Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość danulka

Sama prosiłam się o cierpienie

Polecane posty

Gość A co ma
honor do tego? Miłość czy zauroczenie, nie ważne. Ważne, że człowiek jeszcze coś czuje. że jest mu z tym dobrze. Nie teoretyzuję, znam to z autopsji. Od czasu do czasu potrzebne jest takie odświeżenie, spojrzenie na drugiego człowieka płci przeciwnej jak na człowieka określonej płci. Potrzebne jest to jak świeże powietrze. Dla dobra związku również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jak
danulka? olałaś go w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja123
Pewnie pozostało wspomienie ...ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ech
pewnie, że pozostało razem z wielką tęsknotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija 3 rocznica gdy go poznałam. Nasze uczucia powróciły. Nie pisałam, bałam się zapeszyć. Znajomość trwa wyłącznie wirtualnie. Nie dopuszczę by to się zmieniło. Przecież każdy może mieć ten swój kawałek świata, w którym jest tylko on i marzenia. Wiem, że można być szczęśliwym nie krzywdząc innych.Tylko trzeba o tym pamiętać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odnalazłam swój temat..., chcialam dodać, że do dziś mam kontakt z tym Panem. Doszło między nami do spotkania po 4 latach znajomości. To bylo dokładnie rok temu. Spotkanie bylo takie jakiego się spodziewałam. Byliśmy speszeni odrobinę i bardzo szczęśliwi. Poza uściskami, trzymaniem się mocno za ręce nic więcej się nie wydarzylo. Obojgu nam nic więcej do szczęścia nie bylo potrzebne. Takiej radości , spełnienia nie przeżyłam od bardzo dawna. Do dziś mamy kontakt wirtualny. Nasza znjomość ewaluowała. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli kiedykolwiek zerwać tą znajomość. Obojgu jest nam potrzebna, daje nam siły i świeżość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się skończy?
będzie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×