Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tips

Posiadaczki tipsów odezwijscie się

Polecane posty

Gość nie kazda praca nocna jest
dochodowa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallinnna
A ja nie wiem po co? Nie wiem po co komu tipsy i silikonowe cyce i takie różne cuda. To chyba jakaś forma masochizmu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo o jaka prace chodzi
nocna i dochodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina mnie tez nie bawi ;) pustosc nie jest tym czym warto sie chwalic ale swoja droga jak jest jakas szczegolna okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk
jest mi was strasznie żal :) kobiety to są jednak zawistne. Zazdroszczą paznokci za 300zl. :) Co byście powiedzialy na moje futro za 13 tyś ? he he. Forum desperatek i ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahadads
tak zawiste a ty nie jestes to co tu robisz?forum desperatek i ubogich to fajnie sie podsumowalas futro za 13tys a moze 13tys koron ?? haha zalosna jestes dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tego komentować :) Wiem,że w Polsce jest jeszcze wiele ludzi, którzy malo zarabiają i drogie ciuchy czy glupie tipsy za 300zl bolą, ale bez przesady. Może warto zaprzyjaźnić się z ludźmi którym się w życiu powiodlo i wziąć z nich przyklad zamiast ziać nienawiścią ? Zastanówcie się nad tym. Wyjeżdżam na wczasy więc już nie odpisze. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine999
dziewczyna doradzila gdzie zrobic fajne pazury, dala link a wy z morda. kto wam kaze z tego korzystac ? nie podoba sie to nie robcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine999
ja skorzystam bo akurat jestem z warszawy i szukam dobrego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine999
dzieciaczku idź do pracy, też będziesz mieć pieniążki. Moja pensja to 8 tyś w banku i stać mnie na tipsy. Tak ciężko to zrozumieć ? Zobacz, 50km od twojej wsi jest inny świat :) Naprawde, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat zgloszony do usunięcia podobnie jak podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak....
Nie kazdy moze ma takie szczescie zarabiac co miesiac 8, 10, czy 15 tys. zlotych, ale faktycznie po co krytykowac. Trzeba zrozumiec, ze sa ludzie bogaci, przecietni i biedni i tak samo jest z uroda. To, ze je stac na takie paznokcie nie moze u Was powodowac nienawisci, jak byscie mialy kaske, to moze?? tez byscie sobie takie rzeczy fundowaly. I jeszcze jedno, zawsze tak bylo, nie wszystko jest dla wszystkich.... Dodam,ze nie nosze tipsow, ale ze wzgledu, ze mam swoje paznokcie bardzo ladne i mocne....Pozdrawiam. Hmmm.....tez bym chciala zarabiac tyle co miesiac, mimo,ze mieszkam w stolicy to pozostaje to marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobnie jak Ciebie denerwuje mnie ta zawiść dookola dlatego zglosilam wypowiedzi do moderatora. Poprosilam również o blokade ip. To nie pierwszy raz dzieciak się podszywa. Na pewno nie zostawie tej sprawy. Jutro rano będę jeszcze dzwonić w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak....
do Yasmine999 Nie ma tam dla mnie pracy w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine999
Nie wiem :) spróbuj się dowiedzieć :) NBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak....
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martarella
nie uważam, aby tipsy były brzydkie. Oczywiśnie nie mówię tu o fioletowo zielono zólto cekiniasto czymś z piórkami i cekinami... tylko o zwykłych tipsach np. żelowych pomalowanych na jasny kolorek lub francuski.... To jesy jak najbardziej oki. Gdyby nie było z tym zachodu i niemaialabym wrażenia, że jakoś na wspak z higieną, gdyby paznokicie własne nie rosly bardzo szybko, gdyby nakladanie nie trwalo 2 godziny... i gdybym w końcu nie miala wlasnych paznokci o ładnym kształcie, pewnie pozwolilabym sobie na ponowne przyklejenie tipsów. Według mnie wyglądały okej :) Pozdrawiam Żelowe są w sumie calkiem ok, nie śmierdzi jak przy akrylowych i w sumie są dużo cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanesa
Hej mam pytanie jak można ściagnąć tipsy żelowe.Czym je usunąć? Pomóżcie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2
nue mgue ża duprzz pusacccccccc bp tupsii miue pssesskaedzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa
moja tipsiarka doradziła mi zebym zelowe stopniowo piłowała z długosci, moja płytka bedzie odrastac a ja je bede skracac z długosci, bo piłowac po całosci nie polecam zeby jej nie naruszyc. a uskok miedzy zelem a moim paznokciem ukryje pod naklejka lub jakis wzorek walne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23
Zgadzam sie ze tipsy wygladaja sztucznie. Zawsze mialam piekne naturalne paznokcie, ale w ostatnim okresie z powodu zbyt duzej ilosci obowiazkow i stresu moje paznokcie doslownie sa ruina. Zastanawiam sie wiec nad jedwabnymi bo slyszalam ze one pielegnuja paznokcie, wspomagaja naturalny wzrost plytki, wiec po zdjeciu mamy ladne zdrowe paznokcie. czy to prawda to nie wiem...ale chyba zaryzykuje bo wstydze sie strasznie porozdwajanych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka88
Siemka;] wlasnie zamierzam zrobic sobie tipsy, kiedys obgryzalam paznokcie :P teraz gdy tego juz nie robie moje paznokcie sa slabe i czesto sie lamia a na dodatek rosna w gore;/ a jak przeczytalam ze po tipsach sa bardziej slabsze i sie bardziej lamia :> to juz sama nie wiem czy robic je czy nie, bo jesli to prawda to chyba po tych tipsach wogole juz nie bede miec paznokci hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ... są bardzo dobre tabletki szwedzkie na wzmocnienie paznokci i wlosów (nie pamiętam nazwy) w niebiesko-żółtym opakowaniu. Cena około 50zł starcza na miesiąc. Efekt widoczny po kilku tygodniach. Co do tipsów to właśnie dziewczyny ze słabymi, brzydkimi paznokciami je zakładają w większości. Ja mialam dość mocne i nic się nie zmieniło. Trzeba tylko pilnować babki, żeby za bardzo nie piłowała płytki przed nałożeniem albo ściąganiem. Trafisz na niedoświadczoną gówniare to może Ci zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka88
ROSALINDA PACZEKO szkoda ze nie pamietasz nazwy tych tabletek;] no wlasnie obawiam sie ze trafie na kogos niedoswiadczonego;/ normalmnie nie mam zaufania do ludzi hehe:P to tak jak z fryzjerem:P wole juz sobie sama obciac wlosy niz isc do fryzjera:D wogole waszym zdaniem co jest lepsze dla osob ktore obgryzaly paznokcie ? jedwabne lub tylko przedluzenie zelem naturalnego paznokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaolka
hej dziewczyny i chłopaki, a jak ściągnąć żele albo tipsy? Bo zamówiłam sobie zestaw początkowy do żeli i tipsów, wiem jak nałożyć żele czy przykleić tipsy, bo przysłali instrukcję, ale niestety nic nie ma na temat jak je póżniej usunąć z paznokci, albo jak zreperować jeśli coś się złamie... doradźcie coś... czy może wszystko się zpiłowywuje czy cio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×