Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Hugo 24
I dodam, że ja paliłem 8 lat i przez ten kawał czasu wyszło mi około paczka na 3 dni. Ale jak sobie to co zobaczyłem na filmiku pomnożę razy kilkadziesiąt to aż mnie ciarki przechodzą, że coś takiego tam siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i trzymam mocno kciuki żeby się udało. Ciotka1 dobrze że jesteś pozytywnie nastawiona do rzucania palenia,ale nie bądz taka pewna,bo człowiek to przekorna istota,Pamiętaj - nigdy nie używaj slowa NIGDY! Znam takich i teraz znów palą ale w ukryciu bo wstydzą się sami siebie i tego słowa "nigdy" Przepraszam nie obraz się,radzę zachować trochę pokory. U Ciebie są początki BP. i mnóstwo nieoczekiwanych skutków ubocznych przed Tobą,gdy je pokonasz po pół roku,czasami ponad rok wtedy porozmawiamy.Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich wzmagajacych się z tym trudnym nałogien nikotynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj co to śpią czy palą Halo czy ktoś tu jest czy tylko ja w samotnośćii?????????????????????????????????????????????????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajeczko wiem jestem tylko człowiekiem a wpadki się zdarzają zdaję sobie z tego sprawę ale wolę powiedzieć Nigdy lecz jeśli upadnę to wstanę i bede się podnościc tyle ile trzeba będzie.Do końca do wygranej .Przecież mogę przegrać w każdej chwili w każdej sekundzie tego nie wiem to się okaże ale na tą chwilę mówię głośno NIE(NIGDY WIĘCEJ FAJKI W MOIM ŻYCIU) i tak dni lecą jeszcze raz dzięki Twoje rady zawsze biorę pod uwagę bo uczyć to się mogę od ciebie bo Ty masz to co najgorsze już za sobą a ja dopiero startuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesympatyczna cioteczko,wiesz jak dobrze Ci życzę,za Ciebie i innych trzymam kciuki,ale pamiętam jak sama poległam i nie było mi łatwo rzucać fajek!Nauczona smutnym doświadczeniem teraz dmucham na zimne, w mojej sytuacji nie bylo to proste dlatego ośmielałam sie napisać,żebyście nie popełniali tych błędów które ja popełniałam wcześniej!Pozdrawiam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskam Cię mocno Hajeczko mi też jest bardzo ciężko ale przecież można bez tego żyć więc cóż trzeba się męczyć jak się jarać chciało BOŻE 20 LAT a teraz się dziwić że męczy no męczy ----pomęczy i przestanie MAM NADZIEJĘ :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE CZY juz nikt nie rzuca lub nie chce rzucic palenia????? Dawać tu razem wspólnie a nie O LABOBA JA NIE CHCĘ PALIĆ razem rażniej pisać .Jak tam ci wszyscy do do walki już kroczyli ???? Dobrze Hajka że ty jeszcze o mnie tu pamiętasz wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara2012
Ludziska i doczekalam miesiecznicy, nawet nie myslalam, ze uda mi sie wytrwac tygodnia a tu 1 MIESIAC. Ale jestem szczesliwa, ani jednego dymka przez miesiac huuurrraaa. Od dzisiaj juz licze miesiace. Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co zaczynaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara cieszę razem z Tobą moje gratulacje tak trzymaj radość pewno wielka co?????????? zaglądaj do nas i opowiadaj jak ci szło i jak idzie .Trzymaj się i licz miesiące a potem lata ależ top cudnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety poległam. Jak zwykle to samo. Nie mam już siły na samą siebie. Życzę Wam powodzenia. ciotka...zawiodłam. Masz mi sie nie poddawać. Będę Was napewno czytać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue Ty mnie nawet nie denerwuj bo jestem na detoksie a nesrwowa że cholera lepiej nie mówić .Ja Ci dam poczytam regularnie Ty sobie nawet nie rób takich jaj.Co to ma byc ????? poległas upadłąś jak tylko chcesz tylko cały pic w tym żeby się podnieść a po karzdym upadku jsteś bardziej śilna bo masz już dość takiej atmosfery to jest do dupy i zdajesz sobie z tego doskonale sprawę .I ZADAJESZ SOBIE PYTANIE JAK DŁUGO JESZCZE???????????/ Im-ka blue wstań i wracaj ja bam gdzieś taką wojnę jak jeszcze żeście dobrze do ręki ciupagi nie wzieli a juz uciekacie z pola bitfy co pogieło cie mam sama walczyć taż ja jeszcze dodatkowo to się jobla dorobię. A jeśli teraz będzie włąsnie to Twój raz że dasz radę to co wolisz zostać z wyrzutami sumienia a chwast jak zwylke wyszedł zwycięsko.A MĄŻ jeszcze tak nie dawno sama proponowałaś walke z petem a już dziś .odmiana????? NO ZAPAL SOBIE POWIEDZ SMAKUJE ?????? TYLKO JAK SIĘ Z NIM CZUJESZ ja czekam na ciebie i hotel SPA I ta nasza balanga dawaj wstawaj raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im -ka blue widzisz jak mnie wnerwiłaś same błedy teraz czytaj i myśl co chciałam napisać bo aż mi się smiać chce że aż tak pokiełbasiłam ... (TEZ SPRZĘT W PRACY JEST DEBEST) :) :) Tylko nie myśl że ci odpuszczę wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue jeszcze coś zobacz co pisałaś kilka dni wcześniej jaka byłas wielka i śilna że napewno chwast się Ciebie bał a dziś słabełusz NIE NIE TY POTRAFISZ RAZEM DAMY RADE JUŻ CI TO MÓWIŁAM I BĘDĘ MÓWIĆ TYLKO MUSISZ NAPRAWDĘ TEGO CHCIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
tak sobie czytam i mysle czy warto, juz tysiace razy probowalem i co nic, fajcze dalej, ale nic to dzisiaj zapada decyzja, zaczynam walczyc z petami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje? Im-ka blue no nie rób sobie żartów! Wracaj szybko do nas,proszę! Poległaś,ale natychmiast wstań i zaczynaj od nowa aż do skutku - SŁYSZYSZ ???? Musi się udać,czy nie żal Ci kasy na puszczanie z dymem? No chyba że masz w nadmiarze to sory! Miałaś podobno mobilizować męża do rzucania palenia? I co wszystkie obietnice są do d.....y! Mam nadzieję,że wezmiesz sobie do serca co napisałam i przemiślisz? Mara 2012 gratuluję dużo dni BP. oby tak dalej. Ciotka1 staram się jak mogę żeby Was wesprzeć,ale nie zawsze mam czas napisać zwłaszcza w pracy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
Wlasnie zapodalem sobie piwko i cztery ostatnie pety. Pijac i palac bede uwaznie sledzil Wasze posty, wierze ze pomoga mi z nalogiem. Witam i pozdrawiam Was Wielkie Wojowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka TY i tak jesteś kochana i bardzo ale to bardzo pomagasz :)Im-ka blue pilssssssssssssssssssssssss zostań z nami ojjjjjjjjj wróć to ja mam bardziej wierzyć niż ty no to nie jest sprawiedliwe Czekam nie wierze że odpuścisz WIESZ ja wiem że wrócisz i damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hd witam Cię ja też piję piwko tyle ze bez peta :)Dawaj do nas razem damy radę -- potrzebuje wsparcia by rozruszać te towarzystwo :) ubijemy chwasta lubię mu pojechać to jest zwykłe gówno haaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
Ciotka1 dzieki za zaproszenie do towarzystawa walczacych, w miare skromnych mozliwosci bede Was wspieral. Zostalo pol piwka i dwa pety a ze dzien przedemna dlugi to za chwil pare bede z Wami na dobre czyli bez peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd
Stalo sie, SKONCZYLEM Z NALOGIEM, ostatnia faja wypalona. Odliczanie rozpoczete. Witam i pozdrawiam Ciotka1 Hajka Im-ka Mara2012 oraz Wszystkich Walczacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hd witam bardzo się cieszę widzę że zaczyna się tu coś dziać. Tylko od tej chwili nie sięgamy po pety ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie nie sięgamy te SZLUGI TO ŻLE DZIAŁAJĄ i na sex i na urodę na na psyche to już nie wspomnę musimy mieć na nie wyje..ne ot morze to brzydkie słowo ale mocne a siły to nam teraz potrzeba oj potrzeba.... to walczymy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im -ka blue czekam ZEPSUTA CO Z TOBĄ TEŻ PĘKŁAŚ NO NIE TYLKO NIE TO CZY MĘŻUŚ JUŻ WRÓCIŁ I CZASU JUŻ NIE MASZ BO MUSICIE NADROBIĆ ?? CO BY NIE BYŁO DAJ ZNAĆ :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatruta nikotyną
hey dupa blada:/ wczoraj dostalam takiego wkurwa ze szok i poleglam.dzis jeszcze gorzej stres, staranie sie o prace, robienie dobrego wrazenia a potem sie okazuje ze to nie to co mialo byc.nie wiem jak mozna tak ludzi w konia robic!zwyczajnie jestem wsciekla.z racji tego ze nie mialam fajek to zaczelam jesc jak opetana zeby pozbyc sie nerwow i co mi z tego przyszlo?boli mnie brzuch jak cholera a po fajki i tak poszlam:O zeby nie palic musialabym zostac kura domowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZATRUTA przykro mi jak bym mogła to dałabym w ryj tym co Cię wkurwi.,lecz ni jak nie ma jak..... ale to już było i nic z tym nie zrobisz z petami jak w życiu oby do przodu KAŻDY DZIEŃ to inna data i inna kartka naszego życia tylko każdy dzień jest inny.... nie ma tak że jest tak samo może monotonność to tak nawet często jest tak samo ....Trzeba wierzyć że będzie lepiej ze wszystkim nawet z paleniem wiem coś o tym już nie raz dostałam po dupie ojjjjjjjjjjjjjj a ile razy długo bolało. DZIŚ MASZ URLOP NA ŻĄDANIE :) ale tak poważnie błagam nie wyłamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×