Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość absolwentka_0000
Tak się najadłam, że nie mam siły wstać od komputera;p Nie palę sobie, jestem na L4 i zrobiłam się strasznym leniem. Moja mamuśka stwierdziła, że jak zamierzam tak spędzić ciąże to ona wątpi czy będę miała siłę urodzić, ale może jakoś dam radę;) Wczoraj miałam tyle zapału, że wystarczyło tylko na ugotowanie obiadu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Dzisiaj tłusty czwartek dlatego życzę Wszystkim forumowiczą SMACZNEGO ! Lepiej sobie pojeśc niż palić. Oczywiście z tym jedzeniem to też nalezy trzymac się granic. Dla osób które boją się rzucic bo przytyją mówię: nie ma czego, ja mam ogromne tendencje do tycia i równiez nadwagę znaczną. Nie pale 3 miesiące przytyłam w sumie 5 kg i już schudłam 2. Nie jestem na jakiejś specjalnej diecie. staram sie nie jadać po 18 i tyle, ale w ciągu dnia jem ile chce i co chce. A wieczorkiem często gęsto jakiś spacer lub biegi a ostatnio skakanka. A ja bałam się że przytyje ze 20 kg, bo tak mi niektórzy opowiadali,że mieli takie skoki. Jak widać nie jest to regułą. Ciotka trzymaj tak dalej. To już ostatni raz jak RZUCIŁAŚ! Bo teraz już się nie złamiesz!. Już ja tego przypilnuję. Ha ha.:) Pachnącego i smacznego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pustki,,,, pustki,,, no nie dobrze pozdrawiam pachnąco i proszę o >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>pisanie>>>>>>>>>>>>>>>> bo ta cisza jest przerażająca"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra...
nareszcie konkretna odpowiedź na pytanie "co zrobić...":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Co robić? Nie palić! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia Absolwentka
:D NIE PALIĆ- to jest to.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichosza...
To tyle wpisów trzeba było,żeby to zrozumiec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Nie ma, co pisać. Zimno, pochmurnie... czekam na wiosnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a irracja to pyszna kolacja
i fajna dziewuszka która trafi do mego łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichosza...
A daleko jeszcze ta wiosna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłem 9 lat średnio dwie, trzy paczki tygodniowo. Rzuciłem trzy miesiące temu zupełnie bez żadnych wspomagaczy, po prostu nie poszedłem na drugi dzień kupić nowej paczki i tak już od trzech miesięcy. Czasem mi się chce zapalić czasem nawet bardzo ale zwyczajnie to olewam, zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Mam pytanie, bo moja koleżanka zamierza sobie kupić tabex (czy jak się to pisze). Stosował ktoś? Będę wdzięczna za podzielenie się opinią, bo za dużo tu stron do wertowania i szczerze to leniwa się zrobiłam... wiem, straszne. Też mi z tym źle, ale wypoczynek mi się należy po latach jego braku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pachnieć to fajna rzecz, a jak się fajnie oddycha i odbiera otaczające Nas zapachy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Tak cudownie, ale teraz czuje jak moje otoczenie (na zewnątrz) śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uśmiech na twarzy jest pełniejszy i piękniejszy,,, a jeśli mowa o tabexie to dobry specyfik b rzucic palenie,,, =-----------POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomasthomas
witam!!! 5ty dzień kuracji dobiega końca i 1wszy dzień bez papierosa też :) ciesze sie bardzo, choć przyznam, ze nie wiedziałem co ze sobą zrobić po przerwie śniadaniowej w pracy, kiedy zawsze chodziłęm na papierosa...... natomiast dobiegł mnie już smród papierosowy od moich kolegów z pracy!!! Życzę Wam sukcesu w rzucaniu!!! Jeszcze jedna rada.Brać ten tabex,jak pisze w ulotce.Nie warto zbyt szybko odstawiać tego leku,bo potem faktycznie pozostaje 100 % silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak......... tabex brac tak jak jest w ulotce to prawda:):):) powodzenia pachnieć warto choć jest ciężko ale nie ma sie co martwić trzeba się uśmiechnąc a dni lecą i to sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadal nie palę:) jestem z tego dumna jak nie wiem co!:D Serce się uspokoiło, pozostały bóle głowy(da się wytrzymać), no i czasami te cholerne lęki.. ale już coraz coraz mniej! Trzymajcie się! Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika i tak trzymaj --------------------pachniemy kochani bo warto::):):):) uśmiechy dla wszystkich i dzionka miłego życzę:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
A ja sobie kupiłam paczkę papierosów, ale nie po to, aby wypalić. Mój mężuś dostał szału, ale leży zamknięta od wczoraj, a jak mam ją koło siebie to czuje siłę. Mogę zapalić, ale nie chcę. Mój wujek już tak chodzi ponad 20 lat. Nosi paczkę fajek zawsze ze sobą i wie, że zawsze może zapalić, ale nie chce. Coś w tym jest, ale ludziom słabej woli nie polecam. Ja się zaparłam, ale nie chce po porodzie (jak moje koleżanki) wracać do tego świństwa. Nie warto... czuje się o niebo lepiej, choć z powodu ciąży wciąż jestem zmęczona i zaczynam jeść dziwne mieszanki jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwentka.....po co ci ta paczka, przecież nie palisz.Oj nie ku ś losu! ciotka jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18011975ciotka
pachnąco Imcia pachnąco no i chorubsko się kończy więc jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Nie kusssę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka_0000
Już za tydzień się przeprowadzamy z resztą "maneli". Ja i nowe miasto. Nikogo nie znam... zajebiaszczo... można się załamać. A maja mamusia tak chciała mi pomóc przy dziecku. Nie ukrywając mogłabym szybciej wrócić na rynek pracy, gdyby ona była w pobliżu. Nie na rękę mi to, ale męża też nie zostawię. Już nie wspominając o moim super ginie, z którego usług korzystam odkąd pamiętam. Gdzie ja znajdę drugiego takiego... Kiedyś ostro protestowałam przeciwko byciu matkom, kucharką, sprzątaczką itp. a tu taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×