Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Hej,hej dziś jest chłodno,ale nam to w niczym nie przeszkadza żeby nie palić.Imkuś,Ciotka Bettinka,Hugo trzymajmy się razem.Dziekuję że jesteście.Jestem wdzieczny weteranom że do nas zaglądają i wspierają mimo że nie palą kilka lat.U mnie jest dobrze coraz mniej myślę o paleniu.Mam dużo pracy dlatego nie mam czasu na rozmyślania o papierosach! Z perspektywy czasu jestem zadowolony że zrezygnowałem z jednego forum.Gdybym pobyl tam dłużej nie wyrobiłbym nerwowo i pewnie zaczął bym palić? Ci "mili ludzi" to tylko pozoracja! Najlepszym dowodem jest wciskanie nosa tam gdzie nie są mile widziani.Aż trudno uwierzyć że idywiduum brzemienne może być takie podłe?! Podobno zło potrafi wracać podwójnie do podłej osoby,jestem ciekaw czy to prawda? Życzę naszym bywalcom miłego dnia. 🌻 🖐️ Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pale już tydzień :)
Poległam :) ale to nic jednego zapaliłam ale nie umiałam się oprzeć pokusie bije sie po raczkach za takie dno .Dziś pierwszy dzień nie palenia i teraz nie ulegne żadnemu papierosowi :) Dziewczyny trwacie to fajnie :) :) :) a ty chłopaku tak tak ty Skołowany chłopaku wstydź się ciotka wielokrotnie prosiła o zamkniecie tematu a ty zniżasz się do poziomu jak to nazwałeś ....... jeśli jest brzemienna to uważaj na siebie :) zapytaj małżonki co może się stać złorzecząc brzemiennej :) :) :) :) .Byłeś tam jesteś tu i zamknij ten rozdział bo pomyślę że tęsknisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie; miło mi powitać Świeżynki,które dołączyły do naszego forum, witam,/pokręconą/ i / nie palę już tydzień/. Rzucanie palenia nie należy do łatwych,ale trzeba przyjąć,że palenie w niczym nie pomaga,nic nie daje! Tracimy zdrowie i kasę.Wspólnie poradzicie sobie z tym problemem.Zaglądam do Was gościnnie,żeby wesprzeć rzucajacych paenie. Nie palę blisko 2,5 roku.Po takim czasie rzadko myśli się o paleniu,ale gdy ktoś przy mnie zapali "pachnącego" papierosa,to nie powiem,żeby mnie nie kusiło! Imkuś najważniejsze że ostro wzięłaś się za rzucanie palenia! Widzę,że Ciocia też dzielnie Ci towarzyszy,po takiej ripoście Imki też bym się przeraziła! Tomek jesteś mądry facet i mądrze mówisz! W całej rościągłości popieram Twoją wypowiedz. Bez obaw, Tobie nic nie grozi zwłaszcza że jesteś w miłym gronie.Bettinka jak minął dzień? Udanego dnia życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imkuś no jestem jestem teraz mam możliwość napisania .Imka mnie nasterowałaś tak że ho ho,,, więc powiem ci żebyś przeczytała swój post który napisałaś do mnie a wszystko co Cię męczy i gnębi zniknie bo pomyśl co ważniejsze rodzina czy papieros ????---- odpowiedz jest tylko jedna Imkuś rodzina i jeszcze raz rodzina damy radę bo warto --warto żyć Imkusia i wolnym być .. a przecież mamy dla kogo :) przetrwamy tą mękę tu i teraz razem wspólnie------------------ odzyskamy naszą wolność tu i teraz też wspólnie,,,,,,,,, wiec napisz cioci ulubiony teks i niech się dzieje co chce my mamy wyjeb,,e na śmierdzącego chwasta ooooooooooooooooo:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuk puk czy ktoś tam jest??????? oj ..............proszę się odzywać ...... no tak jak ja mogę ,,,,,to innych nie ma ...ech tak dalej być nie może nie cierpię samotnośći bo bedę musiala się wydzierać a i tak już za czesto to robię proszę mnie nie denerwować bo ciężko mi to kontrolować ... pisać pisać litość plissssssssssssss ciocia czeka teraz na jakiś malutki chociaż pościk:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imka jesteś tam ??????????????????????????????????????????????????? słyszysz mnie??????????????????????????????????????????????????????jeśli tak to napisz czekam na Ciebie>>>>>>>>>>>.. HALO CZY KTOŚ WIEDZIAŁ IMKĘ???????????????????????????????????? jeśli tak to proszę jej przekazać że ciotka w pogotowiu czeka by zmienić Imki myślenie--- żeby było dobrze zastawione na nie palenie:)lekarstwo zalecane ....brak chęci na zajaranie:) w przeciwnym przypadku Imkuś ciotka zaleca IZOLATKĘ,,, PANIATNO ,NO TO SIĘ CIESZĘ nie palimy i życiem się cieszymy,,:) naszą wolnością PRZECIEŻ TEGO PRAGNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJECZKI ostatnio bardzo mało . :(:(Hajeczko napisz do nas bo tęsknimy krótki pościk tak ładnie Cię prosimy :):):):) uśmiechy puszczamy i na odzew HAJECZKI czekamy >>>>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imkuś myśli ,,doły ,, i inne ciągnotki związane z paleniem pewno jeszcze długo będą nam towarzyszyć bo to nie zniknie ot tak... musimy się wyleczyć i wiemy o tym doskonale że potrzebujemy na to czasu ale musimy pamiętać o najważniejszym żeby nie sięgnąć po peta bo to by nas zgubiło ...musimy sobie uzmysłowić to że już nie zapalimy.... i stanowczo się tego trzymać ..a żeby zrobiło się nam lżej to pomyślmy przecież od nie palenia nic nam nie grozi a od palenia tracimy tak wiele ..eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to tylko kupa smrodu nie warta naszego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do czego to doszło-- muszę sama sobie odpowiadać na zadane pytanie... wieć ciotka do ciotki odpowiada że nie ma nikogo ,,ok przyjełam do wiadomości dziękuję ciotka za odpowiedz haha :):):) oznaki samotności na forum hehe dobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz to już całkiem poważnie Imka odezwij się bo już mnie mocno denerwujesz cały czas cię wołam i nic,,, hej co jest grane ?????????????jak mam cię naprostować jak się nie pokazujesz??? ..... to nie jest zabawne melduj się do jasnej anielki bo mnie wnerwiasz a wiesz że to nie wskazane w obecnej chwili.... niech ci GŁUPSTWA nie przyjdą do głowy żeby złapać jakiegoś kiepa bo nie ręczę za siebie za ciebie ach ciotka zwolnij,, hamuj ,, IMKa to mądra kobita i ma wyjeba.e na chwasta .. tka mnie ustawiła że sama głupstwa by nie popełniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj jak tu pusto i cicho no szkoda myślałam że kogoś złapię aktywnego zapewne Betinka jeszcze zaglądnie której życzę dobrej nocki no i wszystkim również ,,Imka mam nadzieję że złapię Cię rano na kawce więc do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny🌻 Ciotka 😘 dobrze że nie palisz ,mam nadzieję,że tym razem znacznie dłużej dasz radę BP? Martwi mnie Imka, pewnie ma dziś zły dzień? Nie przypuszczam żeby zapaliła? To twarda sztuka,wierzę że poradzi sobie? Mam nadzieję że jutro do nas napisze i będzie lepiej? Imkuś wierzę w Ciebie,nie daj się skusić na peta! Mocno trzymam kciuki za Was i za nowo przybyłych również Dziś nawet Bettinka nie napisała,to bardzo niepokojące jest.Jest pózna pora,trzeba pójść 😴 spać bo jutro znów do pracy.Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam i ja jestem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Hajeczko dzięki wielkie że wpadłaś do nas no na Ciebie zawsze można liczyć :0)buziaczki przesyłam:) ale ...ale...brak Imki i Betinki to mnie dręczy ..Betinko wiem że masz ciężkie chwile teraz,,,, sama przez to przeszłam ale TY zawsze wieczorkiem napisałaś pościka a teraz nie-- Kochana nie rób mi tego bo martwisz mnie okropniście ojoj proszę Cię odezwij się !!! Imka a co z Tobą?? wczoraj nie obecność dziś kawy nie pijesz hej kobito tak się nie robi choćby nie wiem co ,,,,ja już wszystkie paznokcie poobgryzałam zostały mi tylko w nogach i jak tak dalej pójdzie to czeka mnie nie zła gimnastyka żeby się do nich dobrać ..zmiłuj się bo taka giętka to ja już nie jestem mniej trochę litości .. Brak Ciebie to jest nie dopuszczalny kumasz tak nie może być wczoraj postawiłaś mnie do pionu a dziś mnie dołujesz zwariowałaś co to za terapia ??? nie wyrażam zgody melduj się i to natychmiast bo oszaleję ,,Imka migiem Cię tu widzę i to już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo Ci tak zaraz nawsadzam że popamiętasz>>> podania o urlop nie składałaś więc to jest zwykła bumelka to jest nie dopuszczalne--KATEGORYCZNIE NIE WYRAŻAM ZGODY!!!!!!! nie ładnie tak ciocię na lodzie samą zostawiać i co ani me ani kukuryku ???!!!! czekam pisz i to teraz bo oszaleję jejku jaka mnie nerwówka złapała jak się zaraz wydrę to sąsiedzi pomyślą że już całkowita śruba że już mi nic nie pomoże a są w błędzie TY IMKUŚ MOŻESZ MI POMÓC SWOJĄ OBECNOŚCIĄ no ok czekam i patrzę w kompa kiedy napiszesz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cioteczko 😘 na chwile obecną zostałyśmy obie,może pózniej dołącza inni? Imkuś co jest że nie odzywasz się do nas?! Jeżeli nawet zapaliłaś to na pewno nie odwrócimy się od Ciebie.Każdy ma wzloty i upadki.WRACAJ do nas proszę! Bettinko Ty równiez do nas przybywaj koniecznie - odezwij się. Martwimy się o Was! Jeszcze tu zajrzę,ale teraz muszę wracać do pracy,hej 😠,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka, hajeczka, jakie Wy kochane jesteście. Jestem już. A więc...........NIE PALE. Dól przeszedł, ale nie mogłam wczoraj połączyc się z internetem. Cały czas mnie wywalało z kafeterii. A dzisiaj od rana pełne ręce roboty. Dopiero teraz mam spokój i mogę popisać. Tak jak pisałam dołek mi minął, był chwilowy. Pewnie, że my już nigdy nie zapalimy, bo i po co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka pe2wnie wieczorkiem się odezwie. Jestem tego pewna. Hugo na wakacjach. Elwirka ma na nas oko, wiem to. Ale te nasze świeżynki to gdzies się pochowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff,ale mi ulżyło,że napisałaś Imkuś 😘 wiedziałam że nie skusisz się na fajkę,chociaż w życiu bywa różnie.Jesteś WIELKA! Nasza Cioteczka dzielnie kroczy za Tobą,no i Tomek również Wam towarzyszy.Bettinka pewnie pojawi się tutaj dzisiaj? Najważniejsze że podjęliście madrą decyzje rzucania fajek! 😘 dziewczyny 🌻 🌻 :) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczynki,cieszę się Waszą troską o mnie,bardzo Wam dziękuję.Wczoraj miałam kryzys,nie chciało mi się nawet otworzyć komputera,strasznego doła miałam,teraz trochę się z tym uporałam.CIOTKA,IM-KA,HAjka jesteście kochane i bardzo się cieszę,że Was mam.Podoba mi się świetny duet:Tzn.Ciotka i Im-ka,fajnie ze sobą rozmawiacie,aż serce się cieszy czytając Was.Cieszę się także,że nie ciągnie Was do palenia,pamiętajcie każdy kolejny dzień BP,to Wasz wielki sukces.Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie,Hajeczko Ciebie w szczególności,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę.Jakoś cicho tutaj na forum.Dlaczego nie piszecie? Kontakt z Wami podtrzymuje na duchu osoby które rzucają palenie w tym mnie.Od ponad pięciu miesięcy jestem zarejestrowany na forum Medycznym, tam są ludzie bardziej aktywni.Szkoda że na kafeterii tak nie ma? Imkuś,Ciotka trzymam za Was kciuki,pozostałym życzę powodzenia bo zapewne najtrudniejsze chwile mają za sobą.Bettinka wiem ze masz trudne dni,potrzeba trochę czasu zanim dojdziesz do siebie.Znam ten ból po stracie mojego kochanego psa. Miłego dnia Wam życzę. Tomek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich,daję znak,że żyję,że nie palę,ale póki co nie mogę rozmawiać,wspieram Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich,daję znak,że żyję,że nie palę,ale póki co nie mogę rozmawiać,wspieram Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik umiera,szkoda! Z tego co pamiętam dawniej mnóstwo osób tutaj przebywało.Wszyscy dzielnie się wspierali,a teraz klapa! To smutne że nie ma ludzi którzy by napisali swoje spostrzeżenia na temat rzucania palenia? Każdy wpis jest pomocny dla osób z tym problemem! Nie widzę rozmówców więc trudno. Widzę że Hajeczka próbuje rozruszać ten topik,ale cóż z tego skoro nie ma chętnych :o)! Ja również nie będę rozmawiała z sobą. Czytającym życzę spokojnej niedzieli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie tu było dawniej
Kiedyś ten topik byl jeden z najlepszych! Mam duży szacunek do osób które bardzo mnie wspierały.Szczególnie dziekuję Hajeczce ktora poświęcała mnóstwo czasu dla takich jak ja żeby pomóc wyjść z nałogu nikotynowego.Teraz już nie ma takich ludzi! Każdy sobie,mnóstwo zazdrości,nienawiści,Eh,gdzie te dobre czasy? Nie palę ponad 2 lata i nie chce wracać do tego,czuję się świetnie.Wam tez radze definitywnie rzucic to świństwo! Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie. Jak to topic umarł? Jestem, ale wczoraj i dziś miałam mnóstwo gości, więc nie było czasu na komputer. Niestety u mnie kryzys nadszedł i dzsiaj chodzę jak nabuzowana. Idę zaraz spać, aby już nie myśleć. Ciotka jak tam? Betty zobaczysz wyjdzie jeszcze słoneczko dla Ciebie. Elwirra, Tomek no co Wy? Ja Was tak szybko nie opuszczę, tylko w wekeend mam niestety najmniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja staram się chociaż raz dziennie tu zajrzeć,ale rzeczywiście ciężko rozmawiać,gdy prawie nikogo nie ma,a co do naszego topiku to jest on potrzebny,bo pomimo,że sporo z nas uporało się z nałogiem to przecież są też tacy,którzy się z tym borykają i my jesteśmy po to żeby takie osoby wspierać i pomóc im przejść tą drogę przez mękę jak najmniej boleśnie,dlatego tu jesteśmy.Pozdrawiam,dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Pusto cos od rana, ale wierze, ze po poludniu bedzie bardziej tloczno. Pozdrawiam i zycze milego dnia. Zajrze pozniej z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×