Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita88

Od kiedy tabletki antykoncepcyjne?

Polecane posty

Gość anita88

Mam 16 lat i chce brac tabletki. Jestem ciekawa czy lekarz mi je przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhhgo
jak bedziesz zdrowa to na pewno. ewentualnie jesli nie bedzie chcial:) powiedz ze masz bardz bardzo bolesne miesiacz. tak baredzo bolesne miesiaczi najskuteczniej leczy sie hormonami czyli ... tabletkai anty...:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,że nie powinnaś miec z tym problemu. Jeśli jednak chcesz miec pewność, to idź prywatnie do ginekologa. Nie wiem jak jest u Ciebie w mieście, ale w moim miasteczku w przychodni podobno panie ginekolog bardzo krzywo patrzą, czasem nawet krzycza na młode dziewczyny, które chcą tabletki...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1g1g1g1
myślę że lekarz ci przepisze, ale wg mnie ejstes za mloda zeby sie truć tabletkami. I za młoda na sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
od kiedy miesiączkujesz, czy regularnie miesiączkujesz, czy beziesz miała dobre wyniki badań, czy masz jakies przeciwskazania, a nawet od tego czy rodzice wyrażą zgodę. ja mając lat 17 zaczełam brać leki hormonalne (leczniczo) i moja mama została spytana o zgodę. poza tym zależy jaki lekarz, sa konowały co zapisują od ręki, a są dobrzy lekarze którzy przepadają, porozmawiają i zdecydują tak czy nie. idź i się przekonaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×