Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

tak >>>>>zasypianie z usmiechem jest piękne i tego najbardziej mi brakuje >>>>>>>>>dziś znów się uśmiechnę >>>>>ależ ja się cieszę:):):):):):) i to jeto to!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka, i taką Ciebie kochamy
wariatko nasza :):)Nie pal,bo wiosna pachnąca coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i nareszcie :)
Ciotka,buźka uśmiechnięta,zadowolona,bez słabości i zwątpień:)--tak trzymaj kochana:)Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Ostatnie wpisy mnie zdołowały i to, że moja kumpela po okresie ciąży i karmienia, najzwyczajniej co zrobiła... poleciała po fajeczki, aby się potruć. Po takim czasie... to takie dołujące, ale i pouczające. Wiem, czego nie robić i zamierzam to rozpamiętywać, aby się trzymać pachnąco w późniejszym okresie. Teraz mnie nie ciągnie, a wręcz odrzuca od wielu zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichosza.....
Fajnie Ciebie widzieć Cioteczka,uśmiechnięta ,pełna wiary i optymizmu.:) Pozdrawiam:)Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska znad stolka
kurde, nie palilam 2 tygodnie, potem znowu :( w tym tyg. byłam na biorezonansie i nie pale znowu. Ale nie wydaje mi się że ten sposób działa, bo brakuje mi papierosów. Jestem dziś totalnie poirytowana. I widac staram się wkurzyć na wszystko co jest możliwe żeby móc mieć usprawiedliwienie i pójść po peta. Czemu to takie trudne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne,ponieważ
nikotyna Zosiu to narkotyk:),i każda abstynencja to męczarnia fizyczna.Musisz być dzielna i przetrwać najgorsze chwile.A to naprawdę jest do zrobienia.Odrobina silnej woli i...będziesz wolna.Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska znad stolka
tylko ok, ja mogę przetrwać, ale po dwóch tyg. dalej mnie ciągnie, nie pamiętam już kiedy przestaje... Najszybciej odstawiłam jak się dowiedziałam, że jestem w ciązy, po prostu z dnia na dzień, bez żadnych męczarni. To było jakbym nigdy nie paliła. Ale po 2 latach wróciłam (jak tylko odstawiłam od piersi) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam książkę,,jak skutecznie rzucic palenie,, ;) mi osobiście pomogła i nie palę tego świństwa!Wam też tego życzę żeby wreszcie się udało;) watro przeczytac,naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska znad stolka
mam tą książkę i czytałam :) ze dwa razy :) nie chcę palić a kurcze ciągnie mnie jednak. Wiem, że to świństwo ale umysł mi mówi, ale zapalić jest fajnie na razie trwam w niepaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motywacja Zosiu
motywacja jest najważniejsza:)Przypomnij sobie jak wielka się czułas,kiedy nie paliłaś,jak pięknie potrafiłaś uśmiechać się do siebie,i odwrotnie ...jak wielkie są wyrzuty sumienia i niechęć do siebie,kiedy znowu się złamiesz.:)Zrób to dla swojego dziecka,pachnij dla niego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska znad stolka
tak wiem wiem, że przytulanie do palaczki to nic fajnego. Oczywiście przy dziecku nigdy nie zapaliłam, zawsze na zewnątrz. Ale i tak capię. Zdaję sobie sprawę z tych wszystkich plusów, dziś jestem poirytyowana i potrzebuję wsparcia. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zoska jesteś mamą tak jak ja ------motywacja to podstawa żeby się uwolnić od tego świństa... wyobraś sobie że twoje dziecko pragnie> byś TY udowodniła mu swoją miłośc i ma tylko jedno życzenie ....PROŚI CIE O TO BYŚ nigdy więcej nie zapaliła papierosa --teraz odpowiedz >>mu >>>>zapalisz >>>>> czy NIE ??????????? ZASTANÓW SIĘ CO MU BYŚ ODPOWIEDZIAŁA???- i bąć pewna sojej odpowiedzi?????dziecko kocha miłością czystą i bezgraniczną taka prawdziwą i najpiękniejsza czy twoja miłośc też jest taka???????// ono chce my jego mama zdrowa była i długo żyła !!!!!!!! by była pachnąca i życiem się ciesząca:):) uśmiechnięta i szczęśliwa ...:):):)>>>>>> NIC WIĘCEJ ZOSIU NIE TRZEBA:):) pozdrawiam i powodzenia ---wszystko zależy od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIA ---jeśli twoja odpowiedz to brzmi..TAK"""""" nigdy więcej nie zapale>>>> to w chwili gdy pomyslisz o peciebędzie przypomnij sobie co obiesałam swojemu dziecku >>>>>>. i pamiętaj że była to twoja decyzja i musisz słowa dotrzymać dla siebie i dla miłości --:):):) NO I UŚMIECHNIJ SIE CAŁA BUZIĄ:):)>>>>>>>>>> MOŻE MOJA MOTYWACJA BĘDZIE TEŻ TWOJĄ?????????????/ powodzenia:):) i dobrego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale pisownia na sprzęcie w pracy jest nieco skąplikowana więc pojawiają się utrudnienia w rozczytaniu haha :):):) pozdrawiam wszystkich z usmiechem no i pachnącoooooooooooooo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Ciotka
:) właśnie tak,z uśmiechem ,pachnąco,radośnie.Pozdrówka:) jesteś wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepale ponad 2 lata
palilam 25 lat sluchajcie naprawde jest mozliwe aby nie palic tylko zalezy od nas samych byc wolnym i pachnacym to odkrycie nowego zycia ,jest dobrze,nie palcie bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedze ze cicho na kafe no ale ważne że pachnąco:):) kropkade A TY CZEMU zamilkłaś???????????????????????????????????????????????? teraz to ja się pytam co z toba haha???????????????????????/ liczę na szybką odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cioteczka,real nas
pochłonął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co z Wami wscieło WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-----ech nie podoba mi sie to !!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ładnie z waszej strony>>> nunu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ciotka. widzę sama zostałaś na topicu. Potowarzyszę ci choć chwilę abyś nie czuła się samotna. Myślę że odnalazłaś właściwą drogę. Twoja rodzina a zwłaszcza córka będzie bardzo dumna z ciebie, a jaka szczęśliwa. A wasza miłość jeszcze większa. Wiem co mówię. Od kiedy nie palę mam dużo więcej czasu dla synka i jestem mniej nerwowa. Same plusy. A za parę dni mija mi 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.bean
Witam, Ja palilem od 10 lat i próbowałem rzucić wiele razy lecz bezskutecznie. Ale ostatnio udało mi si pozbyć nałogu dzięki znakomitemu programowi. Ten program to nowa bardzo skuteczna metoda warunkowania skojarzonego, Serdecznie polecam i podaje link do strony z programem poniżej. Powodzenia www.cotyrobisz.pl Pozdrawiam Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.bean
Witam, Ja palilem od 10 lat i próbowałem rzucić wiele razy lecz bezskutecznie. Ale ostatnio udało mi si pozbyć nałogu dzięki znakomitemu programowi. Ten program to nowa bardzo skuteczna metoda warunkowania skojarzonego, Serdecznie polecam i podaje link do strony z programem poniżej. Powodzenia www.cotyrobisz.pl Pozdrawiam Mr.bean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×