzę mocno że wygrywasz e nawet nie myślę inaczej jak będzie ciężko mów FAK FAK ale trzymaj sie mocno no i już w tym trwaj :) :) DAMY RADĘ... KOKO KOKO SPOKO SPOKO A JAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×