Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Hej! Ale tu pustki:( Wczoraj wieczorem mieliśmy miłą kolacyjkę i przytulańsko. Myśle,że nic z niego nie wyjdzie.Było ono pod koniec 6 dc. Jeśli wyjdzie to dobrz i jeśli nie wyjdzie to też dobrze. Dziś ide do gina,bo mnie coś jajnik pobolewa,a na badaniach w szpitalu było dobrze,ale wole się upewnić. Doszliśmy do wniosku,że poczekamy do października napewno,a może i do grudnia. Ow powinna być wtedy na początku grudnia i w święta zrobiłabym test. Na razie takie mamy plany,a jak zrobimy pomyślimy dopiero w październiku. Teraz postanowiliśmy,że pojedziemy na wakację i na kilka imprez poszaleć i sprawdzić czy będzie nam z tym dobrze. Moje kochanie powiedziało,że on i tak jest pewny i gotowy i decyzja odemnie zależy. Doszłam do wniosku,że z tą decyzją się tak nie będe spieszyć,bo jak nie w tym roku to w następnym napewno. Myślimy o tym,aby pod koniec maja wźiąść ślub i wtedy zacząć się starać. Mojego nie ma do niedzieli popołudniu i pojechał z kolegami do kołobrzegu,a ja jestem szczęśliwa,bo mu ufam i wiem,że on też potrzebuje troche swobody.Co prawda jedzie tam do pracy,ale w sobotę mają 7h wolnego,a teraz jadą tym autobusem wszyscy razem i sobie gadają jak za szkolnych lat. Sama siebie zdziwiłam,że nawet mu nie bręcze i nie strzelam fochów. Dziewczyny na co pozwalacie swoim chłopaką? BERNA na jakiej diecie jesteś? Ja też teraz zaczynam,aby do sierpnia zrzucić z 3kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajapbo
Elunia ok,moze tobie sie uda,firme zawsze mzoes zprzejac po rodzciach,ale nie kazdy ma takie szczescie i nie na kazdego praca czeka z otwartymi rekoma,nie chce sie z wmai klocic,podziwiam was,ze jednak decydujecie sie na dziekco mimo tylu niewiadomych,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Elunia_K w sumie nie stosuje jakiejś diety cud, tylko staram sie ograniczać pewne rzeczy.Nie jem słodyczy i moich ulubionych pizz itp. Dawniej pochłaniałam wszystko na co tylko miałam ochote, ale teraz troche przystopowałam. Owszem jem dosyć mało, ale mi to w zupelności wystarcza i nawet nie wiecie jak dobrze sie z tym czuje:) Na śniadanko płatki z mlekiem, na obiadek albo Jogobella ze zbożami, albo jajko na twardo z pomidorem i ogorkiem, a na kolacje(przed 18) jabłko no i nektarynke. Wczoraj jak moja mama dobrała sie z moim Kochanie do mnie, to tak mi głowe przez pół godziny suszyli,ze mam normalnie jeść. W każdym bądź razie tak bede jadła do wesela mojej siostry,a po weselu już jem normalnie tyko mniej wszystkiego. Hmm przeczytałam dzisiaj wpisy bajabpo, księżniczki i oliwi i chce dodac,że ja na dziecko nie zdecydowałabym sie, gdybym wiedziała,że musze być na utrzymaniu rodziców. Mój chłopak ma swój mały interesik, na którym nieźle zarabia, więc na brak pieniędzy raczej nie będziemy narzekać. A to,że bede od niego zależna wogole mi nie przeszkadza, bo w końcy sie kochamy i byłoby to nie tylko moje dziecko, ale i jego. To by było tyle na ten temat.Dziewczyny dzisiaj z moim Kochanie pytamy rodziców, czy moge jechac z nim z atydzień do Szwajcarii. Tak bardzo bym chciała, bo ja nawet kilka dni bez niego nie wytrzymam. Trzymajcie kciuki,zeby sie zgodzili. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, wiem,że nie każdy,ale wtedy raczej nie decydują się na dziecko. Ja też nie chce się kłócić;) A co tam u was dziewczyny? Co tak cicho tutaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......2miesiac…....luty 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne Czesc wszystkim:) w koncu uzupelnilam ta tabelke;) wlasnie wrocilam od gina, obsypal mnie jakimis poradnikami, ulotkmi itp.:) eh, coraz bardziej sie ciesze!! wszystko jest ok. i juz wiem, ze to ciaza pojedyncza, w sumie gdzies tam w glebi mialam iskierke nadziei, ze beda blizniaki, ale moze nastepnym razem:):):) Michelle nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze, ze rozmowe z rodzicami masz juz za soba! U mnie jeszcze ten koszmar przede mna, bardza sie boje, a musze w koncu powiedziec, bo czas uplywa i maluszek rosnie:) pozdrawiam was goraco!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefkaaa
kondolencje dla wszystkich mlodocianych matek ! uswiadomciie sobie kobiety ze koniec z wolnoscia, studenckieim zyciem, teraz was c zekaja tylko zasrnae pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefkaaa
z ta tabelke to juz w ogole was pojebalo.!~ nie siedziec na necie tylko kopulowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla twojej wiadomosci konefkaaa juz sobie to uswiadomilysmy!!! wiemy na co sie decydujemy, ale po co tlumaczyc cokolwiek takim osobom jak ty skoro i tak nie dociera kondolencje to raczej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam sen!!!!!!Śniło mi się,że odkochałam się (niemożliwe) i zakochałam się w jakimś przystojniaku,którego poznałam przypadkiem.Byłam w ciąży jak go poznałam.Chciałam nie brać ślubu z michem,spotykałam się z tamtym pokryjomu.Boże co za sen!!!!!!! :-D Dawno mi się nic nie śniło.Denerwuje mnie to,że zawsze jak ktoś napisze coś nie miłego to my musimy się tłumaczyć,bo ktoś przezyta sobie kawałek wypowiedzi i uważa nas za idiotki.Nie jesteśmy przecież głupie i wątpie żeby któraś z nas zdecydowała się na dziecko gdyby nie miała do tego warunków.Pozdrawiam zafasolkowane,starające się i odchudzające :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możecie zrozumieć,że my nie chcemy żadnych imprez i luzackiego życia???????!!!!!!!Chyba wy poinniście się kształcić,bo prostych rzeczy nie rozumiecie jak się do was pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,danow mnie nie bylo,ale teraz ciagle praca!!i to na drugie zmiany,na 13 do 20:)jednak w aptece nie mozna sie przepracowac i to jest ten plus:)zapisalam sie do innego gina w poniedzialek na 20,bo tamten stwierdzil po usg brzusznym na ktorym bylam kilka dni temu,ze to 6 tydz i widac tlyko pehcerz ciazowy,a powinno juz widac czlowiecxka i serduszko!!!tak sie zdenerwowoalam,ze zadzownilam odrazu do innego!juz nie moge sie doczekac wizyty,wkoncu leci 10tydz:):)a jak u was mdlosci???mi czasem w pracy nie daja spokoju,ale mam zawsze pod reka torecan:)poza tym mieszkanko jzu prawie gotowe,jeszcze tlyko duzy pokoj anm zostal,i za jakis tydz juz wogole mnie tu nie bedzie:(dziewczyny jak smaopoczucie???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zero mdłości.Jedyny objaw to bolące piersi i wieczna senność.Wstaję o 11:00 a o 22:00 już śpię na siedząco.Mam nadzieję,że po przeprowadzce będziesz miala czasami możliwość napisania do nas.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefkaaa
nie jestem wcale nie mila. wyrazam tylko swoje zdanie, chyba tez mam do tego prawo?? Jak wiadomo racja jest jak dupa, kazdy ma swoja. Nie daze wcale do konsensusu... Zastanawia mnie tylko jak mozna pozegnac sie z tak przyjemnym zyciem tak wczesnie. Zycie sie rozpoczyna wlasnie od 20 , nie ma ograniczemn mozna robic co sie chce.przeciez dziecko mozna miec pozniej w wieku 20 paru albo 30 lat. Jak dziecko moze wychowac dziecko???!!! gdyby mi sie zdarzyla ciaza na prewno bym usunela nie mam ku temu watpliwosci Tak czy siak: powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle ja bylam taka senna na samym poczaku,tearz juz jest lepiej,ale czasme o 20 ledwo stoje na nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za dziecko.Przeszłam nie jedno w swoim życiu i dzięki temu stałam się poważniejsza szybciej niż koleżanki w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za dziecko.Przeszłam nie jedno w swoim życiu i dzięki temu stałam się poważniejsza szybciej niż koleżanki w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za dziecko.Przeszłam nie jedno w swoim życiu i dzięki temu stałam się poważniejsza szybciej niż koleżanki w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...7 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław.....5 tydzień…...17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie......10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia......l.21......Tarnów.......8 tydzień.......27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań......Staranka od października 12.Ksi............?..........?.............?..............?...............? 13.Botini.........?...........?............?...............?..............? 14.Matitka......Jowita.....l.18......Morąg.....Staranka od 30.06-ponowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konefkaaa czy naprawde tak ciężko Ci zrozumieć to co napisała Michelle, że my wcale nie przepadamy za dyskotekami i takim zyciem. Jeżeli Ty uważasz,że zycie po 20stce to same przyjemności bez żadnych ograniczeń, to oddaj sie tym przyjemnościom i nie zawracaj sobie nami głowy. A co do twoich wpisów to faktycznie nie są one miłe, bo te Twoje stwierdzenia o kopulowaniu, są banajmniej \"troche\" nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Koala
A niby ja sie nazywa to co robicie, zeby dac sie zaplodnic, idiotki?;p;p Kopulacja wlasnie! Sama sie doksztalcie bo mlode jestescie i malo co w zyciu przezylyscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszą nam,że to my mamy się kształcić.Chyba Ci co piszą powinni iść do szkoły po prostych rzeczy nie mogą pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam w życiu nie jedną ciężką sytuację,z którymi inni by rady sobie nie dali.Nie oceniaj kogoś skoro go nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Koala
Och jakas ty biedna ;P Moze pomnik ci postawic. jaki chcesz z brazu czy moze z platyny? Uwierz mi, ze sa ludzie, ktorzy przeszli o wiele wiecej od ciebie i sie z tym nie obnosza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno o mnie wiesz,więc nie wypowiadaj się a pomnik poproszę z brązu.A Ty co przeszłaś???Paznokieć Ci się złamał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati 26
Cześć dziewczynki. Czytam Wasze wypowiedzi i jestem pod wielkim wrażeniem. Ależ Wy jesteście mądre,że w takim wieku myślicie o dziecku. Nie zgadzam się z niektórymi osobami, które Wam zarzucają różne rzeczy o nieodpowiedzialności itp. Moim zdaniem to świadczy tylko o tym, że jesteście już bardzo dojrzałe psychicznie do tego, żeby mieć dziecko, a nie w głowie Wam imprezy czy dyskoteki. Gdybym ja była taka mądra, to też wcześniej pomyślałabym o dziecku. A teraz jest to juz czwarty cykl moich starań i jak do tej pory bezowocny. I czasami myślę sobie, że gdybym miała parę lat mniej, to bym się tak nie denerwowała, a tak czas tylko prześlizguje się przez palce. Trzymam za Was kciuki. Jak widać po mnie imprezy nie dają szczęścia jeśli się nie ma dziecka, a wiadomo, że im człowiek młodszy tym łatwiej, aby zajść w ciążę i więcej sił do wychowania dziecka. Tak, tak, bo przez tyle lat beztroskiego życia trudniej wrócić do takich obowiązków. Może trochę namieszałam, ale jeszcze raz dziewczynki mówię Wam, że jesteście bardzo mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Koala
Wez sie Michelle kanonizuj bo po twoich przejsciach powinnas swieta zostac :P Tobie to chyba sie klepy w mozgu poprzestawialy albo ciaza ci sie rzucila na ptasi mozdzek :D:D Stawiam na to, ze jestes typowa blondyna :D:D:D Wiecej samokrytyki i mniej zadufania. Myslisz, ze jak opowiesz o swojej chorobie to wszyscy beda ci sie wpas klaniac? Jestes szarym czlowieczkiem jak kazdy niestety i nie generalizuj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mati.Takie wypowiedzi czyta się dużo lepiej.Jeśli masz 26 lat tak jak napisałaś w niku to jesteś przecież bardzo młoda i wiek nie ma napewno nic do tego.Podobno im się bardziej chce to nie wychodzi,ale napewno Ci się uda.Jesteś młoda i z pewnością zdrowa.Trzymam kciuki za Twoje powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie uraiłaś.Nie będę mogła spać.Dla Twojej wiadomości jestem brunetką.Z niczym się nie obnoszę i nie mam zamiaru.Nie podoba Ci sie to żegnam.Popłakałam sie tak mi dosrałaś :-) Pa,pa,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×