Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tips

Posiadaczki tipsów odezwijscie się

Polecane posty

Moim zdaniem akryl jest dużo lepszy od żelu - jest mocny, trwały i nie wymaga zbyt wielu zabiegów w trakcie odrastania. Nie zgadzam się z opinią, że na sztuczne paznokcie trzeba bardziej uważać - wręcz przeciwnie ! Są mocne i nie trzeba się martwić, że coś się złamie, mimo iż są cieniutkie i wyglądają delikatnie. Ale nie słyszałam nic o jedwabnych - powiedźcie kilka słów o nich :-) pozdrowionka dla forumowiczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
ja mialam kilka razy zele i sa super ,akryle mialam raz i jestem niezadowolona.zele bardzo dlugo trzymaly mi sie a gdy zdecydowalam sie na sciagniecie moje paznokcie wygladaly w porzadku.bardzo lubie nosic tipsy a super i super wygladaja.polecam salon Nail Bar&Spa(za tipsy placilam 130zl z pomalowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
www.nailbar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia18
odkąd pamietam zawsze miałam paznokcie żelowe teraz od jakiegoś mięsiąca mam swoje strasznie miekkie cienkie i nie da mi sie spiłowac żelu do końca;/Moze powiecie czym mam to zrobic :( Uzywałam już roznych pilników nawet kilka preparatów a dalej nie chce mi to zejść co mam zrobic dziewczyny ?? Myslicie,że jedwabne nie niszczą tak paznokci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy tips1
czytam to wszystko i mam az gesia skorke!!!!!!!!! ch cialam sobie zrobic tipsy zelowe ale sie boje! to tak boli i pozniej ja takie slabe paznokcie??to ja mam to w nosie!!!! niech ktos napisze wiecej o tym zabiegu no i teraz nie wiem!ROBIC CZY NIE ROBIC_ oto jest pytanie acha a ile kosztuje ta "przyjemnosc"???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam pazurki kilka razy. zawsze akryl bo trwalszy i akurat tanszy, choc wiem,ze niszcz, slyszalam,ze xzel nie niszczy tylko wrecz pomaga jak pazurki sa slabe bo nie dochodzi do kontaktu z woda,ale nie wiem ile w tym prawdy. moja kolezanka miala zelowe i szybko \"pogubila\" zas inna byla z nich zadowolona, wiec to kwestia kto , jak i jakim preparatem zrobi zeleowe pazurki. wiec co do mojego doswiadczenia z akrylem to zawsze bylo tak,ze napalilam sie jak zobaczylam ladne u kogos, zrobilam i bylo super ale przez tydzien do czasu kiedy nie zaczely odrastac. wtedy zaczelo sie spilowywanie ich i juz nie moglam malowac frencha bo brzydko to wygladalo, wiec spilowywalam, nakladalam kilka warstw bezbarwnego zeby wyrownac nierownosc miedzy akrylem a swoim paznokciem i malowalam na ciemne koloey,ale nie wygladalo to ladnie od spodu.jak ktos mial to wie o co chodzi ;) no a po zjdeciu... lamanie,rozdwajanie,pekanie. masakra!!!! a pozatym-uwilbiam malowac i zdobic pazurki ale jak najpierw musialam sie nameczyc zeby zatuszowac te nierownosci to odechciewalo mi sie juz zdobien. teraz mam swoje,ladne juz nareszcie i jak sa dlugie to zdobie,maluje,cuduje a jak peknie to obcinam, pielegnuje i znowu mam swoje naturalne dlugie. nie martwie sie ,ze odpadnie, dostanie sie powietrze czy uderze sie bo tipsiary wiedza jaki to bol... WIEC PODSUMOWYWUJAC-CHOC TO LADNE ALE ODRADZAM! chyba lepiej za ta kase isc sobie na solarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
witam ja dzisiaj sama sciagnełam tipsy zelowe i niektóre paznokcie sa ok a niektóre mam straszne tam gdzie były klejone nie mam połowy płytki paznokcia POMOCY !!!!!!!!!!! co mam teraz zrobic ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PelaP
Chcialam powiedziec ze zawsze pragnelam miec tipsy no i wkoncu zrobilam zelowe sobie teraz zaluje tego byly ladne ale niszcza plytke strasznie i teraz moje paznokcie wygladaja okrponie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tips
heh pamietacie - to ja załozyłam ten topik :) az dziw ze znów powrócił. oto moje doswiadczenia z tipsami - zrobiłam sobie zelowe i...wytrzymało to u mnie chyba z kilka miesiecy. oczywiscie efekt był super, ale wkurzało mnie dorastanie i uzupełnianie, druga rzecz to zdarzało mi sie ze pojedynczy tips mi odpadł. jak dla mnie duzo zachodu. tipsy sama sobie zdjełam..a raczej zerwałam heh co najdziwniejsze moje paznokcie szybko wróciły do normy, a nawet wygladaja lepiej! wygladały tragicznie po tipsach, ale odrosły i teraz wogóle sie nie łamia, a kiedys non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDUSIA
hej to powiedxcie jak to jest z tymi paznokciami żelowymi łamia sie czy nie??czy roznie sie dzieje na róznych paznkociach bo chce sobie zrobic ale jak przeczytałam to wasze forum to sie troche boje powiem wam szczerze. moje paznokcie nie sa znowu teraz takie słabe a po tych żelowych jak myslicie beda sie łamac czy nie??odp proszę możecie odp na mojego meila:klaudusia.slonce2@vp.pl buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Tak "najeżdzacie" na tipsy, a przecież delikatyny french lepiej wygląda niż ogryzione "kikuty". Nie lubię tylko kiczowatych ozdób i ciemnych końcówek paznokcia. Kojarzy mi się to z brudem. Kobieta w kiosku miała zielony brokat na końcach paznkci brrrr.... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel tylko na końcówkę
a ja widziałam taką technikę, że żelem tylko przedłuża się naturalny paznokieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dla dziwczyn ktore zdjecly tipsy i maja fatalne paznokcie polecam odzywka Nail Tek jest suuuper i gwarantuje ze po systematycznym uzywaniu bedziecie mialy swoje piekne paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auas
zawsze mialam cienkie paznokcie . Przz jakiś czas nosiłam jedwb, potem przerzucilam się na akryl. Był decydowanie trwalszy i mocniejszy. W zeszłym tygodniu zdjęłam moje sliczne tipsy. Moim oczom ukazał się widok potworny.. Część paznokcia z kciuka odeszłA OD MACIERZY!!!!! wYGLĄĄDDA PASKUDUNIE.Reszta słaba i cienka. NIe wiem co robić .Może macie jakieś domowe sposoby? Ja, tę część z kciuka, poprostu odpiłowałam bo myślę że i tak się nie doklei. Teraz moje pazurki zawinę chyba w plasterki!!! POMÓŻCIE DZIEWCZYNY ! Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie mam tisów ale mam nałożony żel na naturalną płytke...fajnie wygląda a z tego co wiedze płytka odrasta sobie normalnie i nie jest zniszczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jednego. skoro zakładacie tipsy w salonach to czemu same je odrywacie? a potem zdziwienie ze są zmasakrowane. akryl sciąga się acetonem, a zel piłuje. same nie zrobicie tego dobrze. akryl niszczy paznokcie, bo nie pozwala im oddychac, zel przeciwnie. Jeśli jest dobrze nałożony paznokieć nie niszczy się. Tipsy moze miec kazda dziewczyna, i nikt nie ma prawa oceniac czy jest to bezguscie czy kicz. Ja nosze zele, bo mam brzydki kształt płytki, i do piero w zelach moje dłonie wyglądają estetycznie. nie mam mega szponów, tylko krótki french którego na naturalnych nigdy nie uzyskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
czwartek :) funduje sobie tipsy < zele> ku zdziwieniu kosmetyczki bardzo krótkie , ot takie naturalne. piatek:(( złamał sie pierwszy pazurek :((( okropność wekend :( spedziłam poza domem .. zero stycznosci z garami , domowymi robotkami :(( poszły kolejne trzy tipsy.... poniedziałek :)) ide do poprawki.Pani robi wielkie oczy tłumacząc , iż jestem pierwsza klientką która ma problemy z akrylem. Wierzyc mi się w to nie chce :(( Uzupełnia mi połamane pazury i wszystko wydaje sie być O.K Niestety na drugi dzień sytuacja się powtarza:(( łamie sie pazur za pazurem :(( zdesperowana sciełam krotko co pozostało , spilowałam płytkę i zaklinam się , iż nigdy wiecej.Własne paznokcie mam bardzo kruche:(( mimo wielu zabiegów pielęgnacyjnych nie jestem w stanie ich zapuscić . 75 zł poszło do kosza:(((( efekt pieknych dloni - jeden dzień !!! Nie doradzam , nie odradzam ... moze po prostu miałam pecha :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpewniej nalezysz do grona osób o płytce paznokcia na której nawet akryl sie nie trzyma. moja kumpela tez tak ma, potwierdziła to kosmetyczka i zwróciła jej kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka może zrób sobie żelowe :) Czy pocą Ci się dłonie lub masz tłustą skórę? Bo jeśli tak to może być przyczyna odpadania tipsów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
Moje paznokcie przypominały od zawsze dziecięce - mięciutkie, cieniutke, dało się zapuścić maksymalnie 1 milimetr. Zresztą rączkę też mam dziecinną (pierścionek ósemka!). Polazłam do salonu i pani zasugeowała mi, że w długich tipsach to moja łapka może wyglądać co najmniej dziwnie i zaproponowała wzmacnianie żelem moich własnych pazurków. Trochę to trwało, zanim urosły, ale teraz efekt jest następujący: własne, długie pazurki pociągnięte żelem, nie łamiące się wcale, ze estetycznym manicurem. Nikt mnie nie przekona, że okrągłe pałeczki są lepsze, bo naturalne! Myśląc w ten sposób przestaniemy się malować (bo chemia), w końcu myć i nastąpią mroki średniowiecza. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny o pięknych, zadbanych - niekoniecznie własnych pazurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkoa
gdzie Wy robicie tipsy? ja od lat nie mam problemu,mam zel ,ale tak nalozony,ze odrost widac dopiero po ponad miesiacu!!a paznokciec zlamal mi sie raz w ciagu kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kilka lat noszę paznokcie żelowe i nie narzekam - wręcz przeciwnie, wygoda, nie trzeba malować a jak już się nawet pomaluje to spokój bo lakier się trzyma kilka tygodni, nie odpryskuje. poza tym żelki nie drapią, nie zahaczają ubrań, są bardzo wygodne. no i zawsze ładnie wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) ja zrobilam sobie paznokcie akrylowe i jestem zadowolona.Wszystko w nich robie i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrooffqa
hmm... zel ogolnie jest slabszy.. bo gdy uderzysz w cos mocno odpadnie ci tips z zelem..natomiast jesli np akrylem odpada ci akryl z twoim wlasnym paznokciem.. zelowy paznokiec nie powinien byc gruby chyba ze stylistka zrobi ci go tak na odchrzan..czasem rozwarstwiaja sie to fakt..ale to zalezy od tego co jest w zel zatopione..np niektore papierki sie rozwarstwiaja.. i to wcale nie jest wina zlego nalozenia zelu..pozatym jakosc sprzetu...np przeterminowany zel gwarantuje ze paznokcie trzymac dobrze sie nie beda.. jak przedluzasz paznokcie tipsami to ogladnij czy pod tips nie dostalo sie powietrze..wdac to bo gdy tylko klej zaschnie robia sie biale plamy na paznokciu. no a jesli dostanie sie powietrze to paznokiec odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka010000000
nie potrafie nie miec tipsow. jak mozna tak przesadzac ze komus paznokcie odchodza czy cos nigdy sie z takim czyms nie spotkalam!! Najmocniejsze sa akryle ktore dlugo sie trzymaja i sa mocne. jesli ma sie tipsy wogole nie trzeba matrwic sie o paznokcie nie to co naturalne ktore w kazdej chwili sie moga zlamac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrin011
wszystkim polecam tipsy!!!!!! Nie zniechencajcie sie opawiadaniami innych osob, ktore zazwyczaj sa nie prawdziwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klala
według mnie tipsy żelowe są fajne.jezeli ktos je umie porzadnie zrobic to nie sa grube i nie zapowietrzają się.tak samo ze zdejmowaniem jezeli zdejmie je ktos doswiadczony to nie sa miekkie.poprostu trzea to umiec! ja mam dopiero 15 lat! paznokciami zajmuje sie od jakis 2 miesiecy na poczatku bylo cięzko ! teraz jest całkiem całkiem.narazie robie je tylko mamie siostrzyczce i sobie!!nikt nie marudzi trzymaja się dosyć długo !!myśle ze kiedys pójde jeszce na jakis kurs,chcialabym w przyszlosci zajmowac się pazurkami .pozdrawiam wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebina
Kochane probowalam i zelu i akrylu. Raz jedyny - niestety - w Pruszczu Gdanskim spotkalam kobiete, ktora przedluzala paznokcie metoda - mam nadzieje ze pisownia jest poprawna bo nie jestem jej pewna - FLY ON lub jakos tak brzmiaca. Od paru lat szukam mozliwosci zrobienia sobie tipsow ta metoda i nie moge jej znalezc. Czy ktos o niej slyszal i gdzie moge sobie to zafundowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka.sw
Witam ! Czytajac to co dziewczyny pisza na temat paznokci to widze ze nie mają pojecia o ich zakładaniu ,zajmóje sie profesjonalnym ich zakładniu od roku 99 .Umijetne dopasowanie i wykaczenie paznokci to jest lada profesjonalizm nigdy nie mam rekramacji moje klientki wracaja do mnie zadowolonea jesli chodzi o rodzaj paznokci roiłam akrulowe a teraz od nie dawna przeszłam na zel i moja opinia paznakcie tak samo sie zachowuja po sciagnieciu sie tych metod.Jezli mamy cienkie i łamliwe paznokcie nigdy one nie bedą leprze pa załozeniu tipsa jedynie beda ładniejsze .Radze dziewczyny wam jesli chcecie miec ładne poznokcje to,zycie jest jedno i wszyskto jest dla ludzi wiec wszystkiego trzeba spubowac .Moje pazurki nosze od lat i nie mam problemu mysle ze jak beda dobrze zrobione todługo sie z nimi nie rostaniecie .Polecam zel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×