Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Witaj Michelle:) Ja tutaj jestem cały czas tylko sprytnie się ukrywałam bo najpierw chciałam wszystko przeczytać. Mimo, że was nie znam to bardzo was polubiłam bo obudziłyście we mnie instynkt macieżyński:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj greeny :) czytac to my chcemy zawsze :) wiec sie nie przejmuj tylko do nas pisz :) michelle jak sie dzis czujesz?? mam nadzieje ze juz troszke mniej sie denerwujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH,KTÓRZY NAS CZYTAJĄ!!!!!!!!!!!!! Jeśli czyta nas jeszcze więcej dziewczyn, jeśli chcecie pogadać i podzielić się doświadczeniami to piszcie śmiało!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
dzieki Michelle za kciukasy ❤️ ja tez trzymam kciuki zeby Tobie sprawy sie dobrze potoczyly!!! jestes zaradna napewno dasz sobie rade :) pozdrawiam nowa kolezanke greeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam w sobotę,że mdłości mi się zaczęły,ale to było tylko takie jednorazowe.Mam nadzieję,że żadnych dolegliwości nie będę miała i będę mogła się cieszyć maluszkiem.Psychicznie ze mną też już lepiej i aż tak się nie obawiam.To miłe,że dzięki naszym wypowiedzią ludzie nabierają ochoty na dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alaa :) co tam u ciebie?? mam nadzieje ze @ jeszcze nie przyszla!! jejku jak mi sie nudzi, opiekowalam sie dzis swoim siostrzencem wiec popoludnie mialam zajete a teraz kiedy on pojechal juz do domku to poprostu umieram z nudow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
czesc natii! u mnie nic nowego czekam na @ :( jutro powinna sie zjawic :( jednak po cichu licze ze nie przyjdzie :) a u Ciebie cos ciekawego? ja tez opiekowalam sie dzieciakami kuzynki ( jedna 5 lat, druga 2) normalnie 3 swiaty z nimi :-P ehhh normalnie padam ze zmeczenia dobrze ze wybawil mnie moj michu bo zaczesalyby mnie na smierc :-P nie wspomne juz o zabawach w dom i lekarza o zgrozo!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieciaki maja niezle pomysly ;) sa tak zywe ze czasami brakuje na nie sil ;) u mnie po staremu: caly czas sie obijam w domu :):):) wlasnie widze, ze przestalo padac to wyjde na maly spacerek bo normalnie wariuje juz po malutku ;) pozdrawiam cieplutko i pzesylam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
dzien dobry spiochy!!! :) do mnie @ dzisiaj na 99,9% przyjdzie spadla mi tem. jak zawszw w dniu okresu :( normalnie zalana lzami bylam ale jest juz ok :) sutki nadal troche bola :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na badaniu krwi na określenie grupy krwi i cukru.Przez to,że byłam u gina prywatnie musiałam za to płacić.Wezmą trochę krwi i jeszcze kasiory za to chcą.Ale babko co mi pobierała była bardzo sympatyczna.Powiedziała:I o,będziemy mamusią???Mówiła,że mam się niczym nie przejmować,że to piękny okres w życiu kobiety i za pięć lat będę to wszystko mile wspominać.Pytała się o pare rzeczy i doradzała.Bardzo miła!!!!!!!!Alaa może termometr Ci nawalił i jednak @ nie przyjdzie.Trzymam kciuki do samego końca ❤️ A gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greeny witaj i pisz częściej: Michelle czy ty w tym roku zdawałaś maturkę?Ja zdaje za rok i chce ją zdawać z brzusiem. Jestem ciekawa czy mi się uda. Jak tak sobie myślałam to ten cykl już trwa i jest to 5 dzień, następna @ w sierpniu,a później we wrześniu i pod koniec września lub na początku października(zależy jak mi@ wypadnie) zaczynamy staranke. Oby to szybko mineło,bo już się nie cierpliwie. A w nd lub pon idziemy z Bartkiem na kolacje i wtedy wszystko obgadamy:) Już nie moge się doczekać. Najgorzej po starance jak już będe zafasolkowana powiedziec rodzicą,bo moja mama teraz mi powiedziała,że dzidzia super,ale boi się,że nie skończe studiów lub nie zdam maturki,ale ja urodze po niej jak doobbrze pójdzie:) No i boje się reakcji teściów:) pożyjemy zobaczymy. a co u was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia to już niedługo będies nam zdawać relacje ze staranek.Pewnie nie możesz się już doczekać,nie???Będzie fajnie,zobaczysz.Do końca wakacji moi rodzice i teściowie powinni już się z wszystkim oswoić.Niedługo misiek się do mnie wprowadzi i ślub.Weźmiemy kościelny,ale michu nie chce wesela,bo nie chce żeby rodzice dawali nam tyle kasy.Przecież to normalne,że rodzice wyprawiają wesele dzieciom.Tak bardzo chciałabym założyć tą białą suknię.Wszystko się okaże w przyszłym tygodniu.Przesyłam fluidki ciążowe.Zawsze chciałam to napisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tao nawet niewiesz jak bardzo,a szczególnie brzusia:) i USG postaram się iść na 3D Mam nadzieję,że za pierwszym lub drugim razem się uda tylko nie zawsze mamy gdzie się poprzytulać:)na ale coś się wymyśli dzięki za fluidki,a Ty za którym razem starań zaszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało nam się w drugim miesiącu,ale chyba udało by się w pierwszym tylko,że chyba omineliśmy owulację.Mieliśmy wtedy parę dni przerwy,matura,studia itp.Uda wam się tak szybko,że sama będziesz w szoku.Powodzenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Witam kochane:) Widze tu duzo nowych "twarzyczek" :) Wszystkich witam bardzo serdecznie:) Dziewczynki wlasnie przeczytalam co tam u was ciekawego i wyglada na to ze wszystko jest u was ok. U mnie tez wszystko dobrze dzidzia rosnie kopie i wogole coraz czesciej mysle o tym ze zostaly nam juz tylko 2 miesiace i w koncu sie zobaczymy! Michele z twoim skarbem napewno bedzie wszystko ok. bedzie cale i zdrowe trzymam kciuki:) Ja tez pamietam jak mowilam o tym wszystkim rodzica i tesciowej powiem szczerze ze milo to wspominam:) Elunia_K Ja zdawalam maturke z kruszynka pod serduszkiem i udalo sie! Podobno kobiety w ciazy sa bardziej inteligentne i szybciej sie ucza niz normalnie:) Smialam sie z moim mezem ze nasz Skarbek bedzie 2 razy zdawal maturke raz z mamusia w brzuszku a drugi raz juz sam:) No kochane wszystkie kobitki pozdrawiam serdecznie i do nastepnego razu jak macie jakies pytania to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matitka
No dziewczyny to ja do was się też przyłączę. Mam 18-lat ale chcem mieć już swoje maleństwo. Jestem już mamą małego aniołka, który jest w niebie. Tym razem wierzę, że wszystko się uda i już niedługo będę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoraaa
Matitka zycze ci z calego serca abys zaszla w ciaze jak najszybciej!!! Trzymam kciuki napewno ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matitka bardzo mi przykro.Napewno doczekasz się zdrowej,silnej dzidzi.Właśnie się obudziłam.Jeszcze niedawno nie mogłam spać do rana a teraz proszę,śpię nawet w dzień :-) Zoraa zaczeliście już zakupy do malucha???Wiesz czy to chłopak czy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!:) ja wpadlam tylko na chwilke! zaraz jade spowrotem na wies, musze porzadnie odpoczac:) nalezy mi sie to;) w piatek mam wizyte u lekarza...moze da mi w koncu zdjecie maluszka, juz nie moge sie doczekac:) w piatek znowu zagladne do was:) teraz czytalam szybciutko zaleglosci i chcialam bardzo Wam podziekowac za mile slowa:) z moim chlopakiem to nie bylo tak, ze on mnie zostawil, po prostu razstalismy sie, bo juz mialam dosc jego baraniego zachowania:( jestesmy ze soba 2,5 roku i wczesniej bylo naprawde super, jak planowalismy slub i wspolne zycie to bylo calkiem inaczej...a z bobaskiem to bylo tak, ze w sumie nie do konca planowany, tzn. postanowilismy NIE uwazac, a bedzie co ma byc. Takie mielismy podejscie,ze jak bedzie maluch to super, a jak nie to nic, bedziemy sie starac pozniej... no i jest maluch i wsystko sie popsulo:( ale widze, ze bardzo mu zalezy i na mnie i na dziecku, jak to facet juz marzy, ze to bedzie chlopczyk i bedzie kierowca rajdowym (to zawsze bylo marzenie mojego chlopaka) mysle, ze pomalu jakos sie ulozy dzis znowu sie spotkamy na rozmowe...jak bede w piatek, albo w czwartek to wszystko napisze:) poki co jade juz, a netu tam na wsi nie mam i znow troche mnie nie bedzie:( ale to nic Bardzo goraco Was pozdrawiam i wszystkie nowe osoby rowniez:) Trzymajcie sie!! do zobaczyska:):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka mam nadzieję,że Twój facet zmądrzeje i stworzycie szczęśliwą rodzinkę.Życzę Ci tego z całego serca ❤️ Spadam,bo lecę do micha obgadać sprawę ślubu.Paputki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilia84
Wlasnie wrocilam ze spaceru z pieskiem. Po drodze mijalismy mlode mamusie z wozkami i zrobilo mi sie smutno :( ...czy sie doczekam?! Zawsze zagladam do wozkow, jak slodko spia bobaski i ssią smoczki :) Piekny widoczek...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczyny starania? Ja juz nie moge się swoich doczekać. Narazie z moim kochanym Tygryskiem wszystko obgadujemy, co i jak bedzie:)ale nie wiem jak to będzie z e ślubem;(chciałabym w tym roku,ale pewnie dopiero w następnym przed lub po porodzie;) Vanilia84 jakiego masz pieska? Ja z Bartkiem mamy już swojego słodkiego Goldenka,który ma 7,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! 🖐️ Jak zwykle mam zaleglosci w czytaniu.. a wszystko przez to ze chcialam sie jeszcze nacieszyc moim Slonkiem, bo jutro jade do dziadkow, ktorzy mieszkaja 300 km ode mnie wiec nie bedzie mnie jakies 3 dni. Musze im troszke pomoc, bo babcia ostatnio choruje i nie daja sobie rady ze wszystkim. :0 Ogolnie ostatnio przezywam piekne dni w moim zyciu. Staram sie cieszyc kazda chwila. :) Pogoda moze nie najlepsza, ale moze dzieki temu zaczynam dopiero oddychac pelna piersia po ciezkim roku na studiach. Tak mi jakos skrzydla urosly, ale to dobrze, bo znaczy to ze chandra (jakkolwiek to sie pisze) mi przechodzi. Juz myslalam ze caly czas bede chodzic i myslec o tym ze to mogla byc dzidzia w moim brzuszku, gdyby nie ta wstretna @. :( To jest straszne, chyba kompletnie wariowalam, juz nawet liczylam sobie ile mialoby moje malenstwo gdyby to bylo to. (dziwne, a wczesniej nawet bym nie pomyslala ze jestem gotowa i ze tak bardzo tego chce!) :0 Na szczescie juz mi przeszlo. Mysle sobie, ze to po prostu sie kiedys stanie i wtedy bede najszczesliwsza kobieta!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki! W szczegolnosci Vanilie, Natii i Berne z ktorymi sie ostatnio mijam na tym forum ;) oraz Michelle z jej malutka fasoleczka do ktorej macham lapka 🖐️ a takze botini, Erke oraz Elunie K ktore prosze o aktualizacje tableki jesli macie ochote oczywiscie :P i wszystkie kobietki ktore czytaja to forum a jeszcze nie maja odwagi sie odezwac :) 3majcie sie koietki!! Milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.............3cykl….......@20.07.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka..........?............?...........?...............?..............? 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? Ach, pozdrawiam jeszcze Zoreee oczywiscie!!!! oraz Ksi, ktorej ostatnio tutaj nie widze :) Alaa jak tam @????? EluniaK, przepraszam, nie zauwazylam, ze juz jestes wpisana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po przytulałam się troche z moim kochanym i bez zabezpieczenia. Jak cykle w tabsach miałam 24dni,a tak to tylko tą ostatnią @ na którą czekałam 48dni i teraz nie wiem jaki będzie ten cykl. Ciekawe czy moge przez to zafasolkować jak to jest 6 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matitka
Elunia K można zafasolkować, ale najlepiej było by jakbyś mierzyła sobie tempke. Ja po odstawieniu tabletek starałam się 6 cykli i właśnie wtedy kiedy nic na to się nie zanosiło, miałam w sobie ten największy cud świata. Ja sobie mierze tempke i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam na imię Jowita jestem z Morąga, 18 lat, starania od 30.VI.2005- ponowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa
witaj matitka!!!! dzisiaj rano przyszla @ :(((((((( jestem rozbita psychicznie :( prosze o aktualizacje terminu kolejnej @ na 18.08 moze pozniej uda mi sie cos napisac bo teraz nie jestem w stanie :( i jeszcze ten bol brzucha :( pozdrawiam mamuski i fasoleczki!!! i oczywiscie te starajace sie!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka..........?............?...........?...............?..............? 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie poprawić tabelkę.Alla nie pękaj, wszystko jeszcze pred Tobą. My z moim dziś też idziemy na całość;)Tak myśle,ale to nie jest staranka jeszcze tylko taka zabawa,że może już teraz się uda,ale teraz jeszcze mi na ręke, bo byłby termin na kwiecień i to akurat na maturu. Matitka napisz coś więcej o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×