Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tips

Posiadaczki tipsów odezwijscie się

Polecane posty

Gość tips

witam, mam pytanie: jakie sa najlepsze tipsy według was? akrylowe, żelowe czy jeszcze jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne
ja miałam akrylowe i nigdy więcej nie zrobię sobie żadnych tipsów - nawet jakby miał mi je ktoś robić za darmo!!! po ich zdjęciu paznokcie są tak slabe i miękki jak byś je przez cały dzień moczyła w odzie. Lepiej zainwestować w odżywkę Sally hansen i mieć właśne prawdziwe, naturalne "tipsy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa-aa
Miałam akrylowe paznokcie i nigdy więcej żadnych sztuczności...po ich zdjęciu paznokcie są słabe łamliwe zniszczone i wygladają brzydko trzeba je krótko ścinać i czekać około 3 miesięcy aż wyrośnie zupełnie nowa płytka pazokcia,acha do tego nie ma gwarancji,że ta nowa płytka wyrosnie zdrowa bo ja słysząłm rózne opinie na temat akrylu.Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko
Ja zaopatrzyłam swoje paznokcie w tipsy jedwabne i żelowe. Jedwabne są lepsze bo tak bardzo ich nie widać jak odrastają, poprostu masz przyklejony sztuczny paznokieć, na to cienką warstwę włókna, trochę kleju i jest ok. Żelowe są strasznie grube, poza tym zakładanie ich ćwiczyła na mnie niedoświadczona koleżanka więc nie trzymały się długo :-). Na sztuczne paznokcie trzeba trochę uważać, bo jakie by one nie były to zdarza im się odpaść. Wkurzyło mnie ciągłe doklejanie, przy żelowych też uzupełnianie (przy jedwabnych się tego nie robi). Co do niszczenia, to z tipsem rośnie ci nowy paznokieć, więc jak sztuczny ci zrośnie to swój masz jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yoko, a kto Ci powiedział, że żelowe są bardzo grube???? Ja robię tipsy, od dwóch lat i zawsze mam długość dopasowaną, tak by było mi wygodnie. Wszystko zależy od tego, kto Ci robi tipsy moje robi dziewczyna, która baei się w to profesjonalnie od 5 lat. Nic mi się nie łamie i nie odchodzi, wyglądają naturalnie i dobrze. Robię wszystko w domku i specjalnie na nie, nie uważam, poprostu są Pozdrowionka Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafr
Dziewczyny, gdzie można komplet do robienia tipsów jedwabnych. W hurtowniach internetowych widzę tylko żele i aktyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie...
do dziewczyn które mają tipsy żelowe czy macie też czasami taki problem że końcówki tipsa niewidocznie rozwarstwiają się i dostaje się tam brud??? Ja mam taką sytuację już drugi raz, i ciekawa jestem jaki jest tego powód...czy to złe wykonanie przez stylistke czy jakaś inna przyczyna??? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa mery
rozdwajajace sie koncówki tipsa to tylko i wyłącznie wina tipserki, która zle ci go nałozyła - ja mam tipsy juz od kilku miesiecy i nic takiego u siebie nie zauwazyłam. moze dla porównania idz teraz do innej i zobacz jak ci zrobi - zwróc jej uwage ze tak ci sie dzieje, jesli nawet założenie tipsa u innej osoby bedzie u ciebie powodowało rozdwajanie to moze masz specyficzna budowe paznokcia albo cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że żel rozwarstwia ci się na końcu paznokcia, to może byc wina złego nałożenia żelu, albo kiepskich produktów. Spróbuj zmienić stylistkę i pamiętaj, że nie zawsze cena idzie w parze z jakościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie polecam żadnych
tipsów! nie mogę sobie teraz dać rady z paznokciami!:( zawsze miałam słabe ale teraz to koszmar! -nigdy mi się tak nie łamały i rozdwajały :(są bardzo cienkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ....
mi zajelo prawie rok zeby "odzyly" po tipsach.....dalej sa jakies lamliwe i miekkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyaaa
tipsy wygladały u mnie super przez pierwsze 2 tygodnie, pozniej musiałam isc uzupełniac:( no i niestety, po ich zdjeciu ma sie szmaciane paznokcie:( Potwornie sie łamią i trzeba odczekac kilka miesiecy zeby wszystko wrociło do normy(tzn zeby naturalne paznokcie mogły zupełnie odrosnąc). To prawda ze wszystko zalezy od tego kto robi tipsy, jak ktos sie na tym zna to paznokcie wygladaja pieknie i naturalnie(nawet nie widac ze to tipsy), a jesli ktos spapra robote to niestety- tipsy zaczynaja odpadac i sie lamia juz po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_
ja tez mialam okropne paznokcie po tipsach wiec nie bylo rady i musialam sobie isc nowe zrobic bo przeciez nie moge chodzic z takimi miekkimi i jakimis poniszczonymi pazurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam acryl od trzech lat i nie zastanawiam sie jakie sa moje paznokcie bo bede zawsze robila acrylowe .Wygoda na trzy tygodnie .Mam zrobiony airbrush-french i nie musze sia martwic jak beda wygladac rece po zmywaniu garow itp .Zawsze wygladaja super pod warunkiem ze sa zrobione przez dobra specjalistke . Polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczek195
Robilam tipsy na tzw. wielką okazję, ale nigdy więcej! Dzis mam zniszczone swoje paznokcie i wygląda to niezbyt ładnie. Nie wspomnę o samym sciąganiu tispów, które jest bardzo nieprzyjemne. Teraz tylko czekać, aż moje odrosną :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ściąganie jest nieprzyjemne????? przecież wartswę żelu lub akrylu się spiłowuje, a nie zrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczek195
Właśnie to spiłowywanie jest szalenie niemiłe, przynajmniej dla mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff juz sie przestraszyłam, bowidziałam różne pazurki po eksperymentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccaarroollaa
🌼 🌼 [kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaaaaaa
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacccccc
🌼 🌼 [kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
noszą totalne bezguścia i "bazarówy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maazia
a co sądzicie o tipsach na paznokciach u nóg??? moim zdaniem to dopiero szczyt bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Tipsy sa okropne!! To protezy paznokci dla lalek, które nie potrafily zadbać o wlasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa jedwabne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz mialam akryl.zel a jedwab najminiej nieszczy paznokcia i wcale tipsy nie sa takie okrone. tak lepiej miec brzydkie paznokcie i chowac rece bo trzeba sie ich wstydzic!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa jedwabne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz mialam akryl.zel a jedwab najminiej nieszczy paznokcia i wcale tipsy nie sa takie okrone. tak lepiej miec brzydkie paznokcie i chowac rece bo trzeba sie ich wstydzic!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjna
tipsy są ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkakrotnie zakladalam tipsy, bo namietnie gryzlam pazurki. Ale niestety po zdjeciu paurki byly tak cieniutkie i zniszczone, ze dalam sobie spokoj z maltretowaniem ich. Kupilam rewelacyjna miksturke przeciwko obgryzaniu pazurkow i mam wlasne paznokcie. I przy tym pozostane. Nigdy wiecej akryli, żeli ani innych swinstw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa
Ja mam zalozone tipsy zelowe 2 tgodnie ale juz mysle o ich sciagnieciu. Chyba przez nie mialam nieprzyjemny dzis zabieg śągania wlasnego paznokcia. Strasznie bolało!!!Teraz jetem bez tipsa a z opatrunkiem i bez paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×