Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANKAAA26

RAK PIERSI

Polecane posty

Gość Editha
ja tez cos takiego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
ja bylam u onkologa, niby nic groznego. Ale bylam na usg i wyszla tkanka blinowata bez zwiazku z gruczolem piersiowym. I co ja mam z tym zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
bo jak patrze na ta piers to na dole po prostu widze taka zmieniona skore, taki jakby cieniutki waleczek z 5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
ja sie juz szczepie na wzw i chce to wyciac choc onkolog mi mowi ze bede miala blizne. Ja juz nie wiem czy ja panikuje czy oni sie nie znaja! Prosze Was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
e dodam ze robilam 3 razy usg i badalo mnie 4 onkologow, bo chcialam sie upewnic ze jeden sie nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggaa
abcddddddddddddd ja jak rozmawialam ze swoim lekarzem to tez mi mowil ze z jakimis niegroznymi guzikami mozna normalnie zyc, ja w sumie tez wolalan'bym tego sie pozbyc, ale narazie nawet jesli jest to nie mozliwe przez ciaze, no i tez mowil ze zostaje blizna ktora moze pobolewac. ale jesli chcesz wiedziec to ja mimo to chyba bym zdecydowala sie na usuniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
uje za rade. Ja na pewno to wytne, bo sie boje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggaa
wiesz ja sie obawiam tego ze pod tym guzkiem moze sie tworzyc jakis nastepny zlsliwy ktorego nie da sie wybadac i wlasnie dlatego zdecydowalabym sie na usuniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli guzek przesuwa sie
gdy przesuwasz skóre ( razem z nia) to raczej ic takiego. Jednal lepiej zrob mammografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
ja to w ogole jestem panikara, ale zdrowie najwazniejsze. Wiesz moze czy po drugiej dawce szczepionki juz mozna wycinac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
robilam usg 3 razy. Myslisz, zeby jeszcze isc mammo? mam 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggaa
z ta mamografia to zalezy ile sie ma lat, ponizej 35roku nkie wykonuje sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdddddddddd
ja nawet juz bylam w CO i tez nic nie widza zlego. Ale mnie to wkurza... nie wiem co robic. POMOCY dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa33
wypowei sie ktos jeszcze?? prosze1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Search
Ja tez mialam guza w piersi,wlokniaka prawdopodobnie.Po ciazy i karmieniu sam sie wchlonal,a pamietam,ze balam sie strasznie..Przesuwal sie pod palcami i byl w dotyku jak galka oczna,wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia.a
Ja mam prawie 19 lat i od prawie 5 mam wyczuwalne guzki w obu piersiach. nie idę z tym bo się boję. mamie nie powiem bo nigdy ze sobą tak nie rozmawiamy. być może nie jest to rak ale kiedy jest wydzielina z sutkow to moze byc cos powaznego. u mnie nawet ciezko powiedziec ze mam sutki bo nie wygladaja na nie i czasem mam zaschnieta wydzieline na sutkach wiec nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina233
Witam Uważam, że skoro guz w piersi jest wyczuwalny powinnaś jak najszybciej wybrać się do ginekologa. On podejmie decyzję jakie badania wykonać. Możesz też poczytać o nowotworach piersi na stronie http://tojefura.com/rak-piersi.html ja się dużo dowiedziałam z tej stronki i teraz idę do ginekologa popytać o szczegóły badań piersi. Uważam, że lepiej rozpocząć leczenie we wczesnym stadium choroby niż czekać aż choroba zmieni się w komórki złośliwe. Pozdrawiam i trzymam kciuki Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego wuja żona zmarła na raka na piersi (nie łączyło nas pokrewieństwo krwi). Zmarła, bo za późno wykryto raka. Mieszkali na wsi, ciężko było o odpowiednie badania, mała świadomość kobiet. Od tamtej pory raz na jakiś czas badam swoje piersi w ten sposób: http://powiekszeniepiersi.net.pl/2011/05/12/samobadanie-piersi/ Bardzo ważne jest aby nie bagatelizować tej sprawy. Zdrowie przede wszystkim. Zwłaszcza, że obecnie na każdym kroku coś nas zatruwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicach 20-25 roku życia u kobiet dość często pojawiają się guzy. ja miałam dwa. pierwszy znalazłam smarując się balsamem (miałam jakieś 20 lat), wizyta u lekarza, usg i do wycięcia. Wtedy mi tłumaczyli że to nic groźnego ale może się z czasem coś z tym dziać. Usuneli i po badaniu histopatologicznym wyszło że to gruczolako-włókniak. Drugi - dwa lata później. Ta sama historia ale cieli mnie już ambulatoryjnie. Teraz regularnie robię usg, normalnie karmiłam piersią... po co zaraz taka panika? I w życiu bym z czymś takim, co nawet nie wiadomo czym jest, nie chodziła latami. Badać się i nie panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka12
Witam drogie Panie, bo to właśnie do Pań mam ogromna prośbę. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do mojej pracy magisterskiej. Z góry już bardzo dziękuję i doceniam udział każdej z Pań. Serdecznie pozdrawiam, Marta. http://webankieta.pl/ankiety/woc3bpulawww p.s. głównie chcę prosić Panie, które przeszły zabieg mastektomii i są bądź nie w Stowarzyszeniu Amazonki, ale też pozostałe Panie mogą i bardzo o to proszę, aby wypełniły tą ankiete, jeszcze raz serdecznie dziękuję, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka12
Witam drogie Panie, bo to właśnie do Pań mam ogromna prośbę. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do mojej pracy magisterskiej. Z góry już bardzo dziękuję i doceniam udział każdej z Pań. Serdecznie pozdrawiam, Marta. http://webankieta.pl/ankiety/woc3bpulawww p.s. głównie chcę prosić Panie, które przeszły zabieg mastektomii i są bądź nie w Stowarzyszeniu Amazonki, ale też pozostałe Panie mogą i bardzo o to proszę, aby wypełniły tą ankiete, jeszcze raz serdecznie dziękuję, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[url=http://tojefura.com/rak-piersi.html]rak piersi nie musi być wyrokiem Wczesna diagnoza i leczenie pozwalają na całkowite wyleczenie i powrót do normalnego życia.Oznacza ciężką walkę, często wiążącą się z utratą piersi. Mastektomia i chemioterapia to drastyczne ale skuteczne środki do walki z nowotworem. Jednakże pomimo wielu strat, jakie niesie ze sobą ta choroba dla kobiety, jakże wielką wartość ma ocalone życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rak piersi nie musi być wyrokiem Wczesna diagnoza i leczenie pozwalają na całkowite wyleczenie i powrót do normalnego życia.Oznacza ciężką walkę, często wiążącą się z utratą piersi. Mastektomia i chemioterapia to drastyczne ale skuteczne środki do walki z nowotworem. Jednakże pomimo wielu strat, jakie niesie ze sobą ta choroba dla kobiety, jakże wielką wartość ma ocalone życie. rak piersi http://tojefura.com/rak-piersi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pai
Podzielam opinię Kar_ rak piersi nie musi być wyrokiem Na poprawę humoru mogę powiedzieć, że wiele zagraniczny insytutów prowadzi badania nad nowymi metodami leczenia raka sutka. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na temat nowej metody leczenia http://biotechnologia.pl/biotechnologia-portal/info/biotechnologia/31_doniesienia/372005,nowa_substancja_aktywna_w_walce_z_rakiem_sutka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw zdiagnozuj potem lecz, zaczynaj od metod które wyznacza lekarz, jak nie skutkuje, to próbuj alternatyw. metoda ziołowa dr. Marka Skoczylasa jest obecnie często polecana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wlokniaka w piersi od ponad 6lat. Do tej pory kilka mamografi,biopsja,6usg, po ciazy troche się.zmniejszyl,za tydzien mam kolejna biopsje,ja bym go z checia.wyciela,ale.lekarz jest przeciwny. Dewczyny.nadajcie.sie,tak.niewiele trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dobrą książkę elektroniczną na temat tego jak kobieta wygrała z rakiem piersi. napisz do mnie to Ci ją wyśle jak chcesz ania@annakrawczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×