Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andżelika 26

PRZEMIANA MATERII

Polecane posty

3404 kcal ??? 69 kg ? Dziekuje, co prawda jestem na South Beach Diet wiec kalorii nie licze, ale mysle, ze liczba troche przedobrzona ;-) A co do kilogramow to wole te swoje 65 kilo choc to 69 to juz nie wygladalam tak zle - szczegolnie w porownaniu do 80.90 ktore to wazylam przed rozpoczeciem odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 1)17lat 2)164cm 3)59kg 4)dziewczyna 5)3 razy w tygodniu po 120min.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja
wiek: 20 wzrost: 156-157cm;) waga: 50.3kg plec: kobietka;) cwicze codziennie 40-60 minut w domq (zalezy od czasu i zdrowka)+ spacerniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubi
Zaraz zaraz, jak można obliczyć zapotrzebowanie na kalorie na podstawie tak malej ilosci danych ???? Przeciez kazdy organizm jest inny..... Tak poza tym ten caly indeks BMI mozna sobie w buty wsadzic bo moze sie okazac ze np facet watlej budowy ciala ale za to z wielkim brzuchem moze miec nizsze BMI niz wysportowany facet, ktory ma troche miesni ... Poza tym kazdy ma inny kosciec, inna budowe ciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika 26
Zagrycha 3324 kcal 62 kg olika 3358 kcal 58 kg Iluzja 3040 kcal 51 kg mysza77 3004 kcal 58 kg reddbull 3644 kcal 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaak
25 lat 160 cm 50 kg kobieta no, niestety w ogóle nie ćwiczę Dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa
1. 18 2. 154cm 3. 49kg 4. dziewczyna 5. 2-3 razy w tyg 40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa
1. 18 2. 154cm 3. 49kg 4. dziewczyna 5. 2-3 razy w tyg 40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy mozesz tez mi obliczyc???:) z gory dzieki:) 22 lata 168cm waga 61 kobieta:) cwiczyc staram sie ok pol godz diennie ale nie zawsze mi to wychodzi:) dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika czy mi tez mozesz obliczyc? 1.wiek-24 2. 165cm 3. 58kg 4. dziewczyna 5. 4-5 razy w tyg 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika 26
Misiaaak 2894 kcal 54 kg Ewaaaaa 2852 kcal 49 kg L_U_C_Y 3340 kcal 62 kg Mayenka 3198 kcal 59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-w-w
I ja poproszę:) 1.19 lat 2. 176 cm 3.70 kg 4. kobieta 5. niesystematycznie, przyjmijmy ze wcale Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka212
I Wy w to wierzycie dziewczyny? Przecież to są jakieś liczby z kosmosu. Prawie każdej wychodzi ok. 3000 kalorii! Takie zapotrzebowanie to ma dorosły duży facet, który na dodatek dużo ćwiczy! Przeciętne zapotrzebowanie kobiety to ok. 2000 kalorii. Wejdźcie sobie na forum SFD, gdzie są podane linki do różnych SPRAWDZONYCH kalkulatorów. Ja, przy wzroście 160 cm i wadze ok. 52 kg, 26 lat, ćwicząca ok. 3-4 razy w tygodniu po 1 godz., mam zapotrzebowanie wahające się w granicach 1900-2300 kalorii (zależnie, czy to dzień treningowy czy nie). Nie wierzcie w te wyliczenia, bo jedząc ok. 3000 kalorii będziecie tyły i to w dość szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak uwazam
przeciez wszystkie bysmy byly co najmniej PULCHNE... jedzac ponad 3000 kalorii jak to obliczasz? powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
1)42 2)170 3)90 4) kobieta 5)25min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24lata 173 67 i 2 x w tygodniu polgodzinny spacer i raz 45 min basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce
wiek 25 ,waga 61, wzrost 164, kobieta , ćwicze tylko sporadycznie czyli żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evva23
1.159 cm 2.56kg 3.kobieta 4.23 lata 5.nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 lat 162 cm 100kg kobieta spacer tak gdzies ok. 30 minut wolnego chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sange
http://www.sfd.pl/temat192621/ tu macie link do postu na sfd i do wielu kalkulatorow ktore policza wam Wasze zapotrzebowanie. Metod liczenia jest jakwidać wiele, ale te wyniki ktore tu sa wyliczane przez Andżelikę wydaja sie malo prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka212
Pewnie, że tak. Sange ma rację. Zresztą jakoś Andżdelika się nie odzywa. Wpuściła Was w maliny i zniknęła. Dziewczyny, w co Wy wierzycie? Fajnie byłoby jeść ponad 2000 kalorii dziennie i jeszcze chudnąć, ale to niestety niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaa
1. 20 lat 2. 163 3. 51 4. kobieta 5. 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takfajnaprawie
1. 18 2. 164 3. 59 4. Kobieta 5. nie:/ Ty jakąś dobrą duszką jesteś że to dobisz dla nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Anula
Witam.Ja tez prosze o obliczenie Wiek 32 lata Wzrost 152 Waga 58 kilo Płeć Kobieta Ćwiczenia 0 Z góry dziękuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecik15
Wiek: 15lat Wzrost : 165cm Waga: 47kg :((( Wiek: 15lat Płeć : dziewczyna Ćwiczenia: 10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×