Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Gość mnie by wystarczył
porządny, odpowiedzialny facet. jak już on by był, to wtedy można by ewentualnie porozmawiać o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.....?.........?..........?..........?.........? 11.Elunia_K.....?.........?.........?.........?......? 12.Ksi......?........?.........?.........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.....?.........?..........?..........?.........? 11.Elunia_K.....?.........?.........?.........?......? 12.Ksi......?........?.........?.........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle--->a Ty się starałaś o dzidzie? czy to wpadka? Ja się starać będe od października,a jak się wkońcu uda to powiem że to była wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się o moje maleństwo,ale rodzinka myśli,że to wpadka.Tylko oni będzą tak myśleli,bo jak nasz brzdąc podrośnie to mu powiemy,że był zaplanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam dane do tabelki: Elunia_K....Ela.........l.18......Poznań.....starania zaczynam od października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.....?.........?..........?..........?.........? 11.Elunia_K.....Ela......l.19......Poznań......Staranka od października 12.Ksi......?........?.........?.........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Pisze tak pozno bo byla znowu na zakupach. Chcialam soie kupic jakas sukienke na upaly ale oczywiscie nic ladnego nie bylo. :0 Michelle - strasznie mocno trzymam kciuki zeby sie w koncu wszystko ulozylo. Mimo ze nie zostalam postawiona w takiej sytuacji to wiem, ze Twoi rodzice potrzebuja czasu zeby przyzwyczaic sie do tej nowej roli, w koncu ich zycie tez sie zmieni i to nie z ich wlasnej decyzji. Moze zabierzesz mame nastepnym razem ze soba na USG zeby sie przekonala ze to malenstwo ktore zobaczy na ekranie to jej maly wnuczek/wnuczka. Wtedy na pewno zmieni zdanie, bo taka sytuacja odworcila sytaucje u mojej kumpeli o 180 stopni. ❤️ Erka - Jestes zuch mama :) Oby wszystko sie ulozylo. Moze przemyslal sobie kilka spraw i zrozumial ze teraz juz nie jest odpowiedzialny wylacznie za siebie? Oj, zycze wam, zeby wszystko wrocilo do normy i bylo nawet piekniejsze niz przed zafasolkowaniem. Natii - gdzie Ty sie podziewalas?? Juz myslalam ze zmienilas forum ;) Vanilia i botini - trzymam kciuki za piekne fasoleczki!!!! Elunia K - do pazdziernika juz w sumie niewiele. Jestem ciekawa kiedy nam tu oglosisz nowinke :P Ide spac dziewczynki bo jutro ciag dalszy poszukiwan sukienek, bluzeczek i innych pierduleczek :p Milych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa22
Michelle, dlaczego nie powiesz mamie,ze planowalas ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem rodzicom,że dzidzia była planowana,bo zbyt dobrze ich znam.Więcej tłumaczyć nie będę,bo długo by pisać.Moi rodzice są poprostu dość skomplikowanymi ludzmi.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja im powiem jak już sama zamieszkam i będe w drugiej ciąży:) ździwią się,ale co tam, hehe dziewczyny a nie wiecie jak to jest po odstawieniu tabletek z zajściem?Ja 28 sierpnia mam 3 miesiące,ale mam zamiar starać się od października,aby dzidzia była ok czerwca w górę,bo w kwietniu mam maturę,ale matura to pikuś:) Ja jestem wieczną optymistką. A co do tabletek to brałam niecałe 2 lata i teraz po 48 dniach dostałam naturalną @ bez wywoływania i jest strasznie obfita a i czasem jajnik mnie pobolewa:) Jak macie jakieś informacje to podajcie i moze znacie jakieś stronki o tym? 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odstawieniu tabletek trzeba odczekać od 3 do 6 miesięcy żeby dzidzia była zdrowa i żeby nie było ryzyka ciąży mnogiej.Idę z moim michem do urzędu pracy,do banku a potem zajrzeć do szkoły,bo michu musi dalej się kształcić - musi się zapisać wieczorowo albo zaocznie.Wiecorem przychodzi do mnie pogadać z rodzicami.To będzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.....3cykl…....@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.....?.........?..........?..........?.........? 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi......?........?.........?.........?........? Hej Dziewczyny:) Wniosłam małą poprawke do tableki, bo Ela miała zapisane,że ma 19 lat. Michelle trzymam kciuki,zeby ta wieczorna rozmowa z rodzicami nie była aż taką tragedią, jak Ci sie wydaje:) Ewma ja ostatnio też nachodziłam sie po sklepach w poszukiwaniu czegoś na wesele siostry. Ochodziłam sie jak głupia, ale na szczęście mam już to z głowy:) U mnie dzisiaj od rana pada, więc pewnie przesiedze cały dzień w domu. Ok zmykam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Michelle
Wiesz myślę ,że Twoi rodzice nie są najgorsi....... moją znajomą zwyzywali od szmat i wystawili walizki przed drzwi(autentycznie).Poszła mieszkać do chłopaka. A Twoi i tak może nie są zadowoleni-bo każdy rodzić chce by się dziecko krztałciło itp i no jasne----rodzice chcą wpierw ślubu potem wnuków Ja swoją drogą nie wyobrażam sobie bycia w ciązy bez ślubu-ojciec mi kiedyś też powidział bym się nie zeszmaciła i te słowa pamiętam jak dziś. Myślę Michelle,że trochę szkoda,że z Twoim chłopakiem ni doprowadziliście do szybkiego ślubu, wynajmu mieszkanka-i wtedy myślę Rodzice nic by nie gadali....... Nie odbierz tego jako ataku-ot tak kilka zdan od cichej obserwatorki forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja jestem 21-letnią młodą, przyszłą mamusią! Tak samo jak Ty pragnęłam mieć dzidziusia, opentało mnie totalnie na tym punkcie, przestaliśmy się zabezpieczać, no i jest dzidziuś! Przestraszyłam się na początku, że zostanę mamą a mój narzeczony tatusiem-szkoła, brak mieszkania itd. ale sami tego pragneliśmy, No ale pomalutku wszystko zaczęło się układać, my z dnia na dzień coraz bardziej cieszeliśmy się że będziemy rodzicami!Teraz jestem w 19 tyg., czuję się dobrze! 6 sierpnia bierzemy ślub, jesteśmy szczęśliwi!Zastanówcie sie porządnie przed tym jak podejmicie decyzję-to ogromna odpowierdzialność, a nie każdy w tak młodym wieku będzie potrafił sprostać tylu obowiązkom! Pozdrawiam cieplutko:)))) [url=http://www.TickerFactory.com/] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20051214/dt/-5/k/9b89/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
botini a kiedy ma sie u ciebie pojawic @ ? Fajnie ze jestes, bo juz myslalam ze zostaje tutaj tylko ja bez fasoleczki. Michelle nie denerwuj sie tak rodzicami, wkoncu im przejdzie. Z jednej strony musisz ich zrozumiec, beda dziadkami a ich mala coreczka mamą! Stres zle wplywa na dzidzie wiec zrelaksuj sie ...moze lody poprawilyby ci humorek :):):) Glowa do gory! Pamietaj, my jestesmy z Toba! mika2024 napisz cos wiecej o sobie, jak powiedzialas rodzicom, ze zostana dziadkami?! ile lat ma twoj misiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że ślub można wziąźć zawsze.Nie ważne jest dla mnie czy przed dzieckiem czy po.Najpierw weźmiemy cywilny,nie chcemy wesela.Kościelny też będzie,ale za jakiś czas.Stać nas na brzdąca.Nie kupujemy mieszkania,bo narazie nie ma to sensu.Ze względu na zdrowie bobaska zdecydowaliśmy się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu pojechał załatwić sobie dzisiaj wszystko do końca z tą pracą.Jeśli nie będzie musiał chodzić na praktyki w sierpniu to będzie już pracował.Wieczorem przyjedzie na rozmowę.Jak widzieliśmy się rano to wszystko omówiliśmy.Nie powinno być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia84 u mnie @ powinna sie pojawić 1 sierpnia -nie chce tego ale nie sądze żeby mogło być inaczej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
Vanilia84 i botini przeciez ja jestem jeszcze bez fasolki!!!!! zapomnialyscie? jutro czekam na @ :( uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa trzymam kciuki żeby wredny małpiszon i tak nie przypałentał się.Też byłam pewna,że lada dzień będzie a tu taka niespodzianka.Rozmawialiśmy z rodzicami jakąś godzinkę.Nie było za miło,ale się już trochę uspokoili.Boją się,że nie damy sobie rady z ilością obowiązków.Micha siostra i szwagier już wiedzą,ale rodzice dowiedzą się w piątek,bo powiedzenie przez telefon było by głupie.W następny piątek przyjedzie do nas z rodzicami i będziemy w szóstkę o tym gadać.Moja mam bardzo się boi,że mimo tłumaczeń pani ginekolog,że wszystko będzie dobrze dzidzia urodzi się chora.Ja wierzę i czuję,że będzie oki.Na studia idę zaoczne i nie przerwię nawet roku.Poprostu nie pojadę na jakieś dwa spotkania po porodzie.Damy radę!!!!!!!!!!!Życzę wszystkim pięknych i zdrowych fasolek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem bez fasolki. Michelle - wszystko dobre, co sie dobrze konczy a nie bylo najgorzej, prawda?? Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! strasznie mi sie nudzi: od rana pada deszcz :( buuu michelle mam pytanie czy jestes jedynaczka?? bo jesli tak to reakcja twoich rodzicow mnie nie dziwi! dziewczynki nie martwcie sie tym, ze nie macie jeszcze swojej fasolki!! jestescie mlode i na pewno szybko pojawi sie dzidzia :) czego wam ze szczerego serca zycze ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku jak ja was wszystkie pokochałam:) Przez ostatnie kilka dni czytałam wszystkie wasze wypowiedzi i wreszcie udało mi się skończyć uff no i mogę sama coś napisać. Wcześniej nie myślałam tak bardzo o posiadaniu dziecka jak przez te kilka dni. Jestem pełna podziwu i uważam was za wspaniałe młode istotki, które chcą się swoją miłością podzielić jeszcze z kimś. To naprawdę coś wspaniałego:) Może jako \"nowa\" powinnam napisać coś o sobie. Mam 22 lata, mój mężczyzna 25 lat i jesteśmy razem o d prawie 2 lat. Bardzo chcemy mieć dzidziusia ale wiemy, że najważniejsze teraz jest aby zapewnić sobie i później oczywiście dzidzi jak najlepsze życie. Dlatego postanowiliśmy wyjechać do Irlandii do mojego brata. Oboje mamy już dyplomy w rękach więc nie pozostawiamy za dużo za sobą no oprócz rodziny i przyjaciół. Nie chcę się za dużo rozpisywać bo może nie chcecie tego czytać więc na razie troszkę się wstrzymam:) Bardzo was wszystkie pozdrawiam i przesyłam fluidki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×