Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANKAAA26

RAK PIERSI

Polecane posty

Gość gość
No raczej najbardziej wiarygodny wynik będzie właśnie z biopsji. Ja jestem już po mamografi usg i biopsji, czekam na wyniki. Między czasie już zrobiłam rtg płuc, i usg brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Zastanawiam sie po co wykonuja tyle badan skoro tylko biopsja jest w stanie wykryc komorki rakowe. A z paleniem w piersi przy raku to znalazlam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najpierw jest mamografia i usg piersi, jeśli radiolog widzi coś podejrzanego wtedy jest biopsja. A usg brzucha i rtg płuc to się robi żeby zobaczyć czy nie ma przerzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci jeszcze ze rak piersi nie zawsze objawia się tylko guzkiem w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam klucie w piersi. Czasami takie uklucie. Zauwazylam ze czesciej rak jest w lewej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bagatelizowałabym żadnej zmiany w piersi. Nie musi to być od razu coś poważnego, np. guz złośliwy. Czasem występują torbiele na tle hormonalnym i znikają samoczynnie w określonej fazie cyklu. Sama badam się w miarę regularnie, bo właśnie mam tendencje do pojawiania się takich "hormonalnych torbieli". Najgorsze, że u nas nie ma profilaktyki. Nie pozostaje nic innego, jak się obserwować i kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina159
Nie ma co gdtbac, tylko trzeba is do lekarza. wiem , ze targają tobą emocje ale szybko wykryty guz da się usunąć bez szkody dla piersi . Sama poczytaj https://biopsjamammotomiczna.pl/. Medycyna jest o wiele dalej niż myślisz i na prawde da się z tym wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Polecam wszystkim kobieta do badania piersi samemu w domu aby wypróbowały rekawice femiglove jest bardzo skuteczna i czuła zwieksza czucie w dłoniach kilku krotnie i dzieki temu możemy wyczuc już najdrobniejsze zmiany w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×